>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na Lotto 49

T 0

tevez00

Użytkownik
ja zaczalem grac w lotto na becie tam jest np 49s i mam pytanie jak trafie &quot;3&quot; za 1 zł to wygrywam 700 zł tak? wg tej tabelki a co jakby mi sie udalo trafic 5 wyplaca mi ta kwote czyli 150000 czy jakies potracenia
 
itan 21

itan

Użytkownik
Zależy z ilu liczb 6,albo z bonus ball .Jak z 6 trafisz 3 to płacą 1:701 , a jak z 7 losowanych to 1:441 ,żadnych potrąceń nie ma,pod stawką masz podane za jaką kwotę maksymalnie możesz zagrac.Wybierając 3 liczby musisz trafic 3 żeby wygrac,jak wybierzesz 5 to musisz trafic 5 żeby wygrac itd,lub grac kombinacyjne-wybierasz 5 liczb i grasz np 3 z 5 itp.Wysoko mierzysz,no ale powodzenia ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
sopranoobi to jest sindbad? Lub dlaczego sopranoobi nie prowadzi dalej statystyk dalszych ? BO ciekawy jestem
Na kolejnego bana od dziś pracujesz?
Bo za takie jak to nabijanie postów , już wyleciałeś z FB...
 
A 0

arsenal19912

Użytkownik
wow . To czyli jak napisze kilka postów w innych tematach to dostane banna? niezły jesteś ????
I po drugie skąd mam wiedzieć kto jest kto ? Skoro nie dawno zacząłem tutaj siedzieć? A posty o ile dobrze pisze są starsze? Pomyśl człowieku troche
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
W oczekiwaniu na trafienie liczby 19 podam moje single, które wybrałem po ostatnim losowaniu: 19,30,33,35,39,47
Można kombinować tymi liczbami w różny sposób np. pierwsza lub ostania wylosowana.
W sumie to raczej dla osób, które mają możliwość gry w 49’s i są obeznani z tematem.

Powodzenia na TT
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Dzięki, nie przyszło mi do głowy żeby w sportach szukać. Takie szybkie pytanie: wygląda to na mniej złodziejską wersję naszego stacjonarnego Lotto (Dużego Lotka), prawda? Chodzi mi o stosunek wygranych do prawdopodobieństwa.
 
after 23

after

Użytkownik
siema!
czyli wybierasz jedna liczbe i jedziesz progresja az nie wpadnie w losowaniu z pozostalymi liczbami po kursie 7,50?
takie drugie pytanko zapoznajac sie dopiero z ta loteria dopiero co. jak zapatrujesz sie na gre typu pierwszy wylosowany nr grajac np od 1zł progresywnie po np 5 liczb na losowanie, po tym kursie 45. raczej trzeba bedzie troche poczekac zanim kiedys wpadnie i to pierwsza z kilku wybranych.
czyyy lepiej skupic sie na tych proste czy kombi grajac po 5 liczb i jesli wpadnie dwie z wybranych to kurs 67, 3 to 701 itd
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Typuję jedną liczbę, która jest wybierana z maksymalnie siedmiu.
Prognoza jest przewidziana na 10 losowań, ale nie zawsze się sprawdza.
Jeśli jesteś nieprzygotowany to nie graj a jeśli jesteś przygotowany to będziesz wiedział, w co grać.
Poniedziałek LT
6,10,15,22,23,47
 
Do góry Bottom