>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

System "Jose Mourinho"

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolega &quot;tomcio1972&quot; z innego forum zwrócił mi uwagę, że do takiej gry łańcuchem kolejnych stawek jako kwot za poprzednie wygrane idealnie - jak dotąd - nadaje się u siebie Blackpool i ich piękna seria 20 kolejnych BTSów w domowych meczach:
SYSTEM BLACKPOOL U SIEBIE na BTS
Średni kurs na BTS ok 1.60
Mamy 20 BTS-ów u siebie drużyny Blackpool.
16/04/2011 Premier League Blackpool vs. Wigan P - 1:3
10/04/2011 Premier League Blackpool vs. Arsenal P - 1:3
07/03/2011 Premier League Blackpool vs. Chelsea P - 1:3
22/02/2011 Premier League Blackpool vs. Tottenham Z - 3:1
12/02/2011 Premier League Blackpool vs. Aston Villa R - 1:1
02/02/2011 Premier League Blackpool vs. West Ham P - 1:3
25/01/2011 Premier League Blackpool vs. Man Utd P - 2:3
22/01/2011 Premier League Blackpool vs. Sunderland P - 1:2
12/01/2011 Premier League Blackpool vs. Liverpool Z - 2:1
04/01/2011 Premier League Blackpool vs. Birmingham P - 1:2
20/11/2010 Premier League Blackpool vs. Wolverhampton Z - 2:1
06/11/2010 Premier League Blackpool vs. Everton R - 2:2
01/11/2010 Premier League Blackpool vs. West Bromwich Z - 2:1
17/10/2010 Premier League Blackpool vs. Man City P - 2:3
25/09/2010 Premier League Blackpool vs. Blackburn P - 1:2
28/08/2010 Premier League Blackpool vs. Fulham R - 2:2
22/05/2010 Championship Playoff Blackpool vs. Cardiff Z - 3:2
08/05/2010 Championship Playoff Blackpool vs. Nottingham Forest Z - 2:1
02/05/2010 Championship Blackpool vs. Bristol City R - 1:1
17/04/2010 Championship Blackpool vs. Nottingham Forest Z - 3:1
I tu zysk jest naprawdę niezły...
Pzdr.
edi8
 
R 23

rutra

Użytkownik
Kolega &quot;tomcio1972&quot; z innego forum zwrócił mi uwagę, że do takiej gry łańcuchem kolejnych stawek jako kwot za poprzednie wygrane idealnie - jak dotąd - nadaje się u siebie Blackpool i ich piękna seria 20 kolejnych BTSów w domowych meczach:

SYSTEM BLACKPOOL U SIEBIE na BTS

Średni kurs na BTS ok 1.60
Mamy 20 BTS-ów u siebie drużyny Blackpool.
(...)

I tu zysk jest naprawdę niezły...

Pzdr.
edi8
No ciekawie to wygląda 1.60^20 = ponad 12tys. j. Jednak ciężko taką serie trafić, niemniej jednak znaleźć drużyne, która powiedzmy 10 meczy z rzędu miała BTS i zagrać systemem Dziesięciokrotność. 5 meczy wejdzie i już zysk 10j.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
rutra &gt;&gt;&gt; można wybrać np. 5 drużyn do gry na ich serię BTSów i seria 4 kolejnych takich wyników ( z kursem 1.6 ) granych ze stawkami w łańcuchu, tylko w przypadku oczekiwanego zakończenia gier przez 1 drużynę z 5, daje ze startowego budżetu 5j. ( po 1 j. ) 6.55j. gdyż 1.6^4=6.55 a dojście jednej drużyny z tych 5 wybranych do serii 5 kolejnych BTSów , da podwojenie startowego budżetu 5j. bo 1.6^5=10.48j.
Oczywiście w sezonie hokejowym można pomyśleć np. o seriach over 1.5 w tercjach itd.itp.
Pzdr.
edi8
.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Kursy w totomixie:

Luzern - Bellinzona obie druż. SN 1 1.50
St. Gallen - Sion obie druż. SN 1 1.65
Basel - Young Boys obie druż. SN 1 1.45
Thun - Grasshoppers obie druż. SN 1 1.60
FC Zurich - Neuchatel Xamax obie druż. SN 1 1.60
A więc zdarzają się poniżej 1.60, jednak rzeczywiście tam jest duża ilość bts-ów.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Zawsze uważałem, że jakiekolwiek systemy to tak jak młodzieńcze fascynacje - objawy niedojrzałości. Ten temat tylko to potwierdza i główny &quot;ekspert&quot; działu systemów. &quot;Milionów&quot; się tu panowie dorabiają, a i tak większość z użytkowników jak czerpie solidne pieniądze to z własnych typów. Nie są nam potrzebne systemy, dla mnie to naet utrudnienie niż ułatwienie. Do tematów z systemami zaglądam z nadzieją, że może dawno niewidziany (chyba, zaglądam rzadko) Momodzik podsumuje specjalistów od systemów lub ogólnie poczytać o coraz to bardziej finezyjnych sposobach na zdobycie fortuny;d

Ja wnoszę o całkowite zamknięcie działu systemów, bo jak widać z elity forum i tak nikt tu nie wchodzi (lub sporadycznie), a tacy jak główny ekspert działu szerzą tylko niedojrzałość bukmacherską
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tryper36 &gt;&gt;&gt; tak się akurat składa, że - poza tymi 100k wygranymi w 3 miesiące od Totolotka w opisany tu prosty sposób na grze systemami, po wprowadzeniu w sierpniu &#39;10 dla takiej gry stawek od 0.05zł - to kolejne miejsce na liście technik które dają mi największy zysk, zajmuje system &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;.
I w odniesieniu do tego akurat systemu pozwolę sobie zacytować wypowiedź tak doświadczonego gracza, jakim jest &quot;Ja28&quot; :
&quot; moim zdaniem system &quot;musisz przegrać aby wygrać&quot; nie jest systemem umożliwiającym wygrywanie kasy początkującym graczom, lecz systemem wspomagającym graczy zaawansowanych, którzy potrafią analizować mecze.
Dla nich ten system to złota kura pomagająca zmniejszyć zmienną losową do niewielkiej wartości.
Z mojego doświadczenia np w NBA na 10 kolejek (czyli 10 dni bo rozgrywki są codziennie), bez tego systemu zysk wychodził mi około 3 jednostek, przy graniu wspomaganym systemem edi8 zysk wychodzi około 10 jednostek średnio na 10 dni.
Zaznaczam średnio bo nie we wszystkie dni gram, są dni kiedy trudno wytypować mecze, wtedy nie gram.
&quot;
......................
Więc nie pisz &quot;Tryper36&quot; może takich totalnych bzdur - a zastanów się nad tym, że to co dla jednego gracza będzie gwoździem do jego trumny, dla innego będzie windą do nieba.
Zatem te Twoje uogólnienia są warte tyle co nic - a wszystko zależy od tego, KTO ma się daną metodą, techniką czy systemem posługiwać - czyli jaki typerski poziom gracz sobą reprezentuje, jakie ma doświadczenie i jaką wiedzę o przedmiocie jakim się zajmuje, że już o budżecie na grę nawet nie wspomnę
Czyli jak w życiu - bo &quot;ludzie dzielą się na: do roboty i na: docentów&quot; jak mawia satyryk Stefan Friedman.
I racz o tym &quot;Tryper36&quot; od teraz wiedzieć, a od jutra pamiętać, bo nie będę tego specjalnie dla Ciebie powtarzał na następnym dokształcie o fundamentach , czyli sprawach fundamentalnych ????
I pozwól, że to jednak nie Ty a ja sam będę rozstrzygał o tym, co dla mnie jest najlepsze i co przynosi mi najlepsze efekty i stosował optymalne dla mnie rozwiązania, bo oparte o moje własne a w/w przymioty, choć opisane także w tej zacytowanej wypowiedzi &quot;Ja28&quot; .
&quot;Tryper36&quot; &gt;&gt;&gt; a w odniesieniu do tego ustępu Twojej pisaniny :
&quot;Ja wnoszę o całkowite zamknięcie działu systemów, bo jak widać z elity forum i tak nikt tu nie wchodzi (lub sporadycznie), a tacy jak główny ekspert działu szerzą tylko niedojrzałość bukmacherską &quot;
to komentarz będzie krótki, bo wyrażony znanym powiedzeniem: psie głosy nie idą pod niebiosy!
A na tę Twoją wręcz bezczelność, że skoro ponoć nie zagląda tu &quot;elita&quot; to dział trzeba zamknąć, trzeba jedynie spuścić zasłonę milczenia....
Tak samo jest i z tym - Twojego autorstwa - ustępem:
&quot;Nie są nam potrzebne systemy&quot; ...
Nic mi nie jest wiadomym, abyś był tu rzecznikiem prasowym uprawnionym do wypowiadania się w imieniu ogółu użytkowników tego forum - więc pisz człowieku w pierwszej osobie, a nie wchodź w dla Ciebie za duże buty!

I mam nadzieję, że po tej danej Ci dziś lekcji - już nie powtórzysz &quot;Traper36&quot; tego błędu, w postaci ponownego wyjścia na polowanie na słonia ze śrutem w strzelbie, bo to słonia jedynie łaskocze a więc rozśmiesza ???? ???? ????
A zatem znaj proporcją, mocium panie!
P.s: kończąc, kolejny już raz na tym forum powtórzę, że to moje własne typerskie umiejętności ( wcale nie najwyższego lotu! ) - bo zobrazowane wynikiem: skuteczność 49% po oddaniu 1008 typów singlowych, ze średnim kursem trafionego typu 1.97 - a więc wynik zaledwie zbliżony do remisu przy grze płaską stawką , dopiero wmontowane w różnego rodzaju techniki, metody i systemy - pozwoliły mi na wygrywanie...
I nigdy nikogo do ślepego naśladownictwa tych licznie prezentowanych technik, metod i systemów nie namawiałem ani nie zachęcałem - bo tu są ludzie dorośli, grający na własną odpowiedzialność i za własne pieniądze.
Na prośbę graczy zamieszczałem niekiedy kupony pokazujące moje własne wygrane , co wcale nie oznacza automatyzmu dla wygranych u innych grających, nawet przy zastosowaniu tych samych metod - z oczywistych a wyżej przedstawionych powodów...
Pzdr.
edi8

.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Systemy i sposoby gry nie mają na celu zagwarantować zysku, tylko zmniejszyć ryzyko porażki. Kiedyś grałem systememi za małe stawki, dobrze mi szło, ale za bardzo się podpaliłem, że mogę wszystkie straty odrobić i zacząłem grać single za coraz wyższe stawki, no i... popłynąłem. Wprawdzie to nic w porównaniu z tym co inni tracą.
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
edi Ty 100k to widziałeś w monopolu weź już skończ te swoje wypowiedzi i zaśmiecanie forum setkami linków.
A jak już wysyłasz te linki to opisz co który przedstawia.
Twój temat ,, strony z kalkulatorami &#39;&#39; z 200 linków i żadnego opisu co który daje jaki bezsens.
Żeś łosiu ściągnął z rapida paczkę stron pomocnych w bukmacherce i teraz kozaczysz.
Te twoje linki to o kant dupy rozbić a twoje systemy razem z linkami.
Już nie mam na Ciebie siły, tylko chodzisz i straszysz banami i że wszyscy skończymy w kiblu, a jak żeś wysłał mi wiadomość z wiązanką z tekstów rapowych nut to już wgl porażka roku.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
bigbuckbunny &gt;&gt;&gt; te moje wygrane to rzecz tak samo na 100% pewna jak ban dla Ciebie i były te wygrane po ich opisaniu a na prośby użytkowników wielu for i portali, zobrazowane kuponami z podaniem ich numerów głównych i referencyjnych - do samodzielnego sprawdzenia na stronie Totolotka w zakładce &quot;Sprawdź kupon&quot;.
I nikt nigdzie nie zakwestionował tych wygranych - a gdyby coś było nie tak, to zostałbym w łyżce wody natychmiast utopiony....
Rozumiem, że żal ci anus ściska , że to nie ty ich na te trochę ponad 100k trafiłeś - ale sam chyba doskonale rozumiesz, że na to jesteś za cienki Bolek! ????
.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja tu ostro przytrollowałem, a Ty Edi wpadłeś w popłoch i zacząłeś się tłumaczyć jak pantofel żonie. Potwierdziły się tylko moje obawy

Mimo wszystko sposób w jaki polemizujesz trochę nie przystoi takiemu ekspertowi za jakiego się uważasz. Może Ci te 100k w dupie przewróciło, ale ta kasa to też mocno wątpliwa sprawa. Roztrzygać oczywiście nie będe, bo szkoda mi czasu na sprawdzanie czy wyżej piszesz prawdę. Jak rozbiłeś solidną pancerkę to twoje szczęście

Do reszty się nie odnoszę bo szkoda czasu. Jedynie do tych roboli i docentów... powinieneś wiedzieć (i Pan Friedman), że jest jeszcze jedna grupa ludzi. Wyżej nad resztą postawiona
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tryper36 &gt;&gt;&gt; przecież Ciebie o nic innego jak o trollowanie nawet nie można podejrzewać, a to że do myślenia używasz jedynie ( stosując Twoją terminologię ) dupy zamiast głowy, dla myślących jest jasnym...
W tej sytuacji przyjmij coś na przeczyszczenie - to i myślenie Ci się poprawi!
I bądź na tyle uprzejmym, aby nie wciskać tu swojego głodnego kitu - w postaci przypisywania mi słów nigdy i nigdzie przeze mnie nie wypowiedzianych: o sobie jako o ekspercie....
To, że administracje kilku portali przyznały mi taki status i że widnieje on przy moim nicku - jest sprawą ode mnie niezależną i coś Ci się tu ( nie pierwszy przecież raz ) najwyraźniej w tej dupogłowie pomieszało i dlatego konfabulujesz!
Abyś wiedział i kolejny raz się nie ośmieszał, to wyjaśnię Ci także, że fragment tekstu Stefana Friedmana pochodzi z kabaretu i Twoja próba polemizowania z taką formą artystycznej wypowiedzi , jest nie tylko śmieszna ale po prostu żałośnie głupia....
I przyjmij do wiadomości, że zanim w ub. roku wygrałem w Totolotku te trochę ponad 100k zł - to wcześniej miałem w przeciągu 14 dni wygrane trochę ponad 30k ale funtów - ale że było to bez użycia żadnego systemu, to wczoraj o tym nie wspominałem a dziś piszę o tym, abyś wiedział że to ubiegłoroczne dobranie się do kasy Totolotka nie było wcale moją największą wygraną a zatem szkodliwego czyli negatywnego wpływu na sferę mojej psychiki to nie wywarło ???? .
P.s: Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych Ci życzę - i nie zapomnij o pokraszeniu jaj!
Pzdr.
edi8

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kursy w totomixie:

Luzern - Bellinzona obie druż. SN 1 1.50
St. Gallen - Sion obie druż. SN 1 1.65
Basel - Young Boys obie druż. SN 1 1.45
Thun - Grasshoppers obie druż. SN 1 1.60
FC Zurich - Neuchatel Xamax obie druż. SN 1 1.60
A więc zdarzają się poniżej 1.60, jednak rzeczywiście tam jest duża ilość bts-ów.
rutra &gt;&gt;&gt; ale &quot;tomcio1972&quot; pisał wtedy o swojej grze na BTSy w bet365 i podane przez niego średnie kursy jako 1.6 , odnosiły się do tej firmy a nie do Totolotka....
P.s: zwracam Ci uwagę, że Sion dopiero w poprzedniej kolejce przerwał swoja czarną serię kolejnych 12 meczów bez BTS....
Pzdr.
edi8
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A ten dalej się błaźni;d popełniasz ten sam błąd co pewien kolega o nicku Other;d polecam zapoznać się z terminem &quot;spin moment&quot;;d



Jeszcze raz apeluję o zamknięcie tego działu. Bo inaczej Chrystus dalej będzie tu szerzył niedojrzałość i swoją buraczaną naturę
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tryper36 &gt;&gt;&gt; zamknąć to Ty możesz, ale swoją jadaczkę - bo pomimo postu i czasu zadumy, kłapiesz nią w nadmiarze, a jak dotąd nic mądrego ani konstruktywnego tu swoimi wpisami nie wniosłeś...
A co do buractwa - spójrz w lustro i wszystko o tym zjawisku będziesz wiedział!
Bo dotąd dałeś się poznać jako mało kumaty ( cóż , zdarza się ) ale teraz także jako prosty prostak z prostackiej rodziny, gdzie o kindersztubie nikt nigdy nie słyszał i efekt tego jest jasno widoczny w tym prezentowanym tu przez Ciebie poziomie wypowiedzi, argumentacji i nieudolnych próbach odreagowania na wypunktowany poprzednio przeze mnie Twój ogólny a wrodzony brak timingu, czyli koordynacji czasowo-ruchowej w zakresie umiejętności znajdowania się w odpowiednim miejscu i czasie...
I to Ty jesteś tu persona non grata - bo skoro tematyka tego wątku na forum Cię nie interesuje, to po jasną cholerę tu się produkujesz...
Wrażeń szukasz?
Zapewniam Cię, że w dalszej konfrontacji ze mną możesz jedynie nabawić się kolejnych braków w wirtualnym uzębieniu - tak więc daj sobie siana, nawet tego rodem z rodzinnego gumna*, które to zapewne odwiedzisz jadąc na Święta do ojców...
* http://www.piosenkoznajdowacz.pl/piosenka,Gumno_Moje_Ojczyste_Kabaret_Elita,aneftlwbbm,47049-0-0.html

