>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Tennis by Lutek

lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
#73 (Seria II) listopad: +546,8zł

Challenger Bratislava (Słowacja) II runda , start: 16:30

???? Igor Andreev (RUS) vs. Michael Berrer (GER) ▶ [1,83] ✅
----------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW: 83zł


Andreev bezdyskusyjnie osiąga słabe wyniki w hali i nie zapominajmy, że Michael Berrer wygrał ten turniej w 2009 roku będąc na 127 miejscu w rankingu w tamtym okresie. Wątpie, by dość dobry serwis Igora pomógł mu w tym meczu, co jest prawdopodobnie jego jedyną szansą dla niego. Mimo wszystko swój typ opieram również na dość dobrych ostatnich wynikach Berrera na tych nawierzchniach, podczas gdy Andreev przeciwnie - niezbyt dobrze sobie radził (1 zwycięstwo na 6 meczów). Niemiec w ostatnich 7 meczach wygrał aż 6 w hali i uważam, że to on dzisiaj będzie zwycięzcą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
#74 (Seria II) listopad: +446,8zł

Challenger Bratislava &amp; Brazil, start: 17:55 &amp; 19:30

???? Rui Machado (POR) vs. Mattias Bachinger (GER) ▶ [1,50] ⛔
???? Stephane Robert (FRA) vs. Richard Berankis (LTU) ▶ [1,44] ✅
---------------------------------------------------------------
▶ Ako: 2,16 / Buk:
/ Stawka: 100zł / PW:
116zł

Ostatnia próba. Tym razem myślę , że nie powinni dać dupy.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Przepraszam wszystkich, którzy skorzystali w tym tygodniu z moich typów, jednak typowanie tych tandetnych challengerów w końcówce sezonu i przewidywalność ewentualnej postawy niektórych osłów gargamelskich okazało się bardzo ryzykowne i efekt odrazu widoczny. Dla mnie więc sezon tenisowy już się skończył, być możę spróbuję jeszcze zagrać coś na najbliższym turnieju w Londynie. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Miałem co prawda nie grać już tego turnieju, ale dziś jest dużo dość ciekawych spotkań, więc zdecydowałem się zagrać jeden z nich.

#75 (Seria II) listopad: +429,8zł

Challenger Bratislava (Słowacja) ćwierćfinał , start: 16:30

???? Lukas Lacko (SVK) vs. Michael Berrer (GER) ▶ [2,00] ????????
---------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW: 100zł


Konsekwentnie stawiam tutaj na Niemca - Berrera, który w hali czuje się jak ryba w wodzie, wygrywa mecz za meczem poza tym wygrał ten event w 2009 roku. Niemiec posiada dobry serwis oraz nieźle funkcjonuje jego kończący forhend. Warunki fizyczne dość &quot;masywne&quot; jednak wbrew pozorom całkiem nieźle porusza się po korcie - co było chociażby widoczne w dwóch ostatnich jego meczach. Lacko to wysoki gracz, preferujący twardsze nawierzchnie, dość dobrze radzący sobie w grze z głębi kortu i ogółem jest gospodarzem tego turnieju. Nie mniej jednak dzisiejsze spotkanie będzie dla niego dużym sprawdzianem, ponieważ w dwóch ostatnich meczach nie musiał się wiele napracować. Sądze więc, że bardziej doświadczony, leworęczny i po prostu lepszy gracz w hali jakim jest Berrer wygra ten mecz podobnie jak w 2009 roku tego turnieju w półfinale. W H2H 3:0 prowadzi Berrer.

//(6-7, 7-6, 6-4) Identyczna sytuacja jak ostatnio z pajacowatym Bachingerem i Ebdenem.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
#76 (Seria II) listopad: +329,8zł

Challenger Bratislava/Slazburg , ćwierćfinał , start: 20:00

???? Andreas Haider-Maurer (AUT) vs. Nicolas Mahut (FRA) ▶ [1,48] ⛔
???? Richard Berankis (LAT) vs. Sergyij Stakhovsky (UKR) ▶ [1,57] ⛔
------------------------------------------------------------------
▶ Ako: 2,32 / Buk:
/ Stawka: 100zł / PW: 132zł


Mecze za moment.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
#77 (Seria II) listopad: +229,8zł

Challenger Bratislava (Słowacja) półfinał , start: 14:00

???? Lukas Rosol (CZE) vs. Richard Berankis (LTU) ▶ [2,20] ⛔
----------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW: 120zł

//6 z rzędu mecz wtopiony w moim wykonaniu po wygranym pierwszym secie.

