>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - opinie

dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Co do bonusów to się nie zgodzę.Podejrzewam,że masz u nich konto stosunkowo krótko.
Ja konto w Tobet mam od 2,5 roku i średnio co 2 miesiące otrzymuję na maila propozycję bonusową ,przeważnie jest to dobra oferta bo proponowany bonus to 50% od depozytu do obrotu sześciokrotnego po minimalnym kursie 1,5-1,80.
Znam firmy,które rzadziej oferują promocje dla swoich klientów i na mniej atrakcyjnych warunkach.
Co do wypłat to nigdy nie miałem żadnych problemów,czy to na konto bankowe ,czy na MB.Zawsze pieniądze xz dnia na dzień miałem księgowane.

Jedyny minus to to,że nie realizują wypłat w weekendy i dni świąteczne.
Może po prostu nie dosłałeś czegoś do weryfikacji i miałeś problem przy wypłacie?
 
L 6

laci1

Użytkownik
Raczej chodziło mi o to jak długo szły pieniądze z konta Tobet na konto bankowe , ale nie ważne było mineło. Co do bonusów to możesz mieć rację ponieważ grałem tam tylko jakiś czas i przerzuciłem się na bet365 ;)
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Najwyższy kurs wygrywa - znowu w grze!

Ten konkurs cieszył się wielkim powodzeniem w zeszłym roku, więc specjalnie dla Was postanowiliśmy go wznowić! Jak sama nazwa wskazuje, musisz próbować trafić zwycięski zakład z możliwie jak największym kursem z całej naszej oferty zakładów na wydarzenia sportowe. Rywalizacja trwa do końca stycznia. Okazji do szukania atrakcyjnych kursów w tym miesiącu na pewno nie zabraknie. Australian Open z udziałem Agnieszki Radwańskiej, mistrzostwa świata w piłce ręcznej z udziałem naszej męskiej reprezentacji i cała masa futbolu na najwyższym poziomie, czyli angielskich rozgrywek Premier League i FA Cup.

Ten, kto na koniec zabawy znajdzie się na szczycie tabeli naszego konkursu, wygra 600 PLN prosto na swoje konto Tobet. Jeśli skończysz rywalizację na drugim miejscu, wygrasz 400 PLN!
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
tobet = zenada

postawilem zaklad z NBA, under 18.5 zbiorek zawodnika, linia dosc wysoka ale skoro w ostatnim meczu potrafil zebrac 20 pilek to wcale nie jakas z kosmosu

w polowie meczu zaklad zostal rozliczony jako zwrot - dlaczego dopiero w polowie a nie na poczatku skoro byl na live a zaklady live w tym buku sa rozliczane od reki? powod jest prosty - do przerwy Lee mial tylko 5 zbiorek wiec widzac to postanowili zrobic zwroty

ciekawe co by zrobili gdyby mial do przerwy np 20 zbiorek? jestem przekonany, ze te zaklady bylyby przegrane

i wez tu cos stawiaj w takim gownianym buku ktory nie potrafi wziac odpowiedzialnosci za swoje bledy, nie wiadomo czy jak wejdzie nie zostaniesz z sama stawka a jak nie wejdzie czy Cie nie oskubia z kasy

tobet = amatorka i zenada ????????
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Hehe... no czytalem o tym typie wczoraj, linia faktycznie byla wysoka w stosunku do innych bukow, ewidentyny blad ???? Ja juz kiedys dalem sobie spokoj z nimi, slaby buk ktory za swoje bledy kaze graczy...
 
M 835

miesza7

Użytkownik
Dlaczego w dniu dzisiejszym jak również pod koniec wczorajszego nie ma możliwości jakiegokolwiek połączenie przez live chat?Na e-maile również nie mam żadnych odpowiedzi?WTF się kulturalnie pytam!
 
N 7

nrth

Użytkownik
To już przechodzi ludzkie pojęcie. Mam obstawiony mecz Ramirez-Arguello który dzisiaj został ODWOŁANY. Piszę do jakiegoś konsultanta a ten mi mówi, że kursy pozostaną ważne do zakończenia turnieju ! To są kpiny i proszę użytkownika Tobet o kontakt i rozpatrzenie sprawy. Nie polecam zdecydowanie tego bukmachera !
 
J 0

jarmi-1986

Użytkownik
witam.
u buków gram od dawna i mam konta u wielu. skusilem sie 2 dni temu na tobet.
po wplaceniu 300zl dostalem bonus 150. zagralem jeden mecz tenisa i wygralem troszke ponad 900zl. ku mojemu zdziwieniu na kolejne mecze(na kazda dyscypline) mam ustawiony limit:eek: moge grac maksymalnie po 2-3zl. zenada jakas. do spelnienia obortu mam jeszcze ponad 1000zl. i co mam grac 500zakladow po 2 zl? zenujacy bukmacher...napisalem do nich i oto co mi odpisali:
Szanowny Panie Michale,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Tobet.com

Uprzejmie informujemy, że w chwili próby postawienia wyższej stawki na zakład niż dopuszczalna, istnieje możliwość wysłania zapytania, czyli tzw. manualnej akceptacji.
Zgłoszenie takie rozpatrywane jest w czasie 30 min.

zglosilem ze obstawic za wieksza kwote i nie dostalem zadnej informacji na maila. dopiero po zakladce moje konto i po stanie konto doszedlem do tego za ile poszedl zaklad.
kolejna odpowiedz:
Szanowny Panie Michale,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Tobet.com

Uprzejmie informujemy, że na Pańskim koncie ustanowione jest czasowqe ograniczenie maksymalnej stawki na zakład.
Może ono zostać usunięte z czasem na podstawie obserwacji Pańskiej gry.
heheh chca obserwowac moja gre. zaklady za 2zl. ale beda mieli wnioski po obserwacji.
tak jak pisalem gram duzo u bukow ale taka kicha pierwszy raz mi sie zdarza.
na ta chwile mega minus i odradzam.napislaem jeszcze raz do supportu, zobaczymy czy cos z tym zrobia.
pozdrawiam
 
J 0

jarmi-1986

Użytkownik
i jeszcze dzis mi napisali ze nie ma opcji anowania bonusa u zwrotu depozytu. zlodziejstwo w bialy dzien. bede kur.. 2 lata obracal ten bonus zakladami po 2 zlote.
PS.Z PELNA ODPOWIEDZIALNOSCIA ODRADZAM TEGO BUKMACHERA OSOBOM KTORZY CHCA ZALOZYC KONTO!!!! OMIJAC SZEROKIM LUKIEM????
 
V 9

viceroy179

Użytkownik
Witam mam konto na tobecie od kilku ładnych lat (zweryfikowane) wpłacałem/wypłacałem wiele razy przez bank mam do was jedno pytanie uzbierałem trochę gotówki na webmoney postanowiłem całość wpłacić do tobeta pograłem trochę i zleciłem wypłatę na konto bankowe lecz została ona odrzucona więc postanowiłem zagrać za całość zakład o kursie 1,02 i moje pytanie brzmi czy po takim zabiegu powinno to przejść bez problemu? dodam iż mogę zrobić depo z banku jeśli będzie to potrzebne chodzi mi o wypłatę całości na konto bankowe z góry dzięki za odp.
 
Do góry Bottom