>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szachy

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dyscyplina: Szachy - Magnus Carlsen Invitational
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ding Liren - Anish Giri
Typ: remis (po czterech partiach)
Kurs: 4,35
Bukmacher: STS
Analiza:

Anish Giri przegrał jak dotychczas wszystkie swoje mecze. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że miał trudnych rywali, bo grał z Nakamurą, Vachierem-Lagrave i Nepomniachtchi. Anish Giri choć przegrał te trzy mecze, to w dwóch z nich mocno powalczył: 1,5-2,5 z Nepomniachtchi i 1,5-2,5 z Nakamurą. Ciekawe jest to, że w swoich meczach Anish Giri słabo zaczyna, a w dalszych partiach się rozkręca. Jeśli to zmieni i zaprezentuje dobrą grę od samego początku, to ma szanse na dobry wynik. Ding Liren na trzy rozegrane mecze miał dwa remisy, a raz wygrał 2,5-1,5, czyli wszystkie jego spotkania były zacięte. Biorąc pod uwagę styl gry Anisha Giri, to ten mecz również powinien być wyrównany i może się zakończyć dogrywką.
Liren Ding miał w 4 partii po 38 ruchu +6,51 przewagę i gamoń zremisował tą partię.Niesamowite na tym poziomie
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Racja, jego przewaga była wygrywająca, jednak niedoczas zrobił swoje(choć Anish Giri miał jeszcze mniej czasu). Dla mnie zaskakujące było to, że Anish Giri tak ostro grał w tej partii. Spodziewałem się, że przy stanie 1,5-1,5 zagra ostrożnie, żeby doprowadzić do dogrywki, by zdobyć choć ten pierwszy honorowy punkt w turnieju, a on koniecznie chciał to wygrać i o mało co nie skończyło się to katastrofą dla niego i przy okazji mojego typu:)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ale dzisiaj były niespodzianki. Jak ktoś postawił na jednym kuponie na porażki Carlsena i Vachiera-Lagrave, to mógł trafić AKO ok. 70-80 a może nawet jeszcze więcej w zależności od bukmachera. Ja czułem, że może być jakiś wałek w meczu Carlsena(bezpieczna sytuacja w turnieju i zdecydowanie gorszy rywal)), ale odpuściłem. Gdybym zagrał, to raczej skłaniałbym się ku remisowi niż czystemu zwycięstwu Anisha Giri.

Dyscyplina: Szachy - Magnus Carlsen Invitational
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ding Liren - Ian Nepomniachtchi
Typ: remis (po czterech partiach)
Kurs: 3,60 2,5-1,5
Bukmacher: STS
Analiza:

Ding Liren na cztery rozegrane mecze w tym turnieju aż trzy z nich zremisował. Już choćby z tego powodu moim zdaniem warto spróbować tego typu. Trzy ostatnie mecze Dinga Lirena to remisy. Wszystkie mecze tego szachisty są bardzo wyrównane. Nawet ten jeden, który nie zakończył się remisem, był zacięty. Zacięte spotkania rozgrywa również Ian Nepomniachtchi. Co prawda tylko jedno z nich to był remis, ale w pozostałych albo wygrywał minimalnie 2,5-1,5 albo minimalnie przegrywał 1,5-2,5. Wiele wskazuje na to, że ten mecz też powinien być wyrównany. Według mnie Ding Liren nie będzie w tym meczu zbytnio ryzykować. Doprowadzenie do dogrywki jest dla niego korzystną opcją biorąc pod uwagę sytuację turniejową i według mnie jest duża szansa, że będzie 2:2 po czterech partiach i dogrywka wyłoni zwycięzcę.


Szkoda, bo Nepomniachtchi w czwartej partii mógł przejść do gorszej, ale raczej remisowej końcówki z pionem mniej przy róznopolowych gońcach, jednak zdecydował się na coś innego i przegrał.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Magnus Carlsen Invitational
Godzina: 16:00
Spotkanie: Magnus Carlsen - Ian Nepomniachtchi
Typ: remis (po czterech partiach)
Kurs: 4,40
Bukmacher: STS
Analiza:

Jesteśmy już coraz bliżej zakończenia fazy grupowej. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa i jeszcze wiele może się zmienić. Istnieje nawet szansa, że Magnus Carlsen nie awansuje do półfinału... aby tak się stało, to musiałby przegrać swoje dwa ostatnie mecze i to raczej za zero punktów, czyli po czterech partiach. Wobec tego jego celem jest doprowadzenie przynajmniej do dogrywki z Nepomniachtchi. Ian Nepomniachtchi nie ma udanego turnieju, póki co ma na swoim koncie tylko pięć zdobytych punktów i jego szanse na awans są już właściwie tylko matematyczne- sam by musiał wygrać dwa ostatnie mecze bez grania dogrywki i jeszcze liczyć na inne korzystne rozstrzygnięcia. Podejrzewam, że on już raczej w to nie wierzy, jednak na mecz z Carlsenem będzie bardzo zmotywowany, podobnie jak każdy inny szachista. Faworytem meczu jest oczywiście Norweg, ale według mnie Nepomniachtchi mocno powalczy i widzę dla niego szansę na doprowadzenie do dogrywki. Magnusowi zdarzają się gorsze dni jak ostatnio z Anishem Giri. Na tym turnieju łatwo wygrał tylko z Caruaną, bo 3:1, jego pozostałe mecze były zacięte i wygrywał albo przegrywał minimalnie, miał tez jeden remis, więc to spotkanie też może być dla niego trudne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Magnus Carlsen Invitational
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hikaru Nakamura - Ding Liren
Typ: remis (po czterech partiach)
Kurs: 3,50
Bukmacher: STS
Analiza:

Obaj gracze mają jeszcze do rozegrania ten mecz i potem jeszcze jeden. Sytuacja dla obu jest bardzo dobra, bo po pięciu meczach mają 11 punktów. Bardzo możliwe, że 11 punktów będzie wynikiem, który wystarczy do awansu. Jest to bardzo możliwe, ale nie pewne, dlatego w interesie obu jest zdobycie jeszcze choć jednego punktu, najlepiej już w tym spotkaniu, żeby potem mieć spokój i ostatnią rundę fazy grupowej zagrać na luzie. Zagrożeniem dla nich jest Maxime Vachier-Lagrave, który jutro zagra z Fabiano Caruaną. Vachier-Lagrave musi koniecznie wygrać za trzy punkty. Jeśli tego dokona(a jest faworytem bukmacherów), to w przypadku porażki Dinga Lirena lub Hikaru Nakamury za trzy punkty będzie trochę nerwowo dla tego co przegra. Dla przykładu jak Nakamura przegra nie zdobywając punktu, to w ostatniej rundzie gra właśnie z Vachierem-Lagrave i wówczas w przypadku porażki po czterech partiach może mieć spory problem z awansem(trzeba się będzie oglądać na Caruanę, a ten w ostatnim meczu gra z najsłabszym na turnieju Anishem Giri...). Jeśli Ding przegra nie zdobywając punktu, to tez może mieć problem, gdyż w ostatniej rundzie gra z Magnusem Carlsenem i jeśli tam tez przegra po czterech partiach(co jest bardzo możliwe), to będzie musiał liczyć na korzystny wynik u innych.
Jednym słowem jest to mecz, gdzie remis i doprowadzenie do dogrywki jest bardzo korzystne dla obu szachistów, żeby na pełnym luzie przystąpić do ostatniego meczu fazy grupowej bez parcia na wynik i oglądania się na rywali. Wiadomo jak to bywa w różnych dyscyplinach- tam gdzie remis wszystkim odpowiada, to ten remis często jest.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W meczu Hikaru Nakamury z Dingiem Lirenem wszystkie cztery partie zakończyły się remisem. Zacząłem się trochę obawiać jak Vachier-Lagrave przegrał trzecią partię z Caruaną, bo wtedy Nakamura i Ding Liren mieli już pewny awans i w czwartej partii mogli zaszaleć, ale na szczęście ta partia była bardzo spokojna i od początku zanosiło się na remis.

