>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
Selekcja i tyle w tym temacie :spokodfhgfh:
ale powiedz co Ci da taka selekcja typu kto ma jakas tam ilosc postow itp. tutaj sa admini moderatorzy itd ktorzy powinni dbac o to co sie dzieje czyli powinni reagowac w odpowiednieej chwili

np. wczorajsza wypowiedz Mazaqa czy ja mam usuwac te jego posty czy nie ?
Ja naprawde niechce byc zlosliwy ale to Moderator powinnien wiedziec jak sie zachowac w takich sytaucjach a nie pytac &quot;szaraczkow&quot; co ma zrobic :cry:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
MAzaqowi teraz kasa w glowie

ale tak wnoszac cos do tematu to admini musza jak najszybciej zmienic serwer i zrobic jakis temat do rozmów dla normalnych bo jak taki nie powstanie to wiekszosc przeniesie sie na inne fora a ten dzial bedzie bez sensu.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
On by mógl zrobic takie forum w razie czego.

A jezeli juz by tak wyszlo to proponuje zeby przed aktywacja konta takiemu userowi kazac wyslac PW tutaj na FB i sprawdzic kim jest.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Na unibecie za 10 minut ???? 13 osób jest pula 30$ ...
Nowy ? jesteś?? ????

-----------
Zostało mi Cocorino ????
Ma ktoś hasło na Azzuro? jeśli ktoś ma to PW:p z góry dzięki
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Na unibecie za 10 minut ???? 13 osób jest pula 30$ ...

Nowy ? jesteś?? ????



-----------
Zostało mi Cocorino ????

Ma ktoś hasło na Azzuro? jeśli ktoś ma to PW:p z góry dzięki
Ramzi --&gt;

Nie wypłacą ci na azzuro, tam przydzielaja wygrane po turnieju ;)

Co to są za punkty NIP w noiq? Mozna cos za to dostac?
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
Ramzi --&gt;
Nie wypłacą ci na azzuro, tam przydzielaja wygrane po turnieju ;)
Co to są za punkty NIP w noiq? Mozna cos za to dostac?
można za nie kupowac u nich w sklepie ;] za odpowiedznia ilość można kupić wjazd na EPT ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
spoko ????
no i macie przykład ???? ktoś sie pyta i otrzymuje natychmiastową odpowiedź ???? bo raczej zadziej sie zagląda do tematu &quot;szybkie pytanka&quot;
Idac tym tokiem rozumowania, to w dziale hazardowym powinien zostac tylko 1 temat &#39;luzne rozmowy&#39; bo jest najczesciej odwiedzany? Wlasnie do tego prowadza takie tematy, wszystko w nich laduje, co powinno byc jakos sensownie posegregowane w odpowiednich watkach... Gdy jest porzadek, ktos nowy wchodzi na forum, wie czego gdzie szukac, a nie musi przewalac kilkaset podstron jednego tematu. To samo tyczy sie Hyde Parku, coraz wiecej ladowalo tam roznych tematow zwiazanych z bukmacherka lub rozne oferty kupna, sprzedazy itp, bo jak niektorzy twierdzili: Hyde Park jest najczesciej odwiedzany... To moze wszystkie dzialy tam przerzucic i po sprawie?
 
jogimk 0

jogimk

Użytkownik
spoko ????
no i macie przykład ???? ktoś sie pyta i otrzymuje natychmiastową odpowiedź ???? bo raczej zadziej sie zagląda do tematu &quot;szybkie pytanka&quot;
sluszne spostrzerzenie Rokita89
ja pykam sobie na Asterii z pula 200euro freeroll , obecnie 14/93
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Jak sie wygra cos na Interwetten ? to kasa ląduje na koncie pokerowym i trzeba z niej punkty przed wypłatą zrobić? Czy kasy nie ma i punkty robię najpierw i ona się pojawia na koncie pokerowym?
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
niestety ramzi. Kasa jest w formie bonusa którego trzeba wyrobić.. innymi słowy bez wpłaty nici z wypłaty ????

ja też cośtam ugrałem (co chwila są te ich freerolle 300$, z 200-300 osobami) ale jak na razie sobie leży i czeka na lepsze czasy :p

pozdrawiam
 
jogimk 0

jogimk

Użytkownik
i znowu sie nieudalo wygrac turnieju na asterii ponownie 3:-D24 ojro wpadlo
mialem KK w rece niestety drugiemu polakowi doszlo na river A:kwasny4565: ale juz sie przyzwyczailem do tych magicznych riverow:jezora:

przed tygodniem takze bylem tylko 3
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
a ja bylem 2 na ESP w turnieju wygrywamy z bui inem 1.10E,mimo ze malo kiedy gram poprawnie HU(chociaz ostatnio sie to poprawilem)to po dzisiejszym HU sam nie wierzyłem ze nie wygrałem.HU zaczelo sie z prawie takimi samymi stackami ale tak goscia ostro ogrywałem ze juz mial 5k a ja 40k i wtedy zaczeły sie jajca river mu x2 z rzedu wygral rozdanie,ktore poprostu bylo nie do wygrania po turnie i tego HU przegralem.Wpadlo tylko 17euro ale wkoncu gram poprawnie a nawet b.dobrze HU co mnie cieszy nie to co kiedys
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom