>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Taki wynik nie padnie w meczu - LAY

destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
40. ZAKŁAD ⛔⛔
⚽ Hull - Arsenal ✅✅
typ: 2 @1,75 (bet365)
⚽ Cagliari - Parma ⛔⛔
typ: under 3,5 @1,44 (bet365)


stawka: 250PLN ⛔⛔
ako: 2,52
ewentualna wygrana: 630PLN
###

ZAKŁADY: WYGRANE: 51 ✅ | ZWROT: 4 |PRZEGRANE: 34 ⛔

bilans dnia: 250PLN ⛔⛔
bilans ogólny: 4118,53PLN ✅✅
 
cock 756

cock

Użytkownik
Wtrącę się... ;)

W której minucie wchodzisz na lay 0:0?

Kiedyś jakiś gostek w sieci niuchał, że warto stawiać za 10% banku, że padnie gol w drugiej połowie bez względu na wynik, niż gol w meczu przy 0:0. Testował, plusował, test porzucił, ale gdzie, kto nie pamiętam. :/ Pre-play nie bierz nigdy 0:0. Rzadko pada gol do 10 minuty.

Czy lay 0:0 jest bardziej profitable od o0,5 gola? Chyba nie zawsze, wszystko zalezy od kasy na rynkach i to też powinieneś brać pod uwagę. Wcinka w bagno które wchłonęło do 1000 $ to raczej kiepski pomysł.

Każdy system jest dobry póki trafiasz i utrzymujesz skuteczność na wysokim poziomie
Każdy system jest dobry, dopóki trzymasz się wstępnych założeń. Gubią stawki i brak wypłat.

Jakie masz koło ratunkowe w tej zabawie?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Kiedyś jakiś gostek w sieci niuchał, że warto stawiać za 10% banku, że padnie gol w drugiej połowie bez względu na wynik, niż gol w meczu przy 0:0.
To jest dobre, bo nawet w 80 min można ciąć straty tracąc jedynie 50% stawki, a w 85 - około 75%
Jakie masz koło ratunkowe w tej zabawie?
Chyba takie, że to test więc się można bawić.
Nie mam zamiaru zaglądać nikomu do portfela, ale idę o zakład, że nawet 50% z początkowego banku bałby się postawić na taki rynek (ja bym się bał ???? )
Tak czy siak... wytrwałości !
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Testowo zakładam wejście w lay 0-0 pre-playem.
Co do gola w drugiej połowie, nigdy o tym nie myślałem. Może kiedyś wezmę taki sposób gry na oko i zobaczę co z tego wyjdzie.
Koła ratunkowego brak - jadę dalej z testem.
15. ZAKŁAD
Juventus - Real Madrid | LAY 0:0 @9,2
STAWKA: 1299,95e | DO WYGRANIA: 158,53e
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
38. ZAKŁAD ⛔⛔
⚽ Barcelona - Bayern #3-0 ✅✅
typ: 1 @1,72 (bet365)
⚽ Juventus - Real Madrid #1-2 ⛔⛔
typ: 2 - draw no bet @1,72 (bet365)


stawka: 700PLN ⛔⛔
ako: 2,96
ewentualna wygrana: 2072PLN
###

ZAKŁADY: WYGRANE: 52 ✅ | ZWROT: 4 |PRZEGRANE: 35 ⛔

bilans dnia: 700PLN ⛔⛔
bilans ogólny: 3418,53PLN ✅✅
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
16. ZAKŁAD
Sevilla - Fiorentina | LAY 0:0 @14
STAWKA: 1459,90e | DO WYGRANIA: 112,3e
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
17. ZAKŁAD
PSG - Guingamp | LAY 1:0 @10.5
STAWKA: 499,99e | DO WYGRANIA: 52,63e

*
odłożone do banku: 1072,2e
 
cock 756

cock

Użytkownik
To jest dobre, bo nawet w 80 min można ciąć straty tracąc jedynie 50% stawki, a w 85 - około 75%
Nie było słowa o cięciu strat, a gdyby połączyć to z Hank`owym dziełem... ;) Ale na to zabraknie mi normalnie czasu. Chłopaków trzeba by było pomęczyć o statystyki gier w ilu ich meczach padały gole w 2. połowie.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Destro - to wszystko wygląda obiecująco, ale zajrzałem na pierwszą stronę i zauważyłem, że to tylko test. I w tym widzę pewien problem, bo jakby nie spojrzeć - trzeba mieć silne nerwy, żeby na żywca wpuścić na rynek 552 euro ????
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Owszem mocne nerwy i zimna krew są niezbędne - nic nie stoi na przeszkodzie żeby w miejsce 500e grać 500pln. % zysku taki sam tylko zmienia się waluta ;)
Póki co wygląda to bardzo obiecująco - od nowego sezonu myślę, że wejdę w to za realną kasę ;)
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Moje spostrzeżenie jest takie że 0:0 to wynik, który zdarza się regularnie także musisz uważać. Ja np. w meczu Celta-Sevilla zagrałem LAY na 3:0 po kursie 36. właśnie grając rózne dziwne wyniki czuje sie zdecydowanie pewniej. Fakt kurs mniejszy ale pewniejszy zysk imo. Grajać na LAY 0:0 trzeba się pilnować wg mnie. Pamietaj, że teoretycznie to jest najbardizje prawdopobony wynik. Bo nic nie musi się zmieniac ???? Ale i tak idzie Ci naprawdę dobrze, trzymam kciuki i chyba lepiej tak grać niż system hanka. Argumenty oczywiste ????
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Lay 0-0 gram tylko przy overowych spotkaniach gdzie po prostu taki scenariusz jest wg. mnie bardzo mało prawdopodobny. Czy ryzyko trafienia bezbramkowego remisu jest większe niż przegrana faworyta 3-0? To każdy musi sobie sam odpowiedzieć ;)
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
No wg mnie punkt widzenia zależy od punktu siedzeii. Grałem kiedyś spotknia na over 0.5. Były mecze, w których dałbym sobie rękę odrąbać że będzie brama i dzisiaj nie miałbym ręki... Jakoś tutaj lepiej mi się gra w stronę doga czy drużny, która o nic już nie gra.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Analogicznie mogę powiedzieć to samo o niespodziankach gdzie faworyt dostawał wysokie lanie do zera ;) Niespodzianka prędzej czy później zdarzy się niezależnie czy grać będziemy 0-0 , 3-0 czy 2-3.
Kluczowe jest to aby od niespodzianki do niespodzianki udało nam się ugrać tyle by nadal być na ✅
I tu widzę przewagę kursową na LAY 0-0, druga sprawa, że nie rzadko wystarczy 10-20 min żeby zakład był wygrany i po stresie ;) A gdy drużyna do bicia niespodziewanie strzeli na 1-0 .. zaczyna robić się nerwowo ;)
19. ZAKŁAD
Arsenal - Swansea | LAY 0:0 @22
STAWKA: 577,92e | DO WYGRANIA: 27,52e
 
Do góry Bottom