>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Dołączył
07/2010
Posty
881
ja czekam juz tydzien...po 5 dniach odezwali sie...sorry tzn. odrzucili 2 dokumenty. wyslalem im inne czekam od wczoraj i nic...
miałem podobnie, sprawa ciągnie się od zeszłego tygodnia. Dziś pani poprosiła o wyjaśnienie dlaczego wypłacam pieniadze na inne konto niż te z którego wpłacałem, podczas gdy ja zleciłem wypłatę na moneybookers ???? W każdym razie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, wszystkie dokumenty zweryfikowane, teraz tylko czekać na pieniądze.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Dołączył
02/2007
Posty
333
Miasto
Wschód
niby w jaki sposob mialbym go oszukac ? chce poprostu wyplacic swoje pieniadze i tyle...
Nie piszę konkretnie o Tobie. Poprzeglądaj sobie forum. Jest masa cwaniaków, którzy a to podali złe dane, a to mają po pięć kont, a to pełnoletni będę za sześć lat :p Nie dziwię się, że później mają takie problemy z bukami.
 
M 2

maraspol

Użytkownik
Dołączył
02/2010
Posty
44
miałem podobnie, sprawa ciągnie się od zeszłego tygodnia. Dziś pani poprosiła o wyjaśnienie dlaczego wypłacam pieniadze na inne konto niż te z którego wpłacałem, podczas gdy ja zleciłem wypłatę na moneybookers ???? W każdym razie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, wszystkie dokumenty zweryfikowane, teraz tylko czekać na pieniądze.
jak kontaktowales sie z tobet ? mail czy live chat ?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Dołączył
08/2007
Posty
1587
Miasto
K-Pax
Dla mających problem z weryfikacją: piszcie na angielski support. Czekałem od poniedziałku, dziś napisałem im maila, odpisali szybko poprosili o screen z konta mb, wysłałem i po godzince sprawa załatwiona.
 
Y 20

ymaginary

Użytkownik
Dołączył
02/2011
Posty
13
Potwierdzam, napisałem do angielskiego supportu czy nie można by przyspieszyć całego procesu weryfikacji i wypłaty, po godzince, a było to w środku nocy, dostałem odpowiedź, że przepraszają za opóźnienia, ale może to zająć do 72h, a że wypłatę zleciłem w niedzielę wieczorem więc nie minęło jeszcze tyle czasu to pomyślałem, że będę musiał przeczekać te 72 godziny i wtedy napiszę jeszcze raz bo pewnie polski support i tak się nie wyrobi. Ale jak się rano okazało godzinkę po pierwszym mailu dostałem następnego z informacją, że wszystko zweryfikowane, a kasa była już na moneybookers.
Natomiast co się tyczy wymaganych dokumentów, to tak jak sporo z was też nie płacę na moje nazwisko żadnych rachunków za media itp. więc w ramach tego dokumentu wysłałem zwykłe potwierdzenie przelewu bankowego w pdf i przeszło bez problemu.
 
T 4

tomaszst1

Użytkownik
Dołączył
12/2011
Posty
13
pisze na support po angielsku o weryfikacje bo od 3 dni jest cisza to oni mi po polsku odpowiadają ,że nie otrzymali wiadomości z działu bezpieczeństwa,to jakaś KPINA żeby tak traktować ludzi,niewiem jak u innych bukmacherów ale ja przy pierwszej zleconej wypłacie mam dość. Wypłate traktuję sprawdzająco po naczytaniu sie na forach o tobecie i ich dogłębnych trwających tygodniami weryfikacjach,pozdrawiam.
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
Dołączył
10/2008
Posty
60
Miasto
z Miasta Sypialni
dokladnie mam to samo, na poczatku jeszcze odpisali a teraz brak odzewu z ich strony- nic pozostaje mi czekac i moze sie doczekam, jedno wiem ze juz tam zadna wplata nie poleci ehhh a uwazalem ich do niedawna za porzadna firme

edit: sie wkoncu odezwali szacunek dla nich wielki:

Hi,

Z przykrością informujemy, że polski Dział Obsługi Klienta jest dzisiaj niedostępny. Państwa email został przesłany do polskiego działu, który odpowie najszybciej jak to możliwe.

regards,

Svein

Customer Support
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 13

koniak1x1

Użytkownik
Dołączył
03/2009
Posty
46
dokladnie mam to samo, na poczatku jeszcze odpisali a teraz brak odzewu z ich strony- nic pozostaje mi czekac i moze sie doczekam, jedno wiem ze juz tam zadna wplata nie poleci ehhh a uwazalem ich do niedawna za porzadna firme
edit: sie wkoncu odezwali szacunek dla nich wielki:
Hi,

Z przykrością informujemy, że polski Dział Obsługi Klienta jest dzisiaj niedostępny. Państwa email został przesłany do polskiego działu, który odpowie najszybciej jak to możliwe.
regards,

Svein

Customer Support
Ja dostałem taką wiadomość i że mam napisać po angielsku. Jak napisałem po angielsku to odpisali po 12 minutach po polsku, że nie mają odpowiedzi od działu bezpieczeństwa. Jeszcze trochę ich pomęczyłem i odpisali, że zajmą się rano dokumentami. Tylko, że jak zadałem im pytanie czy będzie to sprawdzone do 12 to już odpisali, że nie mogą mi tego zagwarantować.
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Dołączył
03/2008
Posty
30
Czy w owej firmie jeszcze ktokolwiek pracuje w tych lajfczatach, saportach i innych ichniejszych formach kontaktu? Co tam sie dzieje,ze nie mozna uzyskac od ponad tygodnia jakiejkolwiek odpowiedzi na pytania?
 
P 0

perla-20962

Użytkownik
Dołączył
10/2007
Posty
21
Ten Tobet to jest jakaś porażka. Brak live czata, na maile pomoc odpisuje co dwie godziny. Najpierw mi przysyłają maila że coś z hasłem jest nie tak, za 2 h mnie przepraszają i piszą że konto zostało zablokowane bo wykryli że logowałem się z innego IP. Mam zmienne IP bo mam Neostradę i jak tak za każdym razem będzie to ja mam gdzieś ten ich serwis. Za 2 h wysłali mi żebym podał nazwisko panieńskie matki i tak sobie siedzę od 13 godziny i nic innego nie robię tylko czekam na te ich ....... maile, żebym mógł sobie obstawić 3 mecze Ligi Europejskiej w ramach tego świątecznego bonusu które się zaczynają o 19.
 
G 0

galagda

Użytkownik
Dołączył
12/2009
Posty
9
Miasto
Lebork
ciekawe -
&quot;Your requested payout on 2011-12-14 21:56 CET in the amount of xxx.xx PLN has been cancelled and the funds have been returned to your NordicBet betting account.
If you have any questions, our Support team is ready and willing to answer your questions via e-mail xxx &quot;
Spotkał się ktoś kiedyś z takim mailem od nich ?! to nie jest moja pierwsza wyplata od nich wiec mnie to trochę zastanawia... nie jest to oczywiście bonus ani nic z tych rzeczy... miał ktoś problem z wypłatą pieniędzy od nich ostatnio ?
 
T 13

txc

Użytkownik
Dołączył
07/2006
Posty
89
Taka &quot;szczegolna okolicznosc&quot; miala miejsce wczoraj... Obserwowalem na live mecz Trentino z Zaksa. W setach 0:1 i wysokie prowadzenie zaksy w secie drugim. No i pokazal sie ciekawy zaklad na wygrana w secie trzecim. Kurs na Trentino skakal czasami az do 15.00. Chcialem grac singlami to zdarzenie na Trentino, ale nie wskakiwalo, dolozylem jakies pierdolniki po 1.01 i sprobowalem w ten sposob. No i przeszło. Nastepnie, po kilku minutach wszedlem w swoje konto zobaczyc czy zaklad zostal zawarty. Patrze, ok, jest zawarty. Odswiezam i widze, ze jest anulowany... Trzeci set sie rozpocza z prowadzeniem Zaksy, odswiezam historie mojego zakladu i co widze? Nagle zrobil sie aktywny, w sensie nie byl anulowany! Po tym jak Trentino wrocilo do gry zaklad znowu zostal anulowany! Co ciekawe wydaje mi sie, że czekali ostatecznie do koca spotkania zeby anulowac, badz nie ten zaklad... Dlaczego? Dlatego, że mialem tez mecz Fulham, gdzie dalem ze padnie over 0,5gola. Padl dosc szybko, bo jakos jeszcze w srodku tego 3 seta... Wiec powinienem miec ten kupon zaliczony i rozliczony jako trafiony (przewaznie zawsze tak robia, ze jak padnie juz jakies zdarzenie nawet przed koncem spotkania, to je rozliczaja nie czekajac do konca), a tu wg mojej spiskowej teorii ( ;) ) czekali sobie do konca tego 3 seta i w razie wygranej Zaksy udupili by ludziom kupony, a ze wygralo Trentino, to sobie ladnie anulowali... Zero wiadomosci mailowej z jakiego powodu itp, gdzie zawsze bardzo szybko przychodzil mail, ze zaklad zostal anulowany. Powiem wiecej, napisalem dzis w poludnie pytanie dlaczego zaklad zostal anulowany... po paru godzinach dostalem odpowiedz, ze Polski saport dzis juz nie pracuje (normalnie pracuje do 20, a wiadomosc dostalem po 16) czyli nie wiedza nawet co odpisywac w zwiazku z ta sytuacja... ;) Wiem, że buk moze anulowac takie zaklady, ale takie kretactwa jakie napotykam ostatnio w tobecie mnie przerazaja.... Nie wspomne o tygodniowej weryfikacji konta, gdzie wysylalem skan dowodu, skan rachunku za czynsz, skan rachunku za gaz i skan profilu z MB... Oczywiscie po zwrot freebetu z biathlonu dopominalem sie rowniez okolo tygodnia...
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Dołączył
02/2010
Posty
149
ciekawe -
&quot;Your requested payout on 2011-12-14 21:56 CET in the amount of xxx.xx PLN has been cancelled and the funds have been returned to your NordicBet betting account.
If you have any questions, our Support team is ready and willing to answer your questions via e-mail xxx &quot;
Spotkał się ktoś kiedyś z takim mailem od nich ?! to nie jest moja pierwsza wyplata od nich wiec mnie to trochę zastanawia... nie jest to oczywiście bonus ani nic z tych rzeczy... miał ktoś problem z wypłatą pieniędzy od nich ostatnio ?
Szykuj się na tygodniowa weryfikację ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dołączył
07/2007
Posty
1829
Panowie niech weryfikują, byle wypłacali ????
Ja posłałem wczoraj dokumenty zaraz po zarejestrowaniu konta i czekam cierpliwie.
 
G 0

galagda

Użytkownik
Dołączył
12/2009
Posty
9
Miasto
Lebork
Szykuj się na tygodniowa weryfikację ????
Najlepsze jest to ze konto mam oczywiście zweryfikowane...no cóż wyplata na moneybookers się udała,a angielski support zbył mnie wymijającą odpowiedzią...nie mam pojęcia czemu to nie przeszło.ale tak poza tym to super Buk moim zdaniem,bardzo przejrzysty i oferta na niższe ligi bardzo dobra.