Jutro będą aż cztery mecze, jednak jeśli chodzi o awans, to wszystko już jest jasne. Mogą być jedynie jakieś kombinacje, by w półfinale nie trafić na Carlsena, ale tu niewiadomą jest jak się zakończy jego jutrzejszy mecz. Przeanalizuję wszystkie możliwe scenariusze i może znajdę coś ciekawego.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Magnus Carlsen Invitational
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fabiano Caruana - Hikaru Nakamura
Typ: remis (po czterech partiach)
Kurs: 3,50
Bukmacher: STS
Analiza:

W fazie grupowej typy na remis to był bardzo dobry pomysł, gdyż tych remisów i dogrywek było bardzo dużo. Zapowiada się, że faza pucharowa również będzie zacięta i tu też jakaś dogrywka powinna być. Dogrywki w fazie playoff wyglądają inaczej, bo w razie remisu po czterech partiach będą partie 5 minut plus 3 sekundy, dopiero po jakimś czasie może być tzw. armageddon. Doprowadzenie do dogrywki powinno więc być bardzo korzystne dla Nakamury, gdyż w blitzu jest on dużo lepszy niż Caruana. Hikaru Nakamura w fazie grupowej miał sporo remisów., a dokładnie cztery. Zremisował swoje mecze z Carlsenem, Dingiem Lirenem, Vachierem-Lagrave oraz z Fabiano Caruaną. Lącznie na siedem spotkań Nakamura miał cztery remisowe mecze. Fabiano Caruana na siedem spotkań miał dwa takie mecze. W fazie grupowej pojedynek pomiędzy Nakamurą a Caruaną zakończył się wynikiem 2:2 i potrzebna była dogrywka. Teraz może być podobnie. Jeśli będzie dogrywka, to w niej znacznie większe szanse ma Nakamura.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dyscyplina: Szachy - Magnus Carlsen Invitational
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fabiano Caruana - Hikaru Nakamura
Typ: remis (po czterech partiach)
Kurs: 3,50
Bukmacher: STS
Analiza:

W fazie grupowej typy na remis to był bardzo dobry pomysł, gdyż tych remisów i dogrywek było bardzo dużo. Zapowiada się, że faza pucharowa również będzie zacięta i tu też jakaś dogrywka powinna być. Dogrywki w fazie playoff wyglądają inaczej, bo w razie remisu po czterech partiach będą partie 5 minut plus 3 sekundy, dopiero po jakimś czasie może być tzw. armageddon. Doprowadzenie do dogrywki powinno więc być bardzo korzystne dla Nakamury, gdyż w blitzu jest on dużo lepszy niż Caruana. Hikaru Nakamura w fazie grupowej miał sporo remisów., a dokładnie cztery. Zremisował swoje mecze z Carlsenem, Dingiem Lirenem, Vachierem-Lagrave oraz z Fabiano Caruaną. Lącznie na siedem spotkań Nakamura miał cztery remisowe mecze. Fabiano Caruana na siedem spotkań miał dwa takie mecze. W fazie grupowej pojedynek pomiędzy Nakamurą a Caruaną zakończył się wynikiem 2:2 i potrzebna była dogrywka. Teraz może być podobnie. Jeśli będzie dogrywka, to w niej znacznie większe szanse ma Nakamura.
takie to strzelenie bo w tym meczu moze być wszystko ,a kurs 3,5 ani to żadne value.Grasz na siłę żeby cos zagrać i jeszcze 3,5 z podatkiem daje ok 3 więc słabo .Wcześnie w dogrywce wygrał fabioano więc dziwnie argumentujesz nakamurę.Napisałes tego posta widać na siłę ,żeby miec dla siebie emocje i nic poza tym .
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie wiem skąd taki niemiły wpis z Twojej strony. Ja nie strzelam ani nie gram na siłę, a po prostu podaję typy, które mi się podobają i wyjaśniam dlaczego, a czy moja argumentacja się komuś podoba czy nie, to już na to nie mam wpływu. Wiem, że moje ostatnie typy mogą się wydawać nudnawe, bo typowałem remisy, ale skoro dobrze idzie, to czemu mam nie próbować?

