>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

arek1717 8

arek1717

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź ???? dziś rano poszedłem się zapytać o tą kartę a facet do mnie mówi że pierwsze słyszy o tym ????
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
w moim profilu zauważyłem że mam STATUS BRĄZOWY i 79 punktów na koncie. Może ktoś wie w jaki sposób są naliczane te punkty i jak szybko zdobyć status złoty lub srebrny?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
nie lotto tylko totolotek! tak, mowisz, ze chcesz grac przez internet, mowisz jakis nick, numer telefonu i tyle. dostajesz karte, wplacasz pieniadze i grasz.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
MAcie dzisiaj problem z dostaniem kodu sms stawiajac przez neta?? boja probuje postawic o rana na narciarstwo i ciagle wyskakuje &quot;Chwilowo nie mozemywyslac kodu sms&quot; czy ktos tak ma jeszcze?
 
Y 0

yyyy

Użytkownik
Piękny kuponik gotowy do puszczenia i nagle o północy bum i stronka się wali...już nie pierwszy raz, jeszcze trochę i chyba im podziękuję:/ Teraz nie wiem czy siedzieć i czekać, że może coś się odpali czy dać sobie już spokój z obstawieniem nba i tenisa...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
yyyy &gt;&gt;&gt;&gt; wkrótce w Fortunie będzie można zawierać zakłady w necie i miejmy nadzieję, że nie będzie tam takich szopek jakie ostatnio odstawia Totolotek z E-Promocją - pomimo deklarowanego funkcjonowania systemu 24 godz. na dobę...
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Piękny kuponik gotowy do puszczenia i nagle o północy bum i stronka się wali...już nie pierwszy raz, jeszcze trochę i chyba im podziękuję:/ Teraz nie wiem czy siedzieć i czekać, że może coś się odpali czy dać sobie już spokój z obstawieniem nba i tenisa...

a co Ci się dzieje z tą stroną?
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
jeżeli postawie normalny kupon w totomixie, to jak wygram to pieniadze ida na konto e-promocja automatycznie czy nie ??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Miałeś już odpowiedzi w tym temacie.

Jeśli postawisz kupon (obojętnie czy w punkcie czy przez internet) to wygraną musisz odebrać w punkcie. Dostajesz wygraną i decydujesz czy pieniądze bierzesz do ręki czy przelewasz znowu na konto. Pieniądze z kuponów internetowych nie są dodawane do stanu konta, też trzeba je odbierać w punkcie.

To taka połowiczna gra przez internet, bo i tak dosyć często musisz sobie urządzać wycieczki do toto.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dziś w nocy kolejny już raz ma miejsce przerwa w funkcjonowaniu systemu Totolotka.
To już jest jawne kpienie sobie z klientów - wobec informacji na ich stronie o funkcjonowaniu 24 godziny na dobę....
Choć jestem klientem tej firmy od samego jej początku - to wobec takiego traktowania, czekam tylko na to wprowadzenie w Fortunie zakładów netowych, bo ofertą zdecydowanie biją Totolotka na głowę a jeśli będzie jeszcze wszystko w Fortunie bezproblemowo funkcjonowało w zakresie zawierania zakładów w Internecie - to wróżę Totolotkowi zdecydowany odwrót graczy...
 
P 0

pansilver

Użytkownik
A jak z pobieraniem zaświadczeń o wygranej z internetowych kuponów. Obstawiłem w necie kupon za 500, wygrywam drugie tyle i idę z hasłem do totomixa i decyduję się wpłacić wygraną z powrotem na konto otwarte. Mogę wtedy wziąć zaświadczenie o wygranej ??
ps. edi8 , mogłbyś napisać do mnie PM, bo admini mi zablokowali taką opcję i pewnie już nie odblokują, bo stwierdzili że mam nieczyste intencje.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
A jak z pobieraniem zaświadczeń o wygranej z internetowych kuponów. Obstawiłem w necie kupon za 500, wygrywam drugie tyle i idę z hasłem do totomixa i decyduję się wpłacić wygraną z powrotem na konto otwarte. Mogę wtedy wziąć zaświadczenie o wygranej ??
Na miejscu możesz dostać świstek na którym pisze że &quot;nie jest imiennym zaświadczeniem o wygranej&quot;. Po imienne trzeba chyba do kogoś wyżej
 
Do góry Bottom