>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Taniec z gwiazdami

Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Panowie jest wszystko,tylko trzeba trochę przekopać internet ????
Oficjalna strona programu to-----&gt; http://www.tanieczgwiazdami.polsat.pl
P.S
Ciekawa oferta Stsa na TzG,linie punktowe under/over...do piątku jeszcze czas ale coś się wybierze,pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Moro lepsza od krolikowskiego 1,60 + gruszka lepszy od siwiec 1,80
Ako 2,88 (2,53)
Moro najlepsza z babek przeciwko beznadziejnemu antoniemu. W tancu przepasc miedzy nimi a wsrod widzow raczej na remis wiec bez obaw moro. Gruszka z tepakiem to lokata, okrutny taniec siwiec, gruszka mimo warunkow fizycznych cos tam soe udalo, do tego wsrod widzow najlepszy a siwiec 2 miejsce wiec tutaj nawet gorsza.
Limit 200 ale mozna powtarzac wiec wale ile wlezie chyba ze jakies dorzutki to rozenek z szostak albo zajac z halejcio wyglada ok wiec tez tasma wchodzi w gre:
Moro-krolikowski 1.60
Gruszka-siwiec 1,80
Zajac-halejcio 1,55
Rozenek-szostak 1,55
10 od pavlovic albo tego nowego NIE 1,50
Ako 10,37
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Beznadziejnie tanczy a rozenek zaskoczyl, wsrod widzow na rowni wiec z nim w parze wyglada to ok. Moze nie odpadnie ale gorsza od niego powinna byc
Brechtam z sts, niby najlepszy buk z legalnych w polsce a sie obsrali po paru kuponach po 200 i znizyli wszystko do 1,40 heheh
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Nie mówie,że nie wejdzie,ale teraz wszyscy tańczą konkursowo bez podziału,więc trzeba mieć to na uwadze. Gruszki z Siwiec z obecnym kursem 1,40 na tego pierwszego w życiu nie zagram,jedno i drugie nie tańczy wyjątkowo,więc po tańcu jakieś 2-3pkt wyżej stawiam Piotrka ale smsy mają znaczenie a tu nie sugerowałbym się ostatnimi wynikami,bo nie ma co porównywać 2 różnych odcinków,dopiero te najbliższe dadzą jakiś wyznacznik. W tym tygodniu h2hsobie raczej odpuszczę,choć mam 2 typy ale muszę trochę pogrzebać co bd tańczyć i wtedy zdecyduje. Lepiej wygląda under/over bo jednym te punkty zawyżyli a drugim zaniżyli co mam nadzieję wykorzystam.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Krolikowski under 28,5 dobre bo partnerka nawet narzeka na niego no i zajac lansowana cos slabo wystrzelila i powyzej 32,5 nie powinna miec.
Gruszka mial najwiecej wsrod mezczyzn, chyba mi nie powiesz ze okaze sie ze nagle siwiec dostanie az o tyle wiecej niz straci na tancu a straci sporo bo jest okrutnie beznadzijna w tym. Fakt ze jej pseudogangster moze zainwestowac w esy zeby po raz kolejny wylansowac swoja przygasla gwiazdeczke ale gruszka na fanow tez nie narzeka.
Uwazam ze kursy ktore pogralem z rana sa value, obecne nie do ruszenia
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Beznadziejnie tanczy a rozenek zaskoczyl, wsrod widzow na rowni wiec z nim w parze wyglada to ok. Moze nie odpadnie ale gorsza od niego powinna byc

Brechtam z sts, niby najlepszy buk z legalnych w polsce a sie obsrali po paru kuponach po 200 i znizyli wszystko do 1,40 heheh
Jak ludzie grają w jedną stronę to bukmacher obniża kursy, to chyba normalne ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Jak ludzie grają w jedną stronę to bukmacher obniża kursy, to chyba normalne ;)
Tak ale nienormalne jest tak NAGŁE i tak DUŻE obniżenie. Z ciekawości srawdziłem sobie te bety od Soltysiao, 1,5h po jego poście i obniżka z 1,6 -&gt; 1,4 nie jest normalna. Nie chcesz chyba twierdzić, że nagle każdy w godzinę się rzucił na to jak Reksio na szynkę. Kolejna żenada z ich strony.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Nie będę gdybać, bo nie wiem jakie kwoty mogli na to pograć ludzie, ale ciężko mieć do bukmachera pretensje że koryguje kursy.
Co innego jakby zwiększyli marżę i zamiast 1.6 - 2.05 było 1.4 - 2.05
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nadal niektorzy nie rozumieja o czym pisze a wiec :
Uwazany za nr 1 polski buk ( taka opinie wyglasza wlasciciel i ponad polowa lesnych dziadkow z ziemniakow) po 2 zagraniach po 200zl ( z gory ustalony limit i pani w punkcie moze tylko takie cos zagrac JEDNEJ osobie), buk obniza kurs z 1,80 na 1,60 po czym dzwoni do pani jakim prawem puscila mi drugi raz tego samego dubla i pyta czy zamierzam dalej grac.
wiec dorzucam rozenka za 1,55 i po kolejnych 200zl obnizaja go na 1,40, to zeby pani miala spokoj dorzucam kolejna pozycje zajac a potem NIE.
Po tych zagraniach okazuje sie ze na wszystko zrobilo sie 1,40.
CZYLI JAKO JEDNA OSOBA(no moze jeszcze ktos kto szybko odczytal moj post bo pisalem z komorki w punkcie) OBNIZYLEM KURS z 1,80 na 1,40 ???
To jest kpina i wstyd dla buka, bet moze na zuzel czy kolarstwo ma limity do 450 ale obnizajac kurs obniza go o wiele rzadziej i nie tak drastycznie...
Podobnie bylo z Ogrodnikiem(ORŁY 2014), po 3 zagraniach z 2,15 zrobilo sie 1,90 a po 1 dniu 1,57...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To i tak sporo, bo na taką LA i HMŚ był limit 116pln bodaj zarówno na necie jak i w punkcie, no ale centrala łaskawie pozwoliła zagrać 3kupony po stówce, po czym zablokowała możliwość łączenia w ako. Zwykłe chwyty marketingowe te wszystkie &quot;okołopolskie&quot; zakłady skierowane do rekreacyjnych graczy.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Gdyby nie ograniczenia stawek to wielu z nas już by siedziało na Seszelach.
Trzeba się pogodzić z tym że niszowe zakłady są na zasadzie &quot;Kto pierwszy ten lepszy&quot; i cieszyć się, że niektórzy to jednak dają do oferty a nie ograniczają się do Ekstraklasy i Primera Division ;)
Nie dawno grałem taki zakład Betsafe a max stawka wynosiła tylko 190zł przy kursie 1.60...Dodam że limitu na tym koncie nie mam.
Zdarzenie Kursy Data
1. Najlepszy Prezenter Informacji
Wydarzenia telewizyjne - Polska - Telekamery Tele Tygodnia 2014
Zwycięzca, Zakład złożony na: Andrzej Turski
1.60 Won
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Krolikowski under 28,5 dobre bo partnerka nawet narzeka na niego no i zajac lansowana cos slabo wystrzelila i powyzej 32,5 nie powinna miec.
Wczoraj jeszcze 1,80 było,teraz widze 1,65. Chyba strach coś wcześniej pisać tutaj bo zaraz kursy lecą i powoli stają sie nieopłacalne.
Jeśli juz przy typach na under/over jestem to trzeba zacząć od punktu wyjściowego czyli pary Tyszkiewicz&amp;Grabowski,moim zdaniem każdy na starcie te minimum 14 pkt powinien mieć od tej dwójki właśnie,bo niżej raczej nie dadzą na 100%,czyli niższej noty niż 7. Zazwyczaj waha się to między 7-9(najczęstszy schemat to 15-17pkt)dalej więc Pavlovic&amp;Malitowski-a u nich już kolorowo nie jest,albo zatańczysz poprawnie albo Cię zjadą. Pierwsze programy to tzw. pierwsze śliwki robaczywki,część not na zachęte,teraz start mamy za sobą i zacznie sie normalna punktacja od tej dwójki prawdziwych sędziów. Szczerze wątpie żeby ktoś wyżej niż nawet 7 pkt dostał,a jak już to 8 chyba bd max. Wiem,że zatańczą taniec klasyczny,powinno to pójść odwrotnie niż to co tańczyli w 1 i 2 odcinku,czyli jak ktoś walca tańczył to teraz coś szybszego i na odwrót,jeśli sie mylę i ktoś znajdzie liste z konkretnymi tańcem konkretnej pary to dajcie znać. Podsumowując: min.14-16pkt+max.14-16pkt=&lt;16-32&gt; to przedział punktowy,do tego trzeba doliczyć średnio 3pkt(w razie G.&amp;T. daliby 10,9 itp)...myślę że jakoś to zrozumiecie ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
No ale nic okrywczego w tym co nie napisales nie widze. Ja gram poprostu zawyzone linie biorac pod uwage ostatnie wyniki. Krolikowski mial 22 a linia 28,5 i narzekajaca tancerka ze jest drewniakiem, zajac 26 rozczarowanie j nagle ma wyskoczyc ? Reszta loteria chociaz tepaczek wyzej jak 22 tez nie powinien zdobyc po ostatniej 18..
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Ale tu program programowy nie równy,o ile tępak 22,5 nie przekroczy o tyle Zając już może swoja linie przekroczyć,poczekam jeszcze niech kurs trochę pójdzie w góre i gram na over bo Aneta potrafi tańczyć...co do Królikowskiego to Grabowski mu zawyży i da 9-10,nie wiem o co chodzi ale koleś go lubi,Tyszkiewicz jak Ivona da 5-6 to walnie 8-10 i wtedy modły do Malitowskiego...ogladałem dużo wcześniejszych edycji (bo też to obstawiałem) i naprawdę uwierz mi że nie ma się co sugerować początkowymi programami tak jak to robią buki,dopiero po 4-5 odcinkach mniej więcej masz jasny obraz...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja to rozumiem dlatego nie gram niczego all in ( nawet w sumie si nie da). Poprostu zlapalem value wg mnie. Watpie zeby dawali dychy krolikowskiemu wiec 9.9.5.5 to max jaki moze dostac i tez duzo zawyzony a i tak wejdzie. Biore pod iwage opinie tancerki ktora sama mowi ze to drewniak.
PS : KAZDA Z PAR ZATANCZY KLASYCZNY TANIEC czyli to jeszcze bardziej ulatwia typowanie bo mozna zasugerowac sie tymi parami ktore tanczyly ostatnio klasyk
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Tak ale nienormalne jest tak NAGŁE i tak DUŻE obniżenie. Z ciekawości srawdziłem sobie te bety od Soltysiao, 1,5h po jego poście i obniżka z 1,6 -&gt; 1,4 nie jest normalna. Nie chcesz chyba twierdzić, że nagle każdy w godzinę się rzucił na to jak Reksio na szynkę. Kolejna żenada z ich strony.
a jak w najlepszym buku na świecie dawid daje gdy wiekszosc spi o 1 w nocy typ z kursem ponad 2,0, a wstaje o 6 do roboty, chce zagrac i patrze 1,57 to normalne?:grin:
 
R 0

rocky

Użytkownik
Gdzie na tej stronie głownej TzG znajde wyniki % za smsy i punkty od jury bo nie moge znalezc. Z gory dzieki
 
Do góry Bottom