>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titan Poker 50$ za free od Liquid

kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Dla przykładu, jeśli pobrana została prowizja w wysokości $0,50 to wszyscy gracze, którzy uczestniczyli w rozdaniu, NIEZALEZNIE CZY MIELI SWOJ WKLAD W PULI CZY NIE, otrzymają 1 Punkt.
Ja to rozumiem z tego ze wystarczy ze siedze przy stole, ale pewnie sie myle. Jak z tym jest wie ktos dokladnie na 100%, bo nigdy tam nie gralem??? Ciezko jest zrobic te 2500pkt? Jak czasowo?
 
S 11

support75

Użytkownik
Wczoraj bonusy zostaly przyznane.
Sprawdz czy masz jakas wiadomosc w pm na stronie tlpoker.pl
Prawdopodobnie zrobiles cos zle.
Pozdrawiam
 
K 76

karlos83

Użytkownik
&quot;We have put the titanpoker free 50$ promotion on hold for a week, due to the massive amount of signups we got
They want to evaluate the quality of the players now, so the players who received the money already.. better start playing alot

We expect to be back in a week.&quot;

Cytat ze strony liquida w skrocie znaczy to tyle, ze otrzymali tak duzo zapisow, ze Titan chce sprawdzic jakosc zapisanych graczy ktorzy skorzystali z promocji no i jesli promocja ma wrocic to Liquid zaleza duzo grac tym co juz kase dostali ????
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
No niestety...

Nawołuję więc wszystkich którzy już dostali kasę, aby POGRALI na Titanie!! Od Was w tej chwili zależy przyszłość tej promocji!! Kasa jest za free, raked handsów do ugrania dość dużo, a więc czas zacząć!! Trochę cierpliwości, rozwagi i będzie :spokodfhgfh: Życzę samych nicehandów ????
 
S 0

smile88

Użytkownik
Ja rówiesz czekam na pieniadze podobno mają dojsć w ciagu 2 tygodni. ale na stronie jest napisane ze czeka sie 2 dni.
Grajcie tam bo warto ????
 
K 0

kob22

Użytkownik
Zapisałem się w piątek tydzien temu... Kasy nadal nie ma. Jak się zapisywałem pisali mi ze 72 h....
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Zapisałem się w piątek tydzien temu... Kasy nadal nie ma. Jak się zapisywałem pisali mi ze 72 h....

Ja dostałem potwierdzenie 27.04, że już wszystko ok ????
A tu dalej cisza.

Jednak wierze w liquidpoker ???? będzie dobrze ????
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
tak więc pierwsza wysyłka udana ????
niestety jeszcze nie ma żadnych konkretnych informacji na temat wznowienia promocji..
 
Do góry Bottom