Chciałbym również dodać, że w całym tym spotkaniu Berankis o ile dobrze pamiętam obronił aż 8 piłek meczowych. I również we wczorajszym meczu ze Stakhovskim obronił kilka meczboli i w rezultacie też zawalił mi kupon. Farcik ;- )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Fatalny tydzień w moim wykonaniu jeśli chodzi o typowanie, ale mam nadzieję, że po tym ostatnim turnieju &quot;Mistrzów&quot; zmieni się to, i straty szybko zdołam odrobić. Tak więc zaczynamy od pierwszego meczu na jutrzejszy dzień:

#78 (Seria II) listopad: +129,8zł

ATP Londyn Master`s, start: 15:15

???? Roger Federer (SUI) vs. Jo-Wilfried Tsonga +1,5set (FRA) ▶ [2,40] ✅
-----------------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW:
140zł

Federer ma za sobą dwa bardzo udane turnieje i zarazem pierwszy tytuł z cyklu Masters w tym roku. W niedzielę zmierzy się z Tsongą, którego własnie tydzień temu zdołał pokonać w finale. W pierwszym secie tamtego meczu to pokaz dużej dominacji ze strony Szwajcara oraz spora niemoc i blokada psychiczna po stronie Francuza, który popełniał dużo ue i gaf przy swoim podaniu - co konsekwentnie Federer zdołał wykorzystać. W drugim secie Francuz poprawił znacznie swoją grę, co zaowocowało dość wyrównany przebieg i w rezultacie tiebreak, który mimo wszystko przegrał. Zdecydowałem się zagrać na przynajmniej jednego wygranego seta ze strony Francuza i moim zdaniem jest w stanie to osiągnąć nawet pomimo bardzo dobrej dyspozycji Rogera, który w tym roku przegrał już z Tsongą dwa razy. Właściwie to wiele będzie zależeć od podejścia do tego meczu Tsongi, który umiejętności ma spore i mam nadzieję że tym razem wykorzysta swoje atuty i będziemy świadkami wyrównanego spotkania na poziomie, a z Rogerem zdecydowanie wie jak grać. Ponadto nawierzchnia w Londynie jest szybsza od tej w Paryżu, co na pewno wpłynie na korzyść Francuza przy jego serwisie i backhand shotach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
#79 (Seria II) listopad: +129,8zł

ATP Londyn Master`s, start: 15:15

???? Roger Federer (SUI) vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA) ▶ [5,18] ⛔
--------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 40zł / PW:
167,2zł

Dokładam jeszcze czyste zwycięstwo Tsongi.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
#78 (Seria II) listopad: +129,8zł

ATP Londyn Master`s, start: 15:15

???? Roger Federer (SUI) vs. Jo-Wilfried Tsonga +1,5set (FRA) ▶ [2,40] ✅
-----------------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW:
140zł
#80 (Seria II) listopad: +229,8zł

ATP Londyn Master`s, start: 21:15

???? Rafael Nadal (ESP) vs. Mardy Fish (USA) typ: 2:0 ▶ [1,69] ⛔
------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 120zł / PW:
82,8zł

Nadal był ostatnio dość długo nieobecny, jednak jestem przekonany że nie marnował czasu na próżno i intensywnie przygotowywał się do tego turnieju. Fish z koleji ostatnio opadł jeśli chodzi o swoją dyspozycje, stał się bardzo nieregularny a w ostatnim meczu skreczował grając z Juanem Monaco (mecz, który imo miał w garści). Mardy tak na prawdę udowodnił, że najlepsze wyniki osiąga na swoim własnym terenie - w USA, poza tym w całym sezonie nic szczególnego nie osiągnął, poza finałem mastersa w Cinncinati. W tamtym roku Nadal grał tutaj w finale z Federerem, na pewno będzie dość odpowiednio zmotywowany ,by osiągnąć podobny wynik a nawet wygrać cały event. Stawiam więc 2:0 dla Nadala.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
#81 (Seria II) listopad: +109,8zł

