>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
Q 0

quo87

Użytkownik
acha, no to dup.., czyli sobie nie pogram na freeroll, czy może jest tu jakaś osoba chętna do wpłacenia mi najmniejsza kwotę, żebym zagrał na freeroll&#39;u ?

To kulturalne Forum nie pisz tak brzydko.
Swoja droga to nie znalazlem zadnej zmianki ze trzeba zagrac o prawdziwe pieniadze wczesniej.. ..
 
M 0

mkiller

Użytkownik
wszystko masz napisane w lobby unibetu w informacjach o turnieju. coraz wiecej osob zadaje glupie pytania, wynikajace z nieczytania ze zrozumieniem..
 
Q 0

quo87

Użytkownik
no k... nie wiem, albo jestem slepy albo .. nigdzie nie widze tego ze niby trzeba zagrac za kase wczesniej a pozniej mozna na freeroll&#39;u, jak ktos ma czas i cierpliwosc to niech mi pokaze taka wzmianke, jezeli nie to nie musi odpowiadac na ten post zadnymi glupimy dogadankami itp, chcecie pomoc to pomagajcie a jak nie to nie utrudniajcie
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
no k... nie wiem, albo jestem slepy albo .. nigdzie nie widze tego ze niby trzeba zagrac za kase wczesniej a pozniej mozna na freeroll&#39;u, jak ktos ma czas i cierpliwosc to niech mi pokaze taka wzmianke, jezeli nie to nie musi odpowiadac na ten post zadnymi glupimy dogadankami itp, chcecie pomoc to pomagajcie a jak nie to nie utrudniajcie
prościej nie umiem wytłumaczyc :p
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
szkoda ze go nie ma ???? tak sie usmialem ze sie w pale nie miesci, a te kut.. to chyba jego. ???? najlepsze jak na reke se zwal..
 
lolmax 0

lolmax

Użytkownik
jeżeli byłby ktoś miły na forum i pomógł mi w napisaniu po angielsku meila do pokerstrategy bo z moim ang jest słabiuchno to byłbym bardzo wdzięczny :-?

a więc opisze jak to wszystko wygląda:

spory czas temu założyłem konto na PS i quiz oczywiście rozwiązałem no i sie okazało że mam na wszystkich platformach na których oferują hajsik już konto mam i niestety nie mogę skorzystać z promocji, więc musiałem cierpliwie czekać aż nawiążą współprace z innym poker roomem, no i się doczekałem, zaczęli rozdawać do full tilt. Ja wielce zadowolony z tego info wchodzę na PS a tu info na stronie głównej tej treści: &quot;Nasz support sprawdza Twoje dane osobiste i przelewa $50 kapitału startowego na Twoje konto pokerowe. Kolejne $100 możesz ugrać jako bonus&quot;. Oczywiści nigdzie sie nie rejestrowałem. Wydaje mi sie że problem jest tego typu iż kiedyś tam wpisałem do ich promocji mój TTR z titan pokera ale korzyści żadnych z tego nie wyciągnąłem gdyż jest napisane że moje konto titan pokera nie może być przypisane do PS (za długo już chyba z titan pokera korzystam).
No więc próbowałem działać na PS i się z nimi jakoś dogadać ale niestety, napisałem tzw ticketa i w odpowiedzi napisali że mam napisać po angielsku, niemiecku lub rosyjsku. No to napisałem na forum PS a oni napisali że musze napisać tego ticketa po ang, ros lub niem. I tu się sprawa zamyka... :-?

Więc jeżeli byłby ktoś tak uprzejmy i napisał mi kilka zdań po ang to byłbym bardzo wdzięczny.. ????
 
L 0

lukasz321_a1

Użytkownik
witam ostatno jakis fagas podszywal sie podmnie a moje konto zostalo odblokowane dopirro dzien temu ale juz wyjasnielm wszytko z Adminem
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
witam ostatno jakis fagas podszywal sie podmnie a moje konto zostalo odblokowane dopirro dzien temu ale juz wyjasnielm wszytko z Adminem

muehehehe. co, strach ci w oczy zajrzał dziaciaku ^^? chyba nikt ci w to nie uwierzy ???? ???? ???? nie pare dni takie posty tu leca. ty byłes upośledzony od samego początku i teraz na 99% tez ty to piszesz ???? DD proponuje przejrzeć jego wszystkie posty, od samego początku są na poziomie 1 klay gimnazjum ^^
 
L 0

lukasz321_a1

Użytkownik
nie chesz wierzc to nie ale mozesz sie spytac Admina ze jakis kolo zakladal podbne nazwy do mojej przeciez Admin ma Ip tego kolesia
????
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
hmmm....musisz długo pobyć na forum i dobrze się sprawować zanim znowu Ci zaufamy... wklejanie męskiego przyrodzenia i jeżdżenie po rodzicach oraz inne takie to nie przelewki ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom