>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na brak parzystej przewagi

T 0

tylny

Użytkownik
Jak DanCooper założył wcześniejszy temat, zainteresowałem się tym systemem. Przeliczyłem sobie prawdopodobieństwa wygranej i przy założeniu max 3 goli jednej z drużyn prawdopodobieństwo wygranej wynosi 80%, w przypadku 4 goli wynosi 73%, więc wyniki słuszne. Plus dla autora.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Mecze (oba rozpoczynają się o godzinie 13:00) :

Kruoja - Banga (seria 10 meczów bez parzystej przewagi)
Skonto FC - SK Liepajas Metalurgs (seria 9 meczów bez parzystej przewagi)

Stawka całkowita : 40 zł

Kurs całkowity : 1,46

Zysk : 18,56 zł

Screen kuponów :

Niestety gol w 86&#39; dla Liepajasu pokrzyżował moje plany ???? Chyba lepiej grać single w związku z tym zobaczę jak będą wchodzić mecze, które podałem kilka postów wcześniej.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Skonto FC - SK Liepajas Metalurgs @ 1,17⛔ 3:1
Ramlösa Södra FF - BK Olympic @ 1,28 - chyba się nie odbył (edit: odbył się - 4:2...) ⛔
Po 5 trafionych 2 pudła. Kolejny dowód że statystyki nie grają i można uwalić pomimo nie wiadomo jak pieczołowitego doboru spotkań.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Niestety gol w 86&#39; dla Liepajasu pokrzyżował moje plany ???? Chyba lepiej grać single w związku z tym zobaczę jak będą wchodzić mecze, które podałem kilka postów wcześniej.
czy single czy duble nie ważne przecież zawsze mogłeś wybrać do gry tą drużynę która ci nie siadła ..
 
D 77

dalik

Użytkownik
Typ na noc:
Gremio Barueri v Joinville @ 1.25 ✅
Jak już chcecie grać tym sposobem to grajcie za 10% kapitału do 100% zysku i od początku.
Przy kursie 1.20 wystarczy 4 typy do obrotu 100%
No i przy doborze spotkana nie sugerowałbym się serią na przełamanie
 
P 18

pablozur

Użytkownik
I jak bawi się ktoś tą strategia? ???? moja przygoda była krótka ;p 7 typów (popartych analizą żeby nie było że na pałe ;p ) 4 trafione 3 nietrafione ???? te 19 trafionych typów pod rząd to był według mnie po prostu wielki przypadek.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ja uważam, że sposób jest wporzo ale czy analizować i takie tam... chyba nie ma wielkiego sensu.
Polecam grę dużego faworyta , serii 2 spotkań z wynikami niekorzystnymi lub po prostu na pałę lecz max 3 mecze na dzień (no w weekendy można więcej)
 
T 0

tylny

Użytkownik
Ja się &quot;bawię&quot; tym systemem, teraz dokładnie nie powiem, ale z 17 zakładów weszło mi 15, przy czym nie weszły mi pierwszy i trzeci, wtedy jeszcze grałem trochę &quot;na pałę&quot;. Potem zacząłem dobierać TYLKO spotkania wyrównanych drużyn, kursy na remis tylko 3,4 (czasem 3,3). Takim sposobem 14 meczy pod rząd trafione. Analiza każdego spotkania - max 30sekund, szybkie spojrzenie na statystyki ostatnich meczy obu drużyn oraz H2H.
 
koontz 164

koontz

Użytkownik
gram ta metoda od piatku 05.10, dwa mecze na kupon razem 4 kombinacje, a oto wyniki:

piatek 05.10
#1
Hertha Berlin-TSV 1869 Monachium 3:0
Augsburg-Bayer Leverkusen 3:1
stawka:10zł ⛔
kurs:1.52
wygrana:15.2zl

sobota 06.10
#2
Korona Kielce-Zaglebie Lubin 1:0
Brunszwik-Bochum 3:0
stawka:10zl
kurs:1.61
wygrana:16.13zl✅
#3
Derby-Brighton 0:0
Peterborough-Nottingham Forest 0:1
stawka:16.13zl
kurs:1.53
wygrana:24.8✅

na dzis: poniedzialek 08.10
#4
Varbergs BoIS-Halmstad 2:2
IFK Varnamo-Jonkopings Sodra 1:5
stawka:24.8⛔
kurs:1.56
wygrana:38.86
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
System ciekawy, przyłączam się do testowania.
Budżet początkowy - 40 zł. Dzielę go na 2 &quot;kupki&quot; po 20 zł każda, będę starał się grać ako 2 spotkań na kuponie, chyba, ze akurat nie będzie ciekawych meczy, wtedy wybieram tyle spotkań ile mi pasuje, staram się nie grać nic na siłę. Dobór meczy po analizie H2H i pobieżnym przeglądzie tabeli. Jednak nie będę grał vabank. Jeśli którąś kupkę uda mi się podwoić, zostawiam w niej 20 zł i nimi gram nadal, nadwyżkę odkładam.
1 kupon na próbę posłałem w południe, tylko 1 mecz. Zaczynam:

1.
Panseraikos - Anagennisi Epanomis 2:1
Stawka: 20 zł
Kurs 1,25
Zysk 4,96 zł ✅

2.
SC Verl - Sportfreunde Siegen
Viborg FF - AB
Stawka: 24,96 zł
Kurs 1,51
Zysk: 12,70 zł

3.
SC Eltersdorf - FC Memmingen
SV Heimstetten - TSV 1860 Rosenheim
Stawka: 20 zł
Kurs 1,40
Zysk: 7,99 zł
 
A 0

ajatoco

Użytkownik
ja kiedys robilem dluuugie tasiemce stawka po 2-10 zl i nie powiem ale kilka razy sie udalo , ale kilka razy zabraklo tez szczescia do fajnych wygranych.... teraz preferuje max 4 zdarzenia na 1 kupon.
 
P 13

pitman

Użytkownik
ja kiedys robilem dluuugie tasiemce stawka po 2-10 zl i nie powiem ale kilka razy sie udalo , ale kilka razy zabraklo tez szczescia do fajnych wygranych.... teraz preferuje max 4 zdarzenia na 1 kupon.
Super. Tylko co to ma wspólnego z dyskusją w tym temacie?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
System ciekawy, przyłączam się do testowania.
Budżet początkowy - 40 zł. Dzielę go na 2 &quot;kupki&quot; po 20 zł każda, będę starał się grać ako 2 spotkań na kuponie, chyba, ze akurat nie będzie ciekawych meczy, wtedy wybieram tyle spotkań ile mi pasuje, staram się nie grać nic na siłę. Dobór meczy po analizie H2H i pobieżnym przeglądzie tabeli. Jednak nie będę grał vabank. Jeśli którąś kupkę uda mi się podwoić, zostawiam w niej 20 zł i nimi gram nadal, nadwyżkę odkładam.
1 kupon na próbę posłałem w południe, tylko 1 mecz. Zaczynam:

1.
Panseraikos - Anagennisi Epanomis 2:1
Stawka: 20 zł
Kurs 1,25
Zysk 4,96 zł ✅

2.
SC Verl - Sportfreunde Siegen 3:3
Viborg FF - AB 0:0
Stawka: 24,96 zł
Kurs 1,51
Zysk: 12,76 zł ✅

3.
SC Eltersdorf - FC Memmingen 1:2
SV Heimstetten - TSV 1860 Rosenheim 1:4
Stawka: 20 zł
Kurs 1,40
Zysk: 7,98 zł ✅
I zaczyna się bardzo fajnie, 2 kupony weszły, poniżej kolejne 2 kupony na jutro:

4.
(1 mecz ze względu na zminimalizowanie ryzyka porażki, tu jestem już blisko podwojenia wkładu)
Real Sociedad B - Real Union
Stawka: 37,72 zł
Kurs: 1,16
Zysk: 6,00 zł

5.
Amorebieta - Ath. Bilbao B
Skovde - Sleipner
Stawka: 27,98 zł
Kurs: 1,50
Zysk: 14,02 zł


Jeśli chociaż jeden kuponik siądzie, dalej będę mógł grać 2 linie. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
I zaczyna się bardzo fajnie, 2 kupony weszły, poniżej kolejne 2 kupony na jutro:

4.
(1 mecz ze względu na zminimalizowanie ryzyka porażki, tu jestem już blisko podwojenia wkładu)
Real Sociedad B - Real Union 0:0
Stawka: 37,72 zł
Kurs: 1,16
Zysk: 6,00 zł ✅

5.
Amorebieta - Ath. Bilbao B 2:0
Skovde - Sleipner 2:2
Stawka: 27,98 zł
Kurs: 1,50
Zysk: 14,02 zł ⛔


Jeśli chociaż jeden kuponik siądzie, dalej będę mógł grać 2 linie. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Gol w końcówce na 2:0 przekreślił 2 kupon. Nie jest jednak tragicznie, gram dalej 2 kupony, 3,72 PLN odkładam do banku. Lecimy dalej:

6.
Coritiba-Bahia
Panachaiki-VyzasStawka: 20 zł
Kurs: 1,49
Zysk: 9,80 zł

7.
Preston-Milton Keynes
Fyn-Fredericia
Stawka: 20 zł
Kurs: 1,45
Zysk: 8,90 zł
 
Do góry Bottom