>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
nonda 0

nonda

Użytkownik
Wiecie może jak zostanie rozliczony zakład w totomixie ?

Hautameki-Janda.

Były kwalifikacje i Janda został w nich zdyskwalifikowany a Hautameki zajął 17 miejsce. Nie odbył się jeszcze konkurs a Janda wiadomo,że w nim juz nie wystąpi. Jak zostanie rozliczony zakład? Bedzie zwrot czy zwycięstwo Hautamekiego ?
 
banaszek 0

banaszek

Użytkownik
hej powiedzcie mi jedno. Jutro zaczyna sie nowa edycja ligi mixu. nigdy w niej nie bralem udzialu, ale chcialbym sie zapisac. jesli chce to zrobic to wystarczy ze powiem babce w okienku zeby dala mi karte czy musze wytypowac jakis specjalny mecz dla uczestnikow ligi mixu??
 
ruben 0

ruben

Użytkownik
TOTO-MIX był to mo pierwszy bukmacher właśnie w nim puściłem swój pierwszy kupon kursy praktycznie identyczne jak w STS jednak kolega raz miał problem z wyłaceniem pewnej kwoty ponieważ kasjer 3 razy kazał mu przychodzić jutro. Ostatecznie wypłacono mu te pieniądze, ja sam nigdy takich problemów nie miałem lecz teraz wole korzystac z buków internetowych.
 
mateo167 0

mateo167

Użytkownik
hej powiedzcie mi jedno. Jutro zaczyna sie nowa edycja ligi mixu. nigdy w niej nie bralem udzialu, ale chcialbym sie zapisac. jesli chce to zrobic to wystarczy ze powiem babce w okienku zeby dala mi karte czy musze wytypowac jakis specjalny mecz dla uczestnikow ligi mixu??
wlasnie niewiem zapytam sie jak bede w sobote lub w poniedzialek ale chyba na karte trzeba troszke czekac a i nie trzeba żadnych specjalnych meczy wytypowac ...... jak cos sie to wypytam i sam sobie moze zapisze sie ????
 
mateo167 0

mateo167

Użytkownik
Liga Mix&#39;u edycja 2008







OBSTAWIAJ CZĘSTO.
OBSTAWIAJ TRAFNIE.
DLA LIDERÓW RANKINGÓW CENNE NAGRODY


To już trzecia edycja programu premiującego Klientów Totolotka.
W ramach edycji 2008 zostaną zorganizowane atrakcyjne konkursy, na podstawie których nagradzani będą najlepsi Gracze. Jedną z atrakcji programu w poprzednich edycjach były wyjazdy na najciekawsze wydarzenia sportowe w Europie. Nasi Gracze w ostatnich dwóch latach mieli okazję zobaczyć na żywo mecze m.in.: Arsenalu Londyn, Chelsea Londyn, Realu Madryt i Olympiakos Pireus.
Chcemy, by edycja 2008 dostarczyła naszym Graczom równie niezapomnianych wrażeń sportowych.
Dlatego już pierwszy konkurs zapowiada się bardzo atrakcyjnie:

Pierwsza promocja: „Wyjedź na Euro 2008!”
akcja prowadzona w okresie 7 stycznia-5 maja






Aktywnie uczestnicząc w programie Liga Mix’u masz niepowtarzalną szansę zobaczyć na żywo występ naszej Piłkarskiej Reprezentacji na Mistrzostwach Europy 2008, które odbędą się w czerwcu w Austrii i Szwajcarii. Do zdobycia jest m.in. 14 dwuosobowych pakietów wyjazdowych. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie, a punkty będą naliczone przy nabyciu kuponu jak i w momencie kiedy twój kupon okaże się wygrany. Zdobywcy największej liczby punktów otrzymują gwarantowane nagrody wg prowadzonych rankingów: regionalny, lokalny i nowość: TotoMaster

Jak przystąpić do programu?

• Jedynym warunkiem uczestnictwa w LIDZE MIX’U jest posiadanie Karty, wydawanej bezpłatnie w każdym punkcie sieci Totolotek

Jak gromadzić punkty?

• Program obejmuje wszystkie oferowane zakłady w sieci Totolotek:
- zakłady bukmacherskie Toto-Mix
- zakłady totalizatora piłkarskiego Toto-Liga i Toto-Gol
- zakłady totalizatora Wyścigów Konnych
• Punkty można zdobywać poprzez: nabycie kuponu oraz przez wygrane kupony:

NABYCIE KUPONU – max. 30 punktów do zdobycia każdego dnia

Zakłady Toto-Mix: w zależności od liczby zdarzeń na kuponie wg następujących zasad:
2 - 5 zdarzeń 1 punkt za kupon
6 - 7 zdarzeń 2 punkty za kupon
8 - 12 zdarzeń 3 punkty za kupon
13 - 24 zdarzeń 4 punkty za kupon

- Każdy kupon zakładów Toto-Mix, aby stanowił podstawę do naliczenia punktów w programie musi posiadać minimum 2 zdarzenia, a w przypadku zakładów systemowych Toto-Mix minimum 2 zdarzenia w każdej kombinacji tworzącej dany system
- Uczestnik Programu, który nabył w danym dniu kilka identycznych kuponów, tzn. zawierających takie same zdarzenia i typy, otrzyma punkty tylko za pierwszy taki kupon

