>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

TOP BETS

topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
✅✅Podsumowanie # 1 - 18 wrzesień 2017

Kupony: 18
Trafione:
Nietrafione:
Suma stawek: 6350 zł
Suma wygranych: 12.602,06 zł
Bilans: ✅6252,06 zł
Yield: 98,46%


Jak pokazałem w temacie, zagrałem też kupon z hokeja na zysk na czysto ponad 1.8k + inaczej ustawiłem NFL, gdzie ugrałem dodatkowe na czysto +360 zł. Generalnie więcej miesiąc jest mega udany, na ten moment mój osobisty bilans wychodzi na +8.5k, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę grę z podatkiem. Pewnie jak zwykle, druga połowa miesiąca będzie gorsza, no ale może uda się jeszcze z kilka stówek chociaż dorobić.

# 19 KHL

Chabarowsk - Cska 60&#39; ⛔ 2-2
Kunlun 60&#39; -
Slovan
Ako: 2.45
Stawka: 600 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna
EWK: 1294 zł

# 20 Piłka nożna LM + KHL + Koszykówka ME

RB Leipzig - Monaco lub remis ✅
Władywostok - Jokerit lub x ✅ 0-0
Włochy -
Serbia ✅
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 250 zł
EWK: 820 zł
✅ 570 zł

Edit: ja sobie zmieniłem jednak na Jokerit lub x więc jak ktoś chce to proponuję taka zmianę.

 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 21 Piłka nożna + MLB
Liverpool - Sevilla - over 2.5 ✅
Szachtar - Napoli - Napoli lub remis
ale Napoli zawiodło ... ⛔
Cleveland Indians - Detroit ✅
AKO: 2.64
Bukmacher: fortuna
Stawka: 300 zł ⛔
EWK: 697 zł

Liverpool i Sevilla to drużyny bardzo mocne z przodu, które tracą naprawdę sporo bramek, więc liczę na otwarty mecz, a co za tym idzie 3-4 bramki.
Napoli jest w świetnej formie i nie wyobrażam sobie, żeby mogli dzisiaj przegrać.
Indians chyba aktualnie seria 18 zwycięstw z rzędu. Na ten moment do gry desygnowany jest Clevinger na pagórku, więc powinno być łatwo i Tygrysy dostaną kolejnego sweepa.
Nie chcę mi się już sprawdzać ale od 11 kolejek gram na Indians i ciągle hajs się zgadza, więc czas podać Wam ich w ako - o ile akurat nie będzie wtopy, no ale w USA gra się z trendem a nie przeciwko nim. Jak raz przegrają to potem trzeba ich odpuscic do PO a tam będą bardzo mocni.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 22 LM
Porto - Besiktas - over 1.5 ✅

Maribor - Spartak lub remis ✅
Tottenham - Dortmund - brak gola do 15 minuty ⛔
AKO: 2.14
Bukmacher: Fortuna
Stawka 250 zł ⛔
EWK: 470 zł

Porto i Besiktas bardzo mocne z przodu, Turcy nie będą tutaj kalkulować, a Porto musi wygrać dzisiaj więc bramki powinny być.
Maribor to straszny kopciuszek i będę bardzo zdziwiony jakby dzisiaj udało im się wygrać.
Ostatnia próba trochę wymyślna, ale zobaczymy. Grają na Wembley, liczę na badanie się w pierwszych minutach i dopiero potem będziemy mieć sytuację bramkowe.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 23 Piłka ręczna + Piłka nożna LM

Montpellier -2.5 - Chambery ✅
Liverpool - Sevilla - over 1.5 ✅
Maribor - Spartak lub X ✅
Szachtar - Napoli lub X ⛔
Stawka: 300 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna
EWK: 782 zł

#24 Tenis challenger Szczecin
Fratangelo &amp; Janowicz
Stawka 300
STS
EWK: 499 zł

✅ 199 zł
#25 i #26
RB Lipsk - Monaco wynik 1-1
Under 1.5
5.40
Fortuna
150 ⛔- 713 zł
Under 0.5
17.50
Fortuna
100 ⛔-1540

Może i się mylę, ale moim zdaniem jest tutaj duża szansa na mega Under i ja widzę tutaj duże value.
Monaco przede wszystkim nie będzie chciało tutaj przegrać, są ograni na europejskim polu w przeciwieństwie do młodzieży z Lipska, która moim zdaniem zderzy się z rzeczywistością europejskiego futbolu. Monaco dzisiaj bez Lemara i myślę, że zagrają na 0 z tyłu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 27

Chicago Cubs - NY Mets ✅ Wynik: 17-5
Villareal - Astana
Arsenal - Koln

Kazań 60&#39; - Czerepowec ⛔???? po dogrywce ...
Monachium 60&#39; - Schweninger
Stawka: 250 zł⛔
STS
EWK: 1203 zł
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Też korzystam z Twoich typów, jeśli nie jestem przekonany nie gram. Wyniki potwierdzają, że masz wiedzę i wiesz co robisz. Twoja kasa mnie nie obchodzi. Możesz grać nawet na zapałki. Rób swoje jeśli tylko masz czas. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Nie wiem dlaczego zostały usunięte wszystkie wpisy, w tym moje - w których odniosłem się do kilku ważnych kwestii, ale nieważne.
Ja słów na wiatr nie rzucam, więc:
# 28 GP Singapur
Vettel wygra kwalifikacje
Kurs: 2.50
STS
Stawka: 500 zł
EWK: 1100 zł
✅ 600 zł

# 29 Piłka nożna LE + Siatkówka
RSSS + Hoffenheim + Brazylia
Stawka: 300 zł ⛔
STS
EWK: 597 zł
Widzę, że moderatorzy usuwają wpisy już nawet w tematach. Gość pajacuje ciągle, oczernia innych, pokazałem pajacowi gdzie jest jego miejsce, bo wszystko wykazałem, ale polecam spojrzeć na tego łosia z zielonym awatarem, bo teraz nagle się wycofuje ze wszystkiego ;) i sam oczywiście troll nic nie poda, bo nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Witaj. Dzięki za typy, dla mnie również są cennym materiałem do własnych zakładów. Nie przejmuj się chomikiem i jego innymi wcieleniami, szkoda trudu na dyskusję z nim i załączanie zdjęć kuponów. Czas i wyniki pokażą kto jest dobry w typowaniu a kto jest mocny tylko w przechwałkach.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Moderatorzy usunęli mój wpis, gdzie prosiłem o nie pisanie w tym temacie.
Pisałem również, że będę mało aktywny w temacie, a wracam do typowania za kurtynę.
Macie jedno spotkanie z 8 które dzisiaj zagrałem.
Omsk 60&#39; 1.44 kurs - powinno być bardzo łatwo ;)
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 33 Tenis
Seppi +3.5 ⛔
Kolschreiber - 4.5 ✅

Simon bardzo cieniuje w tym roku. Kurs 1.50 to często jest podpucha w tenisie, więc idę stronę doga na dodatnim handi.
Kolba - o ile nie będzie rosyjskiej ustawki, to powinien to lekko zamknąć w 2 setach, a wynik 6-3 6-4 powinien wykręcić na miękko.

Stawka: 500 ⛔
STS
EWK: 1052zł

# 34 Piłka i hokej
Kazań 60&#39; i espanyol - celta bts
300 - 690
STS
✅ 390 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Przez ostatnie 2 dni nie podawałem full typów, ale Ci co prosili mnie na priv o typy to je dostali, a wyniki były świetne
trafione kosmiczne typy na czele z Las Vegas Golden Knights (polecałem w typach na żywo) z zarobkiem 6k tylko na tym spotkaniu + inne fajne ako z Cubs, Indians, BVB, Realem, Panters i Pats z NFL, gdzie zarobek w 2 dni przekroczył znacznie 10k ;)

Typ MLB
Philadelphia Phillies - LA Dodgers

Dodgers -1.5 ⛔
1.47
Fortuna
Typ do dubla/tripla jak znalazł

Na ten moment desygnowany do gry jest lider Dodgersów Kershaw. LA mieli fatalną serię porażek, ale gdy zbliżają się PlayOffy to ta forma zwyżkuje i ostatnie 2 pojedynki udało im się zamknąć w serii 2-1.
Grają dzisiaj z czerwoną latarnią ligi i o ile zagra Kershaw, to Philla nie poszaleje dzisiaj. Bukmacherzy przewidują wynik w granicach 5-3, bo linia i handicapy na drużyny są wystawione na tych liniach, ale o ile będzie jw., tzn. słabiutki Pivetta (chociaż ostatnio zagrał 3 lepsze spotkania niż te początkowe), a po drugiej stronie Kershaw, to przewiduje tutaj 1-2 max punkty drużyny z Philadelphii, a ofensywa Dodgersów musi się w końcu wstrzelić i zdobędą minimum 5 oczek.

# 37
La Dodgers ????
Barcelona -
Eibar
Gasquet - Istomin
Stawka: 800 zł ⛔
STS
EWK: 1330 zł

Zapewne komuś się coś nie spodoba z moimi typami, ale każdy gra na własny sposób ;)
Barcelona mimo, że cieniuje, to na luzie to wygrają.
Gasquet wygrał na luzie challenger w Szczecinie, teraz niby zmiana nawierzchni, ale gra u siebie, więc Istomina pyknie - bilans, wyniki na hali w tym roku - 7/3 i 1/2, więc powinno być dobrze.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Król Janusz ????
# 38 Piłka nożna na 20.09
Dortmund, City, Roma, Milan, Juventus, Atletico lub remis, Real Madryt, Arsenal, Chelsea, M. United
AKO: 10.16
Stawka: 300 zł (rozłożona na 2 kupony - 200 i 100 zł)
Fortuna
EWK: 2.682,24 zł
# 39
Arsenal, Chelsea, United, Juventus, Real Madryt i Milan - Spal - Spal nie strzeli
AKO: 4.20
STS
Stawka: 250 zł
EWK: 924 zł
-550 koniec w tym miesiącu ... Rok temu mnie te pajace z Madrytu uwalily na 15k teraz ku*** na 3.5 ....

podsumowanie
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Petarda z hokeja na priv na dzisiaj
Kurs 1.95
Nie każdy zielony ogórek musi dostać typ ;)
Typ podam na priv koło 10-11
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
NHL Presezon
Canucks - Kings
mecz rozgrywany jest w Szanghaju jako promocja hokeja w Azji. Trenerzy wypowiadają się jednoznacznie, to ma być promocja hokeja i gra defensywna ma być zdecydowanie na drugim planie.
Bardzo mocne składy na dzisiaj:
Canucks projected lineup
Daniel Sedin -- Henrik Sedin -- Sam Gagner
Sven Baertschi -- Bo Horvat -- Reid Boucher
Thomas Vanek -- Alexander Burmistrov -- Loui Eriksson
Markus Granlund -- Brandon Sutter -- Derek Dorsett
Michael Del Zotto -- Erik Gudbranson
Alexander Edler -- Christopher Tanev
Ben Hutton -- Troy Stecher
Jacob Markstrom
Anders Nilsson

Kings projected lineup
Jonny Brodzinski -- Anze Kopitar -- Dustin Brown
Tanner Pearson -- Jeff Carter -- Tyler Toffoli
Andy Andreoff -- Adrian Kempe -- Michael Cammalleri
Kyle Clifford -- Nick Shore -- Trevor Lewis
Derek Forbort -- Drew Doughty
Jake Muzzin -- Alec Martinez
Oscar Fantenberg -- Christian Folin
Jonathan Quick
Darcy Kuemper
Dodatkowo news - po stronie Canucks minimum 1 tercję ma bronić podobno młody 21 Chińczyk, którego wrzucili w roster na ten mecz.
Tu powinien być wysoki wynik, a dodatkowo jest to presezon.
Kilka dni temu było 3-3 i po dogrywce wygrały Orki. Dzisiaj powinna być strzelanina i wygrana Królów.
over 5.5 bramek
1.95
Fortuna

Rozłożone na kilka kuponów
Stawka 5.000
PO PODATKU NA CZYSTO 1.72
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Do góry Bottom