>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

bludek 367

bludek

Użytkownik
Z choinki się urwałeś?

Wszystko co zacytowałeś dotyczy sensu gry u bukmachera naziemnego (np. sts, totomix) przez internet i w międzyczasie gry u bukmachera internetowego (z licencją na Malcie).

Dzisiaj celnicy i urzędasy nie mają wielkich możliwości wyłapywania nielegalnych zakładów. Jeśli podasz swoje dane osobowe bukmacherowi naziemnemu i będziesz grał za duże pieniądze to na pewno ściągniesz na siebie podejrzenia, że grasz także u maltańskich bukmacherów. Teraz wystarczy już tylko jakiś nadgorliwiec i można dostać po łapach.

Celnicy mogą prosić bank o wyciągi z kont bankowych, ale dzisiaj nie bardzo wiedzą czuje konta sprawdzać... Resztę łatwo można sobie dopowiedzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 13

reward

Użytkownik
Czy możecie normalnie zalogować się na swoje konto na stronie totolotka?
Jest godzina ok. 20.00
Strona wyświetla się poprawnie, ale nie można się zalogować... pokazuje się komunikat &quot;nie można sprawdzić statusu (LMCPN: błąd dodania)&quot;
 
K 0

kubuhunter

Użytkownik
Mam pytanie gram w toto-gol i wygrałem mało strasznie ale nie rozumiem czegoś :

Kupon zakładu piłkarskiego TOTOGOL
numer kuponu 170158515026371864
status
wygrany
zakłady nr 431Z3
data zawarcia 2011-12-30 14:32:15
przyjmowane do 2011-12-31 14:00:00
na dzień do 2012-01-01
wartość kuponu 8.00 zł
systemowy TAK
ilość trafień 3
wygrane 1 stopnia -
wygrane 2 stopnia -
wygrane 3 stopnia -
wygrane 4 stopnia 2 po 4.12 zł (razem: 8.24 zł )
wysokość wygranej 8.24 zł
nr
mecz
wynik meczu
wynik zakładu
typowania
=1=
1 NORWICH - FULHAM 1-1 1 : 1 01 : 1
2 BOLTON - WOLVERHAMPTON 1-1 1 : 1 1 : 12
3 WEST BROMWICH - EVERTON 0-1 0 : 1 0 : 01
4 STOKE - WIGAN 2-2 2 : 2 12 : 1
5 BURNLEY - HULL 1-0 1 : 0 0 : 0
6 BARNSLEY - LEEDS 4-1 + : 1 1 : 2

dlaczego pisze wygrane 4 stopnia : 2 po 4.12 (razem: 8.24 ) nie rozumiem czemu 2 po 4.12 a nie jedna ???? może ktoś wie?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No i mamy , powrót do gry przez neta , ale na tym kończą się plusy . Edycja 2012 to jedno , wielkie ścierwo . Nie ma zupełnie nic nowego , żadnego przelewania kuponów na konto przez neta (znowu trzeba zepier***ać do punktów cały czas) , zabrali już nawet to 10% po przelaniu kuponu na konto , fatalnie to wygląda i żadnych ciekawych perspektyw na przyszłość ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Koledze się chyba pomyliło. Ja nie widzę wznowienia gry przez internet.
Wejdź sobie w moje konto , &quot;masz tam Toto-Mix / Toto-Liga / Toto-Gol saldo: 0.00 zł (przykład)&quot; , chyba że dla jaj sobie tak napisali ????. Jest też &quot;Jeżeli nie otrzymałeś kodu SMS lub został on skasowany, możesz wygenerować kod ponownie - po 10 minutach od wysłania pierwszego zlecenia. Kod SMS jest ważny przy kolejnych 20 transakcjach, do zakończenia sprzedaży w danym dniu.&quot; , wydaje mi się że gdyby nie było możliwości gry przez neta to nic takiego by nie napisali a już na pewno nie było by czegoś takiego jak saldo . Ale moge się mylić , jutro się wszystkiego dowiem w punkcie.
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Napisał Doberman -&gt;

Tak mam, Dowiedziałem się tak z biura dwóch ziemniaków. Jeden zresztą powstanie po nowym roku. Także tyle wiem a czy to będzie przełom Lutego/Marca to ja na 100 % tutaj potwierdzić nikomu nie mogę. Jedynie powiedzieć jakie chodzą słuchy.

Mozesz powiedziec o jakie buki chodzi ?? bo ciagle ciuchosza jezlei chodzi o to kiedy bedzie mozna u ziemniakow grac przez neta, i czy ktos wie cos nowego w tej sprawie??
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Byłem dzis w punkcie i pani nic mi nie mówiła, o wznowieniu usługi internetowej :razz: sam tez nie zauważyłem :razz:
Za to pani powiedziała, ze do 15 stycznia powinna być już decyzja, wiec juz coraz bliżej :razz:
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Wejdź sobie w moje konto , &quot;masz tam Toto-Mix / Toto-Liga / Toto-Gol saldo: 0.00 zł (przykład)&quot; , chyba że dla jaj sobie tak napisali ????. Jest też &quot;Jeżeli nie otrzymałeś kodu SMS lub został on skasowany, możesz wygenerować kod ponownie - po 10 minutach od wysłania pierwszego zlecenia. Kod SMS jest ważny przy kolejnych 20 transakcjach, do zakończenia sprzedaży w danym dniu.&quot; , wydaje mi się że gdyby nie było możliwości gry przez neta to nic takiego by nie napisali a już na pewno nie było by czegoś takiego jak saldo . Ale moge się mylić , jutro się wszystkiego dowiem w punkcie.

te opcje o których mówisz są i były przez cały czas trwania E-promocji, jak również po jej zakończeniu.
 
M 0

mikel1222

Użytkownik
Tak jeszcze nawiązując do tych wcześniejszych postach o ryzyku w gry w stsa przez neta jak takowy powstanie. Nie znam się na prawie zbytnio więc poprawcie jak źle myśle, ale wydaje mi się, że aby celnicy czy jakiekolwiek inne służby,mogli mieć wgląd w czyjeś konta bankowe,powinni mieć jakieś realne podejrzenia,a nie tylko że jak gra w legalnym buku to pewnie i gra w nielegalnym.
Ale jak mówię nie znam się na prawie,więc nie wiem czy tak jest ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Tak jeszcze nawiązując do tych wcześniejszych postach o ryzyku w gry w stsa przez neta jak takowy powstanie. Nie znam się na prawie zbytnio więc poprawcie jak źle myśle, ale wydaje mi się, że aby celnicy czy jakiekolwiek inne służby,mogli mieć wgląd w czyjeś konta bankowe,powinni mieć jakieś realne podejrzenia,a nie tylko że jak gra w legalnym buku to pewnie i gra w nielegalnym.
Ale jak mówię nie znam się na prawie,więc nie wiem czy tak jest ????
W ubiegłym roku służby specjalne podsłuchały Polaków 1,3 miliona razy.
Myślisz że mieli 1300000 realnych podejrzeń?
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Witam.Panowie pytanie za 100pkt
Jak są naliczane punkty za zwykły kupon puszczony w toto-mixie.
Wiem że teraz stawka jest liczona razy 2 ale na ich stronie jest cos takiego
Wysokość wygranej
Opłata za kupon
Czyli jak ma to rozumieć.Puszczam kupon za 100zł- mam juz 200 pkt i jeśli będzie on wygrany dajmy na to wygrana wyniesie 200zł to mam dodatkowe 200pkt. czy 400 ....
Pusciłem wczoraj kupon kupon za 120&lt;240pkt&gt; wygrałem 220zl i już za wygraną mi nie doliczono punktów..jeśli by nawet doliczyli to wygrana też jest razy 2 czy normalnie...

Dziekuje za odp.
 
K 0

kubuhunter

Użytkownik
Ja rozumiem !!!!!!!! na czy polega to że np. daje 1,2 - 0,+ ja to kapuje na czym to kombinacje polegają itp. ALE NIE ROZUMIEM DLACZEGO 2 !!!!!!!!!!! wygrane !!!!!
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Ja rozumiem !!!!!!!! na czy polega to że np. daje 1,2 - 0,+ ja to kapuje na czym to kombinacje polegają itp. ALE NIE ROZUMIEM DLACZEGO 2 !!!!!!!!!!! wygrane !!!!!
Bo do k... nędzy na sobie rozpiszesz te zakłady na pojedyncze to ci wyjdzie że z takich &quot;serii&quot; w 2 miałeś 3 trafienia i przestań zaśmiecać temat takimi bzdurami!
 
Do góry Bottom