>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
nonda 0

nonda

Użytkownik
Wiecie może jak zostanie rozliczony zakład w totomixie ?

Hautameki-Janda.

Były kwalifikacje i Janda został w nich zdyskwalifikowany a Hautameki zajął 17 miejsce. Nie odbył się jeszcze konkurs a Janda wiadomo,że w nim juz nie wystąpi. Jak zostanie rozliczony zakład? Bedzie zwrot czy zwycięstwo Hautamekiego ?
 
banaszek 0

banaszek

Użytkownik
hej powiedzcie mi jedno. Jutro zaczyna sie nowa edycja ligi mixu. nigdy w niej nie bralem udzialu, ale chcialbym sie zapisac. jesli chce to zrobic to wystarczy ze powiem babce w okienku zeby dala mi karte czy musze wytypowac jakis specjalny mecz dla uczestnikow ligi mixu??
 
ruben 0

ruben

Użytkownik
TOTO-MIX był to mo pierwszy bukmacher właśnie w nim puściłem swój pierwszy kupon kursy praktycznie identyczne jak w STS jednak kolega raz miał problem z wyłaceniem pewnej kwoty ponieważ kasjer 3 razy kazał mu przychodzić jutro. Ostatecznie wypłacono mu te pieniądze, ja sam nigdy takich problemów nie miałem lecz teraz wole korzystac z buków internetowych.
 
mateo167 0

mateo167

Użytkownik
hej powiedzcie mi jedno. Jutro zaczyna sie nowa edycja ligi mixu. nigdy w niej nie bralem udzialu, ale chcialbym sie zapisac. jesli chce to zrobic to wystarczy ze powiem babce w okienku zeby dala mi karte czy musze wytypowac jakis specjalny mecz dla uczestnikow ligi mixu??
wlasnie niewiem zapytam sie jak bede w sobote lub w poniedzialek ale chyba na karte trzeba troszke czekac a i nie trzeba żadnych specjalnych meczy wytypowac ...... jak cos sie to wypytam i sam sobie moze zapisze sie ????
 
mateo167 0

mateo167

Użytkownik
Liga Mix&#39;u edycja 2008







OBSTAWIAJ CZĘSTO.
OBSTAWIAJ TRAFNIE.
DLA LIDERÓW RANKINGÓW CENNE NAGRODY


To już trzecia edycja programu premiującego Klientów Totolotka.
W ramach edycji 2008 zostaną zorganizowane atrakcyjne konkursy, na podstawie których nagradzani będą najlepsi Gracze. Jedną z atrakcji programu w poprzednich edycjach były wyjazdy na najciekawsze wydarzenia sportowe w Europie. Nasi Gracze w ostatnich dwóch latach mieli okazję zobaczyć na żywo mecze m.in.: Arsenalu Londyn, Chelsea Londyn, Realu Madryt i Olympiakos Pireus.
Chcemy, by edycja 2008 dostarczyła naszym Graczom równie niezapomnianych wrażeń sportowych.
Dlatego już pierwszy konkurs zapowiada się bardzo atrakcyjnie:

Pierwsza promocja: „Wyjedź na Euro 2008!”
akcja prowadzona w okresie 7 stycznia-5 maja






Aktywnie uczestnicząc w programie Liga Mix’u masz niepowtarzalną szansę zobaczyć na żywo występ naszej Piłkarskiej Reprezentacji na Mistrzostwach Europy 2008, które odbędą się w czerwcu w Austrii i Szwajcarii. Do zdobycia jest m.in. 14 dwuosobowych pakietów wyjazdowych. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie, a punkty będą naliczone przy nabyciu kuponu jak i w momencie kiedy twój kupon okaże się wygrany. Zdobywcy największej liczby punktów otrzymują gwarantowane nagrody wg prowadzonych rankingów: regionalny, lokalny i nowość: TotoMaster

Jak przystąpić do programu?

• Jedynym warunkiem uczestnictwa w LIDZE MIX’U jest posiadanie Karty, wydawanej bezpłatnie w każdym punkcie sieci Totolotek

Jak gromadzić punkty?

• Program obejmuje wszystkie oferowane zakłady w sieci Totolotek:
- zakłady bukmacherskie Toto-Mix
- zakłady totalizatora piłkarskiego Toto-Liga i Toto-Gol
- zakłady totalizatora Wyścigów Konnych
• Punkty można zdobywać poprzez: nabycie kuponu oraz przez wygrane kupony:

NABYCIE KUPONU – max. 30 punktów do zdobycia każdego dnia

Zakłady Toto-Mix: w zależności od liczby zdarzeń na kuponie wg następujących zasad:
2 - 5 zdarzeń 1 punkt za kupon
6 - 7 zdarzeń 2 punkty za kupon
8 - 12 zdarzeń 3 punkty za kupon
13 - 24 zdarzeń 4 punkty za kupon

- Każdy kupon zakładów Toto-Mix, aby stanowił podstawę do naliczenia punktów w programie musi posiadać minimum 2 zdarzenia, a w przypadku zakładów systemowych Toto-Mix minimum 2 zdarzenia w każdej kombinacji tworzącej dany system
- Uczestnik Programu, który nabył w danym dniu kilka identycznych kuponów, tzn. zawierających takie same zdarzenia i typy, otrzyma punkty tylko za pierwszy taki kupon

