>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
K 0

kubiak

Użytkownik
Czy krecz jest uznany za porażkę, nawet gdy zawodnicy nie wyjdą na kort? Przykład: Tsonga - Simon.
To jest odpowiedź na moje pytanie? Obstawiony został zakład na zwycięstwo, ewentualnie lokatę indywidualnego zawodnika lub zespołu, a wymienieni nie stawią się na zawody, bez względu na przyczyny (np. kontuzje, niestawienie się w ustalonym terminie, dyskwalifikacje itd.),
 
M 0

michallw

Użytkownik
Witam wszystkich, jestem tu nowy i chciałbym się dowiedziec czy jest możliwosc ubstawienia jednego zdarzenia na różne sposoby, np. (wygrana, przegrana i remis-jednego spotkania) czy moge to zrobić na jedym kuponie, czy np. 2 jest takie coś możliwe?? Pozdrawiam
 
M 0

michallw

Użytkownik
czyli jest możliwość wybrania wszystkich możliwosci na jednym kuponie do jednego zdarzenia? chciałbym spróbowac grać w multilotka w parzyste/nieparzyste progresją. czy ktos w to grał i czy jest opłacalne. pozdr
 
ziolek00 6

ziolek00

Użytkownik
czyli jest możliwość wybrania wszystkich możliwosci na jednym kuponie do jednego zdarzenia? chciałbym spróbowac grać w multilotka w parzyste/nieparzyste progresją. czy ktos w to grał i czy jest opłacalne. pozdr
Nie można, wtedy byłoby to zbyt proste (mówie o zdarzeniach sportowych, nie wiem jak jest w multilotku).
 
M 0

michallw

Użytkownik
Nie można, wtedy byłoby to zbyt proste (mówie o zdarzeniach sportowych, nie wiem jak jest w multilotku).
wiem o tym że byłoby to zbyt proste, ale dalej nie wiem czy jest to możliwe w multilotku czy dużym lotku. czy kolektury nakładają jakieś ograniczenia co do możliwości grania? bo przecież jeśli nie mogę wybrać wszystkiego co chcem na jednym kupowanie to mogę wziąć resztę zdarzeń na drugi- to jest chyba możliwe? Mam pytanie do tych co grają w DL i Multi, jak to jest z kursami często się one zmieniają, w jakich granicach oscylują. Dzięki za wszystkie odpowiedzi!
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Mam pytanie. Dzisiaj przeglądałem sobie oferte na stronie TOTO-MIX&#39;a i natknąłem się na ciekawe zdarzenie. Niestety nie wiem co ono oznacza. Mógłby mi ktoś rozjaśnić sytuację?
8605Portugalia-Niemcy podwójna szansa1.75 1.50 2.20---19 cze 19:30
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
tak, o nią mi chodzi. Co ta karta aktualnie daje? Kiedyś, dana ilość punktów niwelowała podatek :] taki mały bonus
 
dudasz 1

dudasz

Użytkownik
tak, o nią mi chodzi. Co ta karta aktualnie daje? Kiedyś, dana ilość punktów niwelowała podatek :] taki mały bonus
Nie wiem czy niweluje podatek, ja mam obecnie pkt ponad 150 i nic zniwelowane nie mam ???? Jak masz kartę to po prostu jak będziesz dużo i dobrze stawiał w swoim rejonie to dostaniesz od nich trochę kasy ????
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Mam pytanie. Dzisiaj przeglądałem sobie oferte na stronie TOTO-MIX&#39;a i natknąłem się na ciekawe zdarzenie. Niestety nie wiem co ono oznacza. Mógłby mi ktoś rozjaśnić sytuację?
8605Portugalia-Niemcy podwójna szansa1.75 1.50 2.20---19 cze 19:30
Liczy się wynik albo do przerwy albo na koniec.Jak np. obstawisz 1 po 1.75 i do przerwy Portugalia prowadzi to już weszło ????
Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłem:jezora:
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
I tak w swoim regionie nie pokonam toto-dziadów, wczoraj była awaria w mixie, to stali pod nim 2 godziny, żeby obstawić, część sobie z pobliskiego fast foodu poprzynosiła żarcie i tak siedzieli ????
System uruchomili, to od razu, połowa postawiła po 20 meczy za 2 zł, druga po 5 ...ale stawki w granicy 500 zł... a miasto małe, 12 tysięczne. Komu się opłaca stawiać 500zł w mixie, jeśli jest podatek. A niewiele brakuje, żeby dosięgnął Cię drugi podatek, naliczany do wygranej.
 
dudasz 1

dudasz

Użytkownik
I tak w swoim regionie nie pokonam toto-dziadów, wczoraj była awaria w mixie, to stali pod nim 2 godziny, żeby obstawić, część sobie z pobliskiego fast foodu poprzynosiła żarcie i tak siedzieli ????
System uruchomili, to od razu, połowa postawiła po 20 meczy za 2 zł, druga po 5 ...ale stawki w granicy 500 zł... a miasto małe, 12 tysięczne. Komu się opłaca stawiać 500zł w mixie, jeśli jest podatek. A niewiele brakuje, żeby dosięgnął Cię drugi podatek, naliczany do wygranej.
u mnie też, dziadki siedzą cały czas w mixie i puszczają za 2zł 20meczy z jakimiś systemami, ostatnio koleś cieszył się że kupon systemowy wszedł, na którym wygrał 4zł ;P, a stawka kuponu było 30zł
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mam problem:
Od dawna obstawiam żużel w totomixie, ale nie zdarzyła mi się sytuacja w której w zakładzie KL (kto lepszy)zawodnicy mieli po równo punktów ale jeden z nich miał więcej bonusów.

Ryan Sullivan - 11 (3,2,2,2,2)
Leigh Adams - 11+3 (1*,3,3,2*,2*)

Adams ma jeszcze bonusy i nie wiem czy mogę odebrać wygraną.
Proszę o pomoc

Z góry dziękuje
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
a my w mixie pracujemy? to rzadka sytuacja, idź to punktu, niech Ci czytnikiem po kodzie przejedzie i będzie wiadomo czy wygrałeś
 
dudasz 1

dudasz

Użytkownik
Mam problem:
Od dawna obstawiam żużel w totomixie, ale nie zdarzyła mi się sytuacja w której w zakładzie KL (kto lepszy)zawodnicy mieli po równo punktów ale jeden z nich miał więcej bonusów.

Ryan Sullivan - 11 (3,2,2,2,2)
Leigh Adams - 11+3 (1*,3,3,2*,2*)

Adams ma jeszcze bonusy i nie wiem czy mogę odebrać wygraną.
Proszę o pomoc

Z góry dziękuje
Sullivan-L.Adams KL 11:11 - - - 20 cze

chyba Ci po 1,00 rozliczą, bo w wynikach u nich nie ma 1 czy 2 tylko krecha ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom