>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Table Tennis - tenis stołowy

v3471 223

v3471

Użytkownik
challanger, do 14:30
kolejne polowanie, tym razem na tomaszka, za dobrze mu idzie jak na niego, więc węszę korektę, zresztą szoc już raz go ograł niedawno 3-1, czemu nie teraz,
Keinath - Szoc, 2 @3,4 0.5 /5 bet365 || 3-0
__
ni uja, ale jak ktoś ma tam większy limit to mógł zarobić, bo jak pisałem post było 3,5 a przed meczem już 2,5 (1,5 w drugą stronę i śliczne zamknięcie ...)
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Wosik - Lindner: Lindner +1,5 1,55

Wosik to już wiekowy zawodnik, w tym roku wielokrotnie miałem okazję oglądać go w Ochsenhausen i kompletnie niczym mi nie zaimponował. Mało zwrotny gracz, który zalicza sporo wpadek nawet z dużo słabszymi przeciwnikami. Lindner nie tylko plasuje się od niego wyżej w rankingu, ale i ma za sobą zwycięską konfrontację z doświadczonym Niemcem w tegorocznym Hungarian Open.
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
godz. 10:30
SZCZETININ Jewgienij [BLR, 73] - PROKOPCOV Dmitrij [CZE, 82] 2,00 Bet365 5/10 (1,96-1,95 Panbet, Pinnacle, Tobet)⛔2-3
Prokopcov dzisiaj grał zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Odniosłem wrażenie, że traktuje to rozdanie wybitnie treningowo. By wygrać ze Szczetininem na pewno nie wystarczy treningowe podejście.... Do tego czeski Ukrainiec ma zwykle poważne problemy z klasycznymi defensorami: w tym roku w kwalifikacjach olimpijskich przegrał z Lasanem, ze Szczetininem przegrał na Mistrzostwach Europy w Ostravie w 2010. Z modern defensorami bilans ma nieco lepszy, ale też zdarzają mu się bardzo słabe występy jak 0-3 w tym sezonie z Lin Ju, czy 0-3 z Gionisem w 2010 (choć tego ostatniego ograł równiez 3-0 w tym sezonie, gdy ten był jednak bodaj przeziębiony czy coś takiego). Generalnie z czopiarzami nie czuje się Dymitr komfortowo, a Żenia co by nie mówić, należy do elity tychże w Europie.
Ogólnie, Prokopcov od dłuższego czasu nie powala formą - przede wszystkim bardzo nieudane kwalifikacje olimpijskie w jego wykonaniu - zarówno europejskie jak i światowe. DMŚ też bez szału. Może i dzisiejsze jego wyczyny w Ochsenhausen są też kontynuacją tego. Po Szczetininie można się spodziewać tego co zwykle...
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
stołowy, challanger, do 13:10 jutro

Rakov - Lelkes, 2 @1,7 1/5 bwin (1,69 na pinku,) | 3-1

dwóch teoretycznie najsłabszych w tego-tygodniowym rozdaniu, jak na mój gust Lelek nieco lepszy, szczególnie po stronie BH, korespondencyjny pojedynek dziś na korzyść Leka, bo ojebał Yang Lei, który to pojechał Rakova, jak wiadomo relacja przechodnia w sporcie raczej nie występuje ale to tylko jeden z argumentów ...
-1j, przy 1-0 i 10-8 w drugim przestał grać grubas, nic to ..kontra była aż za dobra ????
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Challenger, 20-08-2012
Mam parę typów, ktore według mnie są bardzo godne uwagi i mają duze szanse powodzenia.
Dragan Subotić - Dmitrij Prokopcov, godzina 19
Typ: +2,5 Subotić
Kurs: 1,75
Buk: Bet365
Bet 365 za zdecydowanego faworyta każdego z pojedynków uważa Prokopceva, który jednak nie błyszczy formą. Dwa pierwsze spotkania ulegl zdecydowanie 3-0 nie pokazując abslutnie niczego, Zawodnik zdecydowanie pod kreską, forma zdecydowanie dołuje u tego zawodnika. Jego przeciwnik do wirtuozow także nie należy, ale seta może urwać bez problemu, dlatego warto zaryzykować.
Jiri Vrablik - Dmitrij Prokopcov, godz: 21.00
Typ: Vrablik oraz Vrablik +1,5 seta
Kurs: 2,75 oraz 1,8
Buk: Bet365

Uzasadnienie podobnie jak wyzej, tylko w tym wypadku, Vrablik, to zdecydowanie lepszy zawodnik, ktory dzisiaj gra bardzo dobrze i ogrywa swoich przeciwników. Przy obecnej formie, kurs zdecydowanie zawyzony i 2,75 można pobierać smiało. Dla bardziej bojaśliwych +1,5 seta na Vrablika rowniez wyglada atrakcyjnie.
Ostatni typ godny uwagi to:
Miroslav Horejsi - Daniel Zwicki
Typ: Horejsi +1,5 seta
Kurs: 1,65
Buk: Bet365

Zwicki dobrze rozpoczął tego Challengera i wygral swoje mecze. Horejsi, chociaż uległ Vrablikowi rownieżprezentuje się nieźle. Według mnie kursy powinny być mniej więcej po rowno. Horejsi w ostatnich Challengerach, w których wystapił spisywał się wyśmienicie (dwa razy dotarł do finału). Dlatego jego szanse w tym meczu na wygraną są bardzo duże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 78

leonidasfcb

Użytkownik
GAC GROUP 2012 ITTF World Tour, Harmony China Open,22 Aug 2012 - 26 Aug 2012, Suzhou, CHN

godz 8:30

Jin Ueda
GREEN Wally @1,22 gamebookers live ✅ (4-0 [6,5,1,6])
Typ wygląda na bezwzględną lokatę. Ueda to zawodnik, który ma mozliwości by walczyć jak równy z równym z najlepszymi zawodnikami. Amerykanina nie widziałem w akcji ale sądząc po wynikach ( zaledwie 5% zwycięstw w rozgrywkach ITTF, niesklasyfikowany w rankingu) nie ma prawa pokonać Japończyka
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
1. runda, Harmony China Open
godz. 6:15
YOON Jae Young [KOR, 71] - ZHAN Jian [SIN, 30] 3,05 Tobet 4/10⛔2-4
3,00 Bet365; 2,90 Bwin, 2,74 Pinnacle
Nie mam pojęcia skąd te kursy. Chyba z rankingu. Ten kto tu linię ustawiał bukom (bo zwykle jedna dla wszystkich jest, albo kopiują od siebie) pije dużo albo halucynogeny przyjmuje. Koreańczyk po wypadku samocodowym wraca do swojej dawnej świetnej formy. Niedawno w Korei ograł Mizutaniego i Gao Ninga. Tutaj jest już po eliminacjach, a Zhan Jian nieograny jeszcze na hali... Na dokładke Yoon JY jest leworęczny, a Zhan Jian, choć oczywiście nie leszcz, ma bilans z du-py z mańkutami grającymi chwytem europejskim: porażki z Freitasem, Gerellem, Lebessonem, Yang Zi i Mizutanim - a więc poza Mizutanim graczami, których max możliwości oceniam nieco niżej niż Yoon Jae Younga. Kurs z ... nosa, dla mnie faworytem Koreańczyk. Polecam.

**Z przebiegu mi to wygląda na niedomaganie Koreańczyka z 2-0 na 2-4 i to trzy ostatnie sety 5,2,4
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
1/8 China Open
Timo Boll - Hao Shuai
Typ: 1 [1,42] Bwin
Kurs jakby nie patrzeć jest wyśmienity. Timo jest nr.7 w rankingu, ale wiąże się to z tym, że trochę poodpuszał ostatnio Pro Toury w przygotowaniu do Igrzysk. Zakończyły się one jednak dla niego totalną klapą i porażką w 3. rundzie z Crisianem. W najbliższym czasie to chyba ten turniej będzie dla Bolla najważniejszy. Zdaje sobie też sprawę z tego, że na turnieju nie ma pierwszej kadry Chin czyli Ma Longa, Zhanga i Wang Hao więc jest szansa nawet aby wygrać ten turniej i podskoczyć trochę w rankingu. Co do Hao Shuaia to wiemy, że jest to zawodnik absolutnie nie spełniony. Cały czas błąka się w kadrze, ale obecnie w Chinach jest z 7-8 lepszych zawodników od niego. Warto też zaznaczyć, że Timo wygrał z nim w 1/4 WTTC i to bez problemów.
Co do innych ciekawych typów to można spróbować Samsonova po 1.4 i Ovtcharova po 1.57
EDIT: Ale klapa. No niestety Timo ma jakąś większą zapaść sięgającą dalej niż Igrzyska w Londynie.
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
1/8 China Open

Timo Boll - Hao Shuai
Typ: 1 [1,42] Bwin
Kurs jakby nie patrzeć jest wyśmienity. Timo jest nr.7 w rankingu, ale wiąże się to z tym, że trochę poodpuszał ostatnio Pro Toury w przygotowaniu do Igrzysk. Zakończyły się one jednak dla niego totalną klapą i porażką w 3. rundzie z Crisianem. W najbliższym czasie to chyba ten turniej będzie dla Bolla najważniejszy. Zdaje sobie też sprawę z tego, że na turnieju nie ma pierwszej kadry Chin czyli Ma Longa, Zhanga i Wang Hao więc jest szansa nawet aby wygrać ten turniej i podskoczyć trochę w rankingu. Co do Hao Shuaia to wiemy, że jest to zawodnik absolutnie nie spełniony. Cały czas błąka się w kadrze, ale obecnie w Chinach jest z 7-8 lepszych zawodników od niego. Warto też zaznaczyć, że Timo wygrał z nim w 1/4 WTTC i to bez problemów.

Co do innych ciekawych typów to można spróbować Samsonova po 1.4 i Ovtcharova po 1.57
Jeśli można podyskutować ???? Podoba mi się generalnie analiza. Też myślę, że Boll się nie spełnił na IO, ale pokazał, ze mimo wszystko formę przygotował i będzie chciał to potwierdzić tutaj. Tym bardziej, że styl Hao Shuaia, bazującego na lewym bh szkody Niemcowi nigdy wielkiej nie wyrządzał i co tu dużo mówić: HS jest Chinolem, który najbardziej Bolkowi pasuje: grał z nim 6 razy i za każdym wygrywał. Jest tylko jedno &quot;ale&quot;. KURS, który jak dla mnie jest ustawiony prawidłowo, więc ja to odpuszczam. Lecz również przychylam się do zdania kolegi, że Timo to ogarnie, aczkolwiek sam tego po takim kursie nie ruszam.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ja zagrałem dubelka Boll+Ovtcharov. Dima pokazał super formę na IO gdzie pokonał Maze, Waixinga i przede wszystkim będącego w życiowej formie Chuang Chih-yuana. Dawno nie widziałem tak grającego Niemca. Można zauważyć, że ostatnie kilka sezonów ciężko pracował, ale był gdzieś zgaszony hegemonią Bolla w Niemczech i w Europie. Teraz widać, że znów zachciało mu się grać na najwyższym poziomie. Rywal to moim zdaniem jeden z najlepszych Chińczyków młodego pokolenia Fang Bo. Pamiętam mecz tegorocznej Chińskiej Superligi gdzie omal nie sprawił sensacji i nie pokonał Bolla. Mimo to Ovtcharov z taką grą nie powinien mieć kłopotów. U mnie kurs Ako na taki dubel wyszedł 1.99 czyli całkiem nieźle ;)
 
L 78

leonidasfcb

Użytkownik
GAC GROUP 2012 ITTF World Tour, Harmony China Open,25 Aug 2012

godz. 13:45
Li Xiaodan–Shen Yanfei : więcej niż 5,5 setów @1,65 Gamebookers live ✅ (3-4)
Kolejny kurs live, mecz za parenaście minut. Shen ostatnio w dobrej dyspozycji, jesli przegrywa to tylko z silnymi zawodniczkami. Mysle ze moze powalczyć dzisiaj z Chinką, która w dotychczasowych dwoch meczach na tym turnieju wygrywała po 4-2. Nie jest to zawodniczka nie do ogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
MM Czech, Ołomuniec, 1/8 finału, od godz. 13:45

PROKOPCOV Dmitrij [CZE, 78] - SUSS Christian [GER, 52] 2,80 Tobet + 2,63 Pinnacle 5/10⛔0-4

03.2012 Prokop 3-0
10.2010 Prokop 3-2
09.2010 Prokop 3-1
09.2010 Suss 3-1
10.09 Prokop 3-1
Czeski Ukrainiec potrafi grać z Sussem, ogrywa go dość regularnie. Do tego teraźniejszy Niemiec, to nie jest ten sprzed ubiegłorocznej kontuzji, gdy stale plasował się w TOP-30 światowego rankingu (i mimo to już wówczas Prokop go ogrywał). Dla Dmitrija to impreza tej części sezonu (zwłaszcza po tym jak się nie zakwalifikował do IO). Suss ma już na głowie Bundesligę, która właśnie ruszyła przed tygodniem (Prokopa liga zaczyna się dopiero w połowie września...). Widać to po innych Niemcach, którzy, nie owijając w słowa, się tu skompromitowali (szczególnie Baum). Wczoraj obaj mieli lepsze i gorsze momenty, z tym, że reprezentant Czech miał wg mnie o wiele groźniejszego rywala.
Piękny kurs, w obliczu powyższego niezrozumiały.


Edit:
Kolejny STRZAŁ W KOLANO. Wypada przeprosić (chociaż rozumiem grających, że to nic tu nie zmienia i że ja miałbym w tym wypadku takie przeprosiny w dupie). Czas na dłuższą przerwę, analizę i przemyślenia. Zawieszam się na czas nieokreślony, nie jest dobrze.:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
v3471 223

v3471

Użytkownik
stołowy, piwnica, do 13:10
Mazunov-Keina, 1 @3 0.5/5 Bet365

typ pod statystyczną intuicję, Mazunov może mu stawić opór, Keina wygrał 3 ostatnie mecze, a znany jest z oddawania meczy...więc przy tym kursie warto się skusić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
v3471 223

v3471

Użytkownik
stołowy, piwnica , do 10:20

Szymański - Magyar, 2 @2,4 0.5/5 Tobet

u innych już pospadało ..Magyar pewniej sie prezentuje w tym tygodniu, poza tym Filip jest moim zdaniem slow starterem więc można liczyć na szybkie zamknięcie
--
buhahhahahahahaha, klasyczna odsprzedaż ...nawet specjalnie nie udawał ..fajnie w drugim secie się starał żeby z 9-5 wjebać ..i mu się udało ..na 9-11 ..a potem już tylko stał i dłubał w nosie ...
sqrwiel
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Dobra, spróbujemy delikatnie:]

PŚ, IC, g. 15:30

MONTEIRO Thiago [BRA, 124] - HENZELL William [AUS, 95] 2,23 Pinnacle 3/10✅4-0
Kurs ustawiony pod wyczyny kangura na IO. Ale to nie IO, a Henzell zawsze słynął z nierównej gry. Dzisiaj obaj po 4-1 z Salehem, do tego Henzell męczył mocno ze słabym Kanadyjczykiem Theriault 4-3 (z 1-3; Monteiro dość spacerowo z nim 4-1). Dzisiaj lepsze wrażenie robi Brazylijczyk, jeśli nie bedzie miał problemów z podaniem Henzella może wygrać.


Aż dziwnie łatwo weszło... no ale czasami tak jest...:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 72

antua

Użytkownik
Krivosheev - Knight
TYP: Krivosheev - kurs 1,9 BET265, godz 11:50
Krivosheev w rankingu zajmuje 302 miejsce, Knight 256. Przed chwila obejrzałem na zywo mecz Knighta z Pitchfodem (przegrany 0-3) i powiem szczerze ze swoimi umiejetnosciami czarnoskory gracz z Anglii mnie nie zachwycil. Krivosheev tydzien temu na turnieju zaliczyl 3 zwyciestwa i 4 porazki,w tym zwyciestwo z wyzej notowanym Zwicklem. Krivosheev wirtuozem nie jest, ale mysle ze Knighta pokona.
Za chwile na zywo do obejrzenia mecz Krivosheeva z Gladysheevem, na wszelki wypadek mozna zobaczyc w jakiej formie znajduje sie krivosheev.
Jednak po ewnetualnym zwyciestwie krivosheeva kurs na spotkanie z knightem na pewno spadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 72

antua

Użytkownik
Ostatni typ niestety nie trafiony (sorki ???? ), a dzis kolejny challanger sie rozpoczyna. GRają:
Vrablik - 190m rank.
Obeslo - 246m rank.
Sargu - 523m rank.
Zombori - 312m rank.
Achanta - 74m rank.
Mendes - 280m rank.
Ozawa - no rank
Kojic - 339m rank.
Po pierwszej kolejce spotkań uwage moja zwrocil młody Japonczyk Yoshihiro Ozawa, bez problemu ogral Kojica 3-0. Leworeczny, dobry forheand. Po efektownym zwyciestwie pospadaly kursy na nastepne spotkania z udzialem mlodego zawodnika. Na uwage zasluguja:
* Ozawa - Mendes 1 1,9 (było 2,0) - kursy wg Bet365
* OZawa - Zombori 1 1,75 (było 1,8)
oraz
* Vrablik - Ozawa 2 3,4. Czech jest doswiadczonym zawodnikiem, ale zdarzaly mu sie juz wtopy z nizej notowanymi graczami zwlaszcza w challangerach.
 
L 78

leonidasfcb

Użytkownik
Challenger Ochsenchausen
godz. 11:50

Achanta – David Zombori (+2,5 seta) @1.6 bet365 ⛔ 3-0

Zombori dobrze sobie radzi w challengerze. Udawalo juz mu sie tutaj wygrywac z Pitchfordem czy Ionescu. Obecnie gra on w drugiej lidze francuskiej gdzie ma bilans 3-1 (ogral Vybornego). Wydaje mi sie ze ma duze szanse na ugranie seta z faworytem turnieju. Achanta stracil seta z Mendesem, ktory jest moim zdaniem slabszy od Węgra. David powinien wykorzystać chwile slabości Azjaty.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Achanta stracił seta ale grajac poprostu na luzie bez spiny , ogladalem praktycznie wszystkie mecze i Achanta jest tutaj głownym faworytem do wygrania , nie oszukujmy sie tp co on gra to jest wogole inny poziom
Achanta(-1.5)-Kojic 1 1.50 9/10 start 09.00 2-3⛔
 
Do góry Bottom