>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

T 0

thegaspari

Użytkownik
dzisiaj natknąłem się na taką informacje ze strony totolotka
&quot; Z przyjemnością informujemy, że w wybranych punktach Totolotek została udostępniona oferta TOTO-MIX LIVE.
Zakłady LIVE stanowią odrębną ofertę zakładów bukmacherskich Toto-Mix, które przyjmowane są na zdarzenia podczas ich rozgrywania. Będą na pewno nie lada atrakcją i niesamowicie emocjonujące, bowiem mamy możliwość wnoszenia zakładów aż do ostatniego gwizdka na boisku. Mamy nadzieję, że nowa oferta przypadnie g raczom do gustu. &quot;
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
dzisiaj natknąłem się na taką informacje ze strony totolotka
&quot; Z przyjemnością informujemy, że w wybranych punktach Totolotek została udostępniona oferta TOTO-MIX LIVE.
Zakłady LIVE stanowią odrębną ofertę zakładów bukmacherskich Toto-Mix, które przyjmowane są na zdarzenia podczas ich rozgrywania. Będą na pewno nie lada atrakcją i niesamowicie emocjonujące, bowiem mamy możliwość wnoszenia zakładów aż do ostatniego gwizdka na boisku. Mamy nadzieję, że nowa oferta przypadnie g raczom do gustu. &quot;
Czyli w trakcie meczu trzeba lecieć do ziemniaka, żeby obstawi coś na live :razz: ??
W sumie przynajmniej widac, ze cos sie dzieje :razz:
 
D 15

dog501

Użytkownik
Dzisiaj to juz przesada strona totomix nie działa pare dobrych dni .Zadzwoniłem do dostawcy mojego internetu bo mam radiowy oni również nie moga sie połaczyc wystosowali odpowiedni email do totomixa i wyszło że nie wiadomo jak totolotek zbanował ip różnych dostawców internetu i jest problem dlatego strona u niektórych nie działa
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Dzisiaj to juz przesada strona totomix nie działa pare dobrych dni .Zadzwoniłem do dostawcy mojego internetu bo mam radiowy oni również nie moga sie połaczyc wystosowali odpowiedni email do totomixa i wyszło że nie wiadomo jak totolotek zbanował ip różnych dostawców internetu i jest problem dlatego strona u niektórych nie działa
A dla odmiany u mnie dziś cały dzień śmiga :razz:
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
dzisiaj natknąłem się na taką informacje ze strony totolotka
&quot; Z przyjemnością informujemy, że w wybranych punktach Totolotek została udostępniona oferta TOTO-MIX LIVE.
Zakłady LIVE stanowią odrębną ofertę zakładów bukmacherskich Toto-Mix, które przyjmowane są na zdarzenia podczas ich rozgrywania. Będą na pewno nie lada atrakcją i niesamowicie emocjonujące, bowiem mamy możliwość wnoszenia zakładów aż do ostatniego gwizdka na boisku. Mamy nadzieję, że nowa oferta przypadnie g raczom do gustu. &quot;
fakt faktem działa coś takiego. szkoda tylko że przez cały dzień w usłudze live znalazły się 3 spotkania. 2x hokej + legia. Że tak się wyrażę bida z nędzą - no ale zawsze coś.
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
fakt faktem działa coś takiego. szkoda tylko że przez cały dzień w usłudze live znalazły się 3 spotkania. 2x hokej + legia. Że tak się wyrażę bida z nędzą - no ale zawsze coś.
to dopiero początek :razz: myśle, ze z biegiem czasu będą rozwijać ofertę ;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
otworzą granie w necie na takiej zasadzie jak w internetowych, po około 6 miesiącach od złożenia wniosku
czyli wiemy tyle co pół roku temu
 
G 48

grozer9

Użytkownik
wiadomi cos kiedy otwarta zostanie oferta on line, ??? w tego co wiadomo z styczniu wszystkie buki ktore zlozyly wniosek o takiecos dostana licencje ale chodzi mi o konkretna date...
 
