>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Taniec z gwiazdami

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
betsafe daje promocje ponownie
Bilguun-Pakosinska 1,65 ✅
Szpak-Pakosinska 1,75 ✅

Pakosinska mimo wszystko jest dla mnie do odstrzalu a Szpak i Bil na bank nie odpadna. Kasia bedzie musiala walczyc z Marczuk o pozostanie wiec powyzsze typy znakomite dla mnie
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Która para odpadnie?
Typ: Weronika Marczuk i Jan Kliment
Kurs: 1.95
Bukmacher: tobet

Dziś kolejny odcinek TVN-owskiego show - &#39;Taniec z Gwiazdami&#39;.
Z oferty Tobet wybrałem powyższy typ. Wydaje mi się on wielce prawdopodobny. W ostatnią niedzielę Weronika Marczuk zdobyła najmniej głosów od publiczności. W programie została tylko dzięki ocenom jury, które doceniło jej przyzwoitego jive&#39;a. Dziś jednak nie zanosi się na tak udany taniec ze względu na inny jego charakter. Co więcej, z par, które pozostały w programie, jest najmniej lubianą postacią.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Która para odpadnie?
Typ: Weronika Marczuk i Jan Kliment
Kurs: 2,40 ⛔
Bukmacher: Tobet

Kolega powyzej probowal tydzien temu ale sie nie powiodlo. Dzis ja robie atak na ta beznadziejna pare.. marczuk irytujaca z zachowania i kompletnie o tancu pojecia nie ma. Jedynym ktory trzyma ta pare jest chyba Kliment ktory budzi sympatie widzow. Marczuk z odcinka na odcinek przepuszczana jest dzieki tvnowi ktory na sile chce ja przepuscic jak najdalej. Tydzien temu odpadla Pakosinska zdecydowanie lepsza ale nie z tvnu. W dzisiejszym odcinku jest 2 faworytot - Kuszewski i Zielinska ktorzy nie wspolpracuja z tvnem ale tancza dobrze i poparcie maja w miare dobre i skandalem byloby odpadniecie ktoregos z tych uczestnikow na co tvn sobie nie pozwoli. Pozostaje nam : Szpak- skandalista ktory budzi sympatie widzow i dostaje maksa za esy mimo tragicznego tanca ( licze 1pkt za taniec + 5 za esy = 6pkt ), Bilguun ktory raz zatanczy rewelacyjnie a raz kiepsko ale poparcie rowniez ma duze. Oboje sa dziecmi tvnu jeszcze bardziej niz Marczuk wiec czas aby byla Pazurowa w koncu odpadla... 2,40 zadawala w porownaniu do 1,70 ktore oferuje nam betsafe.

ILEZ TO BABSKO JESZCZE BEDZIE MECZYLO MOJE OCZY... !?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kuszewski-Marczuk
1,20
betsafe

Kolejna lokata i promocja od betsafe. Kuszewski faworyt widzow i jurorow a Marczuk zdecydowana faworytka do.. odpadniecia. Nie ma najmniejszych szans zeby ten typ nie wszedl..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kuszewski-Marczuk
1,20
betsafe

Kolejna lokata i promocja od betsafe. Kuszewski faworyt widzow i jurorow a Marczuk zdecydowana faworytka do.. odpadniecia. Nie ma najmniejszych szans zeby ten typ nie wszedl..
Pewniaczek jakich mało ✅
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Pewniaczek jakich mało ✅
Brawo za typ wybrany w najlepszym momencie. Ja gdy spojrzałem w niedzielę to było już 1,05 sic!

Na chwilę obecną widzę tylko jeden sensowny typ

Kacper i Anna
WIN 1,70

Weronika &quot;ciągnięta za uszy&quot; przez jury i tak dostaje niższe noty od Kacpra. Powinna odpaść w kolejnym odcinku, bo telewidzowie zapewne chętniej wyślą smsy na Bilguuna i Kacpra. Tylko jury może namieszać, stąd rozsądniejszy wydaje się typ na zwycięstwo na Kacpra w całej edycji.
Tańczy najlepiej, a i jak do tej pory sympatia telewidów największa.
Polecam dzisiaj, bo przed finałem będzie pewnie w granicach 1,5.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bil ma czasami wieksze poparcie a jak wiadomo w finale decyduja TYLKO widzowie. Nie zdziwie sie jak ta beznadziejna baba przejdzie do finalu... wtedy win Kacpra pewny ale z Bilem nie ruszam..
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Na Bila 3,20-co o tym myślicie w Tobet taki kurs, natomiast w Milenium na Kacpra 1,55 natomiast na Bila 2,15-jak typujecie?
Amor z Dwójki na pewno jest faworytem, i moim zdaniem wygra, bo co było nie było to jednak U1 Bator TV nie jest na pewno tak znany jak Kuszewski, poza tym na pewno oglądalność jego serialu jest większa niż HD w 3D, co za tym idzie ma on więcej fanów, a wiadomo że gość jest milutki, &quot;ę&quot; i &quot;ą&quot; więc wiadomo że będzie miał dużo głosów, a Bill jednak może coś pierd... i jak by nie zatańczył i tak wtedy przegra.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Amor z Dwójki na pewno jest faworytem, i moim zdaniem wygra, bo co było nie było to jednak U1 Bator TV nie jest na pewno tak znany jak Kuszewski, poza tym na pewno oglądalność jego serialu jest większa niż HD w 3D, co za tym idzie ma on więcej fanów, a wiadomo że gość jest milutki, &quot;ę&quot; i &quot;ą&quot; więc wiadomo że będzie miał dużo głosów, a Bill jednak może coś pierd... i jak by nie zatańczył i tak wtedy przegra.
dodam do tego ze Bil to TVN a Kuszewski TVP 2 ... ;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Co obstawiliście? Jest ostatnia szansa. Kurs na Bila teraz w tobecie 2,95, na Kuszewskiego 1,35. Oj kusi mnie Bil wydaje mi się, że szanse są wyrównane może z lekką przewagą Kuszewskiego. Ale nie tak wielką, jak mamy w kursach.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Cóż kto oglądał ten widział. Gdyby to sędziowie decydowali to wygrał by Bil, po jednym nieudanym tańcu Kuszewskiego (niskie noty). Bil za każdym razem miał same 10-ki. W głosowaniu smsowym telewidzów był moment kiedy to Bil prowadził 51% do 49%. Ostatecznie jednak głosami telewidzów zwyciężył Kuszewski. Nie bez znaczenia tutaj pewnie była niedawna strata żony, która zginęła w kartonach :)
 
C 281

christianus

Użytkownik
Kto wygra odcinek?
Typ: Aneta Zając i Stefano Terrazzino
Kurs: 4,00 ⛔
Bukmacher: STS

