>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Top Model - Zostań Modelką

rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Takie sondy to można sobie przysłowiowo wsadzić. Dlaczego?
Tak samo było z YCD, Mam Talent czy innymi programami na TVN, przykłady?

Dominik Olechowski z YCD był kilka razy faworytem do odpadniecia już 2-3 odcinki przed finałem, a w finale faworytem nie był bo śledziłem uważnie tą edycję. Drugi przykład z Mam Talent - Kamil Bednarek wiadomo jak się skończyło.
Smsy telewidzów?
A która przeciętna osoba ma dostęp do takich informacji ile ich tak naprawdę było
Nie zdziwię się jak wygra nawet Michaśka Manios :razz:
Oczywiście nie musi być tak jak piszę, takie jest moje zdanie, ale w sumie nie tylko moje.
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Takie sondy to można sobie przysłowiowo wsadzić. Dlaczego?
Tak samo było z YCD, Mam Talent czy innymi programami na TVN, przykłady?

Dominik Olechowski z YCD był kilka razy faworytem do odpadniecia już 2-3 odcinki przed finałem, a w finale faworytem nie był bo śledziłem uważnie tą edycję. Drugi przykład z Mam Talent - Kamil Bednarek wiadomo jak się skończyło.
Smsy telewidzów?
A która przeciętna osoba ma dostęp do takich informacji ile ich tak naprawdę było
Nie zdziwię się jak wygra nawet Michaśka Manios :razz:
Oczywiście nie musi być tak jak piszę, ale takie jest moje zdanie.
racja, a wiesz dlaczego? bo to prosty zabieg socjotechniczny ktory za kazdym razem w przypadku tego typu show jest wprowadzany.. celowo producent programu wybiera na zwycięzce( chyba nikt nie wierzy z was ze jest to za pomoca sms, znam pewne osoby ktore tworzyli program Mam Talent tudzież przy nim pracowali i sprawa jest dla Mnie jasna po tym co się dowiadywałem) wracajac do tematu, celowo wybiera na zwycięzce osobe ktora nie powinna wygrać w odczuciu widza.. wiecie dlaczego? ano dlatego żeby w przyszlej edycji w poczuciu niesprawiedliwosci zaglosowac ponownie na osobe ktora tym razem w naszym odczuciu powinna wygrac nastepna edycje, tak bylo w przypadku mam talent gdy kazdy myslal ze wygra Bednarek, w Top Model tez Papielska faworytką nie była, itp itd. a gawiedz mysli ze wysylajac sms wybiera zwyciezce, otoż nie, i kazdy kto ma troche wiecej wiedzy w tych tematach wam to potwierdzi(popytajcie osob ktore sa obeznane w tego typu zabiegach socjotechnicznych) jest to granie na emocjach widza, pozostawienie go w poczuciu niespełnienia poprzez wytypowanie na zwyciezce programu osoby ktora nie powinna jej wygrac w odczuciu statystycznego Kowalskiego, by na nastepną edycje glosował ponownie w poczuciu spełnienia swego osobistego obowiązku głosowania ponownie by osoba ktora tym razem zasługuje napewno wygrala..
wiec wygra osoba ktora w odczuciu widza nie powinna wygrac dzisiejszego finału, zobaczycie
więc możecie się domyślić kto to wygra.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Dokładnie chociaż muszę przyznać, że z tą socjotechniką mnie trochę zaintrygowałeś bo socjologiem nie jestem nigdy nie byłem ani nie będę więc to coś dla mnie nowego. Ale napisałem post wyżej dlatego, że właśnie w 6 edycji wystąpił kolega, który nie jest postacią anonimową w polskim showbizniesie i co nieco na ten temat wie.
więc możecie się domyślić kto to wygra.
???? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Dokładnie chociaż muszę przyznać, że z tą socjotechniką mnie trochę zaintrygowałeś bo socjologiem nie jestem nigdy nie byłem ani nie będę więc to coś dla mnie nowego. Ale napisałem post wyżej dlatego, że właśnie w 6 edycji wystąpił kolega, który nie jest postacią anonimową w polskim showbizniesie i co nieco na ten temat wie.

???? ;)
niestety tak ten świat wyglada.. a gawiedz siedzi i sle sms,

&quot;czyżby&quot; Ania B. dziś wygrana ? ;)
 
D 570

duff999

Użytkownik
jasne każdy może mieć swoje zdanie niewątpliwie Ania nadaje się do modelingu najbardziej z trzech finalistek ,ale ja dalej obstawiałbym wygraną Olgi. Te nastolatki o których mówisz jej nie lubią i wątpie aby na Nią właśnie oddały swój głos. Przetrzyjcie oczy i zobaczcie jaka na nią nagonka była w internecie to nie jest nic pozytywnego. Moim zdaniem nie ma szans. Mogę się mylić jednak staram się logicznie uporządkować to jak rozłożą się głosy.
Oczywiście Olga Kaczyńska to win 2.10 tobet . Zmylił mnie bold w poprzednim poście
✅
Teorie spiskowe można sobie wsadzić gdzieś. Prawda jest taka ,że nikt nie glosowałby na Anke tylko dlatego ,że jest taką samą smarkulą itd brak logiki.
o kierowaniu się sondażem z dzień dobry tvn nie wspomnę...
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Poza tym sonda była kto wygra i tu zdecydowanie szanse największe miała Anka - najlepsze predyspozycje czysto pod względem modellingu.
Sam oglądałem ledwie kilka odcinków, głównie na samym początku i Anka raczej wydawała się najbardziej pusta z nich wszystkich. Sam mam koleżanki (oraz dziewczyne), które uważały, że wygra Anka, ale były za Olgą - Anka po prostu nie była lubiana przez ludzi, którzy oglądają ten program.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Odświeżam temat :grin:

Wygra Top Model (STS)

Typ; Zuzanna Kołodziejczak Kurs 3,5

Dziś dość nietypowo. Na wstępie zaznaczam iż jestem jedynie amatorem pięknych kobiet a nie znawcą modelingu. Dlatego stawka powinna być dobrana z rozwagą.
Od początku programu za faworytkę do końcowego tryumfu typowałem Marcelę Leszczak 20l. Marcela wygrywała liczne konkurencje! Ta dziewczyna cechuje się dużą pewnością siebie jak i determinacją do osiągnięcia sukcesu. Podkreślała to wielokrotnie przez co nawet wybuchł konflikt w jednym z odcinków.
Koniec końców postawię na Zuzie Kołodziejczak 19l, która na początku lekko zaszokowała jury przychodząc na casting z kolczykiem w nosie.
Z programu na program coraz bardziej mi się podobała. Jak sam Piróg powiedział w ostatnim odcinku, Zuzia poczyniła największy progres w tej edycji i zasługuje na finał.
Jak wiemy głosować będą widzowie przez co musimy mieć na uwadze, że niektórzy (ba może i większość) będzie kierować się sympatią jak i położeniem geograficznym. Jeżeli chodzi o ten drugi czynnik to Zuzia mieszka w Poznaniu, Marcela jest z Leszna a 2 inne uczestniczki finału Renata (Katowice), Klaudia(Sosnowiec). Tu przewagę widzę po stronie ,,Zuśki&quot;, oczywiście przy pewnych założeniach. Marcela jest z prowincji a Renia jaki i Klaudia pochodzą z tego samego regionu.
Następnie popularność na Facebooku (liczba lubię to) ; Zuzia 190tyś. Marcela 118tyś. Klaudia 30tyś i na szarym końcu Renata 13tyś. Jak widzimy ogromną przewagę w tym względzie ma moja faworytka. A te ,,Like&quot; są potencjalnymi głosami...
Dlaczego nie Marcela? Dziewczyna po prostu zaczęła razić to swoją pewnością siebie. W ostatnim odcinku na pytanie jak sobie poradzi bez j.angielskiego w wielkim świecie modelingu odparła; wrócę do siebie i się nauczę a następnie będę najlepsza. Coś w tym stylu, co mi osobiście się nie spodobało. Nauka języka z jej ust zabrzmiała bardzo banalnie a jednak nie nauczyła się do tej pory.
Przeglądałem również liczne fora z ankietami i opiniami. W ankietach najwięcej głosów otrzymują właśnie Marcela, Zuza i Renia. Głosy raczej po równo.
Oczywiście nie wiemy co się wydarzy dziś w finale i trzeba mieć to na uwadze przy doborze stawki. Kursy w Stsie szaleją także 3,5 może się zmienić. Może namieszać jeszcze Renatka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Marcela
(3,50 sts jeszcze wczoraj teraz juz 2,00)
Nie ma bata zeby Zuzka wygrala. Final rozegra sie miedzy Renata ( najbardziej nadajaca sie na modelke jednak strasznie irytujaca i bez zadnych fanek, 10 tys lajkow jedynie na fejsie) i Marcela ( ambitna, zadziorna i do tego lubiana, okolo 130 tys lajkow na fejsie).
Oczywiscie najbardziej lubiana jest wlasnie Zuzka (180tys lajkow) ale gdzie ona na modelke.. &quot;Mala i gruba&quot; i do tego okolczykowana. Najpewniejsze dzisiaj jest to ze zajmie ona.. 2 miejsce a i tak bedzie to dla niej sukces. Klaudia do odstrzalu na wejsciu tak wiec zostaje Renata i Marcela i tutaj pytanie czy naprawde decyduja widzowie czy jednak jest to ukartowane od poczatku.
Ogladajac te tvnowskie programy troche zaczynam powatpiewac wlasnie w to ze o wygranych decyduja widzowie. Marcela i nadaje sie na modelke i jest lubiana dlatego to zdecydowana faworytka.
Jako ciekawostke dorzuce jeszcze to ze w ostatniej edycji Olga wchodzila do ogrodu i wygrala, teraz Marcela rozbija lustro jako ostatnia wiec.. ;)
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Marcela
(3,50 sts jeszcze wczoraj teraz juz 2,00)

Nie ma bata zeby Zuzka wygrala. Final rozegra sie miedzy Renata ( najbardziej nadajaca sie na modelke jednak strasznie irytujaca i bez zadnych fanek, 10 tys lajkow jedynie na fejsie) i Marcela ( ambitna, zadziorna i do tego lubiana, okolo 130 tys lajkow na fejsie).
Oczywiscie najbardziej lubiana jest wlasnie Zuzka (180tys lajkow) ale gdzie ona na modelke.. &quot;Mala i gruba&quot; i do tego okolczykowana. Najpewniejsze dzisiaj jest to ze zajmie ona.. 2 miejsce a i tak bedzie to dla niej sukces. Klaudia do odstrzalu na wejsciu tak wiec zostaje Renata i Marcela i tutaj pytanie czy naprawde decyduja widzowie czy jednak jest to ukartowane od poczatku.
Ogladajac te tvnowskie programy troche zaczynam powatpiewac wlasnie w to ze o wygranych decyduja widzowie. Marcela i nadaje sie na modelke i jest lubiana dlatego to zdecydowana faworytka.
Jako ciekawostke dorzuce jeszcze to ze w ostatniej edycji Olga wchodzila do ogrodu i wygrala, teraz Marcela rozbija lustro jako ostatnia wiec.. ;)


Zgadzam się z tym typem.
Osobiście kibicuję Zuzannie, jednak ona na każdym zdjęciu robi takie same miny, taka sama postawa, nic nowego nie pokazuje.
Marcela nadaje się na modelkę a zakład po ładnym kursie można było pobrać.
 
Do góry Bottom