>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

panti1801 29

panti1801

Użytkownik
powyżej 2000 zł to albo wypłacasz w przedstawicielstwie, albo na Tanecznej w Warszawie ???? , dwa dni robocze czekasz na wypłatę powyżej 2000zł
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Najpierw zacznij tak wygrywać, później się zaczniesz o to martwić.
Zastanów sie jak by mieli zablokować Ci grę.... Rozesłać Twoje zdjęcie po punktach z napisem &quot;WANTED DEAD OR LIFE&quot;?:razz: Bo dowodu nie spisują, a wypłacić muszą jeżeli masz dowód udziału w grze (czyt. kupon). Tak więc nie ma fizycznej możliwości zakazania gry ???? Teraz skup się na wygrywaniu.
Inna sprawa jeżeli będą jakiekolwiek podejrzenia o wpływanie na losowość wyników lub łamanie regulaminu. wtedy zgodnie z regulaminem można zablokować wypłatę na 30 dni ????
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Mam taki zamiar zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak się dużo zainwestuje to się i dużo będzie wygrywać oczywiście odpowiednie stawkowanie i dobór meczy najważniejsze.
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
BTW zawsze możesz podzielić kupony (np zamiast za 2tys zagrać 20 razy po 100- tylko wcześniej musisz powiedzieć kolektorowi że zagrasz za powyżej 1000 zł jedną kombinację), wtedy nie przekroczysz 2 tysięcy wypłaty ???? A i pamiętaj że powyżej 2280 zł wygranej (na 1 kuponie) jest odprowadzany podatek dochodowy (10%) ????
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
tylko z tym blokowaniem gry, to koledze chodziło o zawieranie zakładów przez intenet, a nie w punktach przyjmowania zakładów.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
BONUS 10% na E-konto - ZA WYGRANE KUPONY ZAKŁADÓW TOTO-MIX

Dziś dostałem taki bonus przy zamianie wygranej na zakład otwarty (status srebrny), czy za każdym razem tak jest? Jak nie, to ile razy przysługuje ten bonus

Dzięki panti ;-)
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
W sumie Zastanawiam się czemu można max. na te konto wpłacić tylko 10 000 zł bo wtedy za dużymi stawkami nie można grać bo nie raz coś nie wpadnie nie raz wpadnie i w każdej chwili dziwna rzecz bo mogą nie pozwolić na zawieranie takiego internetowego zakładu mogą po prostu odmówić tak przeczytałem w regulaminie od czerwca zaczynam grę w toto-mixie w tym całym internetem i zobaczymy jak tam jest mam nadzieję, że będzie się dobrze grało bo mam zamiar u nich utrzymywać co miesięczny zysk. ???? Pozdrawiam.
Zysk i to nie mały, ale i nie ogromny.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
możesz na koncie w jednym momencie mieć tylko maxymalnie 10.000zł. Jak wykorzystasz-wpłacasz znowu. Jeśli wygrasz-przelewasz w kolekturze wygrane kupony na e-promocje i grasz dalej ????
 
rex 144

rex

Użytkownik
1) Babka dziś mi w toto-mix zaproponowala karte do grania przez neta. Czy wyrobienie karty kosztuje? Czy trzeba tą karte regularnie oplacać? Czy jak sie zaprzestanie gry w toto-mix i przy pomocy tej karty to czekają jakieś konsekwencje i kary pienieżne?
2) Wplacam to 10 zl minimum na karte toto-mix do grania przez neta. Czy moge z tego 10 zł , w necie zrobić 5 kuponow każdy po 2 zł stawka? Czy tylko to 10 zł jest na jeden kupon o dowolnej ilości zdarzeń ?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
-wyrobienie nic nie kosztuje, dostajesz ją od ręki
- środki jakie wpłacisz na swoje konto są ważne 60 dni (toto mix, tl i tg ), a konie 30 dni. Jeśli przez ten czas nie wykorzystasz tych środków, lub nie zrobisz wpłaty na minimum 10 zł, to środki przepadają. Pamiętaj, że masz możliwość zawsze wypłacić sobie całe saldo z karty (jeśli np wiesz, że nie będziesz grał)
-karta nie traci ważności, żadnych konsekwencji nie ma jak jej nie używasz. możesz się zarejestrować i zagrać raz, a potem dwa lata nie grać i nic się nie dzieje ????
-wpłacasz dyche i tworzysz tyle kuponów i za takie stawki jakie chcesz.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Okej dzięki, już rozwiałeś moje wątpliwości. Jeszcze mam jedno pytanie takie bardziej techniczne - założmy wpłaciłem 10 zł , gram sobie ugrałem powiedzmy 20 zł. I jak przez 60 dni tych 20 zł nie wypłacę albo nie zagram nimi to one mi przepadną? Czy np. moge z tego 20 zł w 59 dniu zrobić zakład za 2 zł, i wtedy mi zostanie 18 zł i czy to 18 zł mi przepadnie w 60 dniu ? Czy odrazu musze całym saldem czyli 20 zł obrócić żeby mi nie przepadło?
Druga sprawa. Czy mogę w każdej chwili wypłacić całe saldo czy tylko te kupony które są wygrane ? Np z 10 zł ugrałem 50 zł. I czy to 50 zł moge w każdej chwili wypłacić? Czy musze kolejno drukować te wygrane kupony i pokazać je w okienku by móc wyplacić całe saldo?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
tak jak napisał kolega-wygrane kupony nie dodają Ci się do salda, musisz pobrać hasło do wypłaty kuponów i z nim i swoja kartą idziesz do punktu i kolektor kupon drukuje i przelewa Ci na konto lub wypłaca gotówkę. Zależy jak chcesz. Jeśli np wpłaciłeś dyche na konto i zagrałeś za 2 zł, to zostaje Ci 8 zł. Jeśli przez 60 dni nie wpłacisz jakiejkolwiek kwoty to te 8 zł Ci przepada. Jeśli byś zrobił w 59-tym dniu wpłatę 10 zł, to łącznie masz 18 zł i te pieniądze przedłużają Ci ważność konta o kolejne 60 dni. Jeślie miałeś te 8zł i w 59 dniu zrobisz zakład np za 2 złote, a nie zrobisz żadnej wpłaty na konto, to 60-tego dnia i tak reszta tej kasy Ci przepadnie. Wypłata salda-oznacza to, że pobierasz hasło do wypłaty salda i w kolekturze wypłacasz wszystkie pieniądze jakie wcześniej wpłaciłeś na swoje konto internetowe. Możesz to zrobić w każdej chwili.
 
Do góry Bottom