To, że Nakamura przegrał w z Caruaną armageddon w fazie grupowej nie oznacza, że gra gorzej blitze, bo tak nie jest. Nakamura jest najlepszym zawodnikiem na świecie obok Carlsena jeśli chodzi o blitze, a zwłaszcza na necie, bo to jest właściwie jego specjalizacja. Do tego jak już wspomniałem format dogrywki w playoffach jest inny, nie wystarczy wygrać jednej partii. Dzisiaj Nakamura pokazał swoją wyższość w dogrywce wygrywając obie partie. Ogólnie Caruana pokazał się jednak z dobrej strony i w meczu i w całym turnieju.

W każdym razie dobrze, że swoje uwagi piszesz przed meczem, podobnie jak to było w przypadku meczu Carlsena z Firouzją w bulletach. Doceniam to, bo niestety są tacy, którzy przed meczem nic nie piszą, a po ewentualnym nietrafionym typie znęcają się na typerem.


Co do meczu, to dla mnie jest to idealny wynik. Typ na remis w meczu wszedł i co ważniejsze Hikaru Nakamura awansował do finału turnieju, więc kurs 11,00 na jego zwycięstwo nadal w grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Magnus Carlsen Invitational
Godzina: 16:00
Spotkanie: Magnus Carlsen - Ding Liren
Typ: Magnus Carlsen (łącznie z ewentualnymi dogrywkami)
Kurs: 1,40
Bukmacher: STS
Analiza:

Na jutro proponuję typ po niskim kursie, ale moim zdaniem dość bezpieczny, do jakiegoś dubla polecam dołożyć. Na pierwszy rzut oka typ wydaje się podejrzany, bo przecież wczoraj zawodnicy ci rozegrali mecz i 3:1 wygrał Ding Liren, ale ten mecz nie ma żadnego znaczenia. W tamtym spotkaniu Magnus Carlsen grał typowo dla rozrywki, wybierał wręcz absurdalne jak na ten poziom warianty debiutowe. Ding Liren wygrał, bo po prostu miał większą motywację, grał na poważnie w przeciwieństwie do aktualnego mistrza świata, który postanowił sobie poeksperymentować. Teraz już nie będzie mowy o luźnym podejściu Carlsena i graniu podejrzanych debiutów, bo przegrywający odpada z turnieju. Ding Liren to świetny szachista, w szachach szybkich i w blitzach też gra wyśmienicie, ale jednak Magnus Carlsen(grający na poważnie) jest od niego po prostu lepszy. Magnus dość ulgowo potraktował drugą połowę turnieju, więc najwyższy czas, by wszedł na swoje najwyższe obroty. Według mnie Carlsen awansuje to finału, a czy zrobi to w czterech partiach czy potrzebna będzie dogrywka, tego nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
R 70

rafa90

Użytkownik
Cześć, zgadzam się z przedmówcą odnośnie jutrzejszego meczu i końcowego zwycięstwa Carlsena. Sam obstawiłem w obydwu półfinałach remis biorąc pod uwagę, że poziom jest bardzo wyrównany. Myślę że Dinga stać na wygranie partii białymi, bo ciemnymi moim zdaniem będzie walka tylko o remis.
Tak z ciekawości 5xharoldx5, czy STS rozliczył ci prawidłowo zdarzenie na dzisiejszy remis? Bo mi jako przegrany :mad:
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Sprawdziłem i u mnie ok, może wcześniej źle wprowadzili wynik do systemu.

Carlsen białymi rzeczywiście nie powinien przegrać, ale nie jest to niemożliwe. W pierwszym półfinale na cztery partie w szachach szybkich były dwa remisy i dwa razy wygrały czarne(trzecią wygrał Nakamura, a czwartą Caruana).

Gdybym miał się pokusić o wytypowanie dokładnego wyniku meczu, to postawiłbym na zwycięstwo Carlsena 2,5-1,5.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Carlsen wygrał, ale miał mnóstwo szczęścia, że znalazł się w finale. Ding Liren prowadził 1,5-0,5 i w trzeciej partii czarnymi miał bardzo dużą przewagę. Przewagi nie wykorzystał i nawet przegrał tą partię. W czwartej partii sytuacja Dinga Lirena też była lepsza, ale i tu zawalił i Magnus szczęśliwie wygrał.

Jutro jest finał turnieju. Ja już nic na finał nie obstawiam, a jedynie trzymam kciuki za Nakamurę, żeby mój typ długoterminowy wszedł.
 
R 70

rafa90

Użytkownik
Meczyk ciekawy, szkoda że Ding nie powtórzył pozycji bo już się cieszyłem. Chociaż mimo wszystko szanuję że spróbował przycisnąć :D Powodzenia z typem, zwłaszcza że też wolę żeby Hikaru wygrał.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Carlsen wygrał, ale miał mnóstwo szczęścia, że znalazł się w finale. Ding Liren prowadził 1,5-0,5 i w trzeciej partii czarnymi miał bardzo dużą przewagę. Przewagi nie wykorzystał i nawet przegrał tą partię. W czwartej partii sytuacja Dinga Lirena też była lepsza, ale i tu zawalił i Magnus szczęśliwie wygrał.

Jutro jest finał turnieju. Ja już nic na finał nie obstawiam, a jedynie trzymam kciuki za Nakamurę, żeby mój typ długoterminowy wszedł.
no bez przesady proszę pana . W 3 partii miał minimalną przewagę Liren ,zaledwie +1,2 w najlepszym momencie ,więc to żadna przewaga a 4 partia była remisowa ,tam miał Ding max +0,5 więc .Magnus wygrał zasłużenie i nie miał szczęścia tylko umiejętności !!!
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Magnus Carlsen wygrał 2,5-1,5. Było to zasłużone zwycięstwo Norwega. Nakamura dzielnie walczył w czwartej partii o wygraną i doprowadzenie do dogrywki, ale nie rozegrał najlepiej tej końcówki.

Nie mogę edytować swojego postu z typem na zwycięstwo Nakamury w turnieju, więc proszę admina albo jakiegoś moderatora o danie minusa w tym poście: https://forum.bukmacherskie.com/threads/szachy.69018/post-6927383
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Online Nations Cup
Godzina: 15:00
Spotkanie: USA - Chiny
Typ: remis
Kurs: 3,15 Blisko, ale Dominguez popełnił błąd i nie zrobił remisu
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Szkoda, że nasi bukmacherzy nie mają bardziej rozbudowanej oferty na ten turniej, tzn. że nie można obstawiać partii poszczególnych graczy. Format turnieju jest taki, że mecze rozgrywane są na czterech szachownicach. Na trzech grają mężczyźni, a na jednej kobiety. Tempo partii to 25 minut plus 10 sekund bonusu za każdy wykonany ruch.
Faworytem bukmacherów są Chiny, ale dla mnie szanse są dość wyrównane, dlatego spróbuję typu na remis. Patrząc na skład mężczyzn w obu ekipach, to mnie bardziej podoba się reprezentacja USA. Ich męski skład wygląda naprawdę imponująco: Fabiano Caruana, Hikaru Nakamura, Wesley So, Leinier Diminguez. Średni ranking w szachach szybkich tych czterech zawodników minimalnie przekracza 2800, więc jest to ogromna siła. Pod tym względem USA wygląda mocniej od Chin. Jeśli chodzi o słabą stronę Amerykanów, to jest nią to, że mają w swoim składzie słabe kobiety. Obie panie mocno odbiegają poziomem gry od kobiet z reprezentacji Chin. Według mnie mecz ten będzie wyrównany, dlatego pokuszę się o typ na remis w całym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dyscyplina: Szachy - Online Nations Cup
Godzina: 15:00
Spotkanie: USA - Chiny
Typ: remis
Kurs: 3,15
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Szkoda, że nasi bukmacherzy nie mają bardziej rozbudowanej oferty na ten turniej, tzn. że nie można obstawiać partii poszczególnych graczy. Format turnieju jest taki, że mecze rozgrywane są na czterech szachownicach. Na trzech grają mężczyźni, a na jednej kobiety. Tempo partii to 25 minut plus 10 sekund bonusu za każdy wykonany ruch.
Faworytem bukmacherów są Chiny, ale dla mnie szanse są dość wyrównane, dlatego spróbuję typu na remis. Patrząc na skład mężczyzn w obu ekipach, to mnie bardziej podoba się reprezentacja USA. Ich męski skład wygląda naprawdę imponująco: Fabiano Caruana, Hikaru Nakamura, Wesley So, Leinier Diminguez. Średni ranking w szachach szybkich tych czterech zawodników minimalnie przekracza 2800, więc jest to ogromna siła. Pod tym względem USA wygląda mocniej od Chin. Jeśli chodzi o słabą stronę Amerykanów, to jest nią to, że mają w swoim składzie słabe kobiety. Obie panie mocno odbiegają poziomem gry od kobiet z reprezentacji Chin. Według mnie mecz ten będzie wyrównany, dlatego pokuszę się o typ na remis w całym spotkaniu.
skąd wiesz ,że fabiano i nakamura zagrają dziś na pewno?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Caruana i Nakamura zagrali, w sumie zdobyli 1,5 punktu. U pań spodziewana porażka. Kluczowa dla typu była partia Domingueza, ale zamiast zremisować przegrał.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Online Nations Cup
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chiny - Europa
Typ: Europa
Kurs: 4,20
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Będzie to spotkanie dwóch obecnie najlepszych zespołów tego turnieju. Chiny w tabeli zajmują pierwsze miejsce, a Europa drugie. Będzie to również drugie spotkanie tych drużyn, pierwsze wygrały Chiny aż 3:1. Trzeba przyznać, że Europa słabo zaczęła ten turniej, bo najpierw zremisowali z Rosją, a potem była ta wspomniana porażka z Chinami. Potem jednak się rozkręcili i wygrali następne cztery mecze. Na mnie największe wrażenie zrobiło ich zwycięstwo 3:1 z USA.
Jeśli chodzi o skład Europy, to jest on imponujący. Męska czwórka wygląda bardzo dobrze: Maxime Vachier-Lagrave, Levon Aronian, Anish Giri i jest też nasz polski szachista Jan-Krzysztof Duda, który w szachach szybkich radzi sobie bardzo dobrze. Nie wiadomo jeszcze kto z tej czwórki dostanie wolne na ten mecz. Męski skład w mojej ocenie jest trochę silniejszy od tego czym dysponują Chińczycy. Jeśli chodzi o kobiety, to tutaj przewaga jest po stronie Chin, ale nie ma tu aż takiej dysproporcji jak w przypadku reprezentacji USA w meczu z Chinami. Obie panie w reprezentacji Europy są na tyle mocne, że która z nich by nie zagrała w tym spotkaniu, to można tu liczyć na jakiś dobry rezultat. Europa jak dotychczas na tym turnieju przegrała tylko z Chinami, więc motywacja do rewanżu jest spora.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom