>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<
  • Ważny komunikat dla wszystkich biorących udział w Ekstraklasa Expert Proszę o zapoznanie się z informacją!

TOTOLOTEK - 10 złotych za free

J 830

JKarto

Użytkownik
Zapodaje info o fajnym promo dla fanów SW w Totolotku. Wystarczy wpisać kod promocyjny w odpowiednim miejscu - BITWAOGNIEW w zakładce wpłaty (tam, gdzie jest napis kody bonusowe) i na koncie pojawi się 10 pln.
btwg.png
Promocja z okazji jutrzejszej gali Queensberry Polska "Bitwa o Gniew". Więcej info na ich stronie.

Otrzymane punkty reputacji: +309
X 0

Xavano

Użytkownik
Ja już wykorzystałem na Tenis stołowy tą dychę, ale wygrana nie doszła na moje konto :D Może następnym razem lepiej przemyślą regulamin.

BitwaOgniew.png

:D

Wygrane.png
zal.png

D 219

dolgo

Użytkownik
Bonus bonusem ale ta ich stronka bardzo zacina, trzeba byc cierpkiwym zeby cos postawic, nie spotkakem sie z czyms takim u innych bukow
Mega minus za to(n)

fukop 934

fukop

Użytkownik
zacina, bo pewnie ludzie rzucili sie na ta 10 i przeciazenie :D nie wiem, po co sie bawic w 2 kupony po 5, badzmy powazni za takie kwoty sie ryzykuje co wiekszego a nie ciula, tym bardziej, ze za darmo. sam dalem na lamanca. zreszta w Fortunie tez tak robie, od czasu do czasu wejdzie ladna sumka.

X 0

Xavano

Użytkownik
Może ktoś napisać, kto wygrał za te 10 zł bonusu, czy pieniądze dotarły na konto po wygranym kuponie?
Bo u mnie od piątku dalej 0 zł na saldzie za 2 wygrane kupony.

K 2,5K

kamila365

Użytkownik
Promocja nie zachęci do grania u nich, jak będzie dalej taka masakra z postawieniem zakładu.