>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Taki wynik nie padnie w meczu - LAY

A 22

adw3nt

Użytkownik
Destro zainspirowany Twoim wątkiem postanowiłem zagrać podobnie jak Ty. Zrozumienie prostoty gry Lay mimo początkowych problemów, nie zajęła mi dużo czasu. Konto mam w Funtach co jeszcze bardziej nadaje smak zyskom;) Na początku po wpłacie 100Ł i testowania wielu rynków bardzo szybko nadziałem sie na Lay O4.5. Po zainwestowaniu kolejny raz i nauczce, idzie bardzo dobrze, trzeba tylko przestrzegać stawkowania, grać odpowiednie rynki, analizować w miarę możliwości mecze i nie ma większych problemów z uzyskaniem profitu. Po moich doświadczeniach moge Ci polecić inwestycje in play w połowie meczu. Jeśli dany wynik jest 0:0 a statystyki wskazują ewidentnie na prawdopodobieństwo strzelenia gola, można z tego ugrać spory zysk. Ja ze 100Ł w ciągu 2 tygodni dobiłem do 500. Powiedz jak często zdarza Ci sie zaliczyć stratę?? Bo jak dobrze wiemy prędzej czy później musi ona nastąpić. Będę wdzięczny jak podzielisz sie większą ilością szczegółów na temat Twojej gry ????
Pozdrawiam
 
firel 142

firel

Użytkownik
Ogranicz ilość typów, trzymaj się założeń początkowych. Grając wszystko jak leci lub zbyt dużo typów łatwo przegrać pieniądze
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czy LAY 0:0 to nie to samo co back over 0.5 ?
Gdybyś grał zwykły over 0.5 nie musiałbyś czekać do końca meczu na zwrot włożonych monet.
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
Firel masz racje, święte słowa które tak ciężko czasem przychodzi wprowadzić w życie ;)

Voic3d może i masz racje, ja gram na 0-0 zważywszy na to że czasem jest tam większy kurs,ta różnica jednak jest minimalna i granie over 0,5 może rzeczywiście jest lepszym rozwiązaniem.

Dziś w moim wykonaniu +55.1j i to z luzem. Nie wiem czy nie założyć własnego wątku, może pomogło by to w mojej grze i w zapanowaniu nad stawkowaniem. Ciekaw jestem nadal jak sebie radzi DESTRO. Czekam na aktualizacje.
 
Do góry Bottom