>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

domel19842 1

domel19842

Użytkownik
Witam.
wysłałem przez internet kupon toto-gol - wiecie może gdzie jest historia takich kuponów, bo widzę tylko te wysłane w zakładach bukmacherskich...?
Widzę już - w moim koncie - całkiem na dole pod wynikami z zakładów.
do usunięcia
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
co to da jak zaznacze nad kuponem &#39;aktualizuj kupon&#39; ?
Pewnie to, że jak będziesz układał kupon, to w przypadku zmiany kursu zdarzenia już wybranego zmieni się automatycznie jego kurs i ewentualna wygrana na kuponie ????

A co do płatności: https://transferuj.pl/metody-platnosci.html

Jednego nie rozumiem - teoretycznie moja dzisiejsza wpłata z mBanku nie powinna dojść, bo jest święto, więc dziś pewnie nie zagram (może i lepiej, bo miałem x2 na oku w Szczecinie, a Pogoń już prowadzi :jezora: ), ale w zeszłą niedzielę wpłacałem do Fortuny kasę i poszła, a przecież w niedzielę wg informacji ze strony transferuj nie miała prawa dojść.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
mi dzisiaj w ten sposob zasilili konto w 15 minut (co prawda do sts ale dzialaja i w swieta)
Wpłata w piątek wieczorem poprzez mbank, mamy za kilka godzin niedzielę - konto nie zasilone. I jak tu traktować poważnie grę u nich, kiedy w weekend, gdy najwięcej meczów i czasu żeby pograć, nie da się nawet konta zasilić.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Wpłata w piątek wieczorem poprzez mbank, mamy za kilka godzin niedzielę - konto nie zasilone. I jak tu traktować poważnie grę u nich, kiedy w weekend, gdy najwięcej meczów i czasu żeby pograć, nie da się nawet konta zasilić.
na stronie totolotka masz informacje o godzinach księgowania przelewów przez banki. Jeśli masz mbank, to zgodnie z informacją tam podaną można dowiedzieć się, że ten bank księgowanie ma w dni robocze w godzinach 04:00-19:00

link do strony http://help.totolotek.pl/pomoc/?wpaty-i-wypaty/wpaty.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 365

