>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System na Lotto 49

T 0

tevez00

Użytkownik
ja zaczalem grac w lotto na becie tam jest np 49s i mam pytanie jak trafie &quot;3&quot; za 1 zł to wygrywam 700 zł tak? wg tej tabelki a co jakby mi sie udalo trafic 5 wyplaca mi ta kwote czyli 150000 czy jakies potracenia
 
itan 21

itan

Użytkownik
Zależy z ilu liczb 6,albo z bonus ball .Jak z 6 trafisz 3 to płacą 1:701 , a jak z 7 losowanych to 1:441 ,żadnych potrąceń nie ma,pod stawką masz podane za jaką kwotę maksymalnie możesz zagrac.Wybierając 3 liczby musisz trafic 3 żeby wygrac,jak wybierzesz 5 to musisz trafic 5 żeby wygrac itd,lub grac kombinacyjne-wybierasz 5 liczb i grasz np 3 z 5 itp.Wysoko mierzysz,no ale powodzenia ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
sopranoobi to jest sindbad? Lub dlaczego sopranoobi nie prowadzi dalej statystyk dalszych ? BO ciekawy jestem
Na kolejnego bana od dziś pracujesz?
Bo za takie jak to nabijanie postów , już wyleciałeś z FB...
 
A 0

arsenal19912

Użytkownik
wow . To czyli jak napisze kilka postów w innych tematach to dostane banna? niezły jesteś ????
I po drugie skąd mam wiedzieć kto jest kto ? Skoro nie dawno zacząłem tutaj siedzieć? A posty o ile dobrze pisze są starsze? Pomyśl człowieku troche
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
W oczekiwaniu na trafienie liczby 19 podam moje single, które wybrałem po ostatnim losowaniu: 19,30,33,35,39,47
Można kombinować tymi liczbami w różny sposób np. pierwsza lub ostania wylosowana.
W sumie to raczej dla osób, które mają możliwość gry w 49’s i są obeznani z tematem.

Powodzenia na TT
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Dzięki, nie przyszło mi do głowy żeby w sportach szukać. Takie szybkie pytanie: wygląda to na mniej złodziejską wersję naszego stacjonarnego Lotto (Dużego Lotka), prawda? Chodzi mi o stosunek wygranych do prawdopodobieństwa.
 
after 23

after

Użytkownik
siema!
czyli wybierasz jedna liczbe i jedziesz progresja az nie wpadnie w losowaniu z pozostalymi liczbami po kursie 7,50?
takie drugie pytanko zapoznajac sie dopiero z ta loteria dopiero co. jak zapatrujesz sie na gre typu pierwszy wylosowany nr grajac np od 1zł progresywnie po np 5 liczb na losowanie, po tym kursie 45. raczej trzeba bedzie troche poczekac zanim kiedys wpadnie i to pierwsza z kilku wybranych.
czyyy lepiej skupic sie na tych proste czy kombi grajac po 5 liczb i jesli wpadnie dwie z wybranych to kurs 67, 3 to 701 itd
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Typuję jedną liczbę, która jest wybierana z maksymalnie siedmiu.
Prognoza jest przewidziana na 10 losowań, ale nie zawsze się sprawdza.
Jeśli jesteś nieprzygotowany to nie graj a jeśli jesteś przygotowany to będziesz wiedział, w co grać.
Poniedziałek LT
6,10,15,22,23,47
 
Do góry Bottom