Witam wszystkich na forum. Głównie obstawiam zakłady sportowe, jednak nie potrafię pisać analiz potwierdzających moje typy. Spróbuję zatem przedstawić mój typ związany z powracającym po ponad dwuletniej przerwie &quot;Tańcem z gwiazdami&quot;.
&quot;Taniec&quot; powraca tym razem jako flagowy program Polsatu. Spośród 12 par mój wybór pada na Anetę Zając. Aktorka już wcześniej była wymieniana jako faworytka całej edycji. Spośród różnych pogłosek docierają informacje odnośnie jej zdolności tanecznych i postępów na trenigach. Jednak w tym programie liczy się głównie sympatia widzów, którą Aneta niewątpliwie posiada. Główna rola w chętnie oglądanym polsatowskim serialu &quot;Pierwsza miłość&quot;, do tego cała historia z udziałem jej i jej byłego partnera oraz uwielbiany przez widzów Stefano to argumenty, które mogą zapewnić tej parze zwycięstwo podczas dzisiejszego odcinka.
Obawiam się tylko inwazji psychofanek Kwiatkowskiego, mam nadzieję, ze ich siła przebicia nie jest aż tak ogromna jak mi sie wydaje ????
Edit: Niestety, Aneta tym razem zajęła drugie miejsce. Było dość blisko, bo w głosowaniu widzów zajęła pierwsze miejsce. A obawy odnośnie psychofanek Dawida Kwiatkowskiego całkowicie uzasadnione...
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Kwiatkowski wygra odcinek 21.03
3,0 STS
h2h Kwiatkowski-Moro
1 @ 1,7 STS
I znowu powrót do &#39;legalnego bukmachera&#39; oraz sponsora poznańskiego Lecha. Nie ukrywam, że spodziewałem się kursu w okolicach ~2, tymczasem taka lokata. Po pierwsze to wrzucam już teraz, bo pewnie kurs spadnie. Wygrał ostatnio, wygra i teraz. Jakieś pięć lat temu bałbym się o taki zakład, teraz spokojnie mogę się rozsiąść w fotelu. Polskie dziewczęta z gimnazjum na pewno mają wystarczającą ilość pieniążków na kontach, by wysyłać masowo smsy na &#39;bożyszcze nastolatek&#39;. I choćby zatańczył on Bóg wie jak fatalnie, one będą całą swoją siłą słać sms właśnie na niego. Co prawda może mu zagrozić wyżej wymieniona pani Zając, serialowa Marysia, dlatego też w pojedynku h2h decyduję się na jego pojedynek z Joanną Moro. Bo kto to właściwie jest ta Moro? Na pewno nie ma tak wielkiej siły przebicia jak Dawid i jego &#39;Kwiatkoners&#39;. Mam młodszą siostrę, wiem co to znaczy, cholera. ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kwiatkowski wygra odcinek 21.03 3,0 STS h2h Kwiatkowski-Moro 1 @ 1,7 STS I znowu powrót do &#39;legalnego bukmachera&#39; oraz sponsora poznańskiego Lecha. Nie ukrywam, że spodziewałem się kursu w okolicach ~2, tymczasem taka lokata. Po pierwsze to wrzucam już teraz, bo pewnie kurs spadnie. Wygrał ostatnio, wygra i teraz. Jakieś pięć lat temu bałbym się o taki zakład, teraz spokojnie mogę się rozsiąść w fotelu. Polskie dziewczęta z gimnazjum na pewno mają wystarczającą ilość pieniążków na kontach, by wysyłać masowo smsy na &#39;bożyszcze nastolatek&#39;. I choćby zatańczył on Bóg wie jak fatalnie, one będą całą swoją siłą słać sms właśnie na niego. Co prawda może mu zagrozić wyżej wymieniona pani Zając, serialowa Marysia, dlatego też w pojedynku h2h decyduję się na jego pojedynek z Joanną Moro. Bo kto to właściwie jest ta Moro? Na pewno nie ma tak wielkiej siły przebicia jak Dawid i jego &#39;Kwiatkoners&#39;. Mam młodszą siostrę, wiem co to znaczy, cholera.
chcesz grac taniec z gwaizdami i nie wiesz kto to Moro ? idolka emerytek i starszych kobiet ktore sa docelowymi widzami tego programu. dowiedz sie kim jest moro, co ostatnio grala i jaka ma rzesze fanek. jaka nastolatka oglada tzg ? pojecia nie masz o czym piszesz i doswiadczenia w tego typu zakladach...
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
chcesz grac taniec z gwaizdami i nie wiesz kto to Moro ? idolka emerytek i starszych kobiet ktore sa docelowymi widzami tego programu. dowiedz sie kim jest moro, co ostatnio grala i jaka ma rzesze fanek. jaka nastolatka oglada tzg ? pojecia nie masz o czym piszesz i doswiadczenia w tego typu zakladach...
Żeby się tylko dopierdolić. Mam wrażenie, że Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Mam wylane na ten cały cyrk, jednak wystarczy wejść na fanpage i poczytać co tam się dzieje.Gimbaza szaleje i trzeba być szaleńcem aby sądzić, że jakieś emerytki wyślą więcej smsów niż ta dzieciarnia, która bez komórki nie potrafi zasnąć.
Swoją drogą zrobiło się z tej Moro nie wiadomo kogo bo zagrała w jednym filmie, który był wielką kupą. I jeszcze jedno, bo może ktoś nie zauważył, ale ta Moro cycki zostawia w szatni ????
 
C 281

christianus

Użytkownik
Kto lepszy? : Kwiatkowski - Moro
Typ: Dawid Kwiatkowski
Kurs: 1,50
Bukmacher: STS


Przy poprzednim odcinku nie przedstawiałem swojego typu, po głowie chodzili mi Rozenek i Lenartowicz, jednak nie sądziłem, że pierwszy z Jacków zdobędzie aż 34 punkty! Moje drugie podejście, tym razem w h2h. Po pierwszym odcinku widać, że &quot;Taniec z gwiazdami&quot; ma bardzo wysokie udziały oglądalności w grupie 16-49 lat, czyli młoda widownia również jest zainteresowana tym programem. To pierwszy argument, który idzie na korzyść Kwiatkowskiego. Po drugie, okazało się, że Dawid również bardzo przyzwoicie tańczy, więc w tym pojedynku nie będą liczyć się tylko sympatie ze strony telewidzów, ale również punkty od jurorów, wiec w tym pojedynku Dawid również nie jest skreślony. A po trzecie, w pierwszym odcinku, Joanna Moro wcale nie musiała uzyskać najwyższej liczby głosów od widzów, skoro Aneta Zając, która według jury zajęła 4 miejsce, przeszła jako druga. Z tego wynika, że Zając automatycznie otrzymała więcej smsów. Ogromnie żałuję, że nie ma już podglądu głosowania widzów, tak jak miało to miejsce w edycjach TVN-owskich.
Delikatnie zagram przeciwko Karolinie Szostak, która ma spore szanse odpaść z programu ( kurs 3 ), do tego STS wystawił ciekawy zakład: czy Pavlović lub Malitowski przyznają w następnym odcinku 10 punktów... moim zdaniem szanse na to są znikome, szczególnie ze strony Malitowskiego, który okazał się ostrzejszym jurorem niż Czarna Mamba, dlatego ten zakład również rozważam ( kurs 1,7 ).
 
Do góry Bottom