>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na ziemniaka

R 23

rutra

Użytkownik
A czy ktoś każe mu grać Kurs 2 nie może grać np
1,2x1,3x1,3 := ok 2 := Ako KUPONU ;)
Warto dodać, że jak wy to nazywacie &quot;u ziemniaków&quot; obowiązuje 12% podatek, zatem trzeba jeszcze kurs 1.15 dodać.
 
V 31

vector77

Użytkownik
ta z bukmacherki zyc sie nie da ale mozna dorobic i jest na to sposob ale trzeba do niego czasu, zimnej glowy, odrobiny szczescia w tym przypadku no i duuuzo czasu na granie.
zaklady live. wplac te 2 zlote na konto do buka internetowego i graj na livebeting podczas meczow. obstawiaj tylko super pewne mecze np.manchester- schalke. wygrana jest marna pare groszy albo nawet grosz za kazda zlotowke ale przy rozsadnej grze i cierpliwosci oraz odpowiednim zarzadzaniu pieniedzmi po jakims czasie mozna cos zarobic.
obstawiaj po minimalnych kursach 10-5 min przed koncem meczu. ja tak obstawiam juz kilka dni i jestem w plecy ale tylko dlatego ze gpraca glowa mnie poniosla pare razy. zle dobrany zaklad albo za duzo zakladow na mecz i klapa. powoli odrabiam straty. zostaly mi 2 funty w poniedzialek a dzisiaj mam ponad 4 wiec jak widac w ciagu 2 dni 100% zrobilem lol. ktos powie co to za gra. no coz nie jestem hazardzista nie bede inwestowal fortuny. u buka sie nie zarobi na zycie bo tak ten system ustawiony co by ludzi obedrzec ze skory ale w kazdym ukladzie sa dziurki i z nich ciagnac ziarenko po ziarenku...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
vector77 &gt;&gt;&gt; a czy Ty wiesz jaki jest tytuł tego wątku?
Bo się rozpisałeś trochę, a tu mowa jest o grze u buków naziemnych!
 
S 0

supergolden94

Użytkownik
Teraz gram codziennie jedno solo (kurs min 2.15 za 5 zł) i jedną taśmę za 2zł i na razie jestem na plusie. Skuteczność solo około 70% ,a taśmy około 30%. Więc jeżeli ktoś chce grać za niskie kwoty u buków naziemnych i nie być z tego powodu stratnym to polecam ten &quot;system&quot;.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
thebestcyc &gt;&gt;&gt; jak zdobędziesz trochę doświadczenia, to będziesz umiał niwelować istnienie u ziemniaka podatku obrotowego... i będziesz mógł grać tam jak w necie a nawet w szczególnych już okolicznościach mieć przewagę nad grą w necie...
To nie jest trudne - ale nie będę odbierał Ci radości z samodzielnego do tego dojścia ????
Pzdr.
edi8
 
T 0

thebestcyc

Użytkownik
no ok... tylko , ze zawsze znajdę wyższy kurs u buka netowego... wiec nie rozumiem...
Ps. Jak mówiłeś , może kiedyś do tego dojdę ????
Ps.2 I oferta nie do porównania...
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
thebestcyc &gt;&gt;&gt; jak zdobędziesz trochę doświadczenia, to będziesz umiał niwelować istnienie u ziemniaka podatku obrotowego... i będziesz mógł grać tam jak w necie a nawet w szczególnych już okolicznościach mieć przewagę nad grą w necie...

To nie jest trudne - ale nie będę odbierał Ci radości z samodzielnego do tego dojścia ????
Pzdr.
edi8
Zgadzam się jak najbardziej, ale też nie powiem o co chodzi :grin:
 
777 28

777

Użytkownik
A tak a propo zna ktoś jakiś system w którym kompletnie nie wazna jest nazwa druzyn i ich forma tylko liczy się sam suchy kurs i jego wysokosc??

Wydaje mi się że jesli jakis system miałby być trafiony to nie powinien on opierać sie na analizie meczu tylko na jakims odchyleniu matematycznym... przeciez tylu ludzi i specjalistów analizuje wiele spotkań a i tak się często myla bo sport jest nieprzwidywalny...a systemy w których przewaga matematyczna (prawdopodobienstwo) nie jest po naszej stronie są lekko mówiąc słabe...

Dla przykładu jesli bukmacherzy wystawiają kursy np 1,90 oraz 1,90 to ich prewagą jest te 0,10 marży na obu kursach stąd w dlugim okresie czasu będą na plus a czy ktos zna system (poza surebetami) w którym to gracz ma przewage?? Albo jakimi kombinacjami taką przewage uzyskać??

Bez takiego systemu to granie jest niczym wrózenie z fusów... wiecej zalezy od szcześcia niz matematyki... w systemie opisywanym w tym temacie jak i we wszystkich wczesniejszych tak własnie niestety jest... wszedzie matematyka jest przeciwko nam...
 
777 28

777

Użytkownik
Przy dzisiejszej liczbie niespodzianek to w dużej mierze jest to loteria. Jeśli nie masz info o ustawionym meczu to nie masz żadnej pewności że ci to zdarzenie wejdzie... Każda nawet najlepsza analiza może się okazać błędna...Do tego dochodzi duzy stres jak np underdog pierwszy strzeli... a ideą dobrego systemu powinno być jakieś podłoże matematyczne a nie tylko dobra analiza...

Dobry system dla przykładu miał edi8 grają w totomix i wykorzystujac luke przy zaokragleniach. To mozna było nazwac dobrym systemem bo miał i podłoże matematyczne po stronie gracza jak i efektywne wyniki finansowe. ????


-------------------------------------------------------------------

thebestcyc &gt;&gt;&gt; jak zdobędziesz trochę doświadczenia, to będziesz umiał niwelować istnienie u ziemniaka podatku obrotowego... i będziesz mógł grać tam jak w necie a nawet w szczególnych już okolicznościach mieć przewagę nad grą w necie...

To nie jest trudne - ale nie będę odbierał Ci radości z samodzielnego do tego dojścia ????
Pzdr.
edi8
Podatek obrotowy to aktualnie az 12% więc przy porównywalnych lub niższych kursach u bukmacherów naziemnych wydaje się być niemożliwym zniwelowanie tego podatku tak aby gra u buka naziemnego była bardziej opłacalna niz no w bet365 lub betfair. Więc co masz na myśli pisząc &quot;będziesz umiał niwelować istnienie u ziemniaka podatku obrotowego&quot;??
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
777 &gt;&gt;&gt; Jak wiesz, już jedną swoją lukę w systemie komputerowym załatali, blokując mi dalszą grę - więc nie będę się sam upraszał o kolejną blokadę i szczegółowo &quot;produkował&quot; z opisem, ale zapewniam Cię że jest tak jak napisałem.
Jest możliwość zniwelowania pobieranego podatku, a także - ale już w szczególnych okolicznościach - osiągnięcie przewagi przy grze w firmie naziemnej, nad grą w firmie netowej.
Chętnie to kiedyś opiszę, ale z w/w powodów nie teraz ???? .
 
777 28

777

Użytkownik
No skoro tak piszesz to widać jest to możliwe ale to właściwie nie daje i tak jakieiś przewagi tylko po prostu umożliwia graczom naziemnym granie po kursach &quot;internetowych&quot;. Stąd tez ta &quot;luka&quot; nie jest zapewne jakimś postrachem ziemniaków :p
 
Do góry Bottom