>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
Selekcja i tyle w tym temacie :spokodfhgfh:
ale powiedz co Ci da taka selekcja typu kto ma jakas tam ilosc postow itp. tutaj sa admini moderatorzy itd ktorzy powinni dbac o to co sie dzieje czyli powinni reagowac w odpowiednieej chwili

np. wczorajsza wypowiedz Mazaqa czy ja mam usuwac te jego posty czy nie ?
Ja naprawde niechce byc zlosliwy ale to Moderator powinnien wiedziec jak sie zachowac w takich sytaucjach a nie pytac &quot;szaraczkow&quot; co ma zrobic :cry:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
MAzaqowi teraz kasa w glowie

ale tak wnoszac cos do tematu to admini musza jak najszybciej zmienic serwer i zrobic jakis temat do rozmów dla normalnych bo jak taki nie powstanie to wiekszosc przeniesie sie na inne fora a ten dzial bedzie bez sensu.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
On by mógl zrobic takie forum w razie czego.

A jezeli juz by tak wyszlo to proponuje zeby przed aktywacja konta takiemu userowi kazac wyslac PW tutaj na FB i sprawdzic kim jest.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Na unibecie za 10 minut ???? 13 osób jest pula 30$ ...
Nowy ? jesteś?? ????

-----------
Zostało mi Cocorino ????
Ma ktoś hasło na Azzuro? jeśli ktoś ma to PW:p z góry dzięki
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Na unibecie za 10 minut ???? 13 osób jest pula 30$ ...

Nowy ? jesteś?? ????



-----------
Zostało mi Cocorino ????

Ma ktoś hasło na Azzuro? jeśli ktoś ma to PW:p z góry dzięki
Ramzi --&gt;

Nie wypłacą ci na azzuro, tam przydzielaja wygrane po turnieju ;)

Co to są za punkty NIP w noiq? Mozna cos za to dostac?
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
Ramzi --&gt;
Nie wypłacą ci na azzuro, tam przydzielaja wygrane po turnieju ;)
Co to są za punkty NIP w noiq? Mozna cos za to dostac?
można za nie kupowac u nich w sklepie ;] za odpowiedznia ilość można kupić wjazd na EPT ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
spoko ????
no i macie przykład ???? ktoś sie pyta i otrzymuje natychmiastową odpowiedź ???? bo raczej zadziej sie zagląda do tematu &quot;szybkie pytanka&quot;
Idac tym tokiem rozumowania, to w dziale hazardowym powinien zostac tylko 1 temat &#39;luzne rozmowy&#39; bo jest najczesciej odwiedzany? Wlasnie do tego prowadza takie tematy, wszystko w nich laduje, co powinno byc jakos sensownie posegregowane w odpowiednich watkach... Gdy jest porzadek, ktos nowy wchodzi na forum, wie czego gdzie szukac, a nie musi przewalac kilkaset podstron jednego tematu. To samo tyczy sie Hyde Parku, coraz wiecej ladowalo tam roznych tematow zwiazanych z bukmacherka lub rozne oferty kupna, sprzedazy itp, bo jak niektorzy twierdzili: Hyde Park jest najczesciej odwiedzany... To moze wszystkie dzialy tam przerzucic i po sprawie?
 
jogimk 0

jogimk

Użytkownik
spoko ????
no i macie przykład ???? ktoś sie pyta i otrzymuje natychmiastową odpowiedź ???? bo raczej zadziej sie zagląda do tematu &quot;szybkie pytanka&quot;
sluszne spostrzerzenie Rokita89
ja pykam sobie na Asterii z pula 200euro freeroll , obecnie 14/93
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Jak sie wygra cos na Interwetten ? to kasa ląduje na koncie pokerowym i trzeba z niej punkty przed wypłatą zrobić? Czy kasy nie ma i punkty robię najpierw i ona się pojawia na koncie pokerowym?
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
niestety ramzi. Kasa jest w formie bonusa którego trzeba wyrobić.. innymi słowy bez wpłaty nici z wypłaty ????

ja też cośtam ugrałem (co chwila są te ich freerolle 300$, z 200-300 osobami) ale jak na razie sobie leży i czeka na lepsze czasy :p

pozdrawiam
 
jogimk 0

jogimk

Użytkownik
i znowu sie nieudalo wygrac turnieju na asterii ponownie 3:-D24 ojro wpadlo
mialem KK w rece niestety drugiemu polakowi doszlo na river A:kwasny4565: ale juz sie przyzwyczailem do tych magicznych riverow:jezora:

przed tygodniem takze bylem tylko 3
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
a ja bylem 2 na ESP w turnieju wygrywamy z bui inem 1.10E,mimo ze malo kiedy gram poprawnie HU(chociaz ostatnio sie to poprawilem)to po dzisiejszym HU sam nie wierzyłem ze nie wygrałem.HU zaczelo sie z prawie takimi samymi stackami ale tak goscia ostro ogrywałem ze juz mial 5k a ja 40k i wtedy zaczeły sie jajca river mu x2 z rzedu wygral rozdanie,ktore poprostu bylo nie do wygrania po turnie i tego HU przegralem.Wpadlo tylko 17euro ale wkoncu gram poprawnie a nawet b.dobrze HU co mnie cieszy nie to co kiedys
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom