>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Taniec z gwiazdami

kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Chryste ludzie, czy wy macie odrobinę oleju w głowie. Nie chodzi o konkretne stacje tylko przykład. Ze wszelakie takie rzeczy wygrywają ludzie, którzy są ewentualnie maja być głównymi gwiazdami danej stacji. 



A już analizowanie kto wygra taniec z gwiazdami na podstawie jakiegoś tam wywiadu w internecie. 



Najpierw famemma teraz Big Brother i Taniec z gwiazdami... 
 
U 12

ukassekkk

Użytkownik


Jeśli patrzeć by tylko na aktywność w internecie i możliwość wsparcia przez fanów to kurs 6.0 na gimpera jest bardzo kuszący. 
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
Podobno był spory kurs na Gimpera. Gdzieś wyczytałem że ma byc akcja w smsach  bo widzowie decydują.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Taniec z Gwiazdami

Zwyciezca: Tomasz(Gimper) Dzialowy 1.95 etoto, 1.83 1xbet( na moja prośbę dzis dodane do oferty) 

Wszedlem grubiej w ten bet. Widzowie zadecyduja kto wygra, wiec spore value nadal w Gimperze. Youtuber ma Sporo fanow w sieci, jego kanal ma ponad 1.6mln subskrypcji. Jesli pokonal w ost odcinku Tamare, ktora tanczyla naprawdę świetnie to J. Mazur tez pokona. Kurs na Gimpera polecial z 2.80 na 1.90 w ciagu kilku dni. Jeszcze chwila i to on zostanie faworytem bukmacherow. 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
O nie... Nie zgadzam sie zupelnie. Gdyby nie fakt ze Pani Mazur jest osobą niewidomą i bardzo zostało nagłośniona w programie jej sytuacja materialna to moglbym sie zgodzic z tym betem. W tym przypadku wyrownane kursy to z cala pewnoscia value w strone Joanny. Na Gimpera beda glosowac jedynie jego fani z youtube. Przeciętny Kowalski zagłosuje na Panią Mazur. Argumenty są dwa - pierwszy juz podalem a drugi to fakt ze Joanna tanczy po prostu duzo lepiej.

Nie można również tak do konca wykluczyc sytuacji w ktorej nawet w przypadku wiekszej ilosci glosow Gimpera produkcja nie pozwoli na jego wygrana bojąć się nagonki...

Oczywiscie - ostatni argument to bardzo malo prawdopodobna sytuacja ale rowniez nie tak do konca bez znaczenia
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Sobolekk nie musisz sie zgadzac ale zwykly Kowalski o ile wyślę jakiegos smsa to bedzie to max 1. Jego fani zamierzaja wyslac po kilkadziesiat smsow. Sam wyślę ok 20smsow bo pogralem ten bet za 300euro. 
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Tu jest pol na pol bo z jednej strony wszyscy sa przeciwko temu chlopakowi, a jego fani to raczej gimnazjum ewentualnie osoby ponizej 30 wiec SMSow slac wielu nie beda, ale jest haczyk bo jest mozliwosc glosowania przez strone. A usunac cookies by oddac kolejny glos to 3 sekundy, wiec w godizne jedna osoba moze nabic setki glosow. Tylko czy jest jakies zabezpieczenie przed tym? Jakies captha czy cos? Bo ja nie glosowalem nigdy.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
ale jak? bo teraz zobaczylem zasady glosowania przez internet to jest tylko "kliknij na zdjecie" i tyle. Nic nie ma o przepisaniu kodu zabezpieczajacego. Wystarczy usunieciu cookies w takim przypadku i prosty bot moze w minute dziesiatki glosow wbic. 
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Czy ktos obstawial sume punktow od jury za pierwszy taniec (sts)? Widzialem tam wartosci odpowiadajace 3 jurorom. Tymczasem widze, ze na final wrocil 4. juror. Zastanawiam sie, czy zrobia zwroty czy nie.
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Stawiałem i było dopisane, że w przypadku 3 jurorów zwrot, punkty do obstawiania dotyczyły 4 jurorów, nawet na live pograłem, także wszystko jest ok coś pokręciłeś.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
cytat z dnia 14 maja 2019 14:19 przez sobolekk
O nie... Nie zgadzam sie zupelnie. Gdyby nie fakt ze Pani Mazur jest osobą niewidomą i bardzo zostało nagłośniona w programie jej sytuacja materialna to moglbym sie zgodzic z tym betem. W tym przypadku wyrownane kursy to z cala pewnoscia value w strone Joanny. Na Gimpera beda glosowac jedynie jego fani z youtube. Przeciętny Kowalski zagłosuje na Panią Mazur. Argumenty są dwa - pierwszy juz podalem a drugi to fakt ze Joanna tanczy po prostu duzo lepiej.

