>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

kasday 0

kasday

Użytkownik
Jaki ziomek i teraz będzie wypisywał wszystkie niespodzianki z NBA które się zdarzą nie tylko tam były niespodzianki popatrz sobie na Angielską ligę np na mecz Chelsea a też była niby faworytem ja tylko zachęcałem do grania na tą ligę a czy ktoś będzie grał czy nie to już jego sprawa, nie można zawsze wygrywać jak wiadomo każda passa się kończy ta dobra jak również ta zła...
 
P 0

piotr85

Użytkownik
va bank
widzę że mega się wszyscy wszędzie sprzeczają to forum nie jest przypadkiem po to abyśmy sobie pomagali Ja natomiast życze wszystkim z okazji nadchodzącego nowego roku 2010 aby dobra passa się nie kończyła a złej było jak naj mniej
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Kasday. Ja absolutnie nie neguje Twojej podpowiedzi co do rady grania tego systemu mi tylko chodzi o 1 rzecz. Mianowicie, ze mozna znalezc w lidze europejskie faworytow, ktorzy sa bardziej a nawet pokusze sie o teze zdecydownie pewniejsi niz druzyny NBA poniewaz przy 100 meczach rocznie jakie rozgrywa liga NBA na kazda druzyne trzeba brac pod uwage naprawde wiele czynnikow nie tylko wlasna hale i fakt kto jest wyzej w tabeli. Tak jak powiedziales zawsze sa przypadki i nigdzie nie ma PEWNIAKOW ale po to jest forum aby wypowiadac swoje opinie i moje podsumowanie jest takie jak mamy wybor europa czy Usa w basket powinno sie wybrac europe. Tyle ode mnie.

PS: Kasday ja juz 6 razy zakonczylem ten system grajac od 100zl. 1 raz tylko wtopilem i staram sie teraz uwazac poniewaz 100zl piechota nie chodzi i z autopsji wiem, ze czarne zdarzenie mialo miejsce w NBA dlatego moze sie zrazilem i tyle.

PS2: Dzisiaj mam ostatni poziom jak dla mnie 6 i specjlanie wybralem na te okolicznosc NBA a konkretnie Dallas, ktore w swojej dywizji zajmuje 1 miejsce a podejmuje na wlasnej hali Memphis zajmujace ostatnia lokate. Mam nadzieje, ze zmieni mi sie obraz tej ligi jak bedzie na +
 
kasday 0

kasday

Użytkownik
No tak ale w NBA jest o wiele wyższy poziom niż w ligach europejskich tam trzeba wyczuć kiedy kto ma jaką formę i się trzymać jej i trzeba wyczuć kiedy może przegrać ja natomiast na pierwszy ogień wybrałem mecz Utah która gra ze słabą Philadelphią.
Edit: Odpisałem CI na privie
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Dallas wpadlo. Poniewaz nie jestem przekonany co do dzisiejszej nocy NBA(jutrzejsza jest zdecydowanie pewniejsza) to postanowilem wybrac spotkanie wloskiej ligi siatkarskiej mezczyzn a konkretnie mecz

Włochy Serie A1
Treviso - Vibo Valentia
Wynik meczu : Treviso
ako: 1,20

To jest mecz 3 druzyny z 10 w tej lidze a u siebie na hali treviso notuje bardzo dobre wyniki.

PS; Kasday zostawilem Ci wiadomosc na privie.
 
kasday 0

kasday

Użytkownik
No no widzę że ładne spotkanie wyczaiłeś, jako że ja obstawiam tylko kosz i piłkę więc z Hiszpańskiej zagram zapewne Unicaja Málaga - DKV Joventut 1.28, która u siebie jest zaporą nie do przejścia dla Juventutu na 10 razy udało im się tylko raz wygrać, albo Caja Laboral Baskonia - Cajasol 1.16, gospodarze u siebie są drużyną nie do pokonania wygrywali 7 razy na 7 meczy a Cajasol gra w kratkę od notując po 3 zwycięstwa i porażki. Na szczęście te dwa mecze nie grają o tej samej porze więc może zagram je w jednym systemie ;p
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
no to Tucker w ostatniej sekundzie za 2 pkt i 78:76 Badalona.

Takich meczy do takiego pseudosystemu się poprostu nie gra.
Badalona to bardzo dobra drużyna co potwierdziła.

pozdrawiam
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jestem pod wrażeniem postawy drużyny z Badalony. Kapitalny mecz Tuckera ( 33pkt. ) i ogólnie wysoki poziom jeżeli chodzi o rzuty za 3 punkty drużyny Joventutu. 15 celnych trafień

Jeżeli chodzi o ten system to polecam Polską i Włoską Ligę Siatkówki Mężczyzn.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Ogolnie Redwitz ma duzo racji w siatkowce o niespodzienka wsrod liderow na wlasnych halach ciezko a buki nie dbaja o kursy w siatke i daja zawsze kolo bariery 1.2 wiec przychylam sie, ze warto.
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
ja czułem zwycięstwo Badalony ale zagrałem asekuracyjnie handi +8,5 po 1,90 i weszło w miare bezproblemowo , był moment załamania w 3 kwarcie a Tucker wszystko szybko wyjaśniał rzutami za 3 ????
 
kasday 0

kasday

Użytkownik
A masz coś może na noc z NBA ja myślałem nad Cleveland Cavaliers-Houston Rockets 1.23 lub Miami Heat-Indiana Pacers 1.25 ale jakoś długo mi się nie chciało tego analizować

Edit: Ale pogrom drużyny miami nad drużyną Indiani w 4 kwarcie wygrywają już blisko 40pkt
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Ja jak napisalem Ci na PW chcialem grac Cavsow ale niestety dopiero teraz wrocilem a betclick na livie tego nie oferuje a wygrywaja ale spokojnie jutro cos wymysle i bedzie ✅ narazie dodam, ze siatkoweczka jak najbardziej ✅
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Systemem Va Bank można też grać na typy strzeli/nie strzeli;)
Na jutro można zagrać, że Aston Villa strzeli po kursie 1.26 :grin: U siebie są mocni i myśle, że będą chcieli zatrzeć wpadkę na Emirates Stadium gdzie polegli 0:3. Tym razem czeka na nich ponownie trudny przeciwnik jakim jest Liverpool. Można powiedzieć, że Liverpool przeżywają kryzys formy, do tego dochodzą problemy wewnętrzne klubu :? Według mnie gracze Martina O’Neila wykorzystają słabszą w tym sezonie dyspozycję The Reds i zwyciężą a typ, że Aston Villa strzeli bramkę wydaje się dosyć pewny ????
 
G 0

ginga10

Użytkownik
Postanowiłem i ja wypowiedzieć się w tym temacie.Gram podobną metodą.Otóż zaczynam od 40 zł:
- nie mam zalozonej wielkosci kursów czesto sa to nawet 1,05/1,07 ,jesli fra np. barca w domu i jest faworytem zdecydowanym to ja rzucam nie zwyciestwo tylko minimalizujac ryzyko to ze strzeli gola,
- nie gram wyjazdów
-zazwyczaj gram na &quot;faworytów&quot; ktorzy musza np ostanio zdarzyla im sie wtopa z druzyna duzo slabsza, teraz zalozmy graja u siebie ,ich najwiekszy rywal goni, nastepny mecz maja trudny ,to w takich momentach staram sie rzucac
-gram tylko pilke nozna
itp
 
Do góry Bottom