ATP Londyn Master`s, start: 15:15

???? Andy Murray -4,5 (GBR) vs. David Ferrer (ESP) ▶ [1,88] ⛔
------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW:
88zł

Murray wygrał ostatnie 4 spotkania z Ferrerem w ciągu 12 miesięcy, w tym dwa razy pokrył handicap -4,5. Murray ogólnie zakończył sezon na dobrym poziomie, ostatnio dominując w Azji wygrywając wszystkie mecze ,tylko ostatnio zaliczył wpadkę z Berdychem który przerwał znakomitą passe Szkota. Ferrer również udany sezon, bardzo solidnie przykładał się w Szlemach oraz w turniejach na Clayu. Uważam jednak ,że w tym turnieju i tymbardziej na tej nawierzchni nie zdoła pokazać nic szczególnego. Serwis Hiszpana często jest na dobrym poziomie, ale z returnerem pokroju Murraya uważam że jego gra przy własnym podaniu będzie dzisiaj pod presją. Stawiam na pewne zwycięstwo Andiego.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
#82 (Seria II) listopad: +109,8zł

ATP Londyn Master`s, start: 21:15

???? Novak Djokovic (SRB) vs. Tomas Berdych (CZE) ▶ [3,20] ⛔
------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 50zł / PW:
110zł

Berdych ostatnie dwa miesiące może zaliczyć do całkiem udanych, zdarzają mu się co prawda wpadki ale jest graczem solidnym, mogącym rywalizować z elitą. Dzisiaj podejmie Djokovica, który ma za sobą rewelacyjny sezon a zarazem na pewno niezwykle męczący - co w ostateczności odbiło się na jego zdrowiu w ostatnich tygodniach. Po tak wyczerpującym sezonie i ostatnio doznanego urazu nie wierzę, że będzie w pełnej dyspozycji a w tym przypadku Berdych może to z pewnością wykorzystać. Ostatni raz grali w Montrealu, gdzie z kolei Tomas miał problemy z barkiem, który dał o sobie znać pod koniec pierwszego seta (w którym imo Berdych dominował od samego początku). Jeśli Tomas podejdzie do meczu w swojej optymalnej formie to ma wielkie szanse pokonać dziś Nole.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
#83 (Seria II) listopad: -41,2zł

ATP Londyn Master`s, start: 15:15 &amp; 21:15

???? Jo-Wilfried Tsonga (FRA) vs. Mardy Fish (USA) ▶ [1,55] ✅
???? Rafael Nadal (ESP) vs. Roger Federer (SUI) ▶ [1,45] ✅
-----------------------------------------------------------
▶ Ako: 2,25 / Buk:
/ Stawka: 500zł / PW:
625zł

Lekka adrenalinka na końcówkę sezonu. Tsonga dosć dobrze prezentował się ostatnio z Federerem, i według mnie powinien jutro zjeść rybę. Podobnie Federer, dla którego kort w Londynie to czysta esencja i nieco przytłumiony wczoraj Nadal w mojej opinii uzna jutro wyższość GOATa.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
#84 (Seria II) listopad: +583,8zł

ATP Londyn Master`s, start: 15:15 &amp; 21:15

???? Novak Djokovic (SRB) vs. David Ferrer (ESP) ▶ [1,35] ⛔
???? Janko Tipsarevic (SRB) vs. Tomas Berdych (CZE) ▶ [1,55] ✅
-------------------------------------------------------------
▶ Ako: 2,09 / Buk:
/ Stawka: 300zł / PW: 327zł


Nole pokazał się z bardzo dobrej strony w ostatnim meczu z Berdychem odwracając kilkukrotnie losy meczu na swoją korzyść i chociaż Tomas był w dobrej dyspozycji momentami grając na prawdę bardzo dobry tenis, to niestety mentalnie bardzo zawiódł i nie wykorzystał swojej przewagi. Poza tym po urazie Djokovica a ni śladu i jestem pewien ,że w dzisiejszym meczu z Ferrerem będzie chciał przypieczętować swój udział w półfinale.

Berdych jak już wspominałem zawiódł w ostatnim spotkaniu, gdzie niestety umiejętności i dobra dyspozycja nie wystarczyły w starciu z siłą mentalną. Jednak w dzisiejszym meczu to Tipsarevic jest na gorszej pozycji, ponieważ niespodziewanie zastąpił kontuzjowanego Murraya i z pewnością nie jest odpowiednio przygotowany do tego turnieju, z resztą wydaje mi sie że nie trenował dużo po ostatnim katastrofalnym występie w Paryżu. Upatruje tutaj wygranej Berdycha który na pewno wyciągnął wnioski po ostatnim spotkaniu i dzisiaj dla niego spora szansa by wygrać ten mecz i być bliżej półfinału, poza tym wątpie by brał pod uwagę opcję drugiej z rzędu porażki z Serbem w tym turnieju, a pamiętamy wszyscy ich ostatni mecz w Paryżu w jaki sposób zdemolował Tipsę.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Powodzenia wszystkim życzę i do zobaczenia w przyszłym sezonie tenisowym :razz:

Ogólny bilans od zapoczątkowania tematu (od 12 sierpnia): +2248zł
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nie mogę przejść obojętnie od dzisiejszych - ostatnich już w tym sezonie finałach.

#85 (Seria II) listopad: +283,8zł

Londyn Master`s - Finał , start: 18:00

???? Roger Federer (SUI) vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA) powyżej 2 setów ▶ [2,75] ✅
-------------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 250zł / PW: 437,5zł


//Włosy sobie &quot;wyrywałem&quot; w tym drugim secie...

#86 (Seria II)

???? Roger Federer (SUI) vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA) ▶ [4,20] ⛔
--------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW:
320zł

#87 (Seria II)

???? Roger Federer (SUI) vs. Jo-Wilfried Tsonga +4 AH (FRA) ▶ [1,90] ⛔
---------------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 200zł / PW: 1
80zł

Tsonga w tym turnieju z meczu na mecz prezentował się coraz solidniej i we wczorajszym meczu z Berdychem bardzo pewnie zapewnił sobie udział w finale. Rewelacyjnie poruszał się po korcie momentami wręcz fruwając za piłkami, bardzo pewnie czuł się przy returnie serwisu Berdycha, także solidne uderzenia forhendowe oraz backhandowe. Prawdopodobnie zagrał wczoraj na miarę swoich maksymalnych możliwości i uważam, że ma dzisiaj duże szanse zdobyć tytuł. Federer jak wiadomo wygrał 14 meczów z rzedu w hali, w niektórych spotkaniach grając niezwykle efektownie pomimo swojego wieku. Jednak i jemu zdarzają się wpadki i słabsze momenty co było widać chociażby w pierwszym meczu własnie z Tsongą (2 set), a później z Fishem. Wczoraj zapewnił sobie finał eliminując Ferrera w dwóch setach. Dzisiejszy finał na pewno będzie stał na wysokim poziomie, a Tsonga ma okazję do rewanżu za finał w Paryżu 2 tygodnie temu, wcześniej jak pamiętamy potrafił wygrać już z Federerem na Wimbledonie oraz w Montrealu a formą nie odstawał od tej jaką prezentuje aktualnie. Uważam, że najpewniejszym typem w tym pojedynku będzie &quot;3 setowe spotkanie&quot;.

#88 (Seria II)

Londyn Master`s doubles - Finał , start: 16:00

???? Mirnyj/Nestor vs. Frystenberg/Matkowski ▶ [3,24] ⛔
-------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW: 224zł


I tutaj typ na naszą Polską parę, w którą bardzo wierzę i trzymam kciuki za pierwszy tytuł ;)

// +37,50zł - bardzo szczęsliwy over setowy, jednak wielki niesmak z pozostałych typów......
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL? why not..
Z racji tego że sezon tenisowy już się skończył, a NHL ruszyło pełną parą, to spróbuje więc trochę swoich sił w tej jednej z najlepszych lig świata.. :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL #1.
#89 (Seria II) listopad: +321,3zł

NHL #1 pick. Including OT &amp; penalties.

:hokej: Tampa Bay Lighting at. Minnesota Wild ▶ [1,93] ✅
----------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW:
93zł

Mój pierwszy typ NHL. Oferta dziś uboga, jednak zdecydowałem zagrać na Minnesote. Argumentów wiele nie posiadam co do tego typu, ale przegrali ostatnie dwa spotkania z koleji Tampa zaliczyła dwie wygrane i liczę dzisiaj na przełamanie passy gospodarzy, którzy zajmują pierwsze miejsce w swojej dywizji z przewagą dwóch punktów nad Vancouver Canucks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL #2.
#90 (Seria II) listopad: +321,3zł

NHL #2 pick. Including OT &amp; pentalties.

:hokej: Dallas Stars at. Colorado Avalanches -1,5 HC ▶ [3,28] ⛔
-----------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 50zł / PW: 136,8zł


Drugi mecz, który zdecydowałem się zagrać to spotkanie pomiędzy Colorado a Dallas. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie dwa razy a ostatnio górą byli gracze własnie z Colorado wygrywając 3:0. W tym spotkaniu większe szansę daję Colorado, którzy zanotowali przedwczoraj znakomity wynik pokonując Edmonton Oilers 5-2. Ponadto Avalanches z lekkim osłabieniem w składzie poprzez brak Muellera oraz Johnsona, jednak podobna sytuacja jest również w ekipie Gwiazd, gdzie zabraknie z powodu kontuzji: Goligoskiego, Burisha, Delaya, Fiddlera oraz Morrowa. Hokeiści z Dallas rozpoczeli sezon dość przyzwoicie z bilansem 5-2-0 na 7 rozegranych meczów, ale ostatnio nadszedł lekki kryzys i przegrywali kolejno z Pittsburgiem, Detroit, Panterami z Florydy, Colorado czy otatnio z Kojotami z Phoenix. Stawiam tutaj na Col. ,co prawda typ nieco ryzykowny bo z HC, ale sądze że jest w zasięgu.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL #3.
#91 (Seria II) listopad: +364,3zł (NHL: 1-1)

NHL ~ Including OT &amp; pentalties - start: 1:00

:hokej: St. Louis Blues at. Washington Capitals ML ▶ [1,82] ⛔
--------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 120zł / PW: 98,4zł

#92 (Seria II)

NHL ~ Including OT &amp; pentalties - start: 1:00

:hokej: Florida Panters at. Carolina Hurricanes ML ▶ [1,98] ⛔
--------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 120zł / PW: 117,6zł

#93 (Seria II)

NHL ~ over/under - start: 1:00

:hokej: New York Islanders at. Buffalo Sabres under 5,5 ▶ [1,83] ✅
------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW: 83zł

#94 (Seria II)

NHL ~ over/under - start: 4:00

:hokej: Columbus Blue Jackets at Vancouver Canucks under 5,5 ▶ [1,91] ✅
-------------------------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW: 91zł
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL #4.
#95 (Seria II) +364,3zł (NHL: 5-4)

NHL ~ reg. &#39;60 time - start: 1:00

:hokej: New York Islanders at Buffalo Sabres ▶ [2,00] ⛔
--------------------------------------------------
▶ Buk:
/ Stawka: 100zł / PW: 100zł

Zdecydowałem zagrać jeszcze jeden mecz, a mianowicie Buffalo Sabres, które podejmię na swojej tafli wyspiarzy z Nowego Jorku. Faworytem moim zdaniem jest niewątpliwie Buffalo, którzy nie tak dawno notowali dość słabą serie, w tym kilka porażek z rzędu, jednak wydają się powoli powracać na własciwą drogę, co wskazuje chociażby ich ostatnia wygrana 5-1 z Capitals. Islanders w swoich ostatnich sześciu spotkaniach przegrali aż 4, w tym niektóre dosyć jednostronnie; chociażby z Pingwinami 5-0, 6-0 z Bostonem czy z Vancouver 4-1. Ostatnio co prawda wygrali derby Nowego Jorku z Diabłami, ale moim zdaniem wygrana pozostanie dzisiaj przy gospodarzach a mają ku temu okazję by zrewanżować się po ich ostatnim pojedynku, gdzie Kanadyjczycy przegrali po dogrywce.
 
Do góry Bottom