>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Titan Poker 50$ za free od Liquid

M 0

mkiller

Użytkownik
wczoraj dostalem 50$ na konto w titan poker, trwalo to rowne 14 dni.. jakie sa warunki bonusu?? trzeba ugrac 2400 tp zeby wyplacic??
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
a na titanie mozna grac w black jacka z innymi graczami?
bo wiem ze na jakims serwerze widziałem taką opcje...
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
wypłaciłem kase z titana ????
jak skołuje cyfrowke to dam foto ????


EDIT
i chciałem podziekowac support75 gdyz zwrociłem sie do niego o pomoc w związku z tą wypłatą a on mi jej udzielil...
bez niego kasy bym nie dostał ???? 150$ zostało mi przeliczone na 111E... także pozytywnie ????

a i jeszcze mam pytanie...
gdzie moge zrealizowac czek miedzynarodowy?[/b]
 
S 11

support75

Użytkownik
szmejek - nie ma za co, zawsze do usług ;-)
Pozdrawiam

P.S. Czek zrealizuj najlepiej w BPH, z tego co wiem ten bank jest najlepszy do realizacji czeków.
 
Z 0

zicoo

Użytkownik
po bodajże 3 tygodniach dostałem maila potwierdzajacego ze kaska na koncie :mrgreen:
Ciężko uzbierać te 2500 punktów?
 
S 11

support75

Użytkownik
zgadza się tlpoker przekazał liste osob zarejestrowanych do titanpoker.
Ludzie którzy nie otrzymali 50$ powinni na dniach dostac.
Rejestracja obecnie nie jest możliwa ale na dniach ma ponownie ruszyc.
Pozdrawiam
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
do czeku, tak.
miałem własnie isc dzis z nim do BPH ale zbytnio czasu nie miałem.
jeszcze raz dzięki za pomoc ????
 
D 0

denas

Użytkownik
1: W no-limit texas hold&#39;em, ile kart zostaje rozdanych do ręki każdemu z graczy (tzw. holecards)?:

Dwie
Cztery
Pięć
Siedem


2: Jesteś we wczesnej pozycji z AK, nikt przed Tobą nie podbijał. Co powinieneś zrobić pre flop?:

Podbić (raise)
Spasować (fold)
Powinienem sprawdzić, a w przypadku czyjegoś raisa również go sprawdzić
Wejść all-in


3: Grasz w no-limit texas hold&#39;em. Akcja ma miejsce na riverze, a na stole leżą: 5c 9h Ts 5s 8d. Pozostało czterech graczy w rozdaniu. Który z tych graczy ma najlepszą rękę?:

Gracz nr. 1 z Td9c
Gracz nr. 2 z 8h9s
Gracz nr. 3 z JcJh
Gracz nr. 4 z AcKc


4: Jakie (w przybliżeniu) są szanse, że AhKs wygra z QQ jeżeli obie ręce wejdą all-in pre flop?:

Około 15%
Około 50%
Około 75%
Około 90%


5: Która z poniższych rąk ma największą szanse (outsy) na polepszenie się?:

6d7d on a 2h8d9d Flop
3h3s on a AcJd3d Flop
JcQh on a AdTc4s Flop
6c7s on a Jh8h9h Flop


6: Grasz przy stole no-limit texas hold&#39;em, i reagujesz jako ostatni na flopie ThQh9c. Trzymasz 5h2h (flush draw). Rozmiar pota to 50$ i ktoś wchodzi all-in za 60$. Wszyscy pozostali gracze pasują. Co powinieneś zrobić?:

Sprawdzić (call)
Spasować (fold)
Bez większej różnicy


7: Reagujesz przed flopem jako pierwszy przy dziesięcioosobowym stole, i masz AA. Masz pełnego stacka i grasz niskie stawki. Masz pełnego stacka. Co powinieneś zrobić?:

Podbić (raise)
Wejść all-in
Limpować (sprawdzić big blinda) aby zamaskować siłę swojej ręki
Spasować (fold)


8: Jaki styl gry jest uważany za najwydajniejszy i najbardziej dochodowy, szczególnie na niskich stawkach?:

Loose Agressive - tzw. maniak; rozgrywa każdą rękę, raisuj każde rozdanie, daj się zauważyć!
Loose Passive - tzw. calling station; nie gra agresywnie, ale sprawdzaj większość betów aż do rivera z nadzieją na udoskonalenie swojej ręki
Tight Agressive - gra konserwatywnie czekając na dobre układy, i gdy je już w końcu trafiśz to grasz agresywnie i dużo betujesz.
Tight Passive - tzw. Rock - czeka na absolutne nuts, a nawet wtedy się boi wrzucać pieniądze do puli i gra bardzo uważnie i pasywnie.


9: Która z poniższych tez jest prawdziwa?:

Im większa liczba graczy w rozdaniu, tym większa szansa że ktoś ma asa.
Im mniejszaliczba graczy w rozdaniu, tym większa szansa że ktoś ma asa.
Nie ma absolutnie żadnego powiązania pomiędzy tym ile osób bierze udział w rozdaniu, a tym jaka jest szansa na to, że ktoś ma asa.
Nawet wa heads-up, ktoś zawsze ma co najmniej jednego asa.


10: Jakie są mniej więcej szanse na otrzymanie AA (para asów) pre-flop?:

1 na 1,050
1 na 910
1 na 220
1 na 20


11: Który z poniższych układów jest najsilniejszy w no-limit texas hold&#39;em?:

Jedna para
Dwie pary
Trzy pary
Cztery pary


12: Co powinieneś zrobić jeżeli zacząłeś nagle przegrywać dużo kasy w krótkim czasie i zaczynasz robic głupie błędy (tilt)?:

Przenieść się na stawki na tyle wysokie, aby jeden buyin był równy Twojemu bankrollowi. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na szybkie odrobienie tego, co straciłeś
Graj ciągle na tych samych stawkach ale zwiększ liczbę stołów na których grasz
Szybko wpłać więcej pieniędzy na pokera i graj ciągle na tych samych stawkach
Zrób sobię kilkudniową przerwę na regenerację, potem wróć i zacznij grać na tych samych stawkach co wcześniej, ewentualnie zejdź o stawkę niżej


13: Która z poniższych kombinacji to tzw. nuts - najsilniejszy układ którego nic nie bije?:

AdAh na stole 3s7hJcQh2c
3d3h na stole 3s3c4dJs4c
6c7c na stole 2d8c9cAsTc
QhQd na stole 2d3s7h8hQs


14: Jesteś na pozycji small blind przy 6 osobowym stole i trzymasz AQ pre-flop. Wszyscy gracze mają po 100x bb. Gracz z pozycji under the gun podnosi do 4 x bb, i zostaje sprawdzony przez dwóch graczy. Gracz z pozycji dealera, który jest tight, przebija do 18 x bb. Co powinieneś zrobić?:

Wejść all-in
Spasować (fold)
Sprawdzić (call) i ocenić sytuację na flopie
Podbić (raise)


15: Ile najlepiej mieć buyinów dla stawek które zamierzasz grac w No-Limit texas holdem?:

Jeden
Pięć
Dwadzieścia


16: Załóżmy że jesteś na wczesnej pozycji przy sześciu osobowym stole i trzymasz QQ, co powinieneś zrobić?:

Podbić (raise)
Spasować (fold)
Sprawdź big blinda (call)
Wejdź all-in


17: Jako osoba która nie chce mieć zbyt dużego variance (zachwiań bankrolla), z jaką minimalną liczbą graczy powinieneś siedzieć przy stole w no-limit texas hold&#39;em?:

Z jedną
Z dwoma
Z pięcioma


18: Jako początkujący gracz, z jakimi rękami powinieneś wchodzić w celu zmaksymalizowania swoich zysków na niskich stawkach?:

Powinienem wchodzić z każdą ręką
Powinienem wchodzić ze wszystkimi kartami w jednym kolorze (Jh9h, Tc8c, Qd9d itd.)
Powinienem wchodzić z parami oraz wysokimi kartami (AhAd, AcKs, AcQc, 9h9d itd.)


19: Grasz przy stole no-limit texas hold&#39;em. Akcja ma miejsce na riverze, a na stole leżą: As3hJd6sKc. Pozostało łącznie czterech graczy w rozdaniu. Który z nich ma najsilniejszy układ?:

Gracz nr. 1 z Ah3c
Gracz nr. 2 z KsJh
Gracz nr. 3 z AdQh
Gracz nr. 4 z 4c5c


20: Grasz przy stole no-limit texas hold&#39;em, i reagujesz jako ostatni na flopie 6c7hAh. Trzymasz 4s5c (straight draw). Rozmiar pota to 50$ i ktoś wchodzi all-in za 40$. Pozostali gracze pasują. Co robisz?:

W texas hold&#39;em straighty się nie liczą
Bez większej różnicy
Pas (fold)
Sprawdzam (call)
 
mirrus1 0

mirrus1

Użytkownik
1: W no-limit texas hold&#39;em, ile kart zostaje rozdanych do ręki każdemu z graczy (tzw. holecards)?:

Dwie
Cztery
Pięć
Siedem


2: Jesteś we wczesnej pozycji z AK, nikt przed Tobą nie podbijał. Co powinieneś zrobić pre flop?:

Podbić (raise)
Spasować (fold)
Powinienem sprawdzić, a w przypadku czyjegoś raisa również go sprawdzić
Wejść all-in


3: Grasz w no-limit texas hold&#39;em. Akcja ma miejsce na riverze, a na stole leżą: 5c 9h Ts 5s 8d. Pozostało czterech graczy w rozdaniu. Który z tych graczy ma najlepszą rękę?:

Gracz nr. 1 z Td9c
Gracz nr. 2 z 8h9s
Gracz nr. 3 z JcJh
Gracz nr. 4 z AcKc
 
Do góry Bottom