Zakłady Toto-Liga: 5 punktów za każdy kupon
Zakłady Toto-Gol: 6 punktów za każdy kupon
Zakłady Wyścigów Konnych: 7 punktów za każdy kupon

WYGRANE KUPONY

Dla zakładów TOTO-MIX, TOTO-LIGA, TOTO-GOL i TOTALIZATORA WYŚCIGÓW KONNYCH wg następujących zasad:

Wysokość wygranej
-----------------------
Opłata za kupon

Przy czym:
- Otrzymana wartość zaokrąglana jest do jednego punktu w dół np: 1,54 – 1 punkt lub 25,88 – 25 punktów
- Minimalna wartość jaką można zdobyć za wygrany kupon -1 punkt
- Maksymalna wartość jaką można zdobyć za wygrany kupon – 1000 punktów
- Każdy wygrany kupon, aby stanowił podstawę do naliczenia punktów za wygraną musi być zarejestrowany w programie poprzez użycie Karty LIGI MIX’U

DODATKOWO PUNKTY można zdobywać poprzez zakup doładowania telefonu komórkowego względem następujących zasad: (opcja dostępna od 14 stycznia tylko dla doładowań sprzedawanych na kuponach Totolotek)

Doładowanie na kwotę:
5 – 19 zł 5 punktów dziennie
20 – 49 zł 10 punktów dziennie
50 zł i więcej 20 punktów dziennie

Punkty za doładowania przyznawane są na dana Kartę 1 raz dziennie tylko za zakup pierwszego doładowania, niezależnie od liczby nabytych doładowań. Punkty za doładowania dodawane są do rankingów na koniec dnia


Jak nagradzamy najlepszych Graczy?

• Zdobywcy największej liczby punktów otrzymują gwarantowane nagrody wg rankingów:

Rankingi Regionalne:
Miejsce 1 - Wyjazd z osobą towarzyszącą na mecz Euro 2008 AustriaPolska
Miejsce 2 - Ekskluzywny telefon LG Shine

Rankingi Lokalne:
Miejsce 1 - Kupony o wartości 100 zł do zrealizowania w sieci Totolotek
Miejsce 2 - Kupony o wartości 50 zł do zrealizowania w sieci Totolotek
Miejsca 3-5 - Torba z logo Totolotek

Ranking TotoMaster:
Każdy Uczestnik klasyfikowany jest dodatkowo w Rankingu TotoMaster na podstawie punktów uzyskanych wyłącznie za:
- nabycie kuponów: Toto-Ligi, Toto-Gola i Totalizatora Wyścigów Konnych
- wygrane kupony: Toto-Ligi, Toto-Gola i Totalizatora Wyścigów Konnych

Zdobywca największej liczby punktów w Rankingu TotoMaster otrzyma nagrodę w postaci: Wyjazdu z osobą towarzyszącą na mecz Euro 2008 AustriaPolska

Uczestnik Programu może wygrać w danej edycji Programu tylko jedną nagrodę, tzn.:
- w przypadku wygrania nagrody w rankingu Regionalnym lub TotoMaster, Uczestnik nie otrzymuje nagrody za wygraną na poziomie Lokalnym,
- w przypadku zajęcia pierwszego miejsca w rankingu Regionalnym, Uczestnik nie otrzymuje nagrody za zwycięstwo w rankingu TotoMaster
- w przypadku zajęcia pierwszego miejsca na poziomie TotoMaster, Uczestnik nie otrzymuje nagrody za zajęcie drugiego miejsca w rankingu Regionalnym
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
KIEDY JEST AKTUALIZOWANA OFERTA na NBA i NHL w toto mixie?
Wkurzyłem się, bo są jutro ciekawe mecze ...a nie ma oferty:| :|

Ok, post do skasowania...nie pomyslalem, przed napisaniem tego:| lol ???? nie pisac, ze nabijam posty, ale wscieklosc byla silniejsza:|
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Na stronie toto-mixa czasami zdarza się, że zamulają z wypisaniem oferty, najlepiej iść do punktu toto-mixa bo tam jest caluteńka oferta.
 
baku7 0

baku7

Użytkownik
Godziny otwarcia Toto-Mix&#39;a:
Poniedziałek 12:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 19:30
Środa 09:00 - 19:30
Czwartek 09:00 - 19:30
Piątek 09:00 - 19:30
Sobota 09:00 - 17:00
Niedziela 09:00 - 16:00
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Potrzebuję pomocy z kuponem ????
Postawiłem :
Djurgarden - hv 71 KZ typ 2 - w wynikach wyskoczyło zakład unieważniony bo bylo 2-2
Utah-San antonio typ 1

I tak się pytam ???? czy cały kupon jest uniewazniony czy typ jest traktowany po kursie 1...bo postawiłem na to dużą kasę, a kurs na Utah był 1,80
 
pk96 0

pk96

Użytkownik
mam pytanie jak mecz zostal przelozony ale nie wiem na kiedy to policza mi po kursie 1.00 czy bede musial czekac az sie odbedzie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom