>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Toto-Mix to według mnie dobry buk. Szeroka oferta. Zawsze przy meczach siatkówki mają dodatkowe opcje (1. set, handi, dokladny wynik, suma punktów) i to nieważne czy jest jakiś ważny mecz (np. Liga Światowa) czy mecz towarzyski.
Mam takie pytanie przy okazji: nie mam u nich konta w necie, ale i tak mozna sobie zrobić e-kupon. Czy jeżeli będzie on zaakceptowany w necie, czy to znaczy, że na 100% będzie on zaakceptowany przy wysyłaniu w punkcie?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Toto-Mix to według mnie dobry buk. Szeroka oferta. Zawsze przy meczach siatkówki mają dodatkowe opcje (1. set, handi, dokladny wynik, suma punktów) i to nieważne czy jest jakiś ważny mecz (np. Liga Światowa) czy mecz towarzyski.
Mam takie pytanie przy okazji: nie mam u nich konta w necie, ale i tak mozna sobie zrobić e-kupon. Czy jeżeli będzie on zaakceptowany w necie, czy to znaczy, że na 100% będzie on zaakceptowany przy wysyłaniu w punkcie?
TAK znaaaki
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
tzn jesli jakieś zdarzenie zostanie zablokowane do gry, po tym jak Ty stworzysz sobie kupon na internecie (bez logowania się na stronie) i gdy przyjdziesz z tym kuponem do kolektury, to po wczytaniu kodu będzie on bez tych zdarzeń (tak samo jest gdy jakieś zdarzenie się rozpocznie) Jesli chodzi o zdarzenia wspierające się to, przy zatwierdzaniu pokazuje Ci się komunikat np: &quot;Wybrane zdarzenia nie należą do jednej Grupy Ekskluzywnej (3 - 10)&quot;
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Czasami najdzie mnie ochota żeby zagrać w stacjonarnym buku i zawszę idę do Totka. Do chwili obecnej bez zastrzeżeń. Mi przede wszystkim podoba się ich oferta tenisowa. Praktycznie wszystkie Challengery do grania i co bardzo ważne: oferta na deble. Kursy jak to kursy w naziemnym, wiadomo o co chodzi ;) Na obsługę też nie mogę narzekać w moim punkcie. Z Totka jestem zadowolony ;)
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Totolotek ogólnie ok, najczęściej ze stacjonarnych bywam właśnie tam.
Co do oferty na tenis, to jest średnia, najbardziej brakuje mi handicapów
gemowych, to jest największy ból :p również oferta na under/over gemów
bardzo bardzo skromna, dawana tylko w końcówkach turniejów, na
półfinały, finały.
Na siatkówke i kosza oferta ok.
Z piłki nożnej tu się oferta poprawiła, co prawda bardzo rzadko ją gram, ale
zdarza się, dodali opcje under/over 1,5 i 3,5.
Co do obsługi to także nie mogę narzekać, od czerwca zaczęli pracować
nowi pracownicy, bardzo mili.
 
M 0

mateusz44443

Użytkownik
kursy nie sa zle , narzekac nie moge , tylko najgorszy ten podatek jest, ale jest komfort , kasa do reki odrazu , mila obsluga , przyzwoita oferta , np dzis tenis w istambule[wszystkie mecze] jest dostepny tylko na bahu/bwinie/doxxbecie i wlasnie w toto-mix ! Juz pare razy tak sie zdarzylo , ze np expekt/betclic nie mieli w ofercie zdarzenia z tenisa a toto-mix mial ! a czasami to nawet lepsze kursy mialem niz u niektorych internetowych. Ogolnie solidna firma ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Z dniem 29 lipca wraz z rozpoczęciem sprzedaży wszedł w życie zmieniony Regulamin zakładów bukmacherskich TOTO-MIX, zatwierdzony przez Ministra Finansów RP.




Najważniejszą zmianą w regulaminie jest zmniejszenie współczynnika stosowanego przy obliczaniu wygranych z 0,9 na 0,88. Zmiana ta jest wynikiem wejścia w życie nowej ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i wynikającej z niej zmianie warunków prowadzenia działalności związanych ze zmianą stawki podatkowej.

Pełna treść Regulaminu dostępna w punktach przyjmowania zakładów Totolotek SA oraz w zakładce Regulaminy na podstronie zakładów Toto-Mix.

TOTOLOTEK SA, 29 lipca 2010 r.
 
5567 719

5567

Użytkownik
  • zwrot za krecz w tenisie
  • dość szeroka oferta zakładów
  • szybkie wypłaty
  • schludny i czytelny kupon
  • przejrzysta strona internetowa
  • dogodne godziny otwarcia punktów
  • możliwość odbioru wygranej w każdym punkcie w Polsce

Poza tym, to tutaj puściłem swój pierwszy kupon ;]
Zawsze chętnie zaglądam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
UWAGA UWAGA UWAGA!!!
W dzisiejszej ofercie Totolotka mamy taka pozycję:
6563 Pardubice - Liberec
a wszystkie znane mi portale statystyczne podają odmienny układ:
gospodarz - gość dla tego meczu i tak np. na www.betexplorer.com/hockey mamy:
http://www.betexplorer.com/hockey/czech-republic/czech-1st-extraliga-2010-2011/
jako Liberec - Pardubice
a zatem najprawdopodobniej mamy tu błąd w Totolotku i to daje podstawę do ew. unieważnienia tego zakładu bo także może stanowić przyczynę błędu w typowaniu w oparciu o błędne założenie kto jest gospodarzem a kto gościem.
P.s: żadna znana mi firma bukmacherska w Polsce nie ma w swojej historii tylu błędów w ofercie co Totolotek.
Pzdr.
edi8
.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Relacja live ze strony http://tv.hokej.cz/ nie pozostawia już wątpliwości, że to jednak liczne portale statystyczne popełniły jednak błąd - bo przestawiły miejscami gospodarzy i gości w spotkaniu Pardubice - Liberec...
 
puczi 0

puczi

Użytkownik
Toto-Mix - bardzo fajny bukmacher. Moim zdaniem najlepszy bukmacher stacjonarny. Duża oferta, zawsze miła atmosfera.
 
Do góry Bottom