>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tasiemce - grać/nie grać

hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Osobiście uważam, że tasiemiec to ostatnia deska ratunku, lub alternatywa dla ludzi nie posiadających dużej gotówki. Myślę, że obstawianie 15-20 typów na jednym kuponie to bardzo duże ryzyko i nie warto zajmować się tego typu obstawianiem. Pamiętam jak rok temu postanowiłem obstawić właśnie taki tasiemiec i jak się okazało na 21 meczy, nie wszedł tylko jeden z kursem 1.15 - był to bodajże jakiś mix debel. Pamiętam to rozczarowanie, bowiem do wygrania było grubo ponad 1000 zł, a wydałem na to 2 zł. Co Wy sądzicie o tego typu zakładach ?

;)
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Gdy zaczynałem przygodę z bukmacherką, grałem bardzo często tasiemce. 3 razy mogłem wygrać po około 100 zł za jedną złotówkę. Już liczyłem pieniądze, a tu przegrywali faworyci ???? Pamiętny mecz na inaugurację Premiership Burnley - ManU pozbawił mnie kasy. Potem przegrana Liverpoolu i remis Barcy - ta sama sytuacja ???? Aczkolwiek uważam, że warto czasem zagrać taką taśmę, patrząc chociażby na najwyższe wygrane na różnych bukach. np. ktoś wygrał 2000 Euro stawiając za 0,50 Euro całą Ligę Europejską. Zależy od farta.
 
B 0

barti

Użytkownik
To już bardziej totolotek niż bukmacherka... Dla zabawy jak najbardziej polecam, dla zarobku już nie. Tasiemce to ulubiona zabawa toto-dziatków u ziemniaków.
 
W 0

wiater

Użytkownik
gra tasiemcami nie jest za bardzo opłacalna, alejak ktoś lubi grać tasiemcami to polecam w expekt&#39;cie supertoto xl.
Polega to na wytypowaniu 14 meczy wcześniej wybranych przez tego buka i teraz uwaga: 1 skreślenie kuponu kosztuje 39 gr.!!jak ktoś np. chce w meczu postawić 1X to płaci 78 gr. itd. a nawet jak sie nie trafi 14/14 tylko np. 13/14 i było mało osób które wygrało to możemy wygrać z 39gr ponad 200zł. wg. mnie jak ktoś lubi grać tasiemcami to jest idealne rozwiązanie. Jedyna wada jest taka że niewiemy ile wygramy.
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Ja przeważnie puszczam główny kupon z 3 meczami, a taki tasiemiec zawsze zdarza się za 2 zł(albo gram za 5 zł jak jestem w ziemniaku) dla emocji ????
Ostatnio obstawiłem 5 czy 6 meczy za 2 zł, miałem do wygrania 50 zł lecz w meczu Barcelona - Mallorca był under, a nie over ;/
Tasiemce dla zabawy ale nie 50 meczy po kursie 1,2 lecz 5 po kursach 1,7- ...
Pozdrawiam!
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Najczęściej tasiemce gram - co zdarza się rzadko na cały tydzień. Po 2 mecze z każdego dnia, no może w weekend trochę więcej. Najgorszym moim zdaniem typem układania tasiemców jest granie całej kolejki danej ligi. Ciężko trafić każdy wynik w lidze.
 
W 0

wiater

Użytkownik
Dosyć poplątana opcja, lepiej samemu wybrać mecze, ustalić stawkę i grać o wiadomą ilość $$ ????
tylko że w tym supertoto dostajesz nieraz nawet kase za 8/14, a tasiemcach musisz mieć wszystie trafione.
A jak chcesz wygrać więcej kasy to wystarczy wysłać więcej takich samych kuponów ???? I jeżeli dodam że nieraz wygrane za 14/14 sięgają ~3k euro (za 0.1ojro.) ????
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Co Wy sądzicie o tego typu zakładach ?
tasiemce są typowym przykładem gry dla przyjemnosci czyli takiego totolotka piłkarskiego, w piątek puszczasz sześć remisów które wybrałeś na weekend za 2 zł i patrzysz czy Twoje liczby wypadły ????
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Ja sobie lubię z każdym początkiem tygodnia zajść do takiego sts&#39;u wziąć nową gazetkę puścić po jednym meczu z każdego dnia po kursie 1,7-2,1 stawka jakieś 5zł maks.
Czasem kończymy zabawę 1 dnia czasem w niedziele, a czasem wygrywamy.
Bardziej dla zabawy oczywiście;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
na tasiemcu w stylu 20 meczy po kursie 1,3 nikt się nie dorobi ale wydaje m się że dobrym rozwiązaniem nie mając znacznego kapitału grac koło 7 spotkań po kursie 1,7/2,0 zagrać systemem 5z7 czy 6z7, myślę że jeśli ktoś dobrze przeanalizuje typy to może ten sposób przynosić zyski przy mniejszym wkładzie własnym. ;).
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
na tasiemcu w stylu 20 meczy po kursie 1,3 nikt się nie dorobi ale wydaje m się że dobrym rozwiązaniem nie mając znacznego kapitału grac koło 7 spotkań po kursie 1,7/2,0 zagrać systemem 5z7 czy 6z7, myślę że jeśli ktoś dobrze przeanalizuje typy to może ten sposób przynosić zyski przy mniejszym wkładzie własnym. ;).
Jeśli te 20 meczy by weszło to można naprawdę wygrać konkretną sumę ???? Jeżeli chodzi o systemy 5z7 czy tego typu, jednak wkład powinien być nieco wyższy niż przy standardzie. Za 5 zł nie wyślemy dobrego kuponu. Podejrzewam, że musielibyśmy włożyć w ów kupon przynajmniej 20 zł. co i tak nie jest szczególnym rozwiązaniem pozyskania ciekawej gotówki ???? pozadrawiam
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Jak umiesz grać i ci &quot;taśmy&quot; leża to graj większość na forum gada że można zarobić tylko singlami z ako 1,80 ale to jest stek bzdur. Niektórzy zarabiają na taśmach inni na singlach 1,03-1,15 a następni progresją. ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Takie prawdziwe taśmy na które liczę to są podczas Szlemów z tenisa, tutaj naprawdę można zarobić ale oczywiście nie wklepując każdego meczu lecz jakąś wypośrodkowaną większą ilość.

Ogólnie gram tasiemki ale to właśnie jak na pewno ktoś wyżej wspomniał dla sprawdzenia wyników i dla przyjemności lub znowu powiedzenia do ziomków &quot;no zobacz taka taśma i jeden mecz&quot;.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
dobra taśma nie jest zła. Zdecydowanie warto grać taśmy. Duzo się nie traci a potencjalny zysk moze być bardzo zadowalajscy.
 
Do góry Bottom