>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System którym prawie nie można przegrać

R 924

radziooh

Użytkownik
Opracowałem system na którym jestem na +150zł. Tym spsobem grania ciężko przegrać bo żeby tak się stało musiały by 3 mecze z rzędu nie wejść, system polega na granie 3 remisów. Jeżeli jeden tylko remis wejdzie to NIC nie tracimy a nawet zyskujemy troche. Musiały by 3 mecze nie wejść by być na minusie. A w przypadku dwóch remisów wygrywamy sporo nie mówiąc o trzech. Mam nadzieje że nie prytrafi się taki dzien w którym nie będzie ani jednego remisu. Od dzis zaczynam na forum , Dziś wybrałem takie mecze:
elenia toruń - kluczbork remis stawka 100zł kurs 3.4 zysk 240zł
petrolul - szachtar stawka 100zł kurs 3.7! zysk 270zł
azerbejdzan - izrael stawka 100zł kurs 3.5 zysk 350zł
czyli np jesli wejdzie remis szachtara to 70zł do przodu. Wieczorem prawdopodobnie podam kolejne trzy remisy .
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
No i co w tym nowego ?
Kolejny system który opiera się na szczęściu, czarna seria i jesteś wiesz gdzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Życzę Ci powodzenia
ale,
czy dokonujesz selekcji tych spotkań? Pytam dlatego bo moim zdaniem, granie remisów &quot;na pałę&quot;, prowadzi wprost do bankructwa.

Chociaż każdy mecz zaczyna się remisem,
to najtrudniej właśnie o to aby remisem się skończył.
Edit:
to &quot;prawie&quot; w tytule Twojego tematu jest tak naprawdę w kontekście zagadnienia, wielką otchłanią, która &quot;robi&quot; równie wielką różnicę ...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Tym spsobem grania ciężko przegrać bo żeby tak się stało musiały by 3 mecze z rzędu nie wejść,
(...)
Dziś wybrałem takie mecze:

elenia toruń - kluczbork remis stawka 100zł kurs 3.4 zysk 240zł
petrolul - szachtar stawka 100zł kurs 3.7! zysk 270zł
azerbejdzan - izrael stawka 100zł kurs 3.5 zysk 350zł
A ja chciałbym się zapytać jak tutaj można wygrać?

Jak Ci wejdzie któryś z tych remisów to szacun na całej lini.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Opracowałem system na którym jestem na +150zł. Tym spsobem grania ciężko przegrać bo żeby tak się stało musiały by 3 mecze z rzędu nie wejść, system polega na granie 3 remisów.
A czy wiesz o tym, że Stoke City miało serię około 50 meczów bez remisu?
A jako user z ponad 2-letnim tu stażem, powinieneś wiedzieć, że ciężko to jest tylko wygrać - a nie przegrać przy tych hurra optymistycznych założeniach, bo co to są 3 mecze z rzędu...
Ponadto możesz wyrównać ew. wygrane do takiego samego poziomu, stosując ten kalkulator do Dutchingu: http://www.oddschecker.com/betting-tools/dutching-calculator.html
kurs .... stawka
3.4 ..... 103.79
3.5 ..... 100.83
3.7 ....... 95.38
i wejście obojętnie którego 1 remisu daje +52.9

.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
A ja chciałbym się zapytać jak tutaj można wygrać?
Jak Ci wejdzie któryś z tych remisów to szacun na całej lini.
Już właśnie wygrałem 50zł, a wczoraj niewiele bakowało by dwa remisy siadły, zobaczymy co będzie jutro, pozdrawiam
 
D 17

dragao19

Użytkownik
Gosciu! Natkonąłes mnie na jeszcze lepszy system
Wybieramy 3 mecze, i we wszystkich gramy zwyciestwo gospodarza. Wybieramy mecze z kursem rowno 3.50
Jak trafimy 1, jestesmy na plusie, a jak wiecej to juz mega zysk. Praktycznie nei mozna przegrac, bo gospodarz raczej chyba przewaznie wygrywa. Bylby mega pech jakby wszyscy 3 gospodarze przegrali.

pzdr Radiooh
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Może nie jestem jakimś doświadczonym graczem, ale radzę Ci wypłacić pieniądze i kupić sobie coś fajnego za te 200zł, na które ograłeś buka ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Możesz wyrównać ew. wygrane do takiego samego poziomu, stosując ten kalkulator do Dutchingu: http://www.oddschecker.com/betting-tools/dutching-calculator.html
kurs .... stawka
3.4 ..... 107.64
3.4 ..... 107.64
4.32 ..... 84.73
i wejście obojętnie którego 1 remisu daje +65.98
................
Trafiłeś 1 remis w meczu:
Minnesota - Edmonton stawka 100zł kurs 3.4 zysk netto z całej gry: 40zł
a gdybyś zastosował Dutching to wygrałbyś 65.98
Czyli ten sam budżet na grę mógł przynieść tu jakże inne efekty: zamiast 40zł - 65.98zł ...

.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Trafiłeś 1 remis w meczu: Minnesota - Edmonton stawka 100zł kurs 3.4 zysk netto z całej gry: 40zł a gdybyś zastosował Dutching to wygrałbyś 65.98
Bardzo cenna uwaga, ale czy w dłuższym okresie czasu widzisz sens w tej metodzie gry? Bo ja nie za bardzo...
 
Do góry Bottom