&quot;Gumno moje ojczyste, Kordianie i Chamie
Dobrze żyje kto kradnie i bezczelnie kłamie&quot;


.
 
A 498

addam44

Użytkownik
hehe! ???? niezly ubaw,ale...
&gt;&gt;&gt;Typer36 Odpusc sobie.Nie wiem co wniosles do tego forum(i nie mam zamiaru przegladac Twoich 400tu postow),ale jesli jestes przeciwny jakimkolwiek systemom Ediego8(czy moze jakimkolwiek innym) lub moze ich po prostu nie rozumiesz to nie przeszkadzaj innym.Na wielu(tym tez)forach Edi8 pomogl i pomaga.Nieraz zastanawialem sie skad bierze cierpliwosc by podstawy tlumaczyc mlodym adeptom bukmacherki.Nigdy nie odmawia.A ze jak mu ktos nadepnie na odcisk...To sam czujesz tego skutki.Odpusc sobie.
A do administracji APEL.To dzial o systemach.To najchetniej widzialbym rozdzielanie zoltych kartonikow wszystkim ktorzy pisza nie w temacie lub transferowac ich posty do odpowiednich watkow.Ten po przeczytaniu TEZ!!!
I blagam.Bez kolejnych watkow o PROGRESJI REMISOWEJ!!!
WESOLYCH SWIAT WSZYSTKIM.SMACZNYCH JAJ(ale bez jaj na forum) a w poniedzialek co poniektorym kubel zimnej wody! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolega &quot;tomcio1972&quot; z innego forum zwrócił mi uwagę, że do takiej gry łańcuchem kolejnych stawek jako kwot za poprzednie wygrane idealnie - jak dotąd - nadaje się u siebie Blackpool i ich piękna seria 20 kolejnych BTSów w domowych meczach:
SYSTEM BLACKPOOL U SIEBIE na BTS
Średni kurs na BTS ok 1.60
Mamy 20 BTS-ów u siebie drużyny Blackpool.
16/04/2011 Premier League Blackpool vs. Wigan P - 1:3
10/04/2011 Premier League Blackpool vs. Arsenal P - 1:3
07/03/2011 Premier League Blackpool vs. Chelsea P - 1:3
22/02/2011 Premier League Blackpool vs. Tottenham Z - 3:1
12/02/2011 Premier League Blackpool vs. Aston Villa R - 1:1
02/02/2011 Premier League Blackpool vs. West Ham P - 1:3
25/01/2011 Premier League Blackpool vs. Man Utd P - 2:3
22/01/2011 Premier League Blackpool vs. Sunderland P - 1:2
12/01/2011 Premier League Blackpool vs. Liverpool Z - 2:1
04/01/2011 Premier League Blackpool vs. Birmingham P - 1:2
20/11/2010 Premier League Blackpool vs. Wolverhampton Z - 2:1
06/11/2010 Premier League Blackpool vs. Everton R - 2:2
01/11/2010 Premier League Blackpool vs. West Bromwich Z - 2:1
17/10/2010 Premier League Blackpool vs. Man City P - 2:3
25/09/2010 Premier League Blackpool vs. Blackburn P - 1:2
28/08/2010 Premier League Blackpool vs. Fulham R - 2:2
22/05/2010 Championship Playoff Blackpool vs. Cardiff Z - 3:2
08/05/2010 Championship Playoff Blackpool vs. Nottingham Forest Z - 2:1
02/05/2010 Championship Blackpool vs. Bristol City R - 1:1
17/04/2010 Championship Blackpool vs. Nottingham Forest Z - 3:1
I tu zysk jest naprawdę niezły...
No to mamy ciąg dalszy serii w/w domowych BTSów zespołu Blackpool, bo dziś był BTS po raz 21.
Blackpool - Newcastle 1:1 w 32 minucie --- BTS ????
Pzdr.
edi8
 
Do góry Bottom