>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

arek1717 8

arek1717

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź ???? dziś rano poszedłem się zapytać o tą kartę a facet do mnie mówi że pierwsze słyszy o tym ????
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
w moim profilu zauważyłem że mam STATUS BRĄZOWY i 79 punktów na koncie. Może ktoś wie w jaki sposób są naliczane te punkty i jak szybko zdobyć status złoty lub srebrny?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
nie lotto tylko totolotek! tak, mowisz, ze chcesz grac przez internet, mowisz jakis nick, numer telefonu i tyle. dostajesz karte, wplacasz pieniadze i grasz.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
MAcie dzisiaj problem z dostaniem kodu sms stawiajac przez neta?? boja probuje postawic o rana na narciarstwo i ciagle wyskakuje &quot;Chwilowo nie mozemywyslac kodu sms&quot; czy ktos tak ma jeszcze?
 
Y 0

yyyy

Użytkownik
Piękny kuponik gotowy do puszczenia i nagle o północy bum i stronka się wali...już nie pierwszy raz, jeszcze trochę i chyba im podziękuję:/ Teraz nie wiem czy siedzieć i czekać, że może coś się odpali czy dać sobie już spokój z obstawieniem nba i tenisa...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
yyyy &gt;&gt;&gt;&gt; wkrótce w Fortunie będzie można zawierać zakłady w necie i miejmy nadzieję, że nie będzie tam takich szopek jakie ostatnio odstawia Totolotek z E-Promocją - pomimo deklarowanego funkcjonowania systemu 24 godz. na dobę...
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Piękny kuponik gotowy do puszczenia i nagle o północy bum i stronka się wali...już nie pierwszy raz, jeszcze trochę i chyba im podziękuję:/ Teraz nie wiem czy siedzieć i czekać, że może coś się odpali czy dać sobie już spokój z obstawieniem nba i tenisa...

a co Ci się dzieje z tą stroną?
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
jeżeli postawie normalny kupon w totomixie, to jak wygram to pieniadze ida na konto e-promocja automatycznie czy nie ??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Miałeś już odpowiedzi w tym temacie.

Jeśli postawisz kupon (obojętnie czy w punkcie czy przez internet) to wygraną musisz odebrać w punkcie. Dostajesz wygraną i decydujesz czy pieniądze bierzesz do ręki czy przelewasz znowu na konto. Pieniądze z kuponów internetowych nie są dodawane do stanu konta, też trzeba je odbierać w punkcie.

To taka połowiczna gra przez internet, bo i tak dosyć często musisz sobie urządzać wycieczki do toto.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dziś w nocy kolejny już raz ma miejsce przerwa w funkcjonowaniu systemu Totolotka.
To już jest jawne kpienie sobie z klientów - wobec informacji na ich stronie o funkcjonowaniu 24 godziny na dobę....
Choć jestem klientem tej firmy od samego jej początku - to wobec takiego traktowania, czekam tylko na to wprowadzenie w Fortunie zakładów netowych, bo ofertą zdecydowanie biją Totolotka na głowę a jeśli będzie jeszcze wszystko w Fortunie bezproblemowo funkcjonowało w zakresie zawierania zakładów w Internecie - to wróżę Totolotkowi zdecydowany odwrót graczy...
 
P 0

pansilver

Użytkownik
A jak z pobieraniem zaświadczeń o wygranej z internetowych kuponów. Obstawiłem w necie kupon za 500, wygrywam drugie tyle i idę z hasłem do totomixa i decyduję się wpłacić wygraną z powrotem na konto otwarte. Mogę wtedy wziąć zaświadczenie o wygranej ??
ps. edi8 , mogłbyś napisać do mnie PM, bo admini mi zablokowali taką opcję i pewnie już nie odblokują, bo stwierdzili że mam nieczyste intencje.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
A jak z pobieraniem zaświadczeń o wygranej z internetowych kuponów. Obstawiłem w necie kupon za 500, wygrywam drugie tyle i idę z hasłem do totomixa i decyduję się wpłacić wygraną z powrotem na konto otwarte. Mogę wtedy wziąć zaświadczenie o wygranej ??
Na miejscu możesz dostać świstek na którym pisze że &quot;nie jest imiennym zaświadczeniem o wygranej&quot;. Po imienne trzeba chyba do kogoś wyżej
 
Do góry Bottom