G 48

grozer9

Użytkownik
witam , panowie wiadomo cokolwiek kiedy bukmacherzy naziemni dostana licencje na granie online, z tego co nieoficjalnie wiadomo milo byc wyjasnione pol roku po dostarczeniu dokumentow do MF, wiec do miesiaca czasu powinno cos sie wyjasnic , szukalem informacji kiedy moze to nastapic ale nic nie znalazlem . jezeli ktos by cos wiedzial na temat temat to prosze o info,
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Czytałem kiedyś na stronie RMF24, że dnia 14 lipca (+- dwa dni) czterech albo pięciu ziemniaków złożyło wniosek o wydanie licencji. Według tego do połowy stycznia Ministerstwo Finansów musiałoby rozpatrzyć wniosek.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pytanie padło.
witam , panowie wiadomo cokolwiek kiedy bukmacherzy naziemni dostana licencje na granie online, z tego co nieoficjalnie wiadomo milo byc wyjasnione pol roku po dostarczeniu dokumentow do MF, wiec do miesiaca czasu powinno cos sie wyjasnic , szukalem informacji kiedy moze to nastapic ale nic nie znalazlem . jezeli ktos by cos wiedzial na temat temat to prosze o info,
Padła też bystra odpowiedź.
Najszybciej Przełom lutego/Marca
bez odbioru. trzeba czekać na dalsze info
Cóż... mimo, że &quot;bez odbioru&quot; to jednak zapytam.
Podaj źródło tej informacji. Bo chyba z choinki tego nie piszesz byle pisać i nabić posta.
Ja mogę powiedzieć, że przełom października/listopada 2013.
Art. 40 ust. 1 ustawy hazardowej stanowi: Rozpatrzenie wniosków o udzielenie koncesji albo zezwolenia następuje w terminie 6 miesięcy od dnia złożenia wniosku.
Stąd można teoretycznie powiedzieć, że jeśli ktoś złożył wniosek 14 lipca 2011 r (to jest data wejścia w życie nowelizacji ustawy --&gt; http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20111340779)
To najpóźniej MF powinien wydać takowe zezwolenie 14 stycznia 2011 r. (zakładając, że buki szybko złożyły bo im zależy - im szybciej wejdą w internet tym lepiej.
Zatem jak to możliwe, że na przełomie litego/marca?
Tak na marginesie...
Ziemniaki robiły wielki szum we wrześniu, październiku, że już już niedługo zaczną działać w necie a tutaj nagle cisza od ponad miesiąca.
Zastanawia mnie jedna rzecz.
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-31.html#post2312279
http://blog.sts.pl/?p=1147

Teraz stawiam śmiałą tezę. Jak można składać wniosek w dniu kiedy jeszcze nie obowiązuje prawo?
Data wpływu wniosku jest 13 lipca br. podczas gdy o takie zezwolenie można starać się od 14 lipca br.
Jak ktoś się uprze do 14 stycznia 2012 r. STSowi wyśle postanowienie o odmowie wszczęścia lub pozostawieniu bez rozpatrzenia tego wniosku. Na dzień złożenia wniosku nie obowiązywały przepisy, które można byłoby zastosować. A Ci ponowie będą musieli złożyć wniosek i ponownie czas oczekiwania będzie 6 miesięcy ????
Tyle, że szum wokół ustawy hazardowej mógłby spowodować spore zamieszanie gdyby tak załatwili STS.
Ciekawe czy prawnicy STS zrozumieli, że dali ciała i sami ponowili wniosek lub zostali jakoś wezwanie przez MF :]
Milenium złożyło 14 lipca - http://wzbmilenium.pl/index.php?m=51&amp;amp;d=2&amp;amp;ak=24

Informacji, screena (takiego jak STS i Milenium) wniosku Fortuny nie znalazłem.

@Doberman masz jakieś dobre info skoro piszesz przełom lutego/marca?
 
Do góry Bottom