iczasopisma

Użytkownik
na stronie totolotka masz informacje o godzinach księgowania przelewów przez banki. Jeśli masz mbank, to zgodnie z informacją tam podaną można dowiedzieć się, że ten bank księgowanie ma w dni robocze w godzinach 04:00-19:00
link do strony http://help.totolotek.pl/pomoc/?wpaty-i-wypaty/wpaty.html
No dobrze, klikam Ci łapkę w górę, ale jak to się ma do pierwszego zdania na cytowanej stronie:
&quot;Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy możliwość praktycznie natychmiastowego doładowania konta za pośrednictwem wielu banków&quot;.?
Bo wydaje mi się, że mBank nie jest jakąś moją fanaberią, tylko najpopularniejszym (najstarszym?) z polskich e-banków.
I wreszcie kluczowa sprawa: ten sam pośrednik obsługuje STS. Dlaczego tam piątek, świątek czy niedziela wpłacasz w 5 minut, a tutaj średniowiecze?
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Przestrzegam przed Totolotkiem i ich zakładami przez internet! Dziś miałem taką oto sytuację. Postanowiłem zagrać sobie parę systemów z tych samych zdarzeń. Dodałem do kuponu 12 meczów i chciałem zagrać za drobne wszystkie systemy od 2 z 12 do 11 z 12. Wpisałem na początku pewną kwotę na każdy system, klikam na zagraj zakład i dostaję po chwili informację: &quot;za wysoka wygrana, zmniejsz stawkę lub kurs&quot;. Ok to zmniejszam jedno i drugie, po czym parę razy podobny komunikat. W końcu udało się zagrać za jeszcze mniejsze pieniądze niż chciałem i dostaję piękny komunikat, że zakład został zagrany. Wchodzę w historię konta, a tam połowa systemów pograna parę razy! Co za tym idzie, wydałem więcej pieniędzy niż chciałem.... to chyba nie w porządku, kiedy dostaję komunikat &quot;zakład nie przyjęty zmniejsz stawkę blebleble&quot; to oczekuję, że zakład został nie przyjęty! Czy ja mam zgadywać który system został przyjęty a który nie, jeśli nie ma informacji o konkretnych systemach nie przyjętych lub przyjętych tylko ogółem dostaję informację &quot;Zakład nie przyjęty&quot;? Sprawa zgłoszona do supportu, po 20min dostaję odpowiedź, że od nich wygląda wszystko ok i nie wycofują zakładów zawartych przez internet. Takie rzeczy to oczywiście tylko w Polskich naziemnych bukach! Okradają klientów i tyle! Odradzam tam grę!
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy ktos wie jak w praktyce wygląda w Toto wystawianie zaświadczeń o wygranych z zakładów w necie? W panelu w odpowiedniej zakładce jest tylko krótka informacja, że istnieje taka możliwość i lista punktów w największych miastach, gdzie mogę je wystawiać. Normalnie dawało się kupon(-y) i na ich podstawie wystawiali. Na jakiej podstawie babeczka ma teraz wystawić?
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Witam,
mam pytanie o weryfikację konta. Czy po zarejestrowaniu nowego użytkownika następuje jakaś weryfikacja konta np. telefoniczna, może jakiś list?
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
Czy zgłaszał ktoś reklamację na stronie [email protected] , dziś przy internetowym kuponie źle rozliczyli zdarzenie, co za tym idzie uznali że dwa kupony mi nie weszły... napisałem im wiadomość z reklamacją, czy ktoś wie ile będę czekał na rozliczenie tych kuponów??? zamrozili mi hajs ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy zgłaszał ktoś reklamację na stronie [email protected] , dziś przy internetowym kuponie źle rozliczyli zdarzenie, co za tym idzie uznali że dwa kupony mi nie weszły... napisałem im wiadomość z reklamacją, czy ktoś wie ile będę czekał na rozliczenie tych kuponów??? zamrozili mi hajs ????
Tak, ja zgłaszałem, nie wiem, czy miałem pecha, czy takie tempo to u nich norma, ale jeśli to drugie, to nie mam dobrych wiadomości..
Wysłanie maila: 21 kwietnia 2015 18:31
Otrzymanie odpowiedzi (reklamacja uznana): 27 kwietnia 2015 10:59
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak, ja zgłaszałem, nie wiem, czy miałem pecha, czy takie tempo to u nich norma, ale jeśli to drugie, to nie mam dobrych wiadomości..
Wysłanie maila: 21 kwietnia 2015 18:31
Otrzymanie odpowiedzi (reklamacja uznana): 27 kwietnia 2015 10:59
Ja natomiast czekałem około 4 dni, co też mnie zdziwiło. Firma która pracuje tak wytrwale odp. w tak długim czasie, daj znać ile trwała Twoja odpowiedź.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Bylem u nich w centrali pare dni temu(po zaswiadczenie o wygranej) na dzien dobry przywital mnie lepek z ochrony z 20 lat...I zadzwonil do babki zeby przyszla na dol i dala kwitek z 10 minut czekalem za nim laskawie przyszla to sie nie dziw ze tak pracuja....Jaki kraj taka i robota...I tyle w temacie....
Na pytanie z zartow czy maja dla mnie prace na stanowisku analityka nic nie odpowiedziala powiedziala ze jest kasjerka i nic im do tego i NO COMENT!!!
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Bylem u nich w centrali pare dni temu(po zaswiadczenie o wygranej) na dzien dobry przywital mnie lepek z ochrony z 20 lat...I zadzwonil do babki zeby przyszla na dol i dala kwitek z 10 minut czekalem za nim laskawie przyszla to sie nie dziw ze tak pracuja....Jaki kraj taka i robota...I tyle w temacie....
Na pytanie z zartow czy maja dla mnie prace na stanowisku analityka nic nie odpowiedziala powiedziala ze jest kasjerka i nic im do tego i NO COMENT!!!
W ogóle procedura odebranie zaświadczenia o uzyskaniu wygranej w Totolotku to patologia. W fortunie i sts idziesz do którego punktu chcesz (po wcześniejszym uprzedzeniu), a w totolotku masz wyznaczony po jednym punkcie (np. na cały Kraków) w którym możesz odebrać zaświadczenie. W obecności jakiegoś tam specjalnego uprawnionego pracownika ????
 
Do góry Bottom