>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titan Poker 50$ za free od Liquid

19krako91 44

19krako91

Użytkownik
A ja sie zapisywałem w niedziele i jeszcze nie dostałem ale dzielnie czekam :spokodfhgfh:
jutro bedzie 9 dzieeń ;-)
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zapisywany w piatek :

Drogi/a x, W dniu dzisiejszym przydzieliliśmy Ci bonus w kwocie $50.00. Bonus czeka na Ciebie na Twoim koncie gracza [numer konta]. Do zobaczenia przy stołach i powodzenia! Z poważaniem, Zespół Titan Poker Zostań Legendą na Titan Poker Warunki i zasady tej Oferty Będziesz musiał zebrać 50 Punktów Titan Poker za każdy dolar otrzymanego bonusu, aby spieniężyć nagrodę wypłatą.

???? ???? ????
 
armor 12

armor

Użytkownik
i doszla kaska woczraj :mrgreen: najlepiej grac 0.5$/1$ ja juz w 2dni 200ptk i 90$ na koncie gramy gramy nie damy sie im... :spokodfhgfh:
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja gram na 0.05 i 0.1 ladnie, szlo, ale chcielem zobaczyc jak to jest 1 na 1 zagrac no i wolny byl tylko stol z 1/2 no i przegralem i zostalo 30$ :;/:
wiecej nie bede patrzyl na nowe stoly i stawki ????
 
armor 12

armor

Użytkownik
ja gram na 0.05 i 0.1 ladnie, szlo, ale chcielem zobaczyc jak to jest 1 na 1 zagrac no i wolny byl tylko stol z 1/2 no i przegralem i zostalo 30$ :;/:
wiecej nie bede patrzyl na nowe stoly i stawki ????
_________________
[ jemjogurt ] [ xD ]

Jak grasz na takich stawkach to punkty ci ida przeciez 1ptk to 5$ w puli....
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
praktycznie to na nizszych sie siadac nie opłaca... :/
chyba ze bankrolla poprawic...
poprawianie bankrolla zawsze się opłaca ???? punktow jest duzo do ugrania wiec chyba lepiej wybrać się na wyższe stawki z większym bankrollem niż startowy ;)
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
ja raczej nie ugram tej promocji...

ale jakby ktos chciał to moge sie na jakims stole umowic we dwoch i sie podstawic... po co ma sie kasa marnowac ????
 
M 0

mkiller

Użytkownik
zarejestrowalem sie w titan poker, zalozylm konto wg instrukcji. rejestracji dokonalem 4 maja a do dzisiaj stan konta wynosi 0.00$.. mial juz ktos taka sytuacje???
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
Pytanie... Czy moge usiasc z kolesiem z bloku obok i zagrac z nim na prywatnym stole ? Wyplaca wtedy czy lepiej tak nie robic ?
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Pytanie... Czy moge usiasc z kolesiem z bloku obok i zagrac z nim na prywatnym stole ? Wyplaca wtedy czy lepiej tak nie robic ?
jezeli przegrasz całą kase na jego kożysć powiedzmy po dwóch rozdaniach to nich ten koleś nie liczy na to że wypłaci tą kase, oni mają przecież dostep do histori gry i wiedzą jak kto grał
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
a ja mam inne pytanie
czy mozna sie np w 5 kumpli zorganizowac i wejsc w ta promocje potem zrobic przelew wszystkiego na jedno konto i w sumie bedzie 250$ na koncie

za kazde 50$ przelane w taki sposob trzeba zrobic 2500Titan points i czy jesli tak sie zrobi to trzeba bedzie zrobic 5 * 2500 punktow = 12500 punktow??
na tym to polega czy jedno 2500 punktow za wsyzstko??


I jeszcze jedno pytanko korzystalem z tego i na koniec wyszedl mi komunikat :
Duplicate entry &#39;TTR60335262&#39; for key 3

I nie wiem o co chodzi
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
A ja rejestrowałem się dokładnie 2 tygodnie temu w niedziele i do tej pory nie mam kasy :;/: ????
Czy wie ktoś dlaczego
 
Do góry Bottom