>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na ziemniaka

S 0

supergolden94

Użytkownik
Witam!
Gram już około pół roku w TOTO-MIXIE i w Fortunie. Gram różnego rodzaju tasiemki, mniejsze i większe za 2zł do 10zł kupon i jak tak sobie podsumuje to jestem na ładnym minusie, bo jak to zwykle bywa nie wszedł jeden...
Moglibyście mi doradzić jak grać u ziemniaków kupony za drobne żeby być na chociaż minimalnym plusie?

Z góry dzięki!
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Moja propozycja wejdz na http://forum.bukmacherskie.com/ - jest to pewne forum gdzie na 99,9% było już kilkadziesiąt takich tematów jak twój &quot;cześć pokasowana - przez moderatorów &quot;CHWAŁA IM ZA TO &quot; - bo dzieciakom nie chce się szukać tylko czekają na gotowce !
 
T 0

tylkosystem

Użytkownik
Nic dziwnego, że nie znalazłeś... bo nie ma takiego systemu, który by Ci dawał choćby bycie na zero... Pograj dłużej albo zapytaj wiarygodnych osób ktore grają dłuzej niz ty w buka czy przypadkiem nie maja wrazenie że z każdym miesiącem są coraz bardziej w plecy?
 
R 0

robciowr

Użytkownik
Myślisz, że nie szukałem? Oczywiście, że szukałem tylko nie znalazłem praktycznie nic.
To znaczy, że źle szukałeś kolega BRUTUS miał na myśli to że na forum jest mnóstwo typerów i typów i jeśli masz trochę pojęcia bo już grasz jakiś czas to powinieneś wybrać coś dla siebie.
 
T 0

tylkosystem

Użytkownik
za 2 zł być na plusie? hmm
nie da sie ????
W długim okresie czasu to za obojętnie jaka kwotę byś nie grał to i tak będziesz w plecy przecież...
Jedynym sposobem jest znalezienie systemu który pozwoli generowac surebety... każdy inny sposob grania zabija statystyka...
 
S 0

supergolden94

Użytkownik
Aha. A granie SOLO albo max 3 zdarzeń na kupon przy stawce 5-10zł? Nie mam większych pieniędzy na grę dlatego,że jeszcze się uczę, no i zazwyczaj na tych swoich tasiemkach wychodziłem na minus, więc trochę się boję zagraż za większą kwotę.
 
T 0

tylkosystem

Użytkownik
Tu nie ma znaczenia kwota, mozesz grać za 2 pln dziennie a mozesz i grać za 100 pln dziennie i nie ma róznicy, tak czy siak w miesiącu bedziesz na minus. To wszystko opiera sie na trafnosci typów, jesli nie typujesz super trafnie to zaden sposob nie da ci zysków...
Innymi słowy z tego nie da sie żyć... jesli wygrasz jednego dnia tzn ze niedlugo przegrasz 5-7 dni z rzędu...
To trudno wytłumaczyć komuś kto zaczyna przygode z bukmacherką... pograsz, wtopisz w ciagu roku, dwóch kilka tysiecy pln to wtedy moze zrozumiesz...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Aha. A granie SOLO albo max 3 zdarzeń na kupon przy stawce 5-10zł? Nie mam większych pieniędzy na grę dlatego,że jeszcze się uczę, no i zazwyczaj na tych swoich tasiemkach wychodziłem na minus, więc trochę się boję zagraż za większą kwotę.
Litości. Zacznij od jakości typów, a później dopasuj do tego sposób gry i dobierz stawki, bo tak to cała dyskusja jest bezsensowna.

Zaraz ktoś wymyśli, że lepiej grać 7 meczy za 7,77 zł.
 
S 0

supergolden94

Użytkownik
Tu nie ma znaczenia kwota, mozesz grać za 2 pln dziennie a mozesz i grać za 100 pln dziennie i nie ma róznicy, tak czy siak w miesiącu bedziesz na minus. To wszystko opiera sie na trafnosci typów, jesli nie typujesz super trafnie to zaden sposob nie da ci zysków...
Innymi słowy z tego nie da sie żyć... jesli wygrasz jednego dnia tzn ze niedlugo przegrasz 5-7 dni z rzędu...
To trudno wytłumaczyć komuś kto zaczyna przygode z bukmacherką... pograsz, wtopisz w ciagu roku, dwóch kilka tysiecy pln to wtedy moze zrozumiesz...
Ja nie chce życ z bukmacherki! Tylko chciałbym, żeby moje obstawanie nie powodowało strat. A więc zapytam się tak. Jakie kursy (średnio) dobierać do taśmy z 3 zdarzeń i za ile obstawiać (2-10zł) żeby było najopłacalniej?
 
S 0

supergolden94

Użytkownik
Dzięki! Spróbuje tego, a co do taśm to jakie kursy najlepiej brać? No i czy lepiej grać normalne kupony AKO z kilkoma zdarzeniami czy może MAXIKOMBI np. 6z7?
 
T 0

tylkosystem

Użytkownik
To zalezy jak typujesz, jesli co i raz masz kupony na ktorych ci nie wchodzi jedno dwa zdarzenia to grasz systemami np 4 z 5 lub 4 z 6

A kursy to wiadomo im wiekszy kurs tym lepiej
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dzięki! Spróbuje tego, a co do taśm to jakie kursy najlepiej brać? No i czy lepiej grać normalne kupony AKO z kilkoma zdarzeniami czy może MAXIKOMBI np. 6z7?
Dobre Dobre -- NIE KURSY SIĘ BIERZE a spotkania !
eee daleka droga przed tobą
Proponuje pograć mniej spotkań ale w systemie np 2z3
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Jeżeli będziesz grał &quot;po kursach&quot; to nie wygrasz na pewno. Musisz grać kursy opłacalne, czyli tzw. value a takim może być kurs 8 jak i 1.30. Jeżeli nie będziesz grał value będziesz na minus. Ważne jest też odpowiednie stawkowanie, najlepsze według mnie jest 1-10/10, w zależności od pewności typu (według Ciebie) dajesz stawkę np. myślisz, że mecz wejdzie na 40% dajesz 4/10. Stawkowanie jest tak samo ważne, a nawet ważniejsze od samych typów. I najlepiej single. Zresztą ten temat wałkowany był na forum ze 16tyś razy.
Co do taśm - graj cokolwiek, przy tym tylko możesz sprawdzić skuteczność typów bo wygrywać na tym się nie da. Jeżeli pograsz trochę i będziesz wiedział jaką masz skuteczność w przybliżeniu, wtedy możesz dobrać do tego jakiś system np. 4z6.
Ale najlepiej single, ew. duble, taka moja rada.
Pozdro, wysokich wygranych.
I jeszcze jedno, jeżeli nie masz dużych pieniędzy na grę to nie licz na to, że jak będziesz za to grał taśmy to się szybko dorobisz. Lepiej graj sobie single za 5-10zł i bądź kilkadziesiąt zł w miesiącu na plus niż te taśmy, bo na tym dobrze nie wyjdziesz, wiem z autopsji. Nie od razu Rzym zbudowano, po mału a do przodu. A jeżeli na tych singlach nie wyjdziesz na plus to odpuść sobie. Pooglądaj trochę meczy, zacznij się mocniej interesować sportem, zdobywaj wiedzę i gdy będziesz czuł, że wiesz już wystarczająco aby wygrywać - wtedy zacznij. Tyle z mojej strony
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Tu nie ma znaczenia kwota, mozesz grać za 2 pln dziennie a mozesz i grać za 100 pln dziennie i nie ma róznicy, tak czy siak w miesiącu bedziesz na minus. To wszystko opiera sie na trafnosci typów, jesli nie typujesz super trafnie to zaden sposob nie da ci zysków...
Innymi słowy z tego nie da sie żyć... jesli wygrasz jednego dnia tzn ze niedlugo przegrasz 5-7 dni z rzędu...
To trudno wytłumaczyć komuś kto zaczyna przygode z bukmacherką... pograsz, wtopisz w ciagu roku, dwóch kilka tysiecy pln to wtedy moze zrozumiesz...
Przestań wypisywać takie bzdury, bo chłopak pomyśli jeszcze że tak jest i nie można być na plusie w dłuższym okresie czasu. Jak by było tak jak piszesz to na tym forum byli by sami masochiści i darczyńcy na rzecz koncernów bukmacherskich. A tak nie jest i to czy będzie tak jak ty piszesz to zależy tylko od niego. Na początek polecam granie typów podawanych przez inne osoby na tym forum (a jest ich ogrom i to tych dochodowych) a z czasem gdy załapiesz jak co i za ile grać będziesz już sam mógł spokojnie wychodzić na ✅
 
T 0

tylkosystem

Użytkownik
Tak?? To podaj może jakieś przykłady (nicki) a nie piszesz &quot;że są ludzie&quot;. Wchodzę w typy dnia, kupony, wszędzie piekne kilkunastozdaniowe analizy itp a tu co temat to aż się roi od minusów lub czerwonego koloru, jednym słowem wtopa goni wtopę i to na kuponach 1-3 zdarzeniowych... Ktos trafi dwa razy to potem bach - kilka razy z rzędu wtopa... ktoś dwa miechy jest na plus nagle bach w nastepnym miesiacu zalicza zjazd ktory niweluje wczesniejsze zyski... a Ty to przedstawiasz tak optymistycznie, &quot; są ludzie, są typy&quot; &quot; wystarczy tylko czytać, brać i grać i liczyć zyski...
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
Innymi słowy z tego nie da sie żyć... jesli wygrasz jednego dnia tzn ze niedlugo przegrasz 5-7 dni z rzędu...
????
Czyli gdy nauczysz się chodzić, pewne jest ze kiedys polamiesz sobie nogi ? : &gt;
Tak?? To podaj może jakieś przykłady (nicki) a nie piszesz &quot;że są ludzie&quot;. Wchodzę w typy dnia, kupony, wszędzie piekne kilkunastozdaniowe analizy itp a tu co temat to aż się roi od minusów lub czerwonego koloru, jednym słowem wtopa goni wtopę i to na kuponach 1-3 zdarzeniowych...
Jesli prawdą byłoby to co mowisz, czyli WSZYSTKIE tematy byłyby na minusie to to forum &quot;chyba&quot; nie miałoby racji bytu prawda ?
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Cytat: Napisał Aerts -&gt; Innymi słowy z tego nie da sie żyć... jesli wygrasz jednego dnia tzn ze niedlugo przegrasz 5-7 dni z rzędu... Czyli gdy nauczysz się chodzić, pewne jest ze kiedys polamiesz sobie nogi ? : &gt;
To nie ja napisałem.
A co do tych minusów to nie musze nikogo podawac bo sam wychodze zawsze w dluzszym okresie na swoje.
A nicków czy tematow nie bede podawal, wystarczy poswiecic chwile i zobaczyc statystyki/podsumowania dobrych typerow chociaz by na tym forum.
Ja patrzysz po wątkach ktore zakladaja dzieci grajace u ziemniakow tasmy z ako 50 to sie nie dziwie ze twoje zdanie na ten temat jest takie.
 
Do góry Bottom