>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

jako47 130

jako47

Użytkownik
ostatnio firma sie popsula troszke dluzsze wyplaty, brak live czatu caly dzien albo w jakis konretnych godzinach, i strasznie dlugie oczekiwanie na zakceptowanie dokumentow. no trudno
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
Nie polecam tobetu, 3 razy wpłacałem ostatnio bo pokusiłem sie na całkiem dobre kursy - 1 raz wpłata szła 4 dni a wpłacałem przez przelwy24 i dwa razy po 2 dni a wpłacałem również przez p24 i moneybookers. Zawsze opóźnienie wynikało z bałaganu Tobetu bo kontatkowałem się z wspomnianymi wyzej podmiotami. Gra live u nich to też porażka &quot;twój zakład czeka na weryfikacje&quot; przy kwotach ok. 100 zł, żałosne. Wypłata trwała koło tygodnia...
Radze oszczędzić sobie nerwów i wybrać innego bukmachera
 
kondi88s 0

kondi88s

Użytkownik
Ja robiłem przedwczoraj przelew i był już po 15min. Zdarza się, że i czekałem 3 godziny, wtedy pisze do Tobet robie screena z Moneybooka, wysyłam i pieniądze już są ????
 
maui 83

maui

Użytkownik
Wie ktoś jaka jest procedura w Tobet przy odwołaniu meczu? Chodzi mi konkretnie o mecz: Sparta Rotterdam - Emmen VV. Rozliczą jako zwrot czy będą czekać na rozstrzygnięcia?
pozdro
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Wie ktoś jaka jest procedura w Tobet przy odwołaniu meczu? Chodzi mi konkretnie o mecz: Sparta Rotterdam - Emmen VV. Rozliczą jako zwrot czy będą czekać na rozstrzygnięcia?
pozdro
Tez czekam na ten mecz. W regulaminie jest że jak nie rozegrają w ciągu 36 godzin od planowanego czasu rozpoczęcia meczu ( wczoraj 20:00) to będzie zwrot, więc raczej na to się zanosi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Ile czekaliście u nich na weryfikację i odblokowanie konta? :]
Wczoraj zostałem proszony o skany od razu posłałem all,do teraz konto zablokowane.
Akurat teraz gdy takie fajne promo mają,ale cóż zrobić :/
 
A 0

adamo85

Użytkownik
Komunikat &quot;twój zakład czeka na weryfikacje&quot; :zoltakartka:
Zakład jest cofany! żadnej weryfikacji nie ma! i nic z tym nie można zrobić
Czekasz na mecz chcesz obstawić a tu niespodzianka
 
I 2

inko

Użytkownik
Czyżby Tobecik dosięgnął kryzys?
Nadal czekam na zwrot stawki z promocji &quot;Obstawiaj Europejskie Puchary 18-20 października na żywo bez ryzyka&quot;, bowiem mimo zapewnień pana z Livechat&#39;u zwrot powinienem dostać do 48h. Minął już grubo ponad miesiąc, a pieniędzy nadal nie ma...
Również czekam ponad termin na weryfikację dokumentów, chociaż konto u nich mam już od kilku lat i zdążyłem stracić oraz wygrać kilka tysięcy... Teraz czekam ponownie na zwrot stawki za wczorajszy kupon z LM, ale na razie głucho... Liveczat oczywiście nie działa (w ogóle pamięta ktoś kiedy ostatni raz on działał?), a support notorycznie wysyła automatyczne odpowiedzi... Kiedyś zwroty trafiały na konto od razu po zakończeniu ostatniego meczu, a teraz czekać na nie trzeba kilka dni, a i tak się ich nie dostaje.
Czekam tylko na weryfikację konta, oddanie pieniędzy i nastąpi koniec przygody z Tobetem, bo pewnie kwestią czasu jest to, kiedy on padnie, a nie chciałbym stracić pieniędzy w taki sposób.


 
K 6

koziuch

Użytkownik
Również czekam już jakiś czas na weryfikację dokumentów chociaż konto jest tam od 3 lat i zawsze wypłącałem na rozne sposoby bez problemow, kolega ma to samo, ja również stamtad spadam jak tylko zweryfikują bo to co tam sie dzieje to juz przechodzi wszelkie pojęcie. Zadna szanujaca sie firma nie pozwolilaby sobie na tak dlugi czas oczekiwania na podstawowe sprawy. A nie dosc ze grubo juz czekam na weryfikacje dokumentow, to jeszcze support nie działa tak jak nalezy, o live chacie nie wspomne. Szkoda gadac co sie stalo z ta firma.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Panowie,
przeczytałem na forum wiele postów o tym, że firma &quot;świruje&quot; i weryfikuje nas dosyć dogłębnie tygodniami. Sam 3 dni temu zleciłem wypłatę na MB i do dzisiejszego poranka nawet maila nie dostałem odnośnie postępu procesu weryfikacji. Dokumenty wysłałem wcześniej.
Jedna rada: napisać do angielskiego supportu. Do godziny od napisania miałem zweryfikowane konto i kasę na MB.
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Może miałem szczęście i trafiłem na ogarnięta osobę, ale dzisiaj mój cały proces weryfikacyjny trwał ok 20-30 min. Wszystkie dokumenty załadowałem i wysłałem na stronie Tobet. Nie posiadałem wszystkich dokumentów wymienionych w mailu od nich, ale np. zamiast rachunku za media wysłałem po prostu wyciąg z banku z adresem zamieszkania. Również inny adres na dowodzie osobistym, niż na wyciągu bankowym nie był problemem. Napisałem maila, że jestem po prostu gdzie indziej zameldowany. Byłem zły, że znowu muszę przechodzić proces weryfikacji, ale wszystko przebiegło bardzo sprawnie.
 
chwo 12

chwo

Użytkownik
Ale świnie w tym Tobiecie! juz 3 dzien czekam na weryfikacje. Wczoraj jeszcze wieczorem laska napisala bym wyslal jakies ttam 2 dokumenty wyslalem dzisiaj. i czekam od 12 juz kolejny raz na weryfikacje 5 meili poslalem i dalej nic. Tylko odpisali , ze zrobia to jak najszybciej...
 
player1 5

player1

Użytkownik
Neteller
Pieniądze zleciłem do wypłaty.Na koncie zero a płatności wstrzymane.Skąd mam wziąść rachunek za media lub pit jak nie pracuje.
Złodzieje jednym słowem.Już wiem dlaczego robią te promocje...
 
forin 450

forin

Użytkownik
idziesz do sklepu coś kupujesz prosisz o rachunek na siebie, zeby był adres, imie i nazwisko, nie wiem czy w sklepie spożywczym Ci dadza taki rachunek nigdy nie bralem, moze na stacji by dali, ja bralem dwa razy taki rachunek, byl potrzebny do kasyna, raz z apteki i raz ze sklepu meblowego.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Ojjj Tobet weryfikuje ostatnio chyba wszystkich;-) Gram ok. 2 lata i wczoraj zleciłem wypłatę w sumie nie tak wielkich pieniędzy i dziś już prośba o weryfikację.
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
Dostałem dokładnie to samo. Jeśli będzie to faktycznie trwać kilka dni, to podziękuję (z bólem, ale jednak) temu bukowi.
Pirelli: jaki masz status wypłaty? U mnie niby &quot;Zatwierdzono&quot;, a dokumentów jeszcze nie wysyłałem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Hmm mam nadzieję, że u mnie nie będzie tak samo. Darmową wypłatę (kwota minimalna) mogę zlecić dopiero pojutrze. Dzisiaj zadałem im pytanie:
&quot;Witam na jednym z for internetowych ludzie skarżą się, że wielu osobom każecie weryfikować tożsamość ponownie. Czy ja będę miał podobne problemy? Od zawsze od kiedy gram wpłacam i wypłacam tym samym kanałem pieniądze. Tzn. P24 wpłata (teraz P24 by moneybookers), wypłata na konto bankowe. Także czy ja będę miał jakieś problemy? Zostałem gruntownie sprawdzony podczas 1-szej weryfikacji.&quot;
I dostałem odpowiedź:
&quot;Witamy serdecznie, Uprzejmie informujemy, że Pańskie konto Tobet zostało już zweryfikowane i nie musimy go ponownie weryfikować. Życzymy miłego wieczoru! Z poważaniem, Martyna&quot;
Mam nadzieję, że mogę wierzyć Martynie. Bo nie dość, że do środy muszę czekać na zlecenie wypłaty, to jak mi ją wstrzymają to nie wyrobię chyba :)
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Neteller
Pieniądze zleciłem do wypłaty.Na koncie zero a płatności wstrzymane.Skąd mam wziąść rachunek za media lub pit jak nie pracuje.
Złodzieje jednym słowem.Już wiem dlaczego robią te promocje...
Siema, ja też nie posiadałem rachunku za media, więc w celu weryfikacji adresu przesłałem wyciąg z banku, gdzie widnieje adres zamieszkania. Przeszło bez najmniejszego problemu.
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Również otrzymałem weryfikację dokumentów parę dni temu.
- Dane: skan dowodu osobistego
- Adres: skan ubezpieczenia pojazdu
- Płatności: skan profilu bankowego
Wszystko ok, zaakceptowali. Teraz mam inny problem, zablokowali mi przed chwilą konto i nie mogę obstawiać. Nie mam pojęcia dlaczego. Jedynym plusem jaki widziałem w Tobecie to obstawianie niższych lig polskich. Na zimę się przerzucam gdzieś indziej. Pozdro
 
Do góry Bottom