Zakłady Toto-Liga: 5 punktów za każdy kupon
Zakłady Toto-Gol: 6 punktów za każdy kupon
Zakłady Wyścigów Konnych: 7 punktów za każdy kupon

WYGRANE KUPONY

Dla zakładów TOTO-MIX, TOTO-LIGA, TOTO-GOL i TOTALIZATORA WYŚCIGÓW KONNYCH wg następujących zasad:

Wysokość wygranej
-----------------------
Opłata za kupon

Przy czym:
- Otrzymana wartość zaokrąglana jest do jednego punktu w dół np: 1,54 – 1 punkt lub 25,88 – 25 punktów
- Minimalna wartość jaką można zdobyć za wygrany kupon -1 punkt
- Maksymalna wartość jaką można zdobyć za wygrany kupon – 1000 punktów
- Każdy wygrany kupon, aby stanowił podstawę do naliczenia punktów za wygraną musi być zarejestrowany w programie poprzez użycie Karty LIGI MIX’U

DODATKOWO PUNKTY można zdobywać poprzez zakup doładowania telefonu komórkowego względem następujących zasad: (opcja dostępna od 14 stycznia tylko dla doładowań sprzedawanych na kuponach Totolotek)

Doładowanie na kwotę:
5 – 19 zł 5 punktów dziennie
20 – 49 zł 10 punktów dziennie
50 zł i więcej 20 punktów dziennie

Punkty za doładowania przyznawane są na dana Kartę 1 raz dziennie tylko za zakup pierwszego doładowania, niezależnie od liczby nabytych doładowań. Punkty za doładowania dodawane są do rankingów na koniec dnia


Jak nagradzamy najlepszych Graczy?

• Zdobywcy największej liczby punktów otrzymują gwarantowane nagrody wg rankingów:

Rankingi Regionalne:
Miejsce 1 - Wyjazd z osobą towarzyszącą na mecz Euro 2008 AustriaPolska
Miejsce 2 - Ekskluzywny telefon LG Shine

Rankingi Lokalne:
Miejsce 1 - Kupony o wartości 100 zł do zrealizowania w sieci Totolotek
Miejsce 2 - Kupony o wartości 50 zł do zrealizowania w sieci Totolotek
Miejsca 3-5 - Torba z logo Totolotek

Ranking TotoMaster:
Każdy Uczestnik klasyfikowany jest dodatkowo w Rankingu TotoMaster na podstawie punktów uzyskanych wyłącznie za:
- nabycie kuponów: Toto-Ligi, Toto-Gola i Totalizatora Wyścigów Konnych
- wygrane kupony: Toto-Ligi, Toto-Gola i Totalizatora Wyścigów Konnych

Zdobywca największej liczby punktów w Rankingu TotoMaster otrzyma nagrodę w postaci: Wyjazdu z osobą towarzyszącą na mecz Euro 2008 AustriaPolska

Uczestnik Programu może wygrać w danej edycji Programu tylko jedną nagrodę, tzn.:
- w przypadku wygrania nagrody w rankingu Regionalnym lub TotoMaster, Uczestnik nie otrzymuje nagrody za wygraną na poziomie Lokalnym,
- w przypadku zajęcia pierwszego miejsca w rankingu Regionalnym, Uczestnik nie otrzymuje nagrody za zwycięstwo w rankingu TotoMaster
- w przypadku zajęcia pierwszego miejsca na poziomie TotoMaster, Uczestnik nie otrzymuje nagrody za zajęcie drugiego miejsca w rankingu Regionalnym
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
KIEDY JEST AKTUALIZOWANA OFERTA na NBA i NHL w toto mixie?
Wkurzyłem się, bo są jutro ciekawe mecze ...a nie ma oferty:| :|

Ok, post do skasowania...nie pomyslalem, przed napisaniem tego:| lol ???? nie pisac, ze nabijam posty, ale wscieklosc byla silniejsza:|
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Na stronie toto-mixa czasami zdarza się, że zamulają z wypisaniem oferty, najlepiej iść do punktu toto-mixa bo tam jest caluteńka oferta.
 
baku7 0

baku7

Użytkownik
Godziny otwarcia Toto-Mix&#39;a:
Poniedziałek 12:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 19:30
Środa 09:00 - 19:30
Czwartek 09:00 - 19:30
Piątek 09:00 - 19:30
Sobota 09:00 - 17:00
Niedziela 09:00 - 16:00
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Potrzebuję pomocy z kuponem ????
Postawiłem :
Djurgarden - hv 71 KZ typ 2 - w wynikach wyskoczyło zakład unieważniony bo bylo 2-2
Utah-San antonio typ 1

I tak się pytam ???? czy cały kupon jest uniewazniony czy typ jest traktowany po kursie 1...bo postawiłem na to dużą kasę, a kurs na Utah był 1,80
 
pk96 0

pk96

Użytkownik
mam pytanie jak mecz zostal przelozony ale nie wiem na kiedy to policza mi po kursie 1.00 czy bede musial czekac az sie odbedzie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom