>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TOTOLOTEK - 10 złotych za free

J 34,6K

JKarto

Użytkownik
Zapodaje info o fajnym promo dla fanów SW w Totolotku. Wystarczy wpisać kod promocyjny w odpowiednim miejscu - BITWAOGNIEW w zakładce wpłaty (tam, gdzie jest napis kody bonusowe) i na koncie pojawi się 10 pln.
btwg.png
Promocja z okazji jutrzejszej gali Queensberry Polska "Bitwa o Gniew". Więcej info na ich stronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +309
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Ja już wykorzystałem na Tenis stołowy tą dychę, ale wygrana nie doszła na moje konto :D Może następnym razem lepiej przemyślą regulamin.

BitwaOgniew.png

:D

Wygrane.png
zal.png
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Jeszcze potwierdzenie z oficjalnego konta FB Totolotka, ale wygrana nadal nie dotarła na moje konto.

TakOcz.png
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Bonus bonusem ale ta ich stronka bardzo zacina, trzeba byc cierpkiwym zeby cos postawic, nie spotkakem sie z czyms takim u innych bukow
Mega minus za to(n)
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
zacina, bo pewnie ludzie rzucili sie na ta 10 i przeciazenie :D nie wiem, po co sie bawic w 2 kupony po 5, badzmy powazni za takie kwoty sie ryzykuje co wiekszego a nie ciula, tym bardziej, ze za darmo. sam dalem na lamanca. zreszta w Fortunie tez tak robie, od czasu do czasu wejdzie ladna sumka.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Może ktoś napisać, kto wygrał za te 10 zł bonusu, czy pieniądze dotarły na konto po wygranym kuponie?
Bo u mnie od piątku dalej 0 zł na saldzie za 2 wygrane kupony.
 
Do góry Bottom