>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na ziemniaka

T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Juz poprawilem na wlasciwego autora.
A co do tych minusów to nie musze nikogo podawac bo sam wychodze zawsze w dluzszym okresie na swoje. A nicków czy tematow nie bede podawal, wystarczy poswiecic chwile i zobaczyc statystyki/podsumowania dobrych typerow chociaz by na tym forum.
100% racja jednakże niektórzy niestety są na tyle leniwi że im sie nawet dobrych tematow poszukac na forumku...
 
S 0

supergolden94

Użytkownik
Dobre Dobre -- NIE KURSY SIĘ BIERZE a spotkania !
eee daleka droga przed tobą
Proponuje pograć mniej spotkań ale w systemie np 2z3
Wiem, że bierze się spotkania nie kursy i na sporcie się trochę znam. Przecież dlatego zacząłem grać u bukmacherów, a nie np. w totka! Chodziło mi o jakiś zakres kursów, z których najlepiej korzystać.
Aha i jeszcze chciałbym żebyście zobaczyli mój temat z kuponami http://forum.bukmacherskie.com/f15/zlotnik-reloaded-58760.html i się wypowiedzieli na ich temat.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dzięki! Spróbuje tego, a co do taśm to jakie kursy najlepiej brać? No i czy lepiej grać normalne kupony AKO z kilkoma zdarzeniami czy może MAXIKOMBI np. 6z7?
Dobre Dobre -- NIE KURSY SIĘ BIERZE a spotkania !
eee daleka droga przed tobą
Proponuje pograć mniej spotkań ale w systemie np 2z3
Wiem, że bierze się spotkania nie kursy i na sporcie się trochę znam. Przecież dlatego zacząłem grać u bukmacherów, a nie np. w totka! Chodziło mi o jakiś zakres kursów, z których najlepiej korzystać.
Ty tak poważnie czy nabijasz się zemnie co ?? :wink:
Słuchaj wybierz sobie kilka spotkań nie patrz na kursy !!
przeanalizuj je zastanów się jeszcze raz przeanalizuj , jak wyłoniłeś już faworyta i &quot;teraz patrz na kurs&quot; i kurs ci odpowiada to spotkanie na kupon !
Itd:
 
S 0

supergolden94

Użytkownik
Ty tak poważnie czy nabijasz się zemnie co ?? :wink:

Słuchaj wybierz sobie kilka spotkań nie patrz na kursy !!
przeanalizuj je zastanów się jeszcze raz przeanalizuj , jak wyłoniłeś już faworyta i &quot;teraz patrz na kurs&quot; i kurs ci odpowiada to spotkanie na kupon !
Itd:
OK, no to teraz już będę wiedział żeby w żaden sposób nie sugerować się kursami...
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
OK, no to teraz już będę wiedział żeby w żaden sposób nie sugerować się kursami...
Znaczy kursami się sugeruj ale dopiero przed tym czy dany zakład wrzucisz na kupon jak Brutus napisał, a nie przy tym jaki będzie wynik danego meczu.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
SuperGolden94, z Twoich pytań i pseudoprzemyśleń jednoznacznie wynika, że nigdy nie będziesz w stanie sam złożyć taśmy, kupony, wybrać typu itd. Poza tym jakie zyski chcesz osiągnąć grając za 2 złote? Jak chcesz zarobić na drugiego pączka, to lepiej poproś mamę. Na Twoim miejscu odpuściłbym granie zanim staniesz się hazardzistą i będziesz szalał za piątaka ;)
 
S 0

supergolden94

Użytkownik
Wygrawałem już nie raz. Największa tasiemka jaka mi weszła to 8 zdarzeniowa. Raz zaryzykowałem z 20 zdarzeniami i nie weszło tylko jedno, Celtic zremisował w lidze. Od tamtej pory więcej niż 8 zdarzeń nie wrzucam na kupon. Trochę żałuje, że założyłem ten temat, bo większość osób co się tu wypowiedziało to poprostu wytknęło mi błędy i w żaden sposób nie chciało mi pomóc, a szkoda, bo wiem, że na tym forum jest wiele osób z ogromną wiedzą o bukmacherce.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
SuperGolden94, z Twoich pytań i pseudoprzemyśleń jednoznacznie wynika, że nigdy nie będziesz w stanie sam złożyć taśmy, kupony, wybrać typu itd. Poza tym jakie zyski chcesz osiągnąć grając za 2 złote? Jak chcesz zarobić na drugiego pączka, to lepiej poproś mamę. Na Twoim miejscu odpuściłbym granie zanim staniesz się hazardzistą i będziesz szalał za piątaka ;)
Skąd ty możesz takie rzeczy wiedzieć, może on ma 14-15 lat i dopiero się bawi co nie znaczy że z czasem nie zacznie grać skutecznie, gra za tyle za ile może, takim dysponuje budżetem więc Ameryki nie odkrywasz pisząc że nie osiągnie zysków rzędu 1000zł. Jak interesuje się sportem lubi oglądać mecze, śledzić jakieś statystyki, wyniki,informacje to niech sobie gra nawet dla samych emocji podczas oglądania meczów. Może to nawet lepiej że nie dysponuje większym budżetem bo mógłby go szybko stracic i pewnie tak by się stało.
 
S 0

supergolden94

Użytkownik
Skąd ty możesz takie rzeczy wiedzieć, może on ma 14-15 lat i dopiero się bawi co nie znaczy że z czasem nie zacznie grać skutecznie, gra za tyle za ile może, takim dysponuje budżetem więc Ameryki nie odkrywasz pisząc że nie osiągnie zysków rzędu 1000zł. Jak interesuje się sportem lubi oglądać mecze, śledzić jakieś statystyki, wyniki,informacje to niech sobie gra nawet dla samych emocji podczas oglądania meczów. Może to nawet lepiej że nie dysponuje większym budżetem bo mógłby go szybko stracic i pewnie tak by się stało.
Mam 17 lat. Od postawówki interesowałem się sportem, a szczególnie piłką nożną. Oglądam mecze, śledze statystyki i staram się pogłębiać swoją wiedze. We wrześniu poszedłem do średniej szkoły i postanowiłem sprawdzić swoją wiedze w bukmacherce. Tyle.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Co do kursów i puszczania taśm:

Kiedyś wytypowałem 21 meczy &quot;pewniaków&quot; 18 weszło, reszta remisy, a mogłoby być ponad 6k za 2zł. Typowanie dużej ilości meczy jest podobne do np. Dużego Lotka czy jak to się tam teraz nazywa. Typujesz 6 z 49 liczb za 2zł czy tam teraz za 3zł i chcesz aby wypadła szóstka. Niestety prawdopodobieństwo wynosi 1:eek:k. 14mln. Może się zdarzyć, że kupon nr tysiąc kupon wejdzie, ale statystycznie wyjście co 14-milionowy. Jeśli postawisz np. 20 meczy z kursami powiedzmy 1.20-1.50 jest taka możliwość, że wejdzie wszystko, ale to jest to 1:XXX (musiałbyś obliczyć prawdopodobieństwo, biorąc pod uwagę marże bukmacherów).

***

Taki przykład:

Byłem 89,40zł na minusie, puściłem taśme 16 meczy, najwyższy kurs 1.85 (Wisła-Legia). Wszystko weszło, wygrałem 90,40zł. Miało być tak, żebym był na plusie, ale się kursy pozmieniały. Zatem byłem złotówke na minusie. Myślałem, że zacznę wkońcu wygrywać. Cośtam wygrywałem, ale ostatecznie -26zł (nie byłem ani razu na plusie). Odpuściłem sobie granie na 10m-cy. Później zacząłem powoli odrabiać, ale ostatecznie przegrałem drugie tyle i byłem coś ok. -50zł. Po kolejnej przerwie zacząłem grać systemami i nie dobierać meczy po kursach. Dosyć dobrze mi szło. Zbyt wiele nie ryzykowałem i ponad 60% strat odrobiłem. Jednak wtedy myśląc, że to takie proste i za niedługo wyjdę na plus typowałem po kursach single ok. 1.50 za 10zł. Po niedługim czasie zszedłem ponad 100,- na minus (124,50 o ile się nie myle, mam to gdzieś zapisane). Przez ten czas założyłem sobie mały zeszyt, wklejałem przegrane kupony, zapisywałem sobie ile wygrałem, ile przegrałem, jakie mecze, jakie wyniki. Gdy sobie przeanalizowałem co poszło nie tak wyszło mi, że wtedy gdy grałem systemami wychodziłem na plus, a później małe kupony z singlami za 10zł do wygrania 15zł.

Obecnie nabieram doświadczenia ???? W grze na sucho &quot;mając&quot; 200zł wychodziłem na plus, z tym, że za mało kuponów by jakieś statystyki prowadzić.

Jeszcze taki jeden przykład. Otóż kiedyś w totomixie można było grać w Multilotka, które liczby nie padną. Gdy wybrało się 4 liczby utworzył się kurs 2.00. Próbowałem na sucho tak grać i ostatecznie wychodziłem na minus, a w ok. 80% przypadków sprawdzała się statystyka, w której wychodziło, skoro losują 20 z 80 liczb, to prawdopodobieństwo, że na 4 dokładnie jedna nie wejdzie (to znaczy zostanie wylosowana, a 3 nie zostaną wylosowane) wynosi 25% i tak to się mniej więcej u mnie pokrywało tam +-5%. U bukmacherów jest marża i np. czy padnie parzysta czy nieparzysta liczba bramek. Kursy po 1.85, zatem 15% marża wszystko zżera.

Oczywiście można wygrywać, podobno 2% tyujących żyje z bukmacherki, jednak nikt z nich nie podzieli się swoimi kuponami (na pewno nie za darmo).

---

Wniosek: Typując po kursach będziemy tak na minusie jak w lotto.
 
S 0

supergolden94

Użytkownik
Jesli maksymalnie mozesz poswiecic okolo 10zl na kupon to moze sprobuj systeme/strategia PIETNASTKA. Inwestujesz tylko na pierwszy kupon, pozniej jedziesz z wygranych. Sugeruje Ci od 1 do 3 zdarzen na kupon a nie bawic sie w tasmy. Na tasmach zeruja buki, a tak skupisz sie dokladniej na doborze singla, dubla lub trebla. Przemysl to ????
Dzięki! Chyba właśnie tak zrobie, że obniże liczbę zdarzeń na kuponie do max 3, a podwyższe stawke na min 5 zeta.
 
T 0

tylkosystem

Użytkownik
ten system 15ka to prawie jak progresja wiec raczej bym początkującemu nie polecał... poza tym co ten system da jak sie ma np serie po 4 trafienia a potem serie 6 wtop z rzędu???
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
ten system 15ka to prawie jak progresja
Brawo większych głupot już dawno nie czytałem
poza tym co ten system da jak sie ma np serie po 4 trafienia a potem serie 6 wtop z rzędu???
żaden system nic nie da jak się ma taki kapitał i 6 wtop z rzędu .
Ja również polecam &quot;15&quot; pogra nabierze doświadczenia nie musi kończyć na 15 poziomie może i na 5 czy 7
 
T 0

tylkosystem

Użytkownik
Rozpis dla kursu 2.00:
1 krok
Gramy za 2 zł, wygrana 4 zł, z 4 zł odkładamy do banku 2 zł, czyli mamy już zwrot początkowej stawki.
2 krok
Gramy ponownie za 2 zł wygrana 4 zł nie odkładamy żadnej kwoty, w kolejnym kroku gramy za 4 zł
3 krok
Gramy za 4 zł, wygrana 8 zł, odkładamy do banku 4 zł, jest to zabezpieczenie (jeżeli wrócimy do tego kroku będziemy mieli za co grać bez wykładania dodatkowych pieniędzy)
4 krok
Gramy za 4 zł, wygrana 8 zł
5 krok
Gramy za 8 zł, wygrana 16 zł, odkładamy 8 zł
6 krok
Gramy za 8 zł, wygrana 16 zł
7 krok
Gramy za 16 zł, wygrana 32 zł, odkładamy 16 zł
8 krok
Gramy za 16 zł, wygrana 32 zł
9 krok
Gramy za 32 zł, wygrana 64 zł, odkładamy 32 zł
10 krok
Gramy za 32 zł, wygrana 64 zł
11 krok
Gramy za 64 zł, wygrana 128 zł, odkładamy 64 zł
12 krok
Gramy za 64 zł, wygrana 128 zł
13 krok
Gramy za 128 zł, wygrana 256 zł, odkładamy 128 zł
14 krok
Gramy za 128 zł, wygrana 256 zł
15 krok
Gramy za 256 zł, wygrana 514 zł !! KONIEC

System piętnastka jest doskonały dla typerów, z bardzo wysoką skutecznością, lub z niesamowitym szczęściem. Dwie wygrane z rzędu przenoszą nas na poziom wyżej, jedna przegrana przenosi nas o poziom niżej. Potrzebna jest zatem skuteczność minimum 2/3=66,7%, abyśmy się przesuwali w górę drabinki przy kursie 2.00!

3 razy z rzędu noga sie powinie co na kursach 2.00 jest praktycznie pewne i po systemie... na początku mozesz trafić 10 kuponów z rzędu a później Ci 3 nie wejdą i po systemie... gdzie tu widzisz jego zajebistość dla poczatkującego gracza???
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Brawo większych głupot już dawno nie czytałem

żaden system nic nie da jak się ma taki kapitał i 6 wtop z rzędu .
Ja również polecam &quot;15&quot; pogra nabierze doświadczenia nie musi kończyć na 15 poziomie może i na 5 czy 7
Nieważne kiedy przegra ważne że inwestuje raz a potem się &quot; bawi &quot; on sam decyduje na którym etapie ma kończyć


3 razy z rzędu noga sie powinie co na kursach 2.00
A czy ktoś każe mu grać Kurs 2 nie może grać np
1,2x1,3x1,3 := ok 2 := Ako KUPONU ;)
 
T 0

tylkosystem

Użytkownik
Rozumiem że moze grać AKO z 1,20 itp ale jednak zapewne sam wiesz ze na dłuższą mete bedzie w plecy bo zdarzy się seria 3-4 pudeł z rzędu... nierozumiem tego optymistycznego podejscia u was...
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
A ja twojego pesymistycznego.
Ciągle tylko krytykujesz i narzekasz.Spróbuj dać coś od siebie,bo jak na razie to podcinasz skrzydła wszystkim.
Do autora tematu : zredukuj liczbę spotkań na kuponie tak jak doradzają inni.Najlepiej wpłać na internetowego bukmachera (zarejestruj na mamę/tatę) i graj tam.Ako 2 u naziemnego buka się nie opłaca.
 
T 0

tylkosystem

Użytkownik
Poza surebetami nie widze zadnego systemu gry ktory by przynosił zyski tyle że surebety to rzadkość stąd gra nimi praktycznie odpada... poza surebetami to nie ma nic pewnego... na wszystkich innych systemach które znam predzej czy pozniej sie wtapia...

Czemu krytykuje?? Bo widzę ze tok myslenia niektorych jest przeciw statystyce... ktoś przedstawia system i macha ręką na to jak mu sie mowi/albo sie go pyta a co jak Ci np 3 razy nie wejdzie?? itp

Nikt nie daje dowodów matematycznych albo przynajmniej próbek opartych na minimum 1 000, 10 000 zdarzeń... każdy w swoim systemie/ sposobie gry opiera się na złudnym przekonaniu że mu sie &quot;czarna seria&quot; nie trafi... a jak już trafi to milknie i temat odchodzi w niebyt...

Jeszcze więcej osób szerzy teorię iż system bedzie działał tylko trzeba odpowiednio dobierać typy z &quot;odpowiednich lig&quot;... tyle że takie opieranie sie na skuteczności typów to nic innego jak hazard/loteria... nie ma żadnego sensownego dowodu na to że komus bedzie wchodziło np 8 na 10 typów ale takie osoby uparcie twierdzą że bedą super analizować mecze i bedzie wchodziło... tymczsem non stop, dzien w dzien są super analizy-super znawców tematu (to nie ironia) a i tak kupony zaliczają wtopę...

Z każdego postu z systemem czuć super optymizm... ok taka psychologia człowieka... ale czemu jak się komuś zwróci uwage albo uświadomi, że system się nie sprawdzi, innymi słowy sprowadzi na ziemię to ten ktoś jak i inni od razu wykazuje agresję i posądza o pesymizm i krytyke innych... to oznaka sfrustrowania i zawodu z ledwo co wymyslonego systemu???

Po to jest forum aby wymieniać poglądy i poddawać sie krytyce która przeciez buduje a nie po to aby się głaskać przy każdym poscie i pocieszać gadką że następnym razem na pewno już wejdzie...
 
Do góry Bottom