>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
shaker 2

shaker

Użytkownik
hmmm na ogol ( 1pol/koniec ) oznacza ze nalezy wytypowac co bedzie po polowie spotkania plus co bedzie na koniec
czyli
1/1 - wygrana gospodarzy w 1 polowie plus wygrana calego meczu
1/X - ze wygrana gosp. i na koniec remis
1/2
x/1
x/x
x/2
2/1
2/x
2/2

mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi

&quot; 2:0 &quot; natomiast moze oznaczac dokladny wynik czyli wynik z jakim zakonczy sie mecz ewentualnie polowa o ile jest taki zaklad ale na ogol bukmacherzy ladowi maja tylko na wynik calego meczu


a teraz moje pytanko...
byl taki bonu 10% czy ktos mi wytlumaczy jego zasady? a no i oczywiscie czy jeszcze jest?
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
No niestety juz nie ma.
A polegał on na tym ze dajmy na to,ze miales do wygrania 40zł,no i do tego byl doliczany bonus 10-procentowy,ale wychodzilo na równo,bo jak wiadomo normalnie odlicza sie 10% podatku,a licząc z tym bonusem wychodzilo na czysto...
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
kurde szkoda ze nie ma juz ;/
ale to byl bonus chwilowy? czy ci ktorzy sie zalapali moga dalej z nim grac?
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Tak to było tylko chwilowe,ale o ile pamietam to nie trwał długo...Aaa i jeszcze,korzystac z tego bonusu mogli tylko gracze,ktorzy są w Lidze Mixu(chyba tak to sie nazywa,ale chodzi o ta karte)
Ostatnio toto-mix oferowal wlasnie tym graczom,ktorzy posiadaja np wiecej niż 150pkt na karcie wyższe kursy na wybrane mecze,ale nie wiem czy dalej jest ten bonus.
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
Re: totomix
goku napisał:
Wg mnie Totomix ma najgorsza strone internetowa , nie ma nawet zadnego maila czy linka do informacji kto jest za co odpowiedzialny. Chcialem sprawdzic np jakie moga byc powody niewyplacenia wygranej lub jaka jest maxstawka na 1 kupon i ile kuponow mozna wyslac.
Totalnie nic , tak jakby ta stronke zrobil jakois kiepski informatyk :roll:
Gdybym mial taka firme jak Totomix to bym sie wstydzil takiej stronki

pozdrawiam :mrgreen:
przeciez te wszystkie infromacje są dostępne w regulaminie !!!!!!!
stawiasz w toto-mixie a regulaminu nie znasz?? żalosne.......... :jezora: :jezora: :jezora:
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
goście trzeba czytać uważnie regulamin !! tam jest wszystko napisane !!!!!!!! nie będzie w ogóle kasy, bo jak pisze w regulaminie jeśli zdarzenie zostało przerwane to brany pod uwagę będzie wynik z momentu przerwania spotkania. Czyli jak dałeś na legię to lipa :-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom