>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na jak największy under w meczu

A 22

admek69

Użytkownik
Ok dzieki za wyjasnienie ????

co do tego anazlizowania tych meczy to cięzko tutaj mówić że da się na 100% przeanalizować mecz. Jednak przede wszystkim nalezy się trzymać od lig overowych (mam na mysli nizsze ligi Hiszpańskie, Holenderskie, wszystkie grupy Młodzieży U21 itp, a najbardziej to ligi Kobiet;p)
Gdy by ktoś miał jakieś statystyki dotyczące w które ligi są bardzo overowe które nie. Zapewne Edi coś posiada jeśli czytasz ten post to prosze o pomoc jakimś linkiem ????

Pozdrawiam
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Bet365. handi azjatyckie alternatywna suma goli
A co do takiego grania to też tak kiedyś grałem i nie skończyło się to dobrze
mały kurs duża stawka żeby coś ugrać i nie daj boże za cały bank uda się raz ,drugi,trzeci ,myślisz jakie to proste i genialne tak łatwo wygrywać i chcesz więcej więcej.....
kiedyś nie trafiłem trzech kuponów pod rząd z czego na jednym trzech meczy z pięciu !!!!!
jeżeli już bardzo chcesz to chociaż z minimalną analizą(chociaż i tu nie ma gwarancji żadnych ,przykład ostatnio z undurowej ligi argentyńskiej 3:5) ......oczywiście życzę powodzenia :)
żeby nie było że was nie ostrzegałem,czyżby przyszły pierwsze niepowodzenia i lekkie rozczarowania....
jeżeli już bardzo chcecie grać te undery(choć w dalszym ciągu uważam to za dość śliską i niebezpieczną zabawę)to proponuję się przyjrzeć graniu under 2 gole lub 2,5 gola do przerwy efekty znacznie lepsze a kursy macie podobne do waszych
śledzę ten temat odkąd powstał i trochę pograłem na undery do przerwy i muszę wam powiedzieć że wszedł nawet kupon z 7 zdarzeniami z kursem coś około @3.0 ???? ,ale to oczywiście fart
W dalszym ciągu uważam że wybranie czerech meczy z ako @1,50 jest bardziej niebezpieczne niż zagranie singla z takim samym kursem....
Ale oczywiście jestem z wami i będę kibicował :browar565:
Ja teraz gram i to z niezłymi efektami over 0,5 gola w drugiej połowie i np.dziś tzn.wczoraj na 18 meczy granych przeze mnie tylko w 2 nie było goli po przerwie
gram to po trzy mecze na kuponie z ako @2,00 i wystarczy nawet płaska stawka żeby był✅
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
A ja tam widzę granie sklejek łącząc wszystkie te sposoby:
1x 1HT under 2 (1.12)
1x 2HT over 0.5 (1.12)
1x FT under 4 (1.12)
i już jest AKO 1.40
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
żeby nie było że was nie ostrzegałem,czyżby przyszły pierwsze niepowodzenia i lekkie rozczarowania....
jeżeli już bardzo chcecie grać te undery(choć w dalszym ciągu uważam to za dość śliską i niebezpieczną zabawę)to proponuję się przyjrzeć graniu under 2 gole lub 2,5 gola do przerwy efekty znacznie lepsze a kursy macie podobne do waszych
śledzę ten temat odkąd powstał i trochę pograłem na undery do przerwy i muszę wam powiedzieć że wszedł nawet kupon z 7 zdarzeniami z kursem coś około @3.0 ???? ,ale to oczywiście fart
W dalszym ciągu uważam że wybranie czerech meczy z ako @1,50 jest bardziej niebezpieczne niż zagranie singla z takim samym kursem....
Ale oczywiście jestem z wami i będę kibicował :browar565:

Ja teraz gram i to z niezłymi efektami over 0,5 gola w drugiej połowie i np.dziś tzn.wczoraj na 18 meczy granych przeze mnie tylko w 2 nie było goli po przerwie
gram to po trzy mecze na kuponie z ako @2,00 i wystarczy nawet płaska stawka żeby był✅

Powiem Ci , ze temat under over czy wogóle bukmacherski to studnia bez dna, nie ma złotego środka na obstawianie zakładów, możemy jedynie próbować zminimalizować ryzyko. Jeśli chodzi o under w pilce noznej to bawie sie tym sposobem od przeslo 2 lat i moge stwierdzić , że jest to najsensowniejsze rozwiązanie na granie w moim odczuciu bo każdy z nas obstawia różnie i ma swoje systemy dlatego nie neguje żadnej sugesti i uwag. Śliską i niebezpieczną zabawą uważam obstawianie meczy w piłce nożnej na win.Przytocze przykład z ostatniego czasu z mojego grania taśm na underki, obstawiłem w ziemniaku całą ostatnią kolejkę Ligi Europejskiej jak na moje stawkowanie dosyć grubo i się opłaciło, gdybym zagrał na papierowych faworytów lub na faworytów w moim przeczuciu może trafił bym z 3 spotkania, kolejnym przykładem będzie zagranie 20 spotkan na under 3,5 ( piatek , sobota, niedziela tydzien temu) z czego tylko 2 spotkania nie weszly, jest to ryzykowny system grania lecz w dalszym ciagu uwazam , ze warty uwagi poniewaz 60 a nawet 70% meczy dziennie konczy sie wynikami under 3.5, dla mnie to bardzo dużo.


KUPON PIATEK SOBOTA NIEDZIELA 20 SPOTKAN UNDER 3.5
 
G 0

grzechinio

Użytkownik
Przeczytałem temat i bardzo ciekawie to wygląda. Myślę że trzeba trochę więcej czasu żeby dowiedzieć się czy będzie z tego zysk. Fajna propozycja Adamka z koszykami. Będę śledził na pewno jak się sytuacja będzie rozwijać i sam chętnie popróbuje.
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
305j✅ po 16 kuponach, zaczynam się powoli przekonywać...
Gratuluje, mnie niestety zawiodła Liga mistrzów w moim systemie, musze opracować inną strategie , która przy ewentualnej przegranej pozwoli mi na dalszą grę, Twój system jest bardziej rozsądniejszy na dłuższą mete niż mój......... hmm
 
G 0

grzechinio

Użytkownik
incubus7 z jakiego buka bierzesz kursy? Przegladalem oferte betssona i u nich nie ma zbyt duzo underow na 4,5 bramki. w expekcie troche lepsza jest oferta.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ja wczoraj popłynąłem na 3 kuponach (jeden z nich to Galatasaray 90+4)
wudar72 ostrzegał.
Temat jak dla mnie spalony.
Dziękuję, do widzenia.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
incubus7 z jakiego buka bierzesz kursy? Przegladalem oferte betssona i u nich nie ma zbyt duzo underow na 4,5 bramki. w expekcie troche lepsza jest oferta.
tylko bet365
voic3d, nie wiem jakie poprzednie mecze grałeś, ale trzeba pamiętać, ze na schalke zawsze bramki lubią padać, stąd ja wybrałem over...
 
S 17

siergej

Użytkownik
Wczoraj miałem mało czasu i sobie odpuściłem. Na dzisiaj:
Bayern München - Arsenal Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.24 ⚽ Malaga - Porto Liczba bramek: poniżej 4.5 , kurs: 1.08 ⚽ Blackburn - Millwall Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.08 ⚽
Suma kursów: 1.45
Stawka: 100j

 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Wczoraj miałem mało czasu i sobie odpuściłem. Na dzisiaj:

Bayern München - Arsenal Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.24 ⚽ Malaga - Porto Liczba bramek: poniżej 4.5 , kurs: 1.08 ⚽ Blackburn - Millwall Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.08 ⚽

Suma kursów: 1.45
Stawka: 100j


Identyczny kuponik zlozylem ????
Wczoraj LM poplynela over 3.5 a dzisiaj odwrotnie under 3.5 piekny gladziutko ????
 
S 17

siergej

Użytkownik
#8
Zaragoza - Granada Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.08 ⚽ W ynik: 0-0 ✅
Vitoria Setúbal - Vitoria Guimarães Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.05 ⚽ Wynik 2-3 ⛔
Lechia Gdańsk - Korona Kielce Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.06 ⚽ Wyni k: 3-2 ⛔
Mersin I.Y. - Kasimpasa Liczba bramek: poniżej 4.5 , kurs: 1.09 ⚽ Wynik: 1-1
Suma kursów: 1.31
Stawka: 150j

Przegrana: 150j
Budżet: 718j (-150)

#9
Bayern München - Arsenal Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.24 ⚽ Wynik: 0-2 ✅
Malaga - Porto Liczba bramek: poniżej 4.5 , kurs: 1.08 ⚽ Wynik: 2-0 ✅
Blackburn - Millwall
Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.08 ⚽ Wynik: 0-1 ✅
Suma kursów: 1.45
Stawka: 100j
Wygrana: 145j
Budżet: 763.03 (+45)

Zapomniałem podsumować kupon #8, więc teraz akurat go dodałem. Og ólni e chce zmienić moją taktykę wybierania meczy. Głównie teraz będę brał nieco &quot;groźniejsze&quot; ligi do strzelania tych bramek, ale na nich będzie się opierała bardzo wnikliwa analiza.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
incubus7 brakuje Twojego stawkowania czy też kryteriów doboru meczów które obstawiasz. Zdradzisz coś więcej nas ten temat ?
to prawda, jak widać generalnie nie gram na przypał. W doborze mam tak około:
50% przeczucie
20% wyszukiwanie overowej formy ekip (gdy gram wysoki under)
15% względnie overowe H2H ostatniego lub ostatnich dwóch meczów (gdy gram wysoki under)
10% psychologia zdarzenia (np. czasami ktoś po dobrych meczach gra piach, więc może znów under)
5% przypał - nie mylić z przeczuciem.
 
Do góry Bottom