>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
Panowie nie ma co krytykować..jak nie wiecie ,że Neostrada to nie jedno Ip.Po każdym odpaleniu kompa ma inne IP...i co 2 minuty może w sumie założyć inne konto ...jak to dziś było z userem.Tak niektórzy bawią się tym forum wkurzając nie tylko nas , ale i Was osoby , które są kulturalne i w porządku.
ramzi-częsciowo masz racje.
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
Nie wiem w jakim temacie napisać wiec pisze tutaj ;] chciałem tylko sie ze wszystkimi pożegnać bo widze że sie śmietnik robi. życze wam jak najwięcej happy river&#39;ów i wielkich wygranych ;] jak co to Ci &#39;normalni&#39; ^^&#39; niech walą do mnie na GG ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Panowie nie ma co krytykować..jak nie wiecie ,że Neostrada to nie jedno Ip.Po każdym odpaleniu kompa ma inne IP...i co 2 minuty może w sumie założyć inne konto ...jak to dziś było z userem.Tak niektórzy bawią się tym forum wkurzając nie tylko nas , ale i Was osoby , które są kulturalne i w porządku.
ramzi-częsciowo masz racje.
Nie mozna zalozyc tego tematu na haslo?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
U niektórych jak widać wychodzi dziecinność -tak jak już jeden z userów wspomniał-&quot;zabrali na chwile zabawkę&quot;i już wielki lament.Panowie powodzenia i nie musicie się żegnać oraz w ten sposób szantażować ADMINISTRACJI.Temat jak wspomniał LUKAS będzie rozwiązany wkrótce -cierpliwości.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ja proponuję utworzyć taki dział jak był...ale wstęp od 250 postów ...i co zrobi taki zbanowany? nic ... moze konta do woli zakładać
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Jeśli można to ja jeszcze włącze sie do dyskusji bo narazie tylko obserwowałem i czytałem. LUCAS podstawowe pytanie dlaczego przeszkadza wam jeden temat w którym można sobie swobodnie porozmawiać?? Była mowa o wiosennych porządkach ok ale jeśli sobie piszemy w jednym temacie to chyba nikomu to nie szkodzi prawda?? Nie wiem czy problem stanowi usuwanie takiego tematu bo po kilku miesiącach robi sie około 10 tys wpisów, nie znam sie na tym i nie wiem czy to się usuwa godzinami czy taki temat można usunąć w moment. Kwestia merytorycznego podejścia do tego topicu &quot;czat luźne rozmowy&quot; LUCAS taki temat jest jak najbardziej potrzebny gdyż my pokerzyści musimy sie czasem pożalić jakimś bad beatem albo pokazać zdjecie jakiegoś dobrego rozdania, wymienić się uwagami co do taktyki gry,sposobu gry,wymienić się hasłami to turnieji i wychodzi na to,że gdyby &quot;nie czat luźne rozmowy&quot; to nie mielibyśmy gdzie tego robić a przecież lepiej założyć 1 temat w którym bedą pisać wszyscy na rożne tematy niż tysiąc tematów o różnej tematyce. Nie dajmy sie zwariować. Jeśli wam przeszkadza dziecinność niektórych postów ok mod niech daje warna ale może ustalmy sobie zasady funkcjonowania takiego tematu np. żadnych wulgaryzmów, żadnego obrażania jeśli ktoś jednak będzie to robił to mod daje w takiej sytuacji warna a nasyępnie jeśli nie pomaga bana na tydzień lub dwa.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Powstanie dzial lub temat z ograniczonym dostepem: kazdy moze czytac ale tylko niektorzy moga pisac.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Powstanie dzial lub temat z ograniczonym dostepem: kazdy moze czytac ale tylko niektorzy moga pisac.
BRAWO:spokodfhgfh: I O TO CHODZI!!! POPIERAM i jeszcze jedno,LUCAS ustal jeszcze zasady- regulamin korzystania z tego tematu np. żadnych przekleństw, obrażania innych userów itp. i wtedy myslę,że w dziale pokerowym będzie spokój, ład i dyscyplina.:spokodfhgfh:
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Wedlug mnie to powinien byc prog np 200postwo napisanych badz tez 100 ???? nie urazajac tych co maja malo, chodzi po prostu o staz
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Ja myślę,że faktycznie 200-250 postów to dobry próg i co najmniej miesiąc, może dwa stażu na forum. Takie są nasze propozycję co o nich sadzicie &quot;kierownicy&quot;:spokodfhgfh:
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
Wedlug mnie to powinien byc prog np 200postwo napisanych badz tez 100 ???? nie urazajac tych co maja malo, chodzi po prostu o staz

moim zdaniem to nie oto w tym wszystkim chodzi tylko poprostu kto co reprezentuje i jak sie zachowuje na tym forum
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
ja w ogole nie ejstem za zadnymi limitami postów i stażem !
&quot;Idiota pozostanie idiota&quot; wiec szybko nabije posty a miesiac odczeka i juz ...
najlepsze byłoby hasło !!!!!!! ????
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
moim zdaniem to nie oto w tym wszystkim chodzi tylko poprostu kto co reprezentuje i jak sie zachowuje na tym forum
popieram! i jesli tak jak mowi Lucas, zrobi dzial dla pwnej grupy osob to zostaje, bo szukam caly czas dobrego forum o tematyce pokera
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ale byłby klimat jakby zrobili to na hasło ...
OOOO 50 zaufanych ludzi ... ahhh :*

no to powodzenia Panowie ???? i Panie :*

pykniemy Uni &quot;D
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
a poza tym ramzi trwają pertraktacje, więc musimy walczyc o swoje bo jak bedziemy cicho to nic nie załatwimy.:spokodfhgfh:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Kulturalnie zawsze można sie wypowiadać i walczyć o swoje...ale bez zbędnej przemocy i wyzwisk ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom