>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Taki wynik nie padnie w meczu - LAY

H 13

hooma

Użytkownik
Kurde, ile musze obecnie minimum zdeponowac aby moc tak grac na gieldzie betfair? Jestem graczem niskograjacym ;) ale ryzykujacym. Nie interesowalem sie betfair az do tego tematu.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
41. ZAKŁAD ✅
⚽ Juventus - Barcelona ✅
typ: 2 @1,617 (Pinnacle)


stawka: 5000PLN
ako: 1,617
ewentualna wygrana: 8085PLN
zysk/strata: 3085PLN ✅
Żyć nie umierać :cool:

ZAKŁADY: WYGRANE: 53 ✅ | ZWROT: 4 | PRZEGRANE: 35 ⛔
bilans dnia: 3085PLN ✅✅
bilans ogólny: 6503,53PLN ✅✅
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
sorry za odkop... Grasz jeszcze tym sposobem ?
Mi wczoraj Swindon zawalił i karny w 96 dla Port Vale na 2:2 i poszło 230e (zaczynałem od 27)
Dziś zaczynam znowu z 95e...
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
sorry za odkop... Grasz jeszcze tym sposobem ?
Mi wczoraj Swindon zawalił i karny w 96 dla Port Vale na 2:2 i poszło 230e (zaczynałem od 27)
96min... Faktycznie niefart niemały, ale możesz mi powiedzieć na jakiej podstawie zagrałeś w tym meczu lay 2:2 ?
Wyrównane drużyny
Swindon u siebie nie zachwyca
Port Vale wręcz odwrotnie - na wyjeździe ładnie grał
W League one bramki się sypią
Wiem, że po fakcie łatwo się mówi, ale na przyszłość dobieraj staranniej spotkania.
Też chcę zacząć (po raz kolejny) grac tym sposobem, ale chyba muszę wygospodarować część budżetu, bo gram co innego, a zamrażając cały bank na jedno spotkanie to niezbyt fajny pomysł.
Tak czy siak: POWODZENIA !
Na odchodne proponuje dziś na 12:00
Kashiwa v Matsumoto
LAY 0:1 @ 22.00
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Swindon... ich ostatni mecz tez wlasnie remis po 2 i tym razem myslalem ze wynik bedzie inny, zadna glebsza rozkminka a warto zauwazyc ze praktycznie z 70 % meczy od tych 27 e to bylo wlasnie LAY 2:2
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Cały czas gram tym sposobem, spróbuję pokazać Wam metodę potrojenia wkładu w niecały miesiąc. Tak więc zaczynamy:
1. ZAKŁAD
Fiorentina - Sassuolo | LAY 0:0 @17,5
STAWKA: 99,99e | DO WYGRANIA: 6,06e
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Powodzenia i mam nadzieję, że w nowej odsłonie nie będziesz już pisał ako przy typach singlowych... bo do ako tak samo jak do tanga trzeba minimum 2 ????
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Cały czas gram tym sposobem, spróbuję pokazać Wam metodę potrojenia wkładu w niecały miesiąc. Tak więc zaczynamy:
1. ZAKŁAD
Fiorentina - Sassuolo | LAY 0:0 @17,5
STAWKA: 99,99e | DO WYGRANIA: 6,06e
Potrzeba było 10 minut i ✅
edi8 - faktycznie wkradło się AKO do singla ;) Dzięki i pozdrawiam
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
witaj jak jest z tą opcja na mecz 0-0 .myslę Everton arsenal kiedy mam wygrana jesli zagram lay 0-0 bo nie kumam tego.możesz to wyjaśnić. pizdrawiam
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
witaj jak jest z tą opcja na mecz 0-0 .myslę Everton arsenal kiedy mam wygrana jesli zagram lay 0-0 bo nie kumam tego.możesz to wyjaśnić. pizdrawiam
Zakład LAY czyli, że dana sytuacja nie zdarzy się.
W przypadku LAY 0-0 obstawiasz, że mecz nie zakończy się właśnie takim wynikiem.
Na logikę więc, każdy inny wynik/ chociaż 1 gol w meczu tj. over 0,5 daje Ci wygraną.
 
Do góry Bottom