>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Test na chłodno

verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
Nigdy nie prowadziłem jakoś statystyk i traktowałem to jako zajawkę oraz zabawę czasem zabierało czasem dawało. Co jakiś czas się to nudzi lub pojawia się coś innego na co poświęcamy czas i potem gra się trochę na pół gwizdka lub robi przerwy. Postanowiłem zrobić test swoich umiejętności typerskich czysto teoretycznie bo wiadomo jak to jest, czasem weźmie się od kogoś typ, czasem coś pomiksuje stawką, jakieś live'y albo obstawi coś żeby lepiej się oglądało, chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądać jak na "sucho" po prostu bez żadnych dodatkowych bodźców moja "jakaś" wiedza oraz zainteresowanie hokejem przełoży się na typowanie, bardziej traktuje to jako grę i to dosłownie. Zawsze grając w jakieś gierki skupiałem się na winrate i ładnych wynikach :D i tutaj będzie podobnie zamiast dokładać coś niepotrzebnego skupie się tylko na wybranych meczach, w których mam mocne przekonanie i nie będzie aż tylu zakładów żeby tabelka wyglądała jak najlepiej :D. No to tak chyba na tyle "stawka" bez żadnych udziwnień płaska 100j i 30j na jakieś kursy 3+, głównie chodzi żeby sprawdzić jak swoją wiedzę moge przełożyć na typy a stawki żeby statystyki jakieś prowadzić.

PS.Będę starał się wrzucać analizy ale mogą się też pojawić i same typy.

PS2. MAM SŁOMIANY ZAPAŁ ale postaram się jak najdłużej to pociągnąć aby coś z tych wyników można było stwierdzić.


Post automatycznie złączony:

1704820496911.png

Moja sobotnia analiza:
" Można zabrać się za nocne mecze i pierwszym wyborem będzie zdecydowanie mecz Torono cs San Jose Sharks. Rekiny w tym sezonie po prostu piach aktualnie na serii 10 przegranych a w tym sezonie zdarzyło im się mieć nawet 11, coś rzadko spotykanego w NHL. Nie wiem czy trzeba tu coś o nich pisać bo wygląda to bardzo źle po 39 spotkaniach zaledwie 21pkt do tego straconych 160 bramek także liczby mówią same za siebie.. Z drugiej strony Toronto, które mimo 7 miejsca dalej moim zdaniem poniżej swojego potencjału natomiast na takiego rywala powinni robić co chcą, potencjał ofensywny niesamowity a na "szpicy" Matthew, który w tym sezonie po prostu niszczy, 30 bramek i mnóstwo okazji w których się znajduje a dzisiaj nie powinno być z tym problemu. "

Nic zbytnio się nie zmieniło jedynie seria przegranych rekinów wskoczyła na 11 po porażce 1:4, obie ekipy nie grały od tamtego meczu a dzisiejszej nocy zobaczymy rewanż i mimo że wtedy się nie udało to dzisiaj próbuję znowu. Potencjał ofensywny jaki jest w Leafs w porównaniu do drużyny Sharks jest nie współmierny i powinniśmy zobaczyć znowu pewne zwycięstwo gospodarzy. Nie da się ukryć że Matthews w tym sezonie wręcz błyszczy i ciężko mi uwierzyć żeby na tak kiepską ekipą w drugim meczu lider strzelców nie zdobył bramki.


1704820529753.png
#1
Toronto vs San Jose Sharks
Matthew gol
@2

Stawka 100j
100j

1704820541571.png

Kolejne spotkanie to Buffalo Sabres z Seattle Kraken, którzy radzą sobie ostatnio nad wyraz dobrze bo po serii 8 przegranych zrobili 8 zwycięstw przez 10 spotkań a aktualnie na serii 6 zwycięstw. Goście mimo tych wygranych nie przekonywali jakoś bardzo wręcz bym powiedział że w większości byli słabsi i trochę tak wyglądało że gdy tylko wyszli na prowadzenie to głównie skupiali się na obronie niż strzelaniu dalej a "opatrzność boska" była z nimi bo zaledwie 6 bramek stracili w tych 6 meczach gdzie przeciwnicy łącznie oddali 211 strzałów co daje 2.8% skuteczności także jakaś totalna abstrakcja, coś takiego i tak już za długo trwa i musi się skończyć. Szabelki grają trochę chaotycznie i to może być ich broń przeciwko takiej drużynie a wtedy goście będą musieli trochę mocniej zagrać ofensywnie i uważam że nastąpi tutaj jakieś mocne przełamanie strzeleckie bo to też jest rzadko spotykane żeby drużyna w NHL zrobiła 7/8 underów 5.5 w ostatnich meczach. Podsumowując uważam że Szabelki przejmą inicjatywę i narzucą swoje tempo a skuteczność przeciwko Krakenom 2.8% nie może utrzymywać się w nieskończoność i wtedy będą też musieli odpowiedzieć.
#2
Buffalo Sabres vs Seattle Kraken
Buffalo Sabres over 3.5
@2.48

Stawka 100j
100j

#3
Buffalo Sabres vs Seattle Kraken
over 6.5
@2.34

Stawka 100j
134j

Na koniec
1704820548239.png

Tage Thompson, który może nie ma jakieś świetnej formy pod względem liczb bo aktualnie 12 trafień natomiast cały czas próbuję, miał już występy gdzie potrafił oddawać 10 czy 7 strzałów w 1 meczu w tym sezonie więc widać że się nie poddaje i jak może to uderza. Statystyka z całego sezonu wynosi równo 3.5sog na mecz a w ostatnich 7 meczach pokrył linię 6 razy a dzisiejszy rywal powinien być do tego bardzo dobry bo, jeśli zagrają jak zakładam czyli będą naciskać to będzie miał te możliwości, jeśli jakimś cudem znowu mecz ułożyłby się tak jak poprzednie że Seattle wyjdzie na prowadzenie i cofnie się do defensywy to wtedy również będzie miał szansę aby te strzały nabić, także moim zdaniem mamy tutaj trochę sytuację win-win w tym przypadku.
#4
Buffalo Sabres vs Seattle Kraken
Tage Thompson over 3.5 strzałów na bramkę
@2.05

Stawka 100j
100j​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1206
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
#5
Hokej Kazachstan 14:00
Arlan Kokshetau vs Beibarys Atyrau
Kokshetau over 3.5
@1.60

Stawka 100j
100j
Przy wyniku 3-1 grać dalej w 5 powinno być karane..
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
#7
Hokej Szwecja 19:00
AIK vs Tingsryd
AIK over 3
@1.70

Stawka 100j
100j
Post automatycznie złączony:

Nocka w NHL

#8
Dallas Stars vs Minnesota Wild
Minnesota Wild over 2
@1.49

Stawka 100j
100j

#9
Flyers vs Montreal
over 5.5
@1.71

Stawka 100j
100j

#10
Flyers vs Montreal
over 58.5 strzałów na bramkę
@1.76

Stawka 100j
100j

Co za dziwny mecz, Montreal w 1 tercji oddaje tylko 2 strzały przy czym strzela 2 bramki a Flyers w pierwsze 30min 4 słupki i 2 razy z linii bramkowej Montreal wybijał.


Ja dzisiaj nie mam weny na rozpisywanie się ale tak po krótce myślę że Minnesota się trochę odgryzie bo pomimo wyniku 4:0 to mecz był równy po prostu Dallas więcej wykorzystało okazji a Murray w bramce zagrał dobre spotkanie. Okazji nie było może jakoś mnóstwo ale jak były to bardzo groźne i tak naprawdę mogło być 0:4. Uważam że Wildsy dzisiaj poprawią skuteczność i na spokojnie 2 bramki ustrzelą a docelowo 3 bo obrona Dallas obniżyła swoje loty względem poprzedniego sezonu . Kolejny meczyk to Flyers z Montrealem i tak jak wcześniej pisałem o lotnikach że stwarzają ogromną ilość sytuacji oraz oddają bardzo dużo strzałów co się sprawdziło w ostatnim meczu. Moim zdaniem to jest idealny przeciwnik dla Montrealu czyli taki "ofensywny średniak", z którym mogą sobie pograć szybki hokej mając szansę i powinniśmy zobaczyć mecz gdzie akcja bardzo szybko skacze z jednej pod drugą bramkę.
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
#11
Hokej Niemcy 19:30
Leuven Frankfurt vs Ingolstadt
over 5
@1.63

Stawka 100j
100j

#12
Hokej Rosja WHL (kobiety) 13:30
SKSO vs Dynamo Neva
Dynamo over 8.5
@1.65

Stawka 100j
65 Jakimś cudem dobiły, ogólnie mecz wyglądał jakby z dziećmi grały ale ilość zmarnowanych 2v1 czy strzałów z 2-3 metrów gdzie mogły pytać "w który bok" była przerażająca..
Głównie z ruska biorę mecze i kursy ale o dziwo fortuna ma ten mecz, ciekawe kiedy buki już na dobre wrócą do rosyjskich lig..

I powrót do najlepszej ligi :D
#13
Hokej Rosja MHL 17:00
SKA-1946 vs Kapitan
SKA over 5.5
@1.72

Stawka 100j

Wczorajszy mecz 4-2 pokazał jaka jest przepaść między tymi drużynami, co prawda wynik bym na ostrzu noża w końcówce ale w grze było widać pełną dominację, to jest zespół 2 półki wyżej i jak na moje to po prostu ich zlekceważyli no i najzwyczajniej w świecie nie wpadało. Myślę że wyciągneli wnioski i dzisiaj będzie mocny dojazd od początku żeby sobie nie robić pod górkę.

Później NHL na nockę wjedzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +922
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiaj sporo na noc NHL, dużo fajnych spotkań. Jeszcze Sharksy chodzą po głowie ale odpuszczę chociaż wydaje mi się że dzisiaj coś mogą postrzelać i w końcu przełamać ale kursy nie zachęcają.

#14
Detroit Red Wings vs Edmonton Oilers
Patrick Kane over 0,5pkt
@1.70

Stawka 100j
100j

#15
Buffalo Sabres vs Ottawa Senators
Buffalo Sabres over 3.5
@1.96

Stawka 100j
96j

#16
Buffalo Sabres vs Ottawa Senators
Tomson Tage gol
@2.25

Stawka 100j
125j

#17
Winnipeg Jets vs Chicago Blackhawks
Winnipeg Jets over 3.5
@1.74

Stawka 100j
100j

#18
Washington Capitals vs Seattle Krakens
Caps over 2.5
@1.72

Stawka 100j
100j

#19
Washington Capitals vs Seattle Krakens
Caps 1X
@1.62

Stawka 100j
100j

#20
Washington Capitals vs Seattle Krakens
Ovechkin gol
@2.50

Stawka 100j
100j

Capsi wielki minus ode mnie tak samo jak Ovi, który w pierwsze 5 min miał 2 super okazje, które podejrzewam wykorzystuje 8 na 10 razy, generalnie Capsi ze 3 bramki to już w pierwszej powinni wbić a wyszło jak wyszło..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
#21
Rosja MHL 17:00
Atlanty vs Dinamo Shinnik
over 5.5
@1.77

Stawka 100j
77j

#22
Krasnaya Armiya vs SKA Karelia
Armia under 6.5
@1.57

Stawka 100j
100j
7-1 musieli wcisnąć w końcówce..
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
#23
PHL
Podhale vs STS Sanok
STS over 2
@1.42

Stawka 100j
100j

#24
KHL
Czerepowiec vs Kunlun
over 5.5
@1.93

Stawka 100j
100j

#25
KHL
Czerepowiec vs Kunlun
over 7
@3.6

Stawka 30j
30j
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
@26
DEL
Augsburger Panther vs Wolfsburg
over 5.5
@1.9

Stawka 100j
100j

#27
DEL
Nunberg vs Munchen
Munchen over 3
@1.77

Stawka 100j
100j

#28
NHL
Minnesota Wild vs Philadelphia Flyers
over 5.5
@1.81

Stawka 100j
81j

#29
NHL
Minnesota Wild vs Philadelphia Flyers
over 59.5 strzałów na bramke
@1.85

Stawka 100j
85j
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
#30
Kazachstan
Karaganda vs Beibarys
Karaganda over 2.5
@1.53

Stawka 100j
100j

#31
MHL
Loko vs Akuly
Loko over 5.5
@1.73

Stawka 100j
100j

#32
MHL
SKA Junior vs Taifun
over 6,5
@1.82

Stawka 100j
100j

#33
KHL
Avto vs Lada
over 4.5
@1.83

Stawka 100j
83j

#34
KHL
Avto vs Lada
Avto over 2.5
@1.7

Stawka 100j
70j


#35
KHL
Avto vs Lada
Avto over 3.5
@2.8

Stawka 100j
100j
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
#36
NHL
Buffalo Sabres vs Vancouver Canucks
over 6.5
@1.94

Stawka 100j
100j

#37
Washington Capitals vs New York Rangers
Caps over 2.5
@1.81

Stawka 100j
81j
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
Nocka NHL i Rosja na jutro

#38
NHL
Florida Panthers vs New Jersey Devils
over 6
@1.72

Stawka 100j
100j

#39
NHL
Detroit Red Wings vs LA Kings
Detroit over 2.5
@1.75

Stawka 100j
75j

#40
NHL
Detroit Red Wings vs LA Kings
Patrick Kane over 0.5pkt
@1.76

Stawka 100j
76j

#41
NHL
Columbus Blue Jackets vs Seattle Krakens
CBJ over 2.5
@1.76

Stawka 100j
76j

#42
NHL
Columbus Blue Jackets vs Seattle Krakens
CBJ over 28.5 strzałów na bramke (z dogrywką)
@1.9

Stawka 100j
90j

#43
KHL
Kunlun vs UFA
UFA over 3
@1.81

Stawka 100j
81j

#44
KHL
Dinamo Minsk vs Traktor
over 5
@1.83

Stawka 100j
100j

#45
MHL
SKA vs AKM
SKA over 3.5
@1.65

Stawka 100j
65j

#46
MHL
Lisy vs Tolpar
over 5.5
@1.65

Stawka 100j
100j
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
1705233503219.png

#47
Szachy Tata Steel Masters

Firouzja vs Maghsoodloo
Jan Nepomniachtchi vs Wenjun JU
Ding Liren vs Donchenko
Abdusattorov vs Praggna
Giri vs Vidit

Wei YI vs Gukesh

1X wszystko
AKO @1.41

Stawka 100j
100j


1705233631563.png
Kolejna partia to Nepo z jedyną kobietą tutaj czyli Wenjun Ju, która ma tutaj najmniejszy ranking 2549. Po pierwszej przegranej partii mimo w miarę równej pozycji w końcówce poległa z Girim i tutaj wychodzi właśnie wychodzi ta największa przewaga jak znane powiedzenie "z juniorem do końcówki" oczywiście nie ujmuje jej jednak największą przewagę pokazuje się w końcówkach gdzie jeden zły ruch, który nawet nie wygląda źle może być od razu kończącym partie a Nepo to jest król "męczenia" także nawet gdyby tutaj Nepo nie wygrał wcześniej to w końcówce ją wykończy, nie widzę tutaj innego wyniku niż zwycięstwo Jana i dziwie się że aż 1.50 jest na to bo moim zdaniem powinno być w okolicach 1.20-1.30.


#48
Szachy Tata Steel Masters
Jan Nepomniachtchi vs Wenjun JU
Nepo win
@1.49

Stawka 200j
200j

1705233656768.png
Przed nami 2 runda Tata Steel Masters w pierwszej mieliśmy aż 4 wygrane i myślę że dzisiaj również kilka zobaczymy. Zaczynając od Ding Lirena czyli aktualnego mistrza świata w pierwszej partii bezproblemowo czarnymi zremisował z Viditem a dzisiaj pewnie będzie szukał zwycięstwa grając białymi, który odstaje rankingiem aż o prawie 140 oczek co na tym poziomie jest bardzo dużo co pokazała wczorajsza partia gdy grał z Wei YI (2740) to grając białymi mocno się posypał a do tego problemy z czasem. Ding tutaj nie powinien mieć większych problemów żeby grać tutaj na wygraną i nawet przy równej myślę że jego dokładność pozwoli na to aby Donchenko gdzieś się potknął a wtedy z pewnością Ding to wykorzysta.

#49
Szachy Tata Steel Masters
Ding Liren vs Donchenko
Ding win
@1.8

Stawka 100j
100j

1705233642657.png
Na koniec został nam Alireza, który w pierwszej partii grając czarnymi wygrał z Van Forestem, cała partia solidna a jak tylko przeciwnik popełnił błąd od razu to wykorzystał i wygrał. Dzisiaj zagra białymi z Maghsoodloo, który zremisował pierwszą partię, Praggna zaczął całkiem ostro ale finalnie skończyło się na niczym mimo że Parham dawał mu kilka okazji natomiast nie zostały one wykorzystane. Alireza uwielbia wygrywać i będzie próbował a jak dostanie takie okazje jak Praggna to na pewno z nich skorzysta bo to nie była jedna a kilka także widać że przeciwnik nie jest w najlepszej formie a Firouzja białymi potrafi mocno przycisnąć.

#50
Szachy Tata Steel Masters
Alireza Firouzja vs Maghsoodloo
Firouzja win
@2.42

Stawka 50j
71j​
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1027
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
#51
Nomad Astana vs GKS Katowice
over 5.5
@1.97

Stawka 100j
100j

Ekipa z Kazachstanu tutaj na luzie gra i się trochę bawi, dzisiaj teoretycznie najsłabszy przeciwnik chociaż GKS pokazał że potrafi powalczyć także liczę że też dołożą jakieś trafienia.​
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej

#52
NY Rangers vs Caps
Trocheck gol (z dogrywką)
@2.85

Stawka 100j
100j

#54
NY Rangers vs Caps
Trocheck over 2.5 strzałów na bramkę ( z dogrywką)
@1.65

Stawka 100j
65j

Ja dzisiaj próbuję Trocheck'a, który dla mnie jest gościem od "brudnej roboty" jak nie idzie to on wyciąga i to się dzieje w ostatnich meczach. Rangersi na 4 lose streaku a w 3 meczach Vincent strzelał i był aktywny, wczoraj się nie udało ale miał sytuacje do tego a Capsi trochę pomagają bo błędy w defensywie robią nagminnie przez co wczoraj też stracili bramkę i robili sobie niepotrzebne problemy także dzisiaj nie spodziewam się nagłego oświecenia bo tak jak mówiłem zdarza się to notorycznie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1027
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
#55
Toronto vs Detroit
Matthews gol
@1.76

Stawka 100j
100j

Toronto przegrało ostatnie 2 mecze 3:1>3:4 z NY Islanders i wczoraj z Colorado 3:0>3:5 dzisiaj będą szukali odkupienia a przeciwnik do tego całkiem przyzwoity gdyż ekipa z Detroit jest mocno ofensywna a do tego bardzo średnia w obronie a to najlepsza pożywka dla Toronto, która lubi wyprowadzać szybkie ataki. Ogólnie spodziewam się kilku trafień z obu stron bo jak pomyślimy sobie o tych drużynach to pierwsze co przychodzi do głowy to bramki natomiast często jest to "podpucha" i boje się w to iść, bardziej skłaniam się opcji ku Matthews, który jest liderem wśród strzelców no i tak jak już nie raz podkreślałem jest bardzo skuteczny. Jeśli zobaczymy dużo bramek to fajnie, jeśli natomiast nie to liczę że Austin jak będzie miał okazje to ją wykorzysta a będzie je mieć na pewno jak spojrzymy na styl obu drużyn.​
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
Rosja:

#56
MHL
Rysie vs Lada
Lada over 4
@1.72

Stawka 200j
144j


#57
MHL
Kuznetskie Medvedi vs Loko 76
over 6
@1.81

Stawka 100j
100j


#58
WHL
Torpedo vs Sverdlovsk
Torpedo over 8.5
@1.65

Stawka 100j
100j


#59
WHL
Torpedo vs Sverdlovsk
1 tercja over 3
@1.75

Stawka 100j
100j

#60
KHL
Barys Astana vs Lada
over 4.5
@1.76

Stawka 100j
100j​
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
1705306891287.png
#61
Donchenko vs Giri
remis
@1.45

Stawka 200j
200j
Na początek zaczniemy od partii Donchenko z Anishem(Drawishem) Giri i już wiadomo w jaką stronę gramy :D. Alexander aktualnie 0.5pkt po 2 partiach gdzie w pierwszej posypał się z Wei YU a wczoraj czarnymi wyremisował z mistrzem świata Dingiem. Dzisiaj zagra kolorem białym natomiast nie widzę szans na wygraną gdyż Giri bardzo dobrze radzi sobie w neutralizowaniu zagrożeń i nie bez przyczyny żartują sobie z Anisha - Drawish bo sporo jego partii kończy się właśnie takim wynikiem, również nie widzę żeby Giri jakoś mocno czarnymi szalał udało mu się wygrać na Wenjun po 80 ruchach ale pozycja praktycznie całą partię była równa i końców też była remisowa jednak jakoś sprytem i doświadczeniem przechytrzył. Myślę że zobaczymy dosyć spokojną partię bez większej agresji bo Giri jest w dobrej sytuacji a Donchenko chętnie pójdzie na remis z zawodnikiem 100 oczek więcej.

1705306898205.png
#62
Vidit vs Nepo
remis
@1.43

Stawka 100j
43j
Kolejny remis jaki możemy zobaczyć będzie w partii Vidita z Nepo, Vidit aktualnie 2 remisy po 2 partiach, jest to spokojny i solidny zawodnik, którego ciężko pokonać ale też ciężko będzie mu wygrać na Nepo, który nie popełnia błędów. Wczoraj mała niespodzianka bo remis z Wenjun gdzie męczył ponad 80 ruchów ale się nie udało, mimo wszystko 1.5pkt po 2 partiach także w całkiem dobrej sytuacji i to nie ten moment turnieju żeby czarnymi mocno szarpać się z Viditem, którego nie ogra się grając dobrze ale bez agresji bo w klasyku spokojnie się wybroni także nie widzę tutaj dużych fajerwerek.

1705306917432.png
#63
Warmerdam vs Firouzja
remis
@2.14

Stawka 100j
114j

Ostatni remis po fajnym kursie to Warmerdam z Firouzja. Max przegrał białymi z Nepo, który zagrał bardzo dobra i agresywną partię po a wczoraj wygrał z Jordenem i myślę że trochę spokoju mu się przyda. Nie jest to zawodnik, który ma szansę ograć Alireze natomiast myślę że mając ~120 oczek mniej byłby zadowolony z remisu z takim graczem, Firouzja póki co 2/2 wczoraj białymi klasa natomiast pierwsza partia czarnymi grał spokojnie i nie "poddymiał" po prostu Jorden się posypał i to wykorzystał, tutaj nie wydaje mi się żeby Warmerdam jakoś mocno cisnął bo raczej zdaje sobie sprawę że wygrać z Alireza to bardzo ciężka sztuka a może się to obrócić przeciwko niemu no i też nie widzę żeby czarne jakoś super mocno leciał bo ma 2/2 i też nie chciałby jakiegoś potknięcia bo turniej długi i jeszcze będą okazję żeby grać na wygraną.


1705306943001.png
#64
Praggna vs Wei Yu
Praggna win
@2.88

Stawka 100j
100j

Praggna po 2 remisach podejmie Wei YI, który już wygrał i przegrał, w wygranej partii przeciwnik mu mocno pomógł a wczoraj Gukesh trzymał presję do końca aż Wei się posypał i nie powiedziałbym że jest w jakieś super formie. Praggna to młody bardzo ambitny zawodników, który lubi zamieszać co pokazał w pierwszej rundzie białymi przeciwko Maghsoodloo gdzie miał swoje okazje i kilkukrotnie lekką przewagę jednak nie udało się zrealizować ale jest potencjał na pierwszą wygraną w tym turnieju.
1705306950151.png
#65
Wenjun JU vs Jorden Van Foreest
Wenjun JU win
@5.9

Stawka 50j
50j

No i przechodzimy do najciekawszego czyli Wenjun z Jordanem. Jordan aktualnie 0/2 po kiepskich partiach gdzie rozdawał prezenty, ewidentnie nie jest w formie i nie jest to jego turniej. Rankingowo nie wypada najsłabiej tutaj bo są 3 osoby z niższym natomiast pod względem gry to już tak. Trzeba oddać Wenjun bo mimo wszystko z Girim przegrała ale walczyła 80 posunięć a cała partia była równa tylko doświadczeniem ją "wyrolował" aczkolwiek z Nepo udało jej się wybronić mimo że też cisnął do 80 ruchu. Bardzo dobre przygotowanie i widać że jest w mocnej formie, wczorajsza partia na dokładności 99,2 i może tutaj trochę namieszać tak jak u Nepo, który mimo remisu przegrał tą partię bo przy takiej różnicy rankingowej to powinno być dla niego łatwe zwycięstwo. Ktoś może mówić/myśleć czemu traktuje się ją jak gorszą lub zachwala partie, którą przegrała skoro jest to mistrzyni świata, no zgadza się jest nią jednak tutaj gra z mężczyznami a nie kobietami, MŚ z rankingiem 2549 nie mieści się nawet w top 200 rankingu mężczyzn i tutaj jest ta różnica. Do meritum, Jorden słaba forma, dużo błędów, frustracja + gra z najniższym rankingiem w tym turnieju a więc chęć odbicia się może doprowadzić do tego że po dniu dzisiejszym będzie miał 0/3. Nie będzie jej łatwo wygrać ale myślę że po takim kursie grzech tego nie zagrać.​
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
#66
Buffalo Sabres vs San Jose Sharks
Buffalo over 3.5
@1.74

Stawka 200j
200j

#67
Buffalo Sabres vs San Jose Sharks
Alex Tuch over 2.5 strzałów na bramke
@1.67

Stawka 200j
134j

#68
Florida Panthers vs Anaheim Ducks
Pantery over 3.5
@1.57

Stawka 100j
57j

#69
Pingwiny vs Seattle Krakens
Pingwiny over 2.5
@1,57

Stawka 100j
57j

#70
Pingwiny vs Seattle Krakens
Pingwiny OT
@1.70

Stawka 100j
70j

Szable jak i Pantery będą dzisiaj przewodzić na taflach. Ostatni mecz jednych jak i drugich z mierną skutecznością a dzisiaj mają okazję sobie "odbić" i myślę że nie będzie tutaj żadnych niespodzianek. Myślałem nad golem Thompsona ale jednak wybieram bezpieczniejszą opcje czyli Alexa Tucha, który ostatnio się rozegrał i próbuje swojej szansy, dalej będzie brakować Skinnera więc myślę że tym bardziej więcej weźmie na swoje barki i będzie grał "pod siebie". Dzisiejszy rywal jak już wspomniano z kiepską defensywą dodatkowo mocno wycofaną co pozwoli oddać wiele strzałów. Na koniec czas powiedzieć STOP, może jestem nieobiektywny ale uważam że seria 9 zwycięstw Krakenów jest najbardziej niezasłużona jaką widziałem nie dość że z poważniejszych przeciwników to w zasadzie Vegas to reszta spotkań ze sporą ilością szczęścia i te % skuteczności nie mogą się tyle utrzymywać czy to mówimy o ich strzelaniu czy braku strzelania przeciwnika w porównaniu do oddanych strzałów.​
 
Ostatnia edycja:
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
Nocka NHL i Rosja na jutro

#71
MHL
Rysie vs Lada
Lada over 4
@1.85

Stawka 200j
200j

#72
MHL
Dinamo Moska vs Dynamo Shinnik
over 6
@1.83

Stawka 100j
100j

#73
VHL
Norlisk vs Omskie Krylia
over 5.5
@1.79

Stawka 100j
79j


#74
Barys Astana vs Ufa
over 4.5

@1.67
Stawka 100j
100j

#75
NHL
Minnesota Wild vs NY Islanders
over 5.5
@1.73

Stawka 100j
100j

#76
ST. Louis Blues vs Phila Flyers
Flyers over 31.5 strzałów na bramke (OT)
@1.8

Stawka 100j
80j

#77
ST. Louis Blues vs Phila Flyers
Flyers więcej strzałów
@1.57

Stawka 100j
57j

Po krótce, Minnesota w dołku na 9 ostatnich spotkań 8 przegranych tracąc około 4.5 bramki na mecz, defensywnie nie wygląda to za dobrze i też sporo prostych błędów z czego Islandersi pewnie skorzystają, natomiast jest to całkiem niezły przeciwnik do przełamania tej serii bo ekipa z NY gra w kratkę a w defensywnie niczym się nie wyróżnia wręcz należy do tej dolnej połowy stawki. Ogólnie dobre zestawienie 2 średniaków co mogą sobie postrzelać po fajnym kursie jak na NHL. Następny mecz i dość ciekawe typy to Nutki z Lotnikami, gospodarze starają się grać bardziej spokojny hokej i czekają na swoje szanse do tego nie oddają za dużo "pustych" strzałów co pokazuje ich pozycja 25/32 pod względem oddanych strzałów i jak spojrzymy na ich spotkania to widać sporą dysproporcję w tym aspekcie gdzie większość meczów są drużyną, która strzela mniej. Lotnicy to trochę jeźdźcy bez głowy aktualnie 1 miejsce w oddanych strzałach 1437, mocno ofensywna ekipa, która jak ma tylko okazje to bombarduje może nie idzie to razem ze skutecznością ale jednak te strzały oddają a zestawiając ich z taką ekipą gdzie to więcej gry będzie miała drużyna przyjezdnych myślę że nie będzie żadnego problemu żeby wygrać w tej statystyce a linię pokrywali mnóstwo razy, aktualnie od 7 spotkań regularnie ją pokrywają i to często z niezłym zapasem.​
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom