>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenisowe Singielki

T 187

tenisowalupa

Użytkownik
Jutro podaje ostatni typ w razie co ???? Cieszę się,że zarobiliście przy moich typach, i co niektórzy nie małe pieniądze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 187

tenisowalupa

Użytkownik
Hm więc tak, jeśli chodzi o dzisiejszy typ to nie ma za ciekawych meczy ( moim zdaniem) , jedynie mnie intryguje mecz Paire&#39;a z Granollersem oczywiście w stronę Paire, ale szanse daje 70-30 a nie wiem czy warto próbować, zawsze staram się wybierać mecz gdy praktycznie nie widzę szans by mógł przeciwnik ten mecz wygrać, kursu też nie znam na Paire lecz bedzie oscylował w granicach 1.4- 1.57 tak sądzę, kto się skusi powodzenia. Co do mnie to pewnie tutaj wrócę na nowy rok ( może popróbuje na VIP się dostać) a tymczasem jedyny kontakt zostaje ze mną na mailu, czy to o jakieś porady odnośnie zawodników / meczu , czy ogólnie porozmawiać o tenisie/ nadchodzących turniejach itd. czy po prostu zapytać o typ, tam jestem 24/7 praktycznie, lecz nie zawsze odpiszę od razu bo jak każdy mam zajęcia w życiu. Cieszę się,ze taki rozgłos uzyskałem własnie na mailu mimo,ze tutaj wstawiam typy, o to mi chodziło i życzę powodzenia w grze, tematu nie usuwajcie bo jak mówiłem odświeże go kiedyś. Pozdrawiam
 
A 131

alwex

Użytkownik
Uciekasz na razie stąd... no trudno... Szacun wielki za tę 100 %-ową skuteczność...:browar565:
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym... ???? ????
 
T 187

tenisowalupa

Użytkownik
Z racji, ze przypadkiem wszedlem stronke forum, to dorzuce wam na dzisiaj jeden mecz byscie sobie cos zarobili. Pozdrawiam

Cachin - Galarza 1.36 Montevideo(Urugwaj)
 
T 187

tenisowalupa

Użytkownik
a,gdy wejdzie typ i masz ochote możesz kliknąc &quot; dzięki&quot; czy tam dodac tam komentarz wraz z dzięki ???? miło się czyta , raz na tydzien/ dwa cos tutaj zarzucac bede
 
Do góry Bottom