>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na Lotto 49

pielaszyna 14

pielaszyna

Użytkownik
stawiałem na liczbę 34 i już powoli wpłacałem kolejne pieniądze na szczęście rano siadło na 14 progu ???? a ogółem nie wypadała od 37 razy.
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 13 trafiony na progu 1 ✅ 5,50 zł

Razem:✅ 902,00 zł

Następna progresja z liczbą 6

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 107

krisu3

Użytkownik
Uff, wracam z dalekiej podróży ???? Nie wyszedłem na plus od 11 dni, zaliczyłem pierwszy raz stawkę z 16 progu, co przy niedawnym podwojeniu stawki początkowej i kilku liczbach na niższych progach postawiło mój system na krawędzi bankruta. Na szczęście dzisiaj trafione 36 wyprowadziło wszystko na prostą i mogę wracać na pierwsze progi.
P.S. Dzisiaj mijają trzy miesiące mojego grania, zysk 254j, małymi łyżeczkami do przodu ????
 
renthus 5

renthus

Użytkownik
Nie tylko ty otarles sie o krawedz bankructwa mi nieszczesne 36 weszlo na 18 progu przy duzym zwatpieniu ze w ogole wejdzie i konczacej sie gotowce jakby nie patrzec to od 14 marca nie bylo 36
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Numer 1 trafiony na progu 1 ✅ 5,50 zł
Razem:✅ 962,50 zł
Następna progresja z liczbą 13
pawel031, tego nie mogę zrobić z uwagi na dobro sprawy.
Powodzenia
 
K 12

klexonator

Użytkownik
Witam, bardzo fajnie, ze prowadzicie taką rozpiskę!
Sorry za takie pytanie, pewnie dla was to oczywiste ale jestem cienki z matmy i dopiero zaczynam przygode z roznymi systemami, i jestem lekko zielony w liczeniu tych progresji :p
Jaki wzor zastosowal sinbad aby obliczyc jak stawkowac kazdy kolejny poziom, aby zysk wynosil 5,50 wiecej niz w poprzednim progu ? ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jaki wzor zastosowal sinbad aby obliczyc jak stawkowac kazdy kolejny poziom, aby zysk wynosil 5,50 wiecej niz w poprzednim progu ? ????
Wzór na stawkę pierwszego poziomu wygąda następująco:
stawka = zakładany zysk / kurs – 1
Wzór na stawki dla kolejnych poziomów:
stawka = suma stawek z poprzednich poziomów + zakładany zysk / kurs – 1
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam

Numer 17 trafiony na progu 4 ✅ 22,00 zł

Razem:✅ 1094,50 zł

Następna progresja z liczbą 37

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom