>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na Lotto 49

ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Calkiem niezle Ci idzie! =)
Jakby nie bylo - 300 PLN w miesiac - bardzo dobry wynik =) 9 progresji zakonczonych =)
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 37 trafiony na progu 2 ✅ 11,00 zł

Razem:✅ 1243,00 zł
Następna progresja z liczbą 23
Powodzenia
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 23 trafiony na progu 4 ✅ 22,00 zł :grin:
Razem:✅ 1265,00 zł

Następna progresja również z liczbą 23

Powodzenia
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jaką miałeś najdłuższą serię ? i jaka to była kwota?
Zobacz np. wpisy #101 i #102 a zobaczysz, że @sindbad po serii 6 pudeł na danej liczbie początkowo nie wchodził już na wyższe progi progresji - a rozpoczynał nową grę i w ramach swojego bilansu podawał ile podejść zakończył sukcesem a w ilu uznał, że powyżej 6. etapu nie wchodzi...

Następnie w swojej dalszej grze, kolega @sindbad opracował i podał tabelkę kolejnych stawek na 20 etapów gry, i napisał że po ew. wystąpieniu takiej czarnej serii wraca na poziom I .

Tak więc tych czarnych serii powyżej 20 etapów tu nie znajdziesz - bo dalej gra nie będzie przez niego prowadzona.

Ale i kolega @krisu3 opracował i podał tu w wątku we wpisie #226 tabelkę także na 20 progów, ale na mniejszy zysk na etapie niż ten z tabelki @sindbada na 20 etapów - i w zależności od posiadanych środków można grać wg tych wyliczeń obu w/w użytkowników , lub też opracować sobie własną tabelkę indywidualną.

Ponadto @Spoke we wpisie #197 przedstawił tu swoją tabelkę na 15 etapów...

.
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 23 trafiony na progu 8 ✅ 44,00 zł :grin:
Razem:✅ 1309,00 zł

Następna progresja z liczbą 27

Powodzenia
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 27 trafiony na progu 1 ✅ 5,50 zł :cool:
Razem:✅ 1314,50 zł

Następna progresja z liczbą 32

Powodzenia
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 32 trafiony na progu 7 ✅ 38,50 zł :grin:
Razem:✅ 1353,00 zł

Następna progresja z liczbą 28

Powodzenia
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 28 trafiony na progu 18 ✅ 99,00 zł :grin:
Razem:✅ 1452,00 zł

Następna progresja z liczbą 16
Powodzenia
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 16 trafiony na progu 4 ✅ 22,00 zł :grin:
Razem:✅ 1474,00 zł

Następna progresja z liczbą 17
Powodzenia
 
M 0

marshall011

Użytkownik
Niedawno próbowałem grać 49&#39;. Nie polecam. Jest to progresja więc wiadomo jak to się może skończyć i w moim przypadku tak było (Grałem według tableki którą ktoś w tym temacie wrzucił). Na początku było dobrze, niemalże podwoiłem kwotę przeznaczoną na grę. Później zacząłem grać liczbę która nie chciała wejść przez kilkanascie kolejnych losowań aż w końcu skończyły sie środki. Co ciekawsze liczba którą grałem została wylosowana w następnym losowaniu bo moim bankrucie :| Gra dla osób z nieograniczonym budżetem lub szczęsciarzy którym wchodzi wszystko na początkowych prograch ????
 
G 0

gonzo2815

Użytkownik
pytanie moje tyczy się gry 49&#39; mianowicie czy istnieją jakieś limity stawkowe? czy można stawiać &#39;w nieskończoność&#39; do momentu wylosowania rzeczonej liczby? przy założeniu oczywiście wysokiego budżetu początkowego np. kwoty pięciocyfrowej..
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 17 trafiony na progu 2 ✅ 11,00 zł :cool:
Razem:✅ 1485,00 zł

Następna progresja z liczbą 13
Powodzenia
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Marshall011 źle zrozumiał system gry progresją.
Progresji nie losują a jest jedynie metodą stawek.
Źródłem sukcesu jest Wasza praca nad tym, czym się zajmujecie.
W grze obie strony mają jakieś szanse i jeśli będziecie odrobinę lepsi to wygracie.
W odróżnieniu od sportu np. taki wczorajszy mecz he! To na wsi widziałem lepszy no!
W grze losowej mamy matematykę a w sporcie szczęście, dlatego nie zajmuję się sportem.
Myślę, że jest mało osób zajmujących się grą losową tak na poważnie a powiem, że warto.
Niestety ja również należę do tej mniejszości.
Powodzenia
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 13 trafiony na progu 2 ✅ 11,00 zł

Razem:✅ 1496,00 zł

Następna progresja z liczbą 16

Powodzenia
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 16 trafiony na progu 1 ✅ 5,50 zł :grin:
Razem:✅ 1501,50 zł

Następna progresja z numerem 7

Powodzenia
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 7 trafiony na progu 1 ✅ 5,50 zł :cool:
Razem:✅ 1507,00 zł

Następna progresja ponownie z numerem 7

Powodzenia
 
Do góry Bottom