Nie można również tak do konca wykluczyc sytuacji w ktorej nawet w przypadku wiekszej ilosci glosow Gimpera produkcja nie pozwoli na jego wygrana bojąć się nagonki...

Oczywiscie - ostatni argument to bardzo malo prawdopodobna sytuacja ale rowniez nie tak do konca bez znaczenia


Wygląda na to, ze miales racje z ta ustawka. Ludzie glosujacy na gimpera mieli problemy, przychodzily jakies smsy zwrotne ze blad itd. Do tego ostatni taniec to wielka gra na emocjach. Powiem szczerze, ze stawialem na gimpera wlasnie ze wzgledu na jego fanoe. Osobiscie wolalem Joanne. Tak czy inaczej, jak widac Polsat postaral sie jednak, by to ona wygrala - w co do konca nie wierzylem.



P.S. Szukajac dzis komentarzy na temat finalu, dowiedzialem sie, ze Joanna otrzymuje od panstwa pieniadze, za ktore da sie godnie zyc - a kto ogladal odcinek z reportazem o jej warunkach zyciowych, wie jak zostal zmontowany i zna komentarze jury co do postawy Państwa Polskiego. Jak sie okazuje, byly to niesluszne oskarzenia.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 18 maja 2019 10:01 przez rangizz



Wygląda na to, ze miales racje z ta ustawka. Ludzie glosujacy na gimpera mieli problemy, przychodzily jakies smsy zwrotne ze blad itd. Do tego ostatni taniec to wielka gra na emocjach. Powiem szczerze, ze stawialem na gimpera wlasnie ze wzgledu na jego fanoe. Osobiscie wolalem Joanne. Tak czy inaczej, jak widac Polsat postaral sie jednak, by to ona wygrala - w co do konca nie wierzylem.



P.S. Szukajac dzis komentarzy na temat finalu, dowiedzialem sie, ze Joanna otrzymuje od panstwa pieniadze, za ktore da sie godnie zyc - a kto ogladal odcinek z reportazem o jej warunkach zyciowych, wie jak zostal zmontowany i zna komentarze jury co do postawy Państwa Polskiego. Jak sie okazuje, byly to niesluszne oskarzenia.

 


wystarczy spojrzec na facebooka hasztagi stoje murem za gimpurem są bardzo częste. Tyle ze jak wejdziesz w profile tych osob to typowa gimbaza. Oni smsow duzo nie wysla
 
T 345

thomas23

Użytkownik
Może i smsow nie wyślą ale przecież można było głosować na oficjalnie stronie dancing with the stars i tam można było głosować z różnych kont e-mail. Generalnie można było zarobić jak ktoś zagrał na gimpera jak zostały 4 czy 5 osób i wtedy kurs był 4.5 a w finale zagrać na Mazur gdzie kurs już wynosił 1.8, ale już ta edycja za nami.
 
C 281

christianus

Użytkownik
Dłużej w programie: Jacek Jelonek - Michał Mikołajczak
Typ: Jacek Jelonek
Kurs: 1,75
Buk: STS

Witam wszystkich po kilkuletniej przerwie. Na wstępie zaznaczam, że jestem sportowym laikiem. Znacznie bardziej orientuję się w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych i w nich będę szukać okazji.

Na warsztat biorę tegoroczną edycję "Tańca z gwiazdami". Na próbę zagrałem przed poniedziałkowym odcinkiem zakład "kto dostanie więcej punktów?" w zestawieniu Michał Mikołajczak - Ilona Krawczyńska ze wskazaniem na prezenterkę. Kursy wystawione były po 1,85. Po pierwszym plusie teraz również postanowiłem zagrać przeciwko aktorowi, który póki co jest niemałym rozczarowaniem edycji. W pierwszym odcinku gorzej od niego zatańczył tylko detektyw Rutkowski. Kto widział jego popisy, wie doskonale, że poprzeczka nie była nawet odrobinkę zawieszona. Wystarczyło tylko zatańczyć poprawnie 3 kroki i z automatu można było uzyskać wyższą punktację. W poniedziałek Mikołajczak faktycznie zatańczył trochę lepiej, choć oglądając jego występ miałem wrażenie, że jurorzy odrobinę przecenili jego możliwości. Po przeciwnej stronie mamy Jacka Jelonka, który współtworzy parę jednopłciową. Jeszcze przed pierwszym odcinkiem jego występ wzbudził mnóstwo kontrowersji, a więc cel został osiągnięty. Za celebrytą stoi jednak nie tylko klikalność, ale też spore umiejętności taneczne. 37 punktów w pierwszym odcinku i 34 punkty w drugim zapewniają mu na ten moment drugie miejsce wśród wszystkich par. Obydwaj panowie mają za sobą przetańczony standard i łacinę i pomimo lepszych ocen Michała za paso doble niż tango, uważam że większość pozostałych tańców latynoamerykańskich może stać się jego piętą achillesową. Jelonek jawi się jako znacznie bardziej uniwersalny uczestnik. Po początkowej fazie krytyki na dwóch tańczących mężczyzn w parze, zaczyna zyskiwać coraz więcej przychylności wśród internautów. Poza tym wyświetlenia i ogólne zainteresowanie wokół jego uczestnictwa mówią same za siebie. Upatruję Jelonka jako faworyta nie tylko w tym starciu, ale również w całej edycji. Przypuszczam, że finalnie Kryształowa Kula trafi w ręce innej pary, ale ma spore szanse powalczyć w top3, w którym moim zdaniem szanse na uczestnictwo Michała Mikołajczaka są praktycznie zerowe.

Przeanalizowałem też ofertę na wygraną w calej edycji. Tego zakładu póki co nie tykałbym, ale nie do końca rozumiem faworyzowanie Natalii Janoszek. Rozumiem, że nazwisko Maseraka może działać na niektórych jak magnes, na ten moment są na szczycie tabeli jurorów, jednak rozpoznawalność aktorki bollywoodzkiej wśród polskich widzów jest bardzo mała, a ten czynnik finalnie odgrywa najważniejszą rolę. Na ten moment wśród kandydatek na wygraną widzę Ilonę. Nowa twarz stacji, dobrze tańcząca i sympatyczna dziewczyna, mocno zaangażowana w program - w niej upatruję faworytkę. Z kolei fanom sportu odradzam obstawianie końcowego wyniku Mai Włoszczowskiej. Zdecydowanie największa gwiazda edycji, co nie znajduje odzwierciedlenia ani w wyświetleniach ani też niestety w poziomie tańca. Nie zdziwię się jak w najbliższych odcinkach pożegna się z udziałem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +281
M 86K

michalkin

Użytkownik
Kto więcej punktów w 4 odcinku:
Mikołajczak - Pisarek @2.5 STS
Idę bardziej przeciwko Michałowi niz z Karolina.. Na próbach w mojej ocenie tragiczny. Ciezko porusza się po parkiecie, widać że to nie jego świat. Na chwilę obecną jeden z gorszych uczestników. Układ nie należy do trudnych, ale nie do końca daje sobie z nim rady. Nie funkcjonuje synchronizacja z partnerka i nie sądzę, żeby do nagrania na żywo się to zmieniło. Po drugiej stronie Karolina Pisarek. Dużo ostrych słów wylało się na nią w 2 odcinku, ale skoro nie trenowała w tygodniu, a. Jedyne próby odbyła w dniu nagrań to nie dziwne. W zeszłym tygodniu było już zdecydowanie lepiej. Punktów więcej niż Michał i dziś liczę na powtórkę. Dla mnie kursy powinny być 50/50.
Z dodatkowych typów Janoszek pow. 37.5 @2.0. Linia wysoka, ale na próbach Natalia świetna razem z Maserakiem tańcząc walca. Sama mówi, że tańczy się jej 'lekko' i tak też będzie wieczorem. Myślę, że w ich przypadku 39/40 pkt.
Krawczyńska lepsza od Jamali @1.7 - tutaj również kieruję się tym co się dzieje na próbach. Rewelacyjna jest Ilona tańcząc Fokstrota, pow. 33.5 pkt (@1.7) dziś to niemal pewniak. Dużo lepiej wypada Ilona niż ukraińska piosenkarka.
Jelonek poniżej 36.5 pkt @2.0 - do tej pory świetne oceny, ale dziś w czaczy radzi sobie niby dobrze ale chyba nie na tyle żeby podbić serca jurorów. Przed nim tańczy Natalia i może być ona wyznacznikiem przy ocenach Jelonka. Dla mnie 34-35pkt.
Wszystkie powyższe kursy z STS.
Janoszek - Jelonek @1.77 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +898
M 86K

michalkin

Użytkownik
Kto więcej punktów w 4 odcinku:
Mikołajczak - Pisarek @2.5 STS
Idę bardziej przeciwko Michałowi niz z Karolina.. Na próbach w mojej ocenie tragiczny. Ciezko porusza się po parkiecie, widać że to nie jego świat. Na chwilę obecną jeden z gorszych uczestników. Układ nie należy do trudnych, ale nie do końca daje sobie z nim rady. Nie funkcjonuje synchronizacja z partnerka i nie sądzę, żeby do nagrania na żywo się to zmieniło. Po drugiej stronie Karolina Pisarek. Dużo ostrych słów wylało się na nią w 2 odcinku, ale skoro nie trenowała w tygodniu, a. Jedyne próby odbyła w dniu nagrań to nie dziwne. W zeszłym tygodniu było już zdecydowanie lepiej. Punktów więcej niż Michał i dziś liczę na powtórkę. Dla mnie kursy powinny być 50/50.
Z dodatkowych typów Janoszek pow. 37.5 @2.0. Linia wysoka, ale na próbach Natalia świetna razem z Maserakiem tańcząc walca. Sama mówi, że tańczy się jej 'lekko' i tak też będzie wieczorem. Myślę, że w ich przypadku 39/40 pkt.
Krawczyńska lepsza od Jamali @1.7 - tutaj również kieruję się tym co się dzieje na próbach. Rewelacyjna jest Ilona tańcząc Fokstrota, pow. 33.5 pkt (@1.7) dziś to niemal pewniak. Dużo lepiej wypada Ilona niż ukraińska piosenkarka.
Jelonek poniżej 36.5 pkt @2.0 - do tej pory świetne oceny, ale dziś w czaczy radzi sobie niby dobrze ale chyba nie na tyle żeby podbić serca jurorów. Przed nim tańczy Natalia i może być ona wyznacznikiem przy ocenach Jelonka. Dla mnie 34-35pkt.
Wszystkie powyższe kursy z STS.
Janoszek - Jelonek @1.77 Fortuna
Przestrzelony typ z Janoszek. Linia faktycznie dość spora i miałem wrażenie, że zatańczyła gorzej niż na próbach. Trochę boli mnie te 33 pkt Ilony. Grabowski, który zawsze daje wyższe oceny niz pozostali był pewniakiem do 9,a ten dał 8...
No i typ główny na plus. A tym co piszą na priv i płaczą to podziękujmy.
 
Ostatnia edycja:
M 86K

michalkin

Użytkownik
Hmm,
W tym tygodniu nie dane mi było widzieć co się dzieje na próbach ani nie będę na żywo więc trochę wróżenie z fusów. Ale swoje przemyślenia mam. Najgorzej tańczące pary to oczywiście: Pisarek, Mikołajczak i Wiesław. Z tej trójki dziś ktoś opada wg mnie. W zeszłym tygodniu w tańcu wspólnym w 1 grupie myśl przewodnia była WieśBut no i byłem przekonany, że troche słabo gdyby Wiesiek odpadł. Czy głosowanie jest uczciwe tego nie wiem, ale jak mam być szczery to ja nie wierzę w 100% w to. Tak więc idąc tym tropem Wiesiek nie jest już tak potrzebny dla tego programu. Swoje już zrobił. Fanów może i zyskał ale nie sądzę żeby miał aż tylu zwolleników przed telewizorami. Pisarek prawie 1mln followersów więc ma kto na nią oddawać głosy. Odpaść może jeszcze Mikołajczak, bo on nie prezentuje sobą nic. W tańcu kłoda jak siemasz. Z dwójki Wiesiek - Mikołajczak ja idę ku Wieśkowi, a w nast. odcinku odpada Michał.
Opadnie w 5 odcinku Wiesław Nowobilski @5.0 , ze stawką nie ma co szaleć, gramy za drobniaki. w przyszłym tygodniu przyjrzymy się paarom z bliższa ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +779
Do góry Bottom