>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System na brak parzystej przewagi

koontz 164

koontz

Użytkownik
witam
Twoj sposob gry jest jak najbardziej godny uwagi a tym bardziej wart prób. Sam fakt ze potrafiles wytypowac poprawnie 19 meczow pod rzad robi wrazenie i budzi szacun.
Z ciekawoscia potestuje te model gry i podam wyniki w miare mozliwosci ...
pozdro
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Na zachętę (mam nadzieję ???? ) puściłem przed chwilą kupon na AKO sposobem opisanym przez Dalika (bardzo Ci dziękuję, zaraz kliknę Dzięki pod Twoim postem !).
Stawka całkowita : 37,83 zł
Kurs łączny : 1,40
Mecze, które wybrałem :
Tours FC - Nimes Olympique
Le Havre AC - AJ Auxerre
Screen kuponów :

Screen z kalkulatora :

Zobaczymy co z tego będzie, mam nadzieję, że wejdzie gładko ????
Mam nadzieję, że podoba się Wam sposób w jaki to Wam przedstawiam - jeżeli mam coś robić inaczej to dajcie znać. Mecze zaczynają się o 18:45 czyli już za chwilę. Pozdrawiam !
EDIT :
Oba mecze weszły ;) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zrobiłem symulację dla zysku 43.5% , czyli jakby trafienia kursu 1.435 .
Dla takiego rezultatu , potrzebujemy przy grze na 2 mecze więc 4 zakłady AKO , mieć kursy na wyniki
N I i N II po 1.85 , a dla R I oraz R II ( obu remisów ) po 3.4
co przełoży się na takie AKO tych kuponów:
a/ N I*N II 1.85^2=3.42 stawka 41.96 j.
b/ N I*R II 1.85*3.4=6.29 stawka 22.81 j.
c/ N II*R I 1.85*3.4=6.29 stawka 22.81 j.
d/ R I*R II 3.4^2=11.56 stawka 12.41 j.
przy budżecie 100 j. wejście 1 kuponu to 143.5 j.
.....
Zatem przy takim modelu gry na 2 mecze, do w/w wygranej potrzebujemy trafić jedną z tych opcji:
a/ oba wyniki nieparzyste np. 1-0 i 0-1 lub 1-0 i 2-1
b+c/ jeden wynik nieparzysty i remis
d/ dwa remisy

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 77

dalik

Użytkownik
Czyli to co edi8 opisałeś to nic innego jak brak dwubramkowej (cztero, sześcio...) przewagi w obu meczach. Dobrze to podsumowałem? ????
Zdecydowanie to łatwiejsze do wytypowania niż zwycięstwo dwóch gospodarzy z kursem 1.20 ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
hmmm, robi się ciekawie... wyniki czterobramkowych przewag niemal niemożliwe przy poprawnym wyborze, jedynie rozczaruje nas 2:0, 3:1 i 0:2, 1:3, ale przy kursie 1,43 chyba warto, o ile faktycznie uda się znaleźć taki łączny kurs...
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Czyli to co edi8 opisałeś to nic innego jak brak dwubramkowej (cztero, sześcio...) przewagi w obu meczach. Dobrze to podsumowałem? ????

Zdecydowanie to łatwiejsze do wytypowania niż zwycięstwo dwóch gospodarzy z kursem 1.20 ????
Nie wiem czy dobrze odebrałem Twoją wypowiedź, ale przecież edi8 pisze dokładnie o tym samym sposobie co ja w pierwszym poście tylko dodał sposób na grę AKO - z resztą Ty również to zrobiłeś. Chyba się pogubiłem ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Dalik, tak ????
@incubus7 , nie ????
bo przegramy także przy choć jednym wyniku 3-1 lub 1-3
...........
@DanCooper, masz rację, bo moja symulacja miała odniesienie do tego co wczoraj podałeś, zaś ja podałem dziś tylko kursy zdarzeń spełniające warunek zysku netto 43.5% , odpowiadający trafieniu kursu 1.43
P.s: to asza jako pierwszy podał tu wczoraj sugestię co do gry na AKO!
.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Panowie jeżeli źle rozumiem Waszą dyskusję to proszę o poprawę.
Jest możliwe zagranie AKO właśnie tym sposobem, który opisałem w pierwszym poście, przecież wrzuciłem Wam screeny i obliczenia kilka postów wyżej. Kurs wynosi 1,40 w związku z Tym o co chodzi Wam z tym kursem 1,43 ? ????
EDIT :
edi8 dlaczego &quot;uparłeś się&quot; akurat przy kursie 1,43 ? Jaka jest w tym różnica między 1,40 (chodzi mi o różnicę inną niż ta oczywista czyli zysk większy o 3 %) ?
EDIT 2 :
Sugestię na temat zagrania AKO podałem już w opisie systemu ???? Szczerze mówiąc nie za bardzo obchodzi mnie kto pierwszy wpadł na ten pomysł, ale akurat tutaj się mylisz edi8.
 
D 77

dalik

Użytkownik
edi8
Twoja symulacja jest mocno zaniżona.
Nieparzyste to kurs 1.95 i niższych nie ma co grać więc polecam buka Bet365 do tej gry
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@DanCooper, gdy ja zaczynałem pisać to, co &quot;odpaliłem&quot; dopiero o 18.50, to Twojego wpisu z 18.38 (ze screenem na 1.40 ) jeszcze nie było - a trochę czasu zajęło mi przeszukiwanie ofert kursowych u różnych buków, aby zbadać u nich liczebność takich kursów na remisy i nieparzyste jak 3.4 i 1.85 podane w symulacji.
Tak więc minęliśmy się trochę... ale kierunek jest ten sam.
..............
@Dalik,
ale nie wszyscy grają w bet365 i stąd ta moja symulacja, robiona pod kątem sprawdzenia możliwości takiej gry w kilku innych firmach i dlatego na niższych kursach...

.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
@DanCooper, gdy ja zaczynałem pisać to, co &quot;odpaliłem&quot; dopiero o 18.50, to Twojego wpisu z 18.38 (ze screenem na 1.40 ) jeszcze nie było - a trochę czasu zajęło mi przeszukiwanie ofert kursowych u różnych buków, aby zbadać u nich liczebność takich kursów na remisy i nieparzyste jak 3.4 i 1.85 podane w symulacji.

Tak więc minęliśmy się trochę... ale kierunek jest ten sam
Ok rozumiem, po prostu zrobiło się małe zamieszanie. Zobaczymy co wyjdzie z tych typów, które wrzuciłem. Na razie jest nieciekawie bo w każdym z tych 2 meczów jedna z drużyn dostała czerwoną kartkę w związku z tym mam nadzieję, że przeciwnicy się zbytnio nie rozstrzelają ????
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Na razie gram na jeden mecz i do tej pory:
Independiente Santa Fe - La Equidad @ 1,22 ✅
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Nazareth Elite @ 1,19 ✅
FSV Frankfurt - SC Paderborn 07 @ 1,25 ✅
Do tego dwa mecze, nad którymi się wahałem, a też by weszły.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
a czemu by nie grać na LIVE wybieramy drużyne[y]
i czekamy na 1 gola : i np
Aberystwyth 1-0 Afan Lido 19 minuta
Remis 4,4 nieparzyste 1,83
remis przed rozpoczęciem spotkania 3,4
 
Do góry Bottom