>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System którym prawie nie można przegrać

R 924

radziooh

Użytkownik
Opracowałem system na którym jestem na +150zł. Tym spsobem grania ciężko przegrać bo żeby tak się stało musiały by 3 mecze z rzędu nie wejść, system polega na granie 3 remisów. Jeżeli jeden tylko remis wejdzie to NIC nie tracimy a nawet zyskujemy troche. Musiały by 3 mecze nie wejść by być na minusie. A w przypadku dwóch remisów wygrywamy sporo nie mówiąc o trzech. Mam nadzieje że nie prytrafi się taki dzien w którym nie będzie ani jednego remisu. Od dzis zaczynam na forum , Dziś wybrałem takie mecze:
elenia toruń - kluczbork remis stawka 100zł kurs 3.4 zysk 240zł
petrolul - szachtar stawka 100zł kurs 3.7! zysk 270zł
azerbejdzan - izrael stawka 100zł kurs 3.5 zysk 350zł
czyli np jesli wejdzie remis szachtara to 70zł do przodu. Wieczorem prawdopodobnie podam kolejne trzy remisy .
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
No i co w tym nowego ?
Kolejny system który opiera się na szczęściu, czarna seria i jesteś wiesz gdzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Życzę Ci powodzenia
ale,
czy dokonujesz selekcji tych spotkań? Pytam dlatego bo moim zdaniem, granie remisów &quot;na pałę&quot;, prowadzi wprost do bankructwa.

Chociaż każdy mecz zaczyna się remisem,
to najtrudniej właśnie o to aby remisem się skończył.
Edit:
to &quot;prawie&quot; w tytule Twojego tematu jest tak naprawdę w kontekście zagadnienia, wielką otchłanią, która &quot;robi&quot; równie wielką różnicę ...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Tym spsobem grania ciężko przegrać bo żeby tak się stało musiały by 3 mecze z rzędu nie wejść,
(...)
Dziś wybrałem takie mecze:

elenia toruń - kluczbork remis stawka 100zł kurs 3.4 zysk 240zł
petrolul - szachtar stawka 100zł kurs 3.7! zysk 270zł
azerbejdzan - izrael stawka 100zł kurs 3.5 zysk 350zł
A ja chciałbym się zapytać jak tutaj można wygrać?

Jak Ci wejdzie któryś z tych remisów to szacun na całej lini.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Opracowałem system na którym jestem na +150zł. Tym spsobem grania ciężko przegrać bo żeby tak się stało musiały by 3 mecze z rzędu nie wejść, system polega na granie 3 remisów.
A czy wiesz o tym, że Stoke City miało serię około 50 meczów bez remisu?
A jako user z ponad 2-letnim tu stażem, powinieneś wiedzieć, że ciężko to jest tylko wygrać - a nie przegrać przy tych hurra optymistycznych założeniach, bo co to są 3 mecze z rzędu...
Ponadto możesz wyrównać ew. wygrane do takiego samego poziomu, stosując ten kalkulator do Dutchingu: http://www.oddschecker.com/betting-tools/dutching-calculator.html
kurs .... stawka
3.4 ..... 103.79
3.5 ..... 100.83
3.7 ....... 95.38
i wejście obojętnie którego 1 remisu daje +52.9

.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
A ja chciałbym się zapytać jak tutaj można wygrać?
Jak Ci wejdzie któryś z tych remisów to szacun na całej lini.
Już właśnie wygrałem 50zł, a wczoraj niewiele bakowało by dwa remisy siadły, zobaczymy co będzie jutro, pozdrawiam
 
D 17

dragao19

Użytkownik
Gosciu! Natkonąłes mnie na jeszcze lepszy system
Wybieramy 3 mecze, i we wszystkich gramy zwyciestwo gospodarza. Wybieramy mecze z kursem rowno 3.50
Jak trafimy 1, jestesmy na plusie, a jak wiecej to juz mega zysk. Praktycznie nei mozna przegrac, bo gospodarz raczej chyba przewaznie wygrywa. Bylby mega pech jakby wszyscy 3 gospodarze przegrali.

pzdr Radiooh
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Może nie jestem jakimś doświadczonym graczem, ale radzę Ci wypłacić pieniądze i kupić sobie coś fajnego za te 200zł, na które ograłeś buka ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Możesz wyrównać ew. wygrane do takiego samego poziomu, stosując ten kalkulator do Dutchingu: http://www.oddschecker.com/betting-tools/dutching-calculator.html
kurs .... stawka
3.4 ..... 107.64
3.4 ..... 107.64
4.32 ..... 84.73
i wejście obojętnie którego 1 remisu daje +65.98
................
Trafiłeś 1 remis w meczu:
Minnesota - Edmonton stawka 100zł kurs 3.4 zysk netto z całej gry: 40zł
a gdybyś zastosował Dutching to wygrałbyś 65.98
Czyli ten sam budżet na grę mógł przynieść tu jakże inne efekty: zamiast 40zł - 65.98zł ...

.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Trafiłeś 1 remis w meczu: Minnesota - Edmonton stawka 100zł kurs 3.4 zysk netto z całej gry: 40zł a gdybyś zastosował Dutching to wygrałbyś 65.98
Bardzo cenna uwaga, ale czy w dłuższym okresie czasu widzisz sens w tej metodzie gry? Bo ja nie za bardzo...